Setari Cookie-uri

Cura de slabire :sml-happy0158:

pt ca slabesti iti trebuie sa ai ambitie aceasta cura e economica si slabesti 10kg in 2 saptamani daca o respecti 1[luni] salata de varza cu otet putin si sare foarte putina toata ziua salata 2[marti]dimineata 1ou fiert bine' o cafea fara zahar.un mar . la amiaza 250g piept de pui in tigaie cu un pic de unt fara ulei si sare.si 2rosii . seara 2portocale.[mierculedi]] dimineata 1ou fiert bine' ocafea fara zahar .un mar .o cana de lapte. dupa amiaza. 250g carne de porc in tigaie rostita in un pic de unt fara sare si ulei salata de varza stropita cu lamaie si 2 felii de paine prajite. seara 2kiwi. [joi] dimineata 1ou fiert bine ,o cafea fara zahar,un mar,un iaurt fara grasimi. dupa amiaza. 250g carne de vitel in tigaie rostita in un pic de unt stropita cu lamie 2rosii . seara 2portocale [vineri] dimineata 1ou fiert bine, o cafea fara zahar , un mar, 150g branza. dupa amiaza supa de legume cu carne de vitel fara ulei si putina sare . seara 2mere.[vineri] dimineata . 1ou fiert bine o cafea fara zahar, un mar, un iogurt fara grasimi, dupa amiaza ,250g carne de porc rostita in tigaie cu un pic de unt stopita cu lamaie , 2rosii seara 1 banana [duminica]surpriza toata ziua un pui fript in unt daca mai poti///////succesul e garantat inceara si vei vedea. se repeta 2 saptamani atat dar din prima saptamana deja vei vedea .cantarestete prima data de a incepe si ajuta toti prietenii din jurul tau ca a face bine ajuta pe toti.///////////succes la toti'''''''''''''''''''
Nico81
Postat pe 9 Iunie 2011 21:08
Hai mai ca dietele astea nu sunt bune. Eu aveam de dat jos vreo 2-3 kile. AM renuntat la "bunataturi" , mananc pana in ora 17.30-18.00, am redus caloriile( pt ca nu faceam efort datorita varicelei) si incet, incet se vad rezultate. Acum fac si sport ( dans, aerobic, role) Cand o sa ajung la marimea dorita, o sa-mi pastrez regimul de viata. Deja m-am obisnuit . Am acumulat cateva kg in plus pt ca imi place sa mananc seara. Uneori plang de foame dar mai bag un pahar de apa si o tigara

Cand va schimbati regimul de viata, trebuie sa fie pt totdeauna( nu pt 2 sapt)
mimi_ca29
Postat pe 9 Iunie 2011 21:23
E foarte adevarat ce zici in privinta regimului de viata! Insa legat de vazusem chiar azi un articol in care spunea ca unul dintre problemele care cauzeaza burtica este chiar tigara. Nu e ca si cand m-am lasat de fumat dupa acest articol, dar poate tu ai mai multa ambitie Eu pe langa tigara, am recurs si la slim and fit ca sa imi mai potolesc din pofte. Deci doua rele benefice. Stiu ca nu e neaparat sanatos ce fac, dar am vrut sa bag un sprint de slabire pentru august cand merg in Ungaria, la Balaton ;))
RoxyRoxx
Postat pe 20 Iunie 2011 18:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
silueta sau cat de mult iti doresti sa te recunosti ca femeie 33 De la: DESERT_PLANT_healthy 22 Noiembrie 2013 10:38
Cum asiguram o alimentatie sanatoasa copiilor nostri Cum asiguram o alimentatie sanatoasa copiilor nostri 4 De la: criszoe 22 Martie 2012 15:08
VARZA MURATA, LEAC POPULAR 21 De la: kudika011204 13 Februarie 2012 01:14
a folosit cineva tratamentul pentru slabit DESERT PLANT? 73 De la: cornel_sabin 27 Februarie 2010 00:09
buna fetelor!:* 33 De la: battleofwits 18 Aprilie 2011 21:07