Setari Cookie-uri

Ceai ZEIN pentru SLABIT

E foarte mult 500 lei pe luna !!
CosminAvram
Postat pe 16 Noiembrie 2009 15:14
Detoxifierea este una dintre cele mai indicate terapii complementare. Aceasta, realizata atent si periodic, accelereaza metabolismul si imbunatateste oxigenarea celulara, elimina constipatia si sindromul colonului iritabil, inlatura balonarea, reduce edemele cauzate de retentia de lichide, diminueaza burta proeminenta, stopeaza luarea in greutate, elimina oboseala cronica, diminueaza sau rezolva hiper-acciditatea gastrica, omoara si elimina parazitii intesinali, combate durerile de stomac, diverticuloza, multe din problemele parului si ale pielii, alergii variate si mirosuri neplacute ale corpului, dureri de cap si multe alte indispozitii. Pentru efectuarea unei cure complete si eficiente de detoxifiere generala, recomand personal urmatoarea schema dedicata de tratament pe baza de produse naturiste Calivita:

- Liquid Clorophyll (1-1-1 lingurite inainte de masa; 2 luni continuu; realizeaza o detoxifiere complexa, atat la nivelul organelor extrem de expuse la acumularea toxinelor - ficat, colon, rinichi - cat si la nivelul circulatiei sanguine ce acumuleaza reziduuri in interiorul peretilor vasculari).

- Pure Yucca (1-1-1 in timpul mesei; 2 luni continuu; actioneaza preponderent asupra eliminarii toxinelor din colon prin scaun, echilibrand astfel tulburarile de tranzit intestinal si vitalitatea intregului organism).

- Detox Patch (se aplica peste noapte 1 plasture detoxifiant in centrul abdomenului - zona ombilicului - pt. stimularea eliminarii prin intermediul pielii a toxinelor acumulate la nivelul intregului tract digestiv; de asemenea se va mai aplica cate 1 plasture pe fiecare din talpile picioarelor pentru eliminarea toxinelor si a tensiunilor acumulate in timp in aceasta zona).

Observatie: Se pot admnistra impreuna cu alte preparate depurative; un bun adjuvant este consumul a 2-2,5 litri de lichid pe zi (apa plata, ceaiuri, sucuri naturale; exclus bauturi carbogazoase, alcool sau cafea).

Relatii : Avram2Cosmin@yahoo.com
CosminAvram
Postat pe 16 Noiembrie 2009 15:20
sigur e bun de ceva..
m_geani
Postat pe 17 Noiembrie 2009 20:02
de ce ?
kudika008063
Postat pe 18 Noiembrie 2009 08:03
Ceaiul Zein e o mare abureala. Citind reclama facuta de Botezatu, cum ca el ar fi slabit folosindu-l (oare cati bani a luat ca sa-i faca reclama?), l-am cumparat si eu de la un Plafar. Vanzatoarea a incercat sa ma convinga sa cumpar 2 cutii, ca deh, una singura imi ajunge doar 3-4 zile. Fals, deoarece se bea doar dimineata si seara cate o cana de 150 ml la care se pune cate o lingura medie de ceai. Printre altele mi s-a mai spus ca in primele zile voi sta cam mult la toaleta, ca vezi Doamne e foarte puternic si tot ce mananc, voi elimina. Il cumpar sambata ca sa fiu sigura ca pot sa stau linistita acasa la toaleta. Azi e joi si va asigur ca nici vorba de astfel de efecte. Chiar nu observ nicio schimbare ceea ce ma face sa cred ca am luat o mare tzeapa. Si inca ceva, nu exista niciun prospect in interiorul cutiei de ceai, in ceea ce priveste utilizarea acestuia, efecte adverse, etc, etc. Ciudat, nu?
Asa ca daca inca mai dorit sa va cumparati "faimosul'' ceai Zein, eu zic sa va ganditi mai bine.
Succes!
healthy009098
Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:47
sincer mi se pare o porcarie.trebuie doar sa gandesti logic, sa nu te lasi furat de kg kre le poti da jos spectaculos
m_geani
Postat pe 19 Noiembrie 2009 21:37
Ceai Zein Detoxifiant, 100g 75.00RON

www.naturistfarm.ro

Ceaiul Zein este realizat 100% din plante care asigura detoxifierea organismului si un tranzit intestinal normal.

Compozitie: Musetel (Chamomilla chamomilla L.), fenicul (Foeniculum vulgare), floare de violeta (Viola sp.), petale de trandafir (Rosa sp.), roinita (Melissa officinalis L.), rubarbura (Rheum rhabarbarum L.).

Actiune: Stimuleaza activitatea stomacului, elimina toxinele si gazelle, reduce greutatea corporala, fara a reduce insa masa musculara; imbunatateste textura si aspectul pielii; regleaza nivelul colesterolului, trigliceridelor si al glucozei din sange; normalizeaza tranzitul intestinal, prevenind aparitia constipatiei.

Preparare: 1 lingura de ceai la 150ml apa clocotita; se lasa 5 minute acoperit, apoi infuzia se strecoara.

Administrare: Se beau 2 cani pe zi, dimineata inainte de micul dejun si seara la culcare. Se consuma cald.

Pentru reglarea metabolismului si detoxifierea organismului se recomanda folosirea ceaiului Zein minim 6 luni. De asemenea, pentru obtinerea unor efecte optime se recomanda asocierea ceaiului cu capsulele pentru slabit Zein.

Precautii si contraindicatii: A nu se depasi doza zilnica recomandata. Produsul nu inlocuieste un regim alimentar variat.

www.naturistfarm.ro
naturistfarm
Postat pe 20 Noiembrie 2009 01:19
avand in vedere ca o lingura inseamna aproapre 15g x2linguri /zi=30g
punga are 100g, deci 4 zile jumatate sau 5.Iar prospectul in romana este pe punga.Deci cautati mai bine

www.farmacie-naturista.ro
CEAI ZEIN 73RON, iar daca cumperi tratamentul de o luna, cuia va avea pretul de 70 ron cutia
Puteti veni sa-l ridicati direct de la plafar
Sos Colentina 2C, bl4, sc A/ 0745189768
Gabriela1971
Postat pe 21 Noiembrie 2009 14:39
Ceaiul detoxifiant Zein si Capsulele pentru slabit Zein se pot comanda si online, pe site-ul www.naturistfarm.ro.
naturistfarm
Postat pe 21 Noiembrie 2009 21:07

67 lei cutia ceai, 130 cutia capsule. necesar / luna 2 cutii ceai

Str Gral Ctin Budisteanu 24, Bucuresti, Sector 1
021 3107030 0758 111108
contact@zeinherbal.ro
www.zeinherbal.ro

Salon Michelle
Strada Anghel Gheorghe nr 4, Bucuresti, Sector 1
+40 230 89 97/98 +40 722 600969
office@michelle-center.ro
www.michelle-center.ro

MC Hair Beauty Line
Calea Dorobanti nr 10, Et 3, Ap 16, Bucuresti, Sector 1
+40 723 540290

Platinum Style
in incinta Euro Hotels International Polizu, Calea Grivitei nr. 126 - 128 nr. 4, Bucuresti, Sector 1
021.317.99.50 0788.502.685
contact@platinumstyle.ro
www.platinumstyle.ro

Budi Invest
, sediu Bucuresti, puncte de lucru in toata tara,
0758 111114 / 0729546999 (telefon) 0213808013 (fax)
wissam@libaromagri.ro
Salon Maria Galland
Soseaua Pipera nr. 9-11, Bucuresti, Sector 1
021 232 88 41 021 232 88 41
institut@mariagalland.ro
www.mariagalland.ro

Salon Fendissima
Str. Mihai Eminescu nr.16, Brasov, Brasov
0268 411513
office@fendissima.ro
www.fendissima.ro
healthy009207
Postat pe 21 Noiembrie 2009 21:20
de ce ? ai folosit si nu a dat rezultate ?
kudika008063
Postat pe 22 Noiembrie 2009 09:52
Si eu am LUat ceaiul zein si capsulele 2 saptamani si nu am slabit nici un gram,in schimb am slabit 8 kg in 20zile cu slim down,niste pastile f bune din Canada, naturale.
carlla
Postat pe 22 Noiembrie 2009 09:58
Eu iau slim down de 10zile si am slabit 4 kg,am aflat de el de la o prietena din Canada,mi-a zis ca pastilele acestea sunt vedete prin Canada,au slabit multe persoane.Vad ca dau rezultate f bune.
healthy009251
Postat pe 22 Noiembrie 2009 22:55
de unde se pot procura aceste pastilele SLIM DOWN ? cît costa? te rog Healthy 009251, adresa mea de e-mail este: lumy_8@yahoo.com. Mulțumesc anticipat
lumy_8
Postat pe 23 Noiembrie 2009 15:12
Lumy pastilele astea slim down le poti lua de pe siteul lor:www.slimdown.ro
iuliana12
Postat pe 24 Noiembrie 2009 18:54
Sa stii ca dau rezultate f bune ,mama mea a slabit cu ele.
iuliana12
Postat pe 24 Noiembrie 2009 18:54
Este un produs bun pentru slabit,m-am convins Tania,la tine am vazut comentariile si am zis sa le incerc si eu dupa ce am incercat ceaiul zein cu care am slabit 1kg in timp de 1 luna.
Acum iau slim Down de 1 sapt si am slabit 2kg pana acum .L-am recomandat la toate cunostintele.
healthy009351
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:19
de ce
elenailinca
Postat pe 25 Noiembrie 2009 10:24
Am inceput sa iau de astazi slim down,am vazut-o pe matusa mea ca a slabit foarte mult cu pastilele astea,cam 15kg daca nu ma insel,oricum stiu ca a luat 2 cutii de pastile.
lavinia_saculescu
Postat pe 25 Noiembrie 2009 19:37
www.alpeclean.ro - firma de curatenie ce propune o gama de abonamente pentru femeile moderne, care doresc mai mult timp pentru ele.
addah
Postat pe 25 Noiembrie 2009 19:38
De la: lavinia_saculescu, la data 2009-11-25 19:37:47Am inceput sa iau de astazi slim down,am vazut-o pe matusa mea ca a slabit foarte mult cu pastilele astea,cam 15kg daca nu ma insel,oricum stiu ca a luat 2 cutii de pastile.
ACEST SLIM DOWN COSTA 320 lei !!!!!

asta este un produs similar,fabricat in Romania si costa doar 18.16 lei !!!

si ca sa-ti stric de tot combinatia cu acest produs, uitati oameni buni un produs similar...nu similar, mult mai bun deoarece are in compozitie si "Gymnema sylvestre" care este o planta ce ajuta foarte mult pancreasul sa functioneze corect !!!!

SI COSTA DOAR 18,16 lei (incl. taxe)

il gasiti pe :
http://www.produsedinplante.ro/116-silueth.html

acum ca v-am salvat atatia bani , berea cine o da ???


ca deh, de la 320 lei pana la 18.16 lei este distanta mare, nu ?
4Life
Postat pe 27 Noiembrie 2009 01:28
Nu are compozitie la fel cu acel produs Silhouette,te inseli 4 life ,poate ca se aseamana la unele ingrediente,am studiat si eu produsul destul de bine .Am norocul de a avea o persoana in Canada care ma poate informa despre orice produs de acolo.Jamieson este o companie mare din Canada te poti informa si pe google. Slim Down mi-a spus prietena mea din Canada ca este pe piata de acolo si lumea este f incantata de el.Acum nu stiu ce sa zic,poate ca si eu daca as fi reprezentat alta companie de produse pentru slabit as veni cu comentarii proaste la adresa altui produs pentru slabit.In legatura cu dusul la toaleta des ,nu am avut probleme de la slim down,aveam probleme cu constipatia si m-am reglat.Mi-e nu mi-a provocat altfel de reactii adverse.
healthy009454
Postat pe 27 Noiembrie 2009 10:41
De la: healthy009454, la data 2009-11-27 10:41:03Nu are compozitie la fel cu acel produs Silhouette,te inseli 4 life ,poate ca se aseamana la unele ingrediente,am studiat si eu produsul destul de bine .Am norocul de a avea o persoana in Canada care ma poate informa despre orice produs de acolo.Jamieson este o companie mare din Canada te poti informa si pe google. Slim Down mi-a spus prietena mea din Canada ca este pe piata de acolo si lumea este f incantata de el.Acum nu stiu ce sa zic,poate ca si eu daca as fi reprezentat alta companie de produse pentru slabit as veni cu comentarii proaste la adresa altui produs pentru slabit.In legatura cu dusul la toaleta des ,nu am avut probleme de la slim down,aveam probleme cu constipatia si m-am reglat.Mi-e nu mi-a provocat altfel de reactii adverse.
studiataza-l mai cu atentie,are aceeasi compozitie, mai departe shilouette are in plus fata de slim down :

Gymnema Sylvestre

Are rol in metabolizarea glucozei din sange, activ in procesul de slabire, reduce cerintele organismului pentru dulce.

In concluzie este de 17 ori mai ieftin si are si ceva benefic organismului in plus !!!!
4Life
Postat pe 27 Noiembrie 2009 16:56
Raportul pret compozitie nu se justifica:


Musetel (Chamomilla chamomilla L), Fenicul (Foeniculum vulgare), Floare de violeta (Viola flower), Petale de trandafir (Rosa sp), Roinita (Melissa officinallis L), Rubarbura (Rheum rhabarbarum L).Musetel (Chamomilla chamomilla L), Fenicul (Foeniculum vulgare), Floare de violeta (Viola flower), Petale de trandafir (Rosa sp), Roinita (Melissa officinallis L), Rubarbura (Rheum rhabarbarum L).

Sunt plante obisnuite pe care le gasesti destul de usor la plafar sau la piata...si mult mai ieftine!
healthy009488
Postat pe 28 Noiembrie 2009 07:22
ma refeream la ceaiul ZEIN
healthy009488
Postat pe 28 Noiembrie 2009 07:25

Buna, azi mi-am cumparat de pe situl slimdown 1 cutie cu pastile.
Sper sa nu fiu asa de nemultumita ca tratamentul de care am avut parte.Firma de transport cu care colaboreaza Urgent se comporta deplorabil,costul transportului 35 lei este exagerat,nicio alta firma cu care am mai colaborat nu a avut asa cost,pe langa faptul ca mi s-a adresat cu salut si au solicitat sa cobor jos si m-au si trimis sa le aduc fix costul coletului ca ei nu au bani de rest.
Problema este ca nu am primit de la firma nicio factura, chitanta din care sa reiasa ca eu am platit aceasta suma si nici in pachet nu era.Ce sa mai zic de faptul ca nu am nicio dovada ca produsul comandat emana de la firma la care am facut comanda. Poate are ceva efecte
lorenabucur29
Postat pe 28 Noiembrie 2009 11:03
Buna Loredana,mi-e mi l-au trimis impreuna cu o foaie in care era specificat pretul,firma,tot...nu inteleg de ce tu nu ai primit nimic.Rezultatele sunt bune,am inceput sa slabesc.Am 6zile de cand il iau am slabit 2kg.
healthy009495
Postat pe 28 Noiembrie 2009 12:36
De la: healthy009495, la data 2009-11-28 12:36:39Buna Loredana,mi-e mi l-au trimis impreuna cu o foaie in care era specificat pretul,firma,tot...nu inteleg de ce tu nu ai primit nimic.Rezultatele sunt bune,am inceput sa slabesc.Am 6zile de cand il iau am slabit 2kg.
vrajeala....acelasi utilizator ca mai multe conturi discuta intre ei despre "produsul minune" !!!

Loredana....ti-ai luat o mare teapa...acelasi produs il puteai lua cu 19 lei de la o alta firma serioasa !!!!
4Life
Postat pe 28 Noiembrie 2009 14:34
Cine a slabit cu ceaiul zein?Vreau sa imi cumpar dar inainte de a face pasul asta vreau sa vad rezultatele altora.
healthy009507
Postat pe 28 Noiembrie 2009 22:39


De la: tania, la data 2009-11-20 21:15:42aM SLABIT 8 KG IN 20 ZILE CU SLIM DOWN si prietenul meu 9kg,ESTE CEL MAI BUN PRODUS PENTRU SLABIT.



si acum acest mesaj de pe alt topic,CARE ESTE ADEVARUL??????????

quote name='tania' date='2009-11-24 18:54:54']Sa stii ca dau rezultate f bune ,mama mea a slabit cu ele.[/quote]


tANIA PE UN TOPIC SCRIAI CA TU AI SLABIT SI PRIETENUL TAU ,LA ALT TOPIC MAMA TA!!!!!!!!
MI SE PARE CA UNDEVA E PUTRED IN DANEMARCA SI IN CAZUL TAU!!!!!!!!!!!
CRED CA SI TU FACI PUBLICITATE LA CE VINZI!
lorenabucur29
Postat pe 1 Decembrie 2009 10:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EU CAUT O RETETA S-AU CEVA PENTRU INGRASAT 81 De la: battleofwits 11 Iunie 2013 11:51
ceai oolong 6 De la: office_salinasusesi_ro 28 Februarie 2010 11:15
Alimentatie nesanatoasa. Ce bem, ce mancam 33 De la: liliana66 30 Octombrie 2013 09:48
PASTILELE ALLI 22 De la: ioanabragaru 20 Mai 2010 09:27
Piele uscata 2 De la: camiflorea 22 Martie 2010 22:20