Setari Cookie-uri

SLIM DOWN PENTRU SLABIT

BurtosulE cretin ce vorbe frumoase ne-aI spus:
,,pe cat de grasa, pe atat de cretina esti...dovedesti cu varf si indesat ca esti blonda autentica...

si iti mai repet inca odata...ma doare in cot de silueth si de dacia plant....si de tine si de slim down si de toate grasele care din lipsa de vointa se chinuie sa slabeasca cu diverse produse minune si nu reusesc si nici nu vor reusi in vecii vecilor.... ''

Mai bine taci ca te vede lumea in poza cat de gras esti si pitic,vai de capul tau...
Sa-ti fie rusine cretine ,e treaba noastra daca suntem grase,dar culmea prostiei este faptul ca tu esti mai gras ca noi si pitic.Ce specie de animal imputit esti?AI mancat prea mult rahat si din cauza asta ai ajuns asa.
dana__
Postat pe 22 Decembrie 2009 22:41
De la: 4Life, la data 2009-12-23 16:34:16
De la: dana__, la data 2009-12-22 22:41:50BurtosulE cretin ce vorbe frumoase ne-aI spus:
,,pe cat de grasa, pe atat de cretina esti...dovedesti cu varf si indesat ca esti blonda autentica...

si iti mai repet inca odata...ma doare in cot de silueth si de dacia plant....si de tine si de slim down si de toate grasele care din lipsa de vointa se chinuie sa slabeasca cu diverse produse minune si nu reusesc si nici nu vor reusi in vecii vecilor.... ''

Mai bine taci ca te vede lumea in poza cat de gras esti si pitic,vai de capul tau...
Sa-ti fie rusine cretine ,e treaba noastra daca suntem grase,dar culmea prostiei este faptul ca tu esti mai gras ca noi si pitic.Ce specie de animal imputit esti?AI mancat prea mult rahat si din cauza asta ai ajuns asa.
inca odata dovedesti cu varf si indesat ca esti o blonda autentica....:))) si nici nu-ti dai seama din ce cauza iti spun asta....

p.s. vezi ca burtosul ala mic din poza a primit un premiu de 10.000 $ pentru ca a ajutat oamenii sa-si recapete sanatatea....si ia donat unor copii muritori de foame din africa....tu ai facut ceva in sensul asta in viata ta vreodata ??? cu siguranta nu, pt ca iti obosea neuronul...

p.p.s

eu am 1.88m si 90 kg daca te intereseaza ascest aspect...daca nu crezi, te poti convinge cumva....
10 mii de .....vraeala,minti cu nerusinare ,nu ai vazut atatia bani la un loc toata viata ta de excroc.
ene_m_gabriel
Postat pe 23 Decembrie 2009 22:07
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-23 22:07:00
De la: 4Life, la data 2009-12-23 16:34:16
De la: dana__, la data 2009-12-22 22:41:50BurtosulE cretin ce vorbe frumoase ne-aI spus:
,,pe cat de grasa, pe atat de cretina esti...dovedesti cu varf si indesat ca esti blonda autentica...

si iti mai repet inca odata...ma doare in cot de silueth si de dacia plant....si de tine si de slim down si de toate grasele care din lipsa de vointa se chinuie sa slabeasca cu diverse produse minune si nu reusesc si nici nu vor reusi in vecii vecilor.... ''

Mai bine taci ca te vede lumea in poza cat de gras esti si pitic,vai de capul tau...
Sa-ti fie rusine cretine ,e treaba noastra daca suntem grase,dar culmea prostiei este faptul ca tu esti mai gras ca noi si pitic.Ce specie de animal imputit esti?AI mancat prea mult rahat si din cauza asta ai ajuns asa.
inca odata dovedesti cu varf si indesat ca esti o blonda autentica....:))) si nici nu-ti dai seama din ce cauza iti spun asta....

p.s. vezi ca burtosul ala mic din poza a primit un premiu de 10.000 $ pentru ca a ajutat oamenii sa-si recapete sanatatea....si ia donat unor copii muritori de foame din africa....tu ai facut ceva in sensul asta in viata ta vreodata ??? cu siguranta nu, pt ca iti obosea neuronul...

p.p.s

eu am 1.88m si 90 kg daca te intereseaza ascest aspect...daca nu crezi, te poti convinge cumva....
10 mii de .....vraeala,minti cu nerusinare ,nu ai vazut atatia bani la un loc toata viata ta de excroc.
uita-te in poza cretinule si vezi ce scrie pe cecul ala !!!!

dupa ce ca esti tampit, mai esti si chiro...asta o fi de la produsele de la FOREVER plinde de E-uri ??? cu siguranta DA !!!
4Life
Postat pe 24 Decembrie 2009 17:23
De la: 4Life, la data 2009-12-24 17:23:53
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-23 22:07:00
De la: 4Life, la data 2009-12-23 16:34:16
De la: dana__, la data 2009-12-22 22:41:50BurtosulE cretin ce vorbe frumoase ne-aI spus:
,,pe cat de grasa, pe atat de cretina esti...dovedesti cu varf si indesat ca esti blonda autentica...

si iti mai repet inca odata...ma doare in cot de silueth si de dacia plant....si de tine si de slim down si de toate grasele care din lipsa de vointa se chinuie sa slabeasca cu diverse produse minune si nu reusesc si nici nu vor reusi in vecii vecilor.... ''

Mai bine taci ca te vede lumea in poza cat de gras esti si pitic,vai de capul tau...
Sa-ti fie rusine cretine ,e treaba noastra daca suntem grase,dar culmea prostiei este faptul ca tu esti mai gras ca noi si pitic.Ce specie de animal imputit esti?AI mancat prea mult rahat si din cauza asta ai ajuns asa.
inca odata dovedesti cu varf si indesat ca esti o blonda autentica....:))) si nici nu-ti dai seama din ce cauza iti spun asta....

p.s. vezi ca burtosul ala mic din poza a primit un premiu de 10.000 $ pentru ca a ajutat oamenii sa-si recapete sanatatea....si ia donat unor copii muritori de foame din africa....tu ai facut ceva in sensul asta in viata ta vreodata ??? cu siguranta nu, pt ca iti obosea neuronul...

p.p.s

eu am 1.88m si 90 kg daca te intereseaza ascest aspect...daca nu crezi, te poti convinge cumva....
10 mii de .....vraeala,minti cu nerusinare ,nu ai vazut atatia bani la un loc toata viata ta de excroc.
uita-te in poza cretinule si vezi ce scrie pe cecul ala !!!!

dupa ce ca esti tampit, mai esti si chiro...asta o fi de la produsele de la FOREVER plinde de E-uri ??? cu siguranta DA !!!
din cate stiu eu analfabetii castiga pe masura,cu siguranta este o poza imprumutata,cu siguranta nu poti dovedi ceea ce spui.
ene_m_gabriel
Postat pe 24 Decembrie 2009 20:09
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-24 20:09:05
De la: 4Life, la data 2009-12-24 17:23:53
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-23 22:07:00
De la: 4Life, la data 2009-12-23 16:34:16
De la: dana__, la data 2009-12-22 22:41:50BurtosulE cretin ce vorbe frumoase ne-aI spus:
,,pe cat de grasa, pe atat de cretina esti...dovedesti cu varf si indesat ca esti blonda autentica...

si iti mai repet inca odata...ma doare in cot de silueth si de dacia plant....si de tine si de slim down si de toate grasele care din lipsa de vointa se chinuie sa slabeasca cu diverse produse minune si nu reusesc si nici nu vor reusi in vecii vecilor.... ''

Mai bine taci ca te vede lumea in poza cat de gras esti si pitic,vai de capul tau...
Sa-ti fie rusine cretine ,e treaba noastra daca suntem grase,dar culmea prostiei este faptul ca tu esti mai gras ca noi si pitic.Ce specie de animal imputit esti?AI mancat prea mult rahat si din cauza asta ai ajuns asa.
inca odata dovedesti cu varf si indesat ca esti o blonda autentica....:))) si nici nu-ti dai seama din ce cauza iti spun asta....

p.s. vezi ca burtosul ala mic din poza a primit un premiu de 10.000 $ pentru ca a ajutat oamenii sa-si recapete sanatatea....si ia donat unor copii muritori de foame din africa....tu ai facut ceva in sensul asta in viata ta vreodata ??? cu siguranta nu, pt ca iti obosea neuronul...

p.p.s

eu am 1.88m si 90 kg daca te intereseaza ascest aspect...daca nu crezi, te poti convinge cumva....
10 mii de .....vraeala,minti cu nerusinare ,nu ai vazut atatia bani la un loc toata viata ta de excroc.
uita-te in poza cretinule si vezi ce scrie pe cecul ala !!!!

dupa ce ca esti tampit, mai esti si chiro...asta o fi de la produsele de la FOREVER plinde de E-uri ??? cu siguranta DA !!!
din cate stiu eu analfabetii castiga pe masura,cu siguranta este o poza imprumutata,cu siguranta nu poti dovedi ceea ce spui.
fi sigur ca ceea ce spun este 100% adevarat...dar unui tampit nu am ce-i dovedi...decat imi bat joc de el pe unde-l prind....asadar hai dupa mine...
4Life
Postat pe 27 Decembrie 2009 20:08
De la: 4Life, la data 2009-12-27 20:08:50
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-24 20:09:05
De la: 4Life, la data 2009-12-24 17:23:53
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-23 22:07:00
De la: 4Life, la data 2009-12-23 16:34:16
De la: dana__, la data 2009-12-22 22:41:50BurtosulE cretin ce vorbe frumoase ne-aI spus:
,,pe cat de grasa, pe atat de cretina esti...dovedesti cu varf si indesat ca esti blonda autentica...

si iti mai repet inca odata...ma doare in cot de silueth si de dacia plant....si de tine si de slim down si de toate grasele care din lipsa de vointa se chinuie sa slabeasca cu diverse produse minune si nu reusesc si nici nu vor reusi in vecii vecilor.... ''

Mai bine taci ca te vede lumea in poza cat de gras esti si pitic,vai de capul tau...
Sa-ti fie rusine cretine ,e treaba noastra daca suntem grase,dar culmea prostiei este faptul ca tu esti mai gras ca noi si pitic.Ce specie de animal imputit esti?AI mancat prea mult rahat si din cauza asta ai ajuns asa.
inca odata dovedesti cu varf si indesat ca esti o blonda autentica....:))) si nici nu-ti dai seama din ce cauza iti spun asta....

p.s. vezi ca burtosul ala mic din poza a primit un premiu de 10.000 $ pentru ca a ajutat oamenii sa-si recapete sanatatea....si ia donat unor copii muritori de foame din africa....tu ai facut ceva in sensul asta in viata ta vreodata ??? cu siguranta nu, pt ca iti obosea neuronul...

p.p.s

eu am 1.88m si 90 kg daca te intereseaza ascest aspect...daca nu crezi, te poti convinge cumva....
10 mii de .....vraeala,minti cu nerusinare ,nu ai vazut atatia bani la un loc toata viata ta de excroc.
uita-te in poza cretinule si vezi ce scrie pe cecul ala !!!!

dupa ce ca esti tampit, mai esti si chiro...asta o fi de la produsele de la FOREVER plinde de E-uri ??? cu siguranta DA !!!
din cate stiu eu analfabetii castiga pe masura,cu siguranta este o poza imprumutata,cu siguranta nu poti dovedi ceea ce spui.
fi sigur ca ceea ce spun este 100% adevarat...dar unui tampit nu am ce-i dovedi...decat imi bat joc de el pe unde-l prind....asadar hai dupa mine...
mai putzulia,iar nu ai baut colastra ?Sa inteleg ca la tine in comuna se pupa prostii in fund si se mai si lauda.
ene_m_gabriel
Postat pe 27 Decembrie 2009 22:29
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-27 22:29:43
De la: 4Life, la data 2009-12-27 20:08:50
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-24 20:09:05
De la: 4Life, la data 2009-12-24 17:23:53
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-23 22:07:00
De la: 4Life, la data 2009-12-23 16:34:16
De la: dana__, la data 2009-12-22 22:41:50BurtosulE cretin ce vorbe frumoase ne-aI spus:
,,pe cat de grasa, pe atat de cretina esti...dovedesti cu varf si indesat ca esti blonda autentica...

si iti mai repet inca odata...ma doare in cot de silueth si de dacia plant....si de tine si de slim down si de toate grasele care din lipsa de vointa se chinuie sa slabeasca cu diverse produse minune si nu reusesc si nici nu vor reusi in vecii vecilor.... ''

Mai bine taci ca te vede lumea in poza cat de gras esti si pitic,vai de capul tau...
Sa-ti fie rusine cretine ,e treaba noastra daca suntem grase,dar culmea prostiei este faptul ca tu esti mai gras ca noi si pitic.Ce specie de animal imputit esti?AI mancat prea mult rahat si din cauza asta ai ajuns asa.
inca odata dovedesti cu varf si indesat ca esti o blonda autentica....:))) si nici nu-ti dai seama din ce cauza iti spun asta....

p.s. vezi ca burtosul ala mic din poza a primit un premiu de 10.000 $ pentru ca a ajutat oamenii sa-si recapete sanatatea....si ia donat unor copii muritori de foame din africa....tu ai facut ceva in sensul asta in viata ta vreodata ??? cu siguranta nu, pt ca iti obosea neuronul...

p.p.s

eu am 1.88m si 90 kg daca te intereseaza ascest aspect...daca nu crezi, te poti convinge cumva....
10 mii de .....vraeala,minti cu nerusinare ,nu ai vazut atatia bani la un loc toata viata ta de excroc.
uita-te in poza cretinule si vezi ce scrie pe cecul ala !!!!

dupa ce ca esti tampit, mai esti si chiro...asta o fi de la produsele de la FOREVER plinde de E-uri ??? cu siguranta DA !!!
din cate stiu eu analfabetii castiga pe masura,cu siguranta este o poza imprumutata,cu siguranta nu poti dovedi ceea ce spui.
fi sigur ca ceea ce spun este 100% adevarat...dar unui tampit nu am ce-i dovedi...decat imi bat joc de el pe unde-l prind....asadar hai dupa mine...
mai putzulia,iar nu ai baut colastra ?Sa inteleg ca la tine in comuna se pupa prostii in fund si se mai si lauda.
asa petrica, vino dupa mine....sa-mi bat joc de tine...


4Life
Postat pe 27 Decembrie 2009 22:32
ma uit la zdreanta imputita si excroaca cum isi alege el kktul sa-l manance,POFTA BUNA si sa-ti stea in farfurie de sarbatori.
ene_m_gabriel
Postat pe 27 Decembrie 2009 22:34
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-27 22:34:13ma uit la zdreanta imputita si excroaca cum isi alege el kktul sa-l manance,POFTA BUNA si sa-ti stea in farfurie de sarbatori.
bina mai bORAT, te invit la masa !!!
excrocule colaborator forever living products....ar trebui sa te se spuna PINOCHIO....semeni leit cu el !!!
4Life
Postat pe 27 Decembrie 2009 22:37
De la: 4Life, la data 2009-12-27 22:37:28
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-27 22:34:13ma uit la zdreanta imputita si excroaca cum isi alege el kktul sa-l manance,POFTA BUNA si sa-ti stea in farfurie de sarbatori.
bina mai bORAT, te invit la masa !!!
excrocule colaborator forever living products....ar trebui sa te se spuna PINOCHIO....semeni leit cu el !!!
SA MOARA MATA?A ,BA NU SA MORI INTOXICAT DE COLASTRA.
ene_m_gabriel
Postat pe 27 Decembrie 2009 22:41
aoleoooo tu asta,4 life,ne ai obosit rau.nu ai altceva de facut????????????
ally2902
Postat pe 29 Decembrie 2009 02:02
Sunteti jenanti si e foarte urat ce faceti si imi pare rau ca nu exista un administrator sa va dea papucii. de fapt am pierdut timpul pana sa imi dau seama ca dicutaia asta de 2 lei a avut loc intre 3 persoane cu diverse id-uri. persoane fara o alta ocupatie desigur. va mai si jigniti pe deasupra. pacat. au mai fost cateva persoane ca mine care au crezut in ce vorbiti pana la un moment dat dar voua nu va pasa nu-i asa? nu va pasa ca puteti influenta niste adolescente sau chestii din astea ca aveti o responsabilitate postand pe site public. maturizati-va. fiti resposabili. e plina tara de oameni ca voi fir-ar sa fie. pacat!!!!!
kudikneverending
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:04
Ar trebui sa se inteleaga intre ei, si sa gaseasca o cale de mijloc,ptr. ca se fac de tot risul.Fiecare cauta sa-si vinda produsul, si cred ca produsele la fiecare in parte este bun.Dar din cauza concurentei, se cearta tot timpul.Oare care din ei 2 au de cistigat , din asta?Nimeni nu are voie sa judece pe altul. Nimeni nui perfect.
kudika098645
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:28
Draga 4Life, m-am distrat nespus de bine cu ceea ce ai scris pe acest forum
Felicitarile mele , ai dreptate in legatura cu produsul si cu .... doamnele care incearca sa il promoveze .....
Concluzia ar fi ca nu daca un produs este si foarte spump este musai si foarte bun .....
Te felicit ca incerci sa - destupi- capetele patrate care se converseaza pe acest forum .
Felicitari ca faci reclama la un produs romanesc ... autentic ...
Apropo ai incercat produsul de la Dacia Plant?
catalina_pager
Postat pe 19 Ianuarie 2010 00:42
De la: catalina_pager, la data 2010-01-19 00:42:06Draga 4Life, m-am distrat nespus de bine cu ceea ce ai scris pe acest forum
Felicitarile mele , ai dreptate in legatura cu produsul si cu .... doamnele care incearca sa il promoveze .....
Concluzia ar fi ca nu daca un produs este si foarte spump este musai si foarte bun .....
Te felicit ca incerci sa - destupi- capetele patrate care se converseaza pe acest forum .
Felicitari ca faci reclama la un produs romanesc ... autentic ...
Apropo ai incercat produsul de la Dacia Plant?
Stimata catalina, nu am avut ocazia sa incerc acest produs de la Dacia Plant, nu am avut nevoie, eu imi mentin conditia fizica facand sport, dar l-am recomandat unor cunoscuti si la ei a fost ok , dar numai asociat cu o dieta corespunzatoare si cu miscare multa.
4Life
Postat pe 19 Ianuarie 2010 09:13
buna fetelor sunt noua pe acest site..as dori si eu tare mult sa comand aceste pastile slimdown..dar locuiesc in spania,credeti ca pot sa le procur aici?vreau sa dau cat mai curand cele 5 kg `pe care le am in plus..va rog mult sa ma ajutati cu sfaturi..multumesc anticipat!
lavysuciu
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:01
ai putina rabdare sa vedem daca au efectul promis, l-am primit ieri 21 ian.2010 iar de azi am inceput sa-l iau. Voi reveni cu impresii pe parcurs.
healthy008764
Postat pe 22 Ianuarie 2010 08:13
Si eu am asteptat sa vad cat slabeste prietena mea si apoi mi-am cumparat si eu.ea a slabit 4kg,eu il iau de 10zile si am slabit 2kg.Am incercat sa am grija la alimentatie dar am cam dat-o in bara ,am mancat cateva dulciuri.Mereu patesc la fel,incerc sa tin cate o dieta si nu o duc pana la capat.Eu sunt singura vinovata pentru ca nu slabesc si...recunosc.
elenaaaa_healthy
Postat pe 22 Ianuarie 2010 11:32
De la: elenaaaa, la data 2010-01-22 11:32:34Si eu am asteptat sa vad cat slabeste prietena mea si apoi mi-am cumparat si eu.ea a slabit 4kg,eu il iau de 10zile si am slabit 2kg.Am incercat sa am grija la alimentatie dar am cam dat-o in bara ,am mancat cateva dulciuri.Mereu patesc la fel,incerc sa tin cate o dieta si nu o duc pana la capat.Eu sunt singura vinovata pentru ca nu slabesc si...recunosc.

totusi ati slabit putin, ceilalti care au folosit slim down si mai scriu pe aici spun ca au slabit intre 8-10 kg. in 20 zile...ce inseamna ca ai exagerat cu dulciurile? cam ce mancai intr-o zi?
healthy008764
Postat pe 22 Ianuarie 2010 15:54
nu uita sa ne tii la curent.vreau sa le comand si eu dar nu sunt prea convinsa.eu folosesc ceaiul zein,nu am slabit,m am mentinut ceea ce e foarte important tinand cond ca au fost sarbatorile si am mancat de toate.
ally2902
Postat pe 22 Ianuarie 2010 16:16
De la: healthy009558, la data 2010-01-22 16:16:28nu uita sa ne tii la curent.vreau sa le comand si eu dar nu sunt prea convinsa.eu folosesc ceaiul zein,nu am slabit,m am mentinut ceea ce e foarte important tinand cond ca au fost sarbatorile si am mancat de toate.

fiti convinsi ca va voi tine la curent cu evolutia curei!sper din tot sufletul sa-i pot da peste nas d-lui 4Life care m-a zapacit si m-a enervat rau de tot cu evolutia lui pe acest forum cat si pe alte forumuri care trateaza acest subiect!o zi buna! am riscat niste bani, dar la urma urmei eu ii fac, eu ii toc!
healthy008764
Postat pe 22 Ianuarie 2010 17:10
O sa fiti multumite de rezultate,eu sunt multumita de slim down,am reusit sa slabesc 6kg ,doar ca am avut grija si la alimentatie,am exclus in aceste 20zile dulciurile,alimentele grase,mancatul dupa ora 6....Ceea ce faceam si inainte dar nu slabeam,de aceea zic ca slim down este un produs bun.Eu sunt convinsa ca un medicament nu te poate slabi daca tu mananci orice,fara limita si la orice ora,el are rolul de a ajuta organismul sa scada in greutate.Am luat multe pastile pana acum si nu si-au facut efectul,singurul care a dat rezultate in paralel cu un regim de viata sanatos a fost slim down.Trebuie sa mai scap de cateva kg si mi-am mai comandat o cutie de pastile,apoi ma voi mentine.Am o cunostiinta care a reusit sa slabeasca doar cu un regim de viata sanatos si sala,deci se poate si asa,dar eu sunt cam comoda si nu imi place sa fac sport,fac masaj,iau pastilele acestea tin un regim de viata sanatos si slabesc destul de bine.
healthy011550
Postat pe 22 Ianuarie 2010 19:28
buna Tania!esti dragutza sa imi spui si mie ce fel ce fel d meniu aveai p tot parcursul pastilelor?!eu am inceput d 2 zile si parca mai rau mananc,am vreo 64 kg.
healthy011551
Postat pe 22 Ianuarie 2010 19:33
De la: healthy008764, la data 2010-01-22 17:10:26
De la: healthy009558, la data 2010-01-22 16:16:28nu uita sa ne tii la curent.vreau sa le comand si eu dar nu sunt prea convinsa.eu folosesc ceaiul zein,nu am slabit,m am mentinut ceea ce e foarte important tinand cond ca au fost sarbatorile si am mancat de toate.

fiti convinsi ca va voi tine la curent cu evolutia curei!sper din tot sufletul sa-i pot da peste nas d-lui 4Life care m-a zapacit si m-a enervat rau de tot cu evolutia lui pe acest forum cat si pe alte forumuri care trateaza acest subiect!o zi buna! am riscat niste bani, dar la urma urmei eu ii fac, eu ii toc!
nu ai cum sa-mi dai mie peste nas, nu ajungi ca am 1.90 m inaltime, iar tu esti mica si grasa... ....si nu te mai enerva, stressul ingrasa si tot din cauza lui faci si riduri...

cat despre banii tai si despre sanatatea ta, este de inteles ca faci ce vrei cu ele, numai ca trebuie sa inveti sa accepti ca nu toata lumea este de aceeasi parere cu tine....

p.s. ai sa slabesti cand ai sa mananci mai putine calorii decat consuma organismul tau zilnic...si asta se poate numai prin schimbarea stilului de viata pe care il ai acuma si prin schimbarea modului de alimentatie...restul este poveste !!!!
4Life
Postat pe 22 Ianuarie 2010 20:51
Trebuie sa mancati salate,supe,fripturi(carne de pui la gratar,o felie cat o palma),dimineata imi faceam cate un sandwich dintr-o felie de paine,o felie de sunca presata si o felie de rosie+o cafea fara zahar,la pranz o supa,seara o bucata de carne de pui la gratar cat o palma+salata verde dar masa sa nu fie mai tarziu de ora 18-19.La fructe eram mai atenta ,incercam sa nu exagerez cu ele deorece contin zahar,mancam mere intre mese.Sport nu faceam si nu fac nici acum,insa incerc sa merg cat mai mult pe jos,in loc sa iau liftul,urc scarile .Mananca asa 20 de zile si o sa fii multumita de rezultate.
iuliana12
Postat pe 23 Ianuarie 2010 13:04
Am terminat cutia de slim down si sunt f multumita de aceste pastile,am slabit 7kg in 20zile.De maine o sa ma apuc si de sala pentru a-mi tonifia musculatura si pentru a ma mentine.In timp ce am luat pastilele am mancat sanatos,mananc sanatos de 4luni de zile.Inainte sa iau pastilele slabeam cam 1kg pe saptamana iar acum am slabit 7kg in 20 de zile.Va trebui sa mai dau jos 2kg dar o sa le dau prin sala jos.Nu va spun cate kg am avut,imi este rusine,ar trebui sa ne autoeducam,sa mancam sanatos si sa facem sport.Inainte spuneam tot timpul ca nu am timp de sala,insa de cand s-a deschis sala la mine in fata blocului nu mai am scuze.Acum fara atatea kg in plus gandesc altfel,imi iubesc corpul si vreau sa am mai multa grija de el,imi da mai multa incredere in mine.
malina40
Postat pe 23 Ianuarie 2010 14:40
Dana, nu ai aceasta adresa de mess pe care ai postat-o aici. Vroiam sa discutam despre pastile. Azi mi-am comandat si eu o cutie, dar daca slabesti doar un kg cu atatia bani......, nu prea o sa-mi convina...
De ce ti-ai "inventat" adresa, totusi?
kudika113663
Postat pe 26 Ianuarie 2010 14:49
Ai o alta adresa unde putem vorbi? Asa as avea incredere ca e cineva si ceva real. La cate am vazut ca s-au scrie pe acest forum nu mai am incredere. Sa vorbim despre pastile, ma refer...:)
kudika113663
Postat pe 26 Ianuarie 2010 15:06
De la: 4Life, la data 2010-01-22 20:51:56
De la: healthy008764, la data 2010-01-22 17:10:26
De la: healthy009558, la data 2010-01-22 16:16:28nu uita sa ne tii la curent.vreau sa le comand si eu dar nu sunt prea convinsa.eu folosesc ceaiul zein,nu am slabit,m am mentinut ceea ce e foarte important tinand cond ca au fost sarbatorile si am mancat de toate.

fiti convinsi ca va voi tine la curent cu evolutia curei!sper din tot sufletul sa-i pot da peste nas d-lui 4Life care m-a zapacit si m-a enervat rau de tot cu evolutia lui pe acest forum cat si pe alte forumuri care trateaza acest subiect!o zi buna! am riscat niste bani, dar la urma urmei eu ii fac, eu ii toc!
nu ai cum sa-mi dai mie peste nas, nu ajungi ca am 1.90 m inaltime, iar tu esti mica si grasa... ....si nu te mai enerva, stressul ingrasa si tot din cauza lui faci si riduri...

cat despre banii tai si despre sanatatea ta, este de inteles ca faci ce vrei cu ele, numai ca trebuie sa inveti sa accepti ca nu toata lumea este de aceeasi parere cu tine....

p.s. ai sa slabesti cand ai sa mananci mai putine calorii decat consuma organismul tau zilnic...si asta se poate numai prin schimbarea stilului de viata pe care il ai acuma si prin schimbarea modului de alimentatie...restul este poveste !!!!

uite ca suntem de acord intr-o singura problema:asa este, trebuie sa-mi schimb stilul de alimentatie, dar in acest moment vreau sa scap foarte urgent de niste kg. pe care le am in plus, pe urma voi incerca sa-mi schimb modul de viata si de alimentatie.
cat despre faptul ca sunt "mica si grasa".....ce sa-i faci, nu toata lumea poate fi ca tine- inalt,frumos si destept....Iti accept parerea cu indulgenta ca doar am fost invatata sa intorc si celalalt obraz si sa nu-mi pun mintea....
healthy008764
Postat pe 26 Ianuarie 2010 17:28
In afara ca nu ai fost multumita de serviciul curieratului, pastilele au dat randament?
kudika113663
Postat pe 26 Ianuarie 2010 20:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Euripedia 1 De la: kudika409441 22 Iunie 2011 15:52
Cautam sef de magazin 1 De la: ralucaveggie 5 Octombrie 2011 13:44
Caut persoana de mers la sala in Iasi 23 De la: ingridd 8 Octombrie 2015 03:07
ce produse dietetice va plac? 43 De la: 21 August 2012 04:34
DIETA MICHAL MONTIGNAC 7 De la: healthy008028 16 Februarie 2010 12:10