Setari Cookie-uri

BUNA FETELOR

buna sant noua pe aici am un fibrom de marimea portocalei.acum pe 16 ma operez mi e fff frica.....din pacate doctorita mi a spus ca ar trebui sa mi scoata uterul daca poate sa l decupeze de acolo bn daca nu va scoate uterul specific fibromul este situat in grosimea uterului p.s. poate imi spune si mie cineva cum este va pup
danielutza_healthy
Postat pe 30 Octombrie 2009 16:17
buna, de ce nu ai incercat un tratament naturist initial? dau roade f bune cele de la Favisan, eu stiu cel putin 3 cazuri f grave care si-au revenit in cateva luni cu cei de la www.favisan.ro si nu s-au mai operat.
.......................................................................
http://www.exposhop.ro/Code/Applications/web/index.cgi?action=blog§ion=0&art=9
adika_healthy
Postat pe 30 Octombrie 2009 16:54
buna din nou. nu stiu ce sa ti zic am urmat cu ceva picaturi naturiste extract de mugur de zmeur si pin . de 5 luni urmez acest tratament. dr mea era plecata in concediu pe toata perioada verii mi a zis sa le iau poate mai reducem din cantitatea cm dar .nimik acum m a programat la operatie in rest nu mi a zis nimik ma refer la embolizare .....nu stiu ce sa zic va pupic
danielutza_healthy
Postat pe 30 Octombrie 2009 17:31
De la: danielutza, la data 2009-10-30 16:17:36buna sant noua pe aici am un fibrom de marimea portocalei.acum pe 16 ma operez mi e fff frica.....din pacate doctorita mi a spus ca ar trebui sa mi scoata uterul daca poate sa l decupeze de acolo bn daca nu va scoate uterul specific fibromul este situat in grosimea uterului p.s. poate imi spune si mie cineva cum este va pup
asa am avut si eu
nu am vrut sa ma operez, cu toate ca vreo sapte medici mi-au recomandat-o

cand am ajuns la o anemie periculoasa, am intalnit un medic care mi-a recomandat embolizarea
dupa embolizare, voia sa ma si opereze
dar eu, dupa embolizare, am plecat din spital pe raspunderea mea
de fapt, doctorita de la embolizare imi spusese sa mai astept o vreme...
au trecut 20 de luni

din a treia luna de dupa embolixazre eram ok - si la anemie, si la dimensiuni
ma simt OK

merita facut embolizarea!!!!!!!!
desigur, pentru embolizare este obligatoriu sa nu ai alte afectiuni
kabbalist
Postat pe 4 Noiembrie 2009 08:58
Sotia mea a scapat de un fibrom cu diametrul de 10 cm, printr-un tratament de un an de zile cu produse naturale si in special antioxidanti si fitohormoni. Scrieti-mi pe info@antioxidanti.com pentru informatii. De mentionat ca toti medicii cu care a discutat in prealabil voiau sa faca acelasi lucru, ca si in cazul Dvs., de fapt daca te adresezi la chirurgi, ei isi fac imediat meseria si aleg solutia care le este la indemana.
Antioxidanti_NSE
Postat pe 4 Noiembrie 2009 10:27
De la: healthy17, la data 2009-11-04 10:27:07Sotia mea a scapat de un fibrom cu diametrul de 10 cm, printr-un tratament de un an de zile cu produse naturale si in special antioxidanti si fitohormoni. Scrieti-mi pe info@antioxidanti.com pentru informatii. De mentionat ca toti medicii cu care a discutat in prealabil voiau sa faca acelasi lucru, ca si in cazul Dvs., de fapt daca te adresezi la chirurgi, ei isi fac imediat meseria si aleg solutia care le este la indemana.
de unde putem sti ca sunteti mai sigur decat medicii?

doar pentru ca unui produs i se spune naturist/natural nu inseamna ca asa si este

cand a aparut tigara in Europa se considera ca este leac pentru bolile de plamani!!!

nu spun ca nu merita incercate mai intai solutiile naturale
ci spun ca trebuie sa fim siguri mai intai ca sunt naturale

in plus, "minunile" naturii nu dau efecte instant, precum medicamentele
(medicamenetle dau efecte instant de toate felulurile: si pro, si contra)

eu am urmat patru ani tratamente narturiste
a fost incetinita evolutia, dar nu a fost suficient pana nu am facut embolizarea
dupa embolizare, am facut acupunctura si un tratament homeopat
acum totul este ok
kabbalist
Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PUFULET PE FATA 35 De la: Lisssa 5 Septembrie 2010 08:43
Himenoplastie 22 De la: sorina69 27 Mai 2012 22:50
help 16 De la: hmm_roxana 29 Aprilie 2013 10:22
probleme cu coloana!!! 49 De la: kudika_1012859 6 Septembrie 2016 12:24
Sunt insarcinata ??????sunt disperata astept un raspuns 24 De la: zuzuuk 19 Iulie 2010 17:25