Setari Cookie-uri

SLIM DOWN PENTRU SLABIT

doamneeee!!! cata vrajeala...cum isi face lumea reclama..e unul si acelasi utilizator asta care isi face reclama la slim down. uitati va la gianina la notificari si o sa va dati seama ca minte...ba a slabit 8 kg, ba 20 nici ea nu mai stie saraca:)))
kudika084630
Postat pe 29 Noiembrie 2009 21:45
nu mai poti avea incredere in nimic..pana la urma o sa incerc sa iau pastilele de care vb 4 life...sa vedem ce se intampla..
kudika084630
Postat pe 29 Noiembrie 2009 21:47
Buna! Ma numesc Mada si as vrea niste informatii precise referitor la slim down pt ca am cautat pe internet si nu am gasit site-ul de unde pot comanda!si cat costa?am gasit doar un site in engleza laboratoire jamieson dar nu ma pricep cum sa comand!
giani_cainele
Postat pe 30 Noiembrie 2009 08:52
Buna Mada,eu le-am cumparat de pe siteul acesta: www.slimdown.ro
Eu sunt multumita de rezultatele care le da,dar pentru simplu fapt ca declari ca ai slabit cu un anumit produs ,lumea incepe sa te ia drept distribuitor.Este si normal la cate reclame se fac la diferite produse pentru slabit....
iuliana12
Postat pe 30 Noiembrie 2009 16:32
De la: tania, la data 2009-11-30 16:32:13Buna Mada,eu le-am cumparat de pe siteul acesta: www.slimdown.ro
Eu sunt multumita de rezultatele care le da,dar pentru simplu fapt ca declari ca ai slabit cu un anumit produs ,lumea incepe sa te ia drept distribuitor.Este si normal la cate reclame se fac la diferite produse pentru slabit....
daca ai slabit cu aceste produse si ti-ai permis sa platesti 320 lei pe un flacon, de ce nu lasi oamenilor si o alta alternativa mai ieftina ??? din cauza ca ai interes sa le distribui ???

Oamnei bune, sunt produse mult mai ieftine decat acest slim down si poate cu o eficienta mai mare !!!
4Life
Postat pe 30 Noiembrie 2009 17:04
De la: 4Life, la data 2009-11-30 17:04:34
De la: tania, la data 2009-11-30 16:32:13Buna Mada,eu le-am cumparat de pe siteul acesta: www.slimdown.ro
Eu sunt multumita de rezultatele care le da,dar pentru simplu fapt ca declari ca ai slabit cu un anumit produs ,lumea incepe sa te ia drept distribuitor.Este si normal la cate reclame se fac la diferite produse pentru slabit....
daca ai slabit cu aceste produse si ti-ai permis sa platesti 320 lei pe un flacon, de ce nu lasi oamenilor si o alta alternativa mai ieftina ??? din cauza ca ai interes sa le distribui ???

Oamnei bune, sunt produse mult mai ieftine decat acest slim down si poate cu o eficienta mai mare !!!
si care sunt alea,sa nu-mi spui ca este vorba de colastra ta stricata si firma de vaci nebune?
ene_m_gabriel
Postat pe 30 Noiembrie 2009 22:32
De la: tania, la data 2009-11-20 21:15:42aM SLABIT 8 KG IN 20 ZILE CU SLIM DOWN si prietenul meu 9kg,ESTE CEL MAI BUN PRODUS PENTRU SLABIT.


si acum acest mesaj de pe alt topic,CARE ESTE ADEVARUL??????????

quote name='tania' date='2009-11-24 18:54:54']Sa stii ca dau rezultate f bune ,mama mea a slabit cu ele.[/quote]


tANIA PE UN TOPIC SCRIAI CA TU AI SLABIT SI PRIETENUL TAU ,LA ALT TOPIC MAMA TA!!!!!!!!
MI SE PARE CA UNDEVA E PUTRED IN DANEMARCA SI IN CAZUL TAU!!!!!!!!!!!
CRED CA SI TU FACI PUBLICITATE LA CE VINZI!
lorenabucur29
Postat pe 1 Decembrie 2009 10:26
Da draga mea,prima din familia mea care a luat aceste pastile a fost mama,apoi eu cu prietenul meu.Am vazut rezultatele mamei mele si le-am luat si eu.Mama a fost prima care a terminat tratamentul si de aceea am spus de ea la momentul acela,eu eram inca in tratament cu Razvan.
iuliana12
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:56
De la: tania, la data 2009-12-01 11:56:53Da draga mea,prima din familia mea care a luat aceste pastile a fost mama,apoi eu cu prietenul meu.Am vazut rezultatele mamei mele si le-am luat si eu.Mama a fost prima care a terminat tratamentul si de aceea am spus de ea la momentul acela,eu eram inca in tratament cu Razvan.
buine,bine si daca ti-au facut bine ....ne-ai spus asta...acum de ce mai ciontiui sa te contrezi cu lumea pe aici ??? zi motivul pe fata, ca nu este rusine sa faci reclama la ceva bun...
4Life
Postat pe 1 Decembrie 2009 15:38
IN LEGATURA CU SLIM DOWN EU AM INCEPUT SA LE IAU ACUM O SAPTAMANA SI REZULTATELE SUNT VIZIBILE ASA CA NU VA FACETI GRIJI IN PRVINTA LOR.
DAR SFATUL MEU ESTE SA TINETI UN REGIM DE VIATA SANATOS,EU SUNT INTR-O SITUATIE MAI GREA,AM 87KG SI O INALTIME DE 1.60,MA MISC GREU SI MAI AM CATEVA PROBLEME DE SANATATE DAR AM VOIE SA IAU SLIM DOWN AM CONSULTAT DOCTORUL.
LA CAT MAI PUTINE KG!
Yulia_margaritaru
Postat pe 2 Decembrie 2009 17:40
De la: Yulia_margaritaru, la data 2009-12-02 17:40:48IN LEGATURA CU SLIM DOWN EU AM INCEPUT SA LE IAU ACUM O SAPTAMANA SI REZULTATELE SUNT VIZIBILE ASA CA NU VA FACETI GRIJI IN PRVINTA LOR.
DAR SFATUL MEU ESTE SA TINETI UN REGIM DE VIATA SANATOS,EU SUNT INTR-O SITUATIE MAI GREA,AM 87KG SI O INALTIME DE 1.60,MA MISC GREU SI MAI AM CATEVA PROBLEME DE SANATATE DAR AM VOIE SA IAU SLIM DOWN AM CONSULTAT DOCTORUL.
LA CAT MAI PUTINE KG!
ce teapa ti-ai luat !!!! este produs similar la numai 19 lei !!!! si tu ai dat 320 pe acest slim down.....
4Life
Postat pe 2 Decembrie 2009 17:56
SUNEMI CUM SE NUMESTE ACEST PRODUS LA 19 LEI SI DE UNDE IL POT CUMPARA,,,,,,TE ROG MULT
anyela_healthy
Postat pe 2 Decembrie 2009 22:47
SUNEMI CUM SE NUMESTE ACEST PRODUS LA 19 LEI SI DE UNDE IL POT CUMPARA,,,,,,TE ROG MULT
anyela_healthy
Postat pe 2 Decembrie 2009 22:48
ma gandesc sa nu fii tu distribuitor 4 life si sa ne indrumi spre produsele tale...In ziua de azi nici nu stii ce sa mai alegi am comparat cele 2 produse si sunt ceva diferente
healthy009684
Postat pe 2 Decembrie 2009 23:44
De la: healthy009684, la data 2009-12-02 23:44:40 ma gandesc sa nu fii tu distribuitor 4 life si sa ne indrumi spre produsele tale...In ziua de azi nici nu stii ce sa mai alegi am comparat cele 2 produse si sunt ceva diferente
aoleuuuu !!!! tiai facut alt ciont colega ??? cate ai pana acuma ??? 8-10 ??? ia spune-ne colega, care ar fi diferentele intre cele 2 produse, lasand la oparte pretul care este de 320 lei pt slim down si de numai 18.3 lei pentru SILUETH ....

p.s. nu sunt stimata colega distribuitor de asa ceva, deoarece eu nu locuiesc in Romania in momentul de fata...cine este interesat, le poate comanda pe net sau din cate am vazut eu pe acel site au si puncte de desfacere in Bucuresti

si inca ceva foarte imoprtant, pentru cei ce vor sa adopte o asemenea metoda de slabit, este foarte benefic si recomandat totodata ca in timpul curei sa suplimentez doza zilnica de vitamine si minerale prin consumul unor suplimentre alimentare cu vitamine si minerale....in mai toate curele de acest gen, se pierd cantitati mai mari din aceste elemente benefice organismului si sanatatii umane...
4Life
Postat pe 3 Decembrie 2009 00:48
Fetelor eu sunt instructor de fitness in primul rand va recomand sportul si despre slim down va pot spune ca este un produs foarte laudat de fetele mele care vin la sala,le-am vazut slabind repede si mi-au povestit de slim down si m-am hotarat sa il vand si la mine la sala.O oportunitate pentru o noua afacere,dar important este ca produsul sa satisfaca clientul.
elenush_healthy
Postat pe 3 Decembrie 2009 00:52
De la: elenush, la data 2009-12-03 00:52:04Fetelor eu sunt instructor de fitness in primul rand va recomand sportul si despre slim down va pot spune ca este un produs foarte laudat de fetele mele care vin la sala,le-am vazut slabind repede si mi-au povestit de slim down si m-am hotarat sa il vand si la mine la sala.O oportunitate pentru o noua afacere,dar important este ca produsul sa satisfaca clientul.
ti-ai facut alt cont ??? e vede IP-ul calculatorului ca este acelasi in cazul lui:

TANIA
healthy009251
gianina2000
healthy009304
healthy009351
kallia
healthy009400
helena
healthy009448
healthy009454
lori_geo
lorenabucur29
healthy009495
giani_cainele
Yulia_margaritaru
healthy009684
elenush

aceste toate conturi sunt ale aceleiasi persoane !!!!

o/il da de gol IP-ul calculatorului de pe care se logheaza la internet !!!

inca un excroc sau o excroaca care vrea sa prosteasca credulii cu un produs care in realitate nu face mai mult de 20 lei, ei vor sa-l vanda cu 280 lei !!!! fac si oferte promotionale oamenii !!!
4Life
Postat pe 3 Decembrie 2009 01:01
De la: elenush, la data 2009-12-03 00:52:04Fetelor eu sunt instructor de fitness in primul rand va recomand sportul si despre slim down va pot spune ca este un produs foarte laudat de fetele mele care vin la sala,le-am vazut slabind repede si mi-au povestit de slim down si m-am hotarat sa il vand si la mine la sala.O oportunitate pentru o noua afacere,dar important este ca produsul sa satisfaca clientul.
la care sala de fitness esti instructor mai Elenush ??? sa venim si noi pe la tine sa ne convingem ca ceea ce spui tu aici este adevarat !!! si uite asa iti mai gasesti niste clienti....poate...
4Life
Postat pe 3 Decembrie 2009 01:04
SE VEDE CA ESTI UN DISTRIBUITOR SI VREI SA-T ATINGI UN SCOP 4 LIFE.EU ACUM IAU ACEST PRODUS SLIM DOWN SI VAD CA REZULTATELE SUNT BUNE,DECI M-AM CONVINS CA NU ESTI DE BUNA CREDINTA.
crina_raisa
Postat pe 3 Decembrie 2009 01:37
Deci cred ca ai o problema esti chiar amuzant.
Am vazut ca ma incadrez in id-urile care le-ai enumerat,multe id-uri mai am...Nu are rost sa ma cobor la nivelul tau,asa ca ma abtin.
iuliana12
Postat pe 3 Decembrie 2009 01:41
ACU M-AI ENERVAT ATOTSTIUTORULE 4LIFE!
DUPA CE NU DE MULT TIMP ZICEAI CA MA APOSTROFEAZA TANIA ,DUPA INTELIGENTA SI CUNOASTEREA TA DE....AVEM ACELASI ID.
ITI SPUN CA SA AI CE CHIBITA CA AM SLABIT 800 DE G IN 5 ZILE CU SLIMDOWN!
ESTE EXTRAORDINAR ACEST PRODUS!
ACU AI CE COMENTA!
lorenabucur29
Postat pe 3 Decembrie 2009 09:22
DA AI CE COMENTA SI INCA PE BANII NOSTRI!
lorenabucur29
Postat pe 3 Decembrie 2009 09:26
INCEARCA POATE DESCOPERI CA AVEM ACELASI ID CU TINE,DOAR INCERCAM O DIVERSIUNE!
lorenabucur29
Postat pe 3 Decembrie 2009 09:33
De la: crina_raisa, la data 2009-12-03 01:37:17SE VEDE CA ESTI UN DISTRIBUITOR SI VREI SA-T ATINGI UN SCOP 4 LIFE.EU ACUM IAU ACEST PRODUS SLIM DOWN SI VAD CA REZULTATELE SUNT BUNE,DECI M-AM CONVINS CA NU ESTI DE BUNA CREDINTA.
ti-ai facut inca un id...cum de te-ai logat pe healthy in dimineata de 03.12.09 si primul tau post este chiar pe acest topic...hai sa fim seriosi, nu avem ciunga in par si nu ne-am nascut ieri...

se vede ca sunt un distribuitor ? distribuitor de ce anume ??? si cam ce scop mi-am propus sa ating ??? crezi ca poti raspunde corect la aceste 3 intrebari de mai sus ???

p.s. vezi ca vin dupa tine si pe alte forumuri pe unde ai mai postat si-ti stric deal-ul...reorienteaza-te cumva ....
4Life
Postat pe 3 Decembrie 2009 17:04
E clar ca e TEAPA am citit toate mesajele si mai mult m-am uita la profilul a tuturor celor care au slabit cu SLIMDOWN si culmea ca nu au un profil complect nu spun din ce localitate sunt, nu au prieteni etc : si comentarile care le-au facut sunt numai despre acest produs..oare nu mai citesc si alte subiecte?
fifi_healthy
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:50
4life ai dreptate e o mare TEAPA!!!!!!SI DE 280RON
fifi_healthy
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:52
bai fetelor ,cum arata cutia asta de pastile slim down??? e cumva verde si scrie in limba chineza???

si voi ce credeti k e mai bun ceaiul si pastilele zein sau slim down???
ms anticipat pt cele care imi vor da raspunsul.sunt chiar f curioasa:s
sweetviper02
Postat pe 6 Decembrie 2009 20:20
Draga mea ,slim down nu este un produs chinezesc,este canadian si da rezultate foarte bune,nu are efecte adverse.Este natural,ti-l recomand cu toata increderea.
iuliana12
Postat pe 6 Decembrie 2009 21:29
App nu are cutia verde si nici nu scrie in chineza,deci nu-ti face griji ,nu este un produs chinezesc.
iuliana12
Postat pe 6 Decembrie 2009 21:30
Buna seara tuturor!
Am decis sa postez si eu povestea mea.Am reusit sa slabesc 7kg cu slim down,respectand niste reguli simple in timp ce luam aceste pastile.Sa am grija sa beau apa minim 1,5l pe zi ,sa nu mananc dulcuri,prajeli!
A inceput totul acum multi ani. Nu aveam mai mult de 50 kg la inaltimea mea de 175cm. Aveam perioade in care efectiv cateva zile la rand nu puneam nimic in gura de teama sa nu ma ingras. Dar imediat ce incepeam sa maninc greutatea mea se modifica si acul cantarului incepea sa incline in partea dreapta.
Mai tarziu in viata mea a inceput o dunga neagra, fara sfarsit. Mi-a murit cineva drag, mi-am pierdut iubitul, si toate acestea nefericiri le inecam in mincare. Mincam ori de cate ori ma napadea tristetea si asta se intampla des.
In cativa ani m-am ingrasat in jur de 15 kg. Tot atunci mi-am gasit un barbat care ma iubea foarte mult, ne-am casatorit si in cele din urma mi-am dorit sa devin mama. Dar pentru a ramane insarcinata, din cauza unor dereglari a trebuit sa urmez un tratament hormonal. Asadar inainte de a ramane insarcinata deja aveam 87 kg. In timpul sarcinii, greutatea mea crestea foarte mult si doctoriii mi-au recomandat sa stau mai mult in pat, din cauza unui risc mare de a face avort spontan.
Inainte sa nasc aveam 118 kg. Imediat dupa ce am nascut ajunsesem la greutatea de 89 kg, aproape cea de dinainte de a ramane insarcinata. Dar eu tot speram ca odata si odata voi da jos acele kg acumulate si care ma terorizau ingrozitor.In prezent cantaresc 82kg,o sa imi mai cumpar o cutie de pastile slim down pentru a ajunge la o greutate normala.

.
orestealina
Postat pe 6 Decembrie 2009 21:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa slabesc intr-un timp cat mai scurt? 70 De la: kudika_1044549 9 Ianuarie 2023 10:24
Cursuri GRATUITE!!! 1 De la: haggard26 5 Martie 2010 15:50
Retete dietetice de post! 15 De la: Mirelapufulete 24 Ianuarie 2012 18:47
Intrebari despre diete si alimentatia sanatoasa 25 De la: thadoogback 4 Aprilie 2011 09:54
Cursuri de gatit- hobby, pasiune, trucuri 1 De la: raluca_ichim 5 Septembrie 2010 13:17