Setari Cookie-uri

SLIM DOWN PENTRU SLABIT

De la: kallia, la data 2009-12-10 19:28:35 PENTRU 4LIFE

Ai foarte mare drptate cand spui ca nu e treaba mea ce faci tu,dar daca tot faci antireclama produsului SLIM DOWN,spune-mi te rog daca produsul pe care-l lauzi tu la doar 19,00ron, a fost folosit de catre cineva cunoscut de tine si daca da,ce rezultate a avut si in cat timp?Macar cei ce lauda SLIM DOWN,fie ei distribuitori sau nu ,dau date mai concrete.Eu am deschis un nou subiect pe acest forum ,respectiv CIDER VIN FORTE ,produs pe care as dori sa-l incerc ,dar nu am gasit pe nimeni care sa-l fi folosit si mi-ar prinde bine ceva informatii mai concrete.
International_Networkers_Team
Postat pe 10 Decembrie 2009 22:32
VA RECOMAND FITDAY SYRUP PENTRU SLABIRE,DETALII PE: www.syrupfitday.blogspot.com/
wanessa
Postat pe 11 Decembrie 2009 12:44
De la: wanessa, la data 2009-12-11 12:44:30VA RECOMAND FITDAY SYRUP PENTRU SLABIRE,DETALII PE: www.syrupfitday.blogspot.com/
alta care vine cu minunile [pe aici...o alta mare teapa pe care si-o vor lua multi...macar este m,ai ieftina decat slim down-ul...
4Life
Postat pe 11 Decembrie 2009 14:01
ia verifica tu mai bine si vezi cine e madalina!!!!! te bagi si tu in seama...eu vreau sa ajut fetele sa nu ia slim down pt ca a luat vecina mea si nu e bun de nimic...voi nu intelegeti ca 4 life nu e din romania? si acel produs de care vb e facut de dacia plant...nu de 4 life, se gaseste la orice plafar nu am eu un blog ca cei de la slim down sa vand eu produse...si pana la urma fiecare face ce vrea. eu v am spus doar parerea mea din ce am auzit la vecina mea...
kudika084630
Postat pe 11 Decembrie 2009 14:14
nu pot sa inteleg de ce atat de multa discordie pe acest site, de ce nu se poate discuta elegant , fara jigniri si fara limbaj condamnabil.Fiecare om are dreptul sa-si expuna parerile atat timp cat o face intr-un mod civilizat.Consider ca cei de pe acest forum au o problema pe care doresc sa o rezolve cu ajutorul altor persoane aflate in aceeasi situatie, nu ne aflam aici pentru a ne umili unul pe celalalt si nici pentru a face reclama unor produse.Sa ne gandim ca obezitatea este considerata o boala grava si poate ca multi dintre noi suntem supraponderali nu doar din vina noastra.Nu toti mancam "ca porcii" si lenevim comod ca sa ne creasca.....mare.
Domnule 4 Life, poate ca daca ai fi abordat un alt mod de a-ti expune parerile nu s-ar fi ajuns la asemenea discutii inutile pe acest forum. Haideti sa tratam strict problema care ne DOARE si sa lasam deoparte certurile.O seara buna tuturor si va astept cu noutati!!!!
healthy008764
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:03
Fetelor,m-ati incuiat rau v-am citit pe toate si am ajuns la ....de fapt la nicio concluzie....sa-mi iau sa nu-mi iau ???!!!
janemil
Postat pe 11 Decembrie 2009 19:13
sigur esti tot tu 4life cu alt id ,,madalina''..
Pentru ca eu am slabit cu slim down si toate doamnele de pe aici au slabit cu el care l-au luat.Iti iei apararea singur prin alt id,oricum pentru faptul ca ne-ai jignit si ne-ai facut in toate felurile,pentru mine esti un mare nesimtit.Incerci sa convingi lumea sa-ti cumpere produsele,chiar daca zici tu ca nu esti in tara...Eu stiu foarte bine ce vrei sa obtii.
iuliana12
Postat pe 11 Decembrie 2009 20:31
Hello.
Pana acum nu am stiu ce sa fac,sa-mi iau slim down sau sa nu-mi iau .Prietena mea s-a hotarat sa il cumpere inaintea mea,si a slabit.Acum l-am comandat si eu.Buuuun,sa va spun ce am gasit pe alte forumuri,ca din cauza lui 4life nu am avut curajul sa-mi cumpar pastilele slim down.Pe alt site domnul 4life recomanda tuturor pastilele silhouette la 19lei.De ce ar face asta? ne dam seama cu totii
Si ddaca te mai caut pe cateva forumuri cred ca te gasesc iar.Asa ca se vede clar ca esti distribuitor si ca ti-ai facut inca un id,,madalina''.
Nu zic ca acest produs slim down da rezultate la toate organismele,nu bag mana in foc.Dar m-am luat dupa tine am cumparat pastilele silhouette si mi-am luat mare teapa, nu ma plang pentru 20lei dar se vede ca vrei sa prostesti lumea si sa o jignesti pe siteul acesta.Nu putem discuta despre efectele acestor pastile slim down din cauza ta.Nimeni nu mai are tupeu sa zica nimic pe forumul asta ca se asteapta sa fie jignit de 4life.

bianca__healthy
Postat pe 11 Decembrie 2009 20:54
De la: bianca_, la data 2009-12-11 20:54:55Hello.
Pana acum nu am stiu ce sa fac,sa-mi iau slim down sau sa nu-mi iau .Prietena mea s-a hotarat sa il cumpere inaintea mea,si a slabit.Acum l-am comandat si eu.Buuuun,sa va spun ce am gasit pe alte forumuri,ca din cauza lui 4life nu am avut curajul sa-mi cumpar pastilele slim down.Pe alt site domnul 4life recomanda tuturor pastilele silhouette la 19lei.De ce ar face asta? ne dam seama cu totii
Si ddaca te mai caut pe cateva forumuri cred ca te gasesc iar.Asa ca se vede clar ca esti distribuitor si ca ti-ai facut inca un id,,madalina''.
Nu zic ca acest produs slim down da rezultate la toate organismele,nu bag mana in foc.Dar m-am luat dupa tine am cumparat pastilele silhouette si mi-am luat mare teapa, nu ma plang pentru 20lei dar se vede ca vrei sa prostesti lumea si sa o jignesti pe siteul acesta.Nu putem discuta despre efectele acestor pastile slim down din cauza ta.Nimeni nu mai are tupeu sa zica nimic pe forumul asta ca se asteapta sa fie jignit de 4life.

bianco, esti de toata jena...de fapt o alta clona a primului promotor al slim down, TANIA...sunteti deja peste 15 clone pe acest site...prin asta dovedesti disperarea cu care vrei sa vinzi aceste produse si nu ai cui...pai nu ai cui ca sunt extrem de scumpe, o mare teapa...

si mai departe de asta, daca crezi ca eu stau si vand rahaturi pentru slabit la 19 lei, te inseli...dupa cum spunea o alta colega pe aici, acel silueth este produs de catre DACIA PLANT si il gasesti pe zeci de site-uri care vand naturiste, deci nu este al meu, nu am nuciun avantaj promovandu-l...ma deranjeaza ca vreti sa excrocati oamenii cu acest slim down si atata tot...cine este inteligent, nu da banii pe el, cine este fraier, cu siguranta pune botul la vrajeala voastra si plateste...

asadar lasa ciocul mic si treci la joc de glezne ca nu ai sanse de a o scoate la capat cu mine...
4Life
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:04
De la: tania, la data 2009-12-11 20:31:06sigur esti tot tu 4life cu alt id ,,madalina''..
Pentru ca eu am slabit cu slim down si toate doamnele de pe aici au slabit cu el care l-au luat.Iti iei apararea singur prin alt id,oricum pentru faptul ca ne-ai jignit si ne-ai facut in toate felurile,pentru mine esti un mare nesimtit.Incerci sa convingi lumea sa-ti cumpere produsele,chiar daca zici tu ca nu esti in tara...Eu stiu foarte bine ce vrei sa obtii.
mai TANIA, uite ce spuneai tu pe prima pagina a acestui topic:

"Buna!
O sa va dau arat eu toata compozitia de pe eticheta,vad ca nimeni nu o face.
Sena,garcinia,soc,gugul,amada,gudmar,leustean,kava-kava,ulei nvolatil roinita..."

si uite ce contine SILUETH:

"COMPOZIÞIE:

SENA (Cassia angustifolia) Este o plantã cu efecte laxative remarcabile. Conþinutul de compuºi antrachinonici (senozidele A, B, C si D) dã efectul laxativ ºi, spre deosebire de alte plante laxative, Sena nu determinã apariþia colicilor intestinale.

GARCINIA (Garcinia Cambodgia) Originarã din India ºi Thailanda este folositã de sute de ani pentru condimentarea alimentelor, iar extractul din aceastã plantã, pentru îmbunãtãþirea digestiei ºi tratamentul crizelor de anginã pectoralã. Fructele acestei plante conþin o substanþã cu o structurã asemãnãtoare celei a acidului citric din citrice ºi au un conþinut bogat în hidroxicitraþi care influenþeazã ºi regleazã multiple procese metabolice: scad sinteza colesterolului, trigliceridelor ºi a acizilor graºi, împiedicã transformarea în lipide a glucidelor aduse în organism de cãtre alimente, scad apetitul, cresc nivelul energetic al organismului ºi stimuleazã glicogenogeneza hepaticã (transformarea glucozei în glicogen în ficat), intensificã arderea glucidelor (zahãrul din sânge) chiar ºi în timpul meselor, astfel încât alimentele consumate se vor depune în proporþie mai micã .

SOC (Sambucus nigra) Florile acestei plante au efecte depurative intense, de ardere a grãsimilor ºi de eliminare, proprietãþi care le fac adevãrate vedete în curele de slabire.

GUGUL (Comiphora mukul) Plantã folositã de peste 2000 de ani în India pentru calitãþile ei remarcabile în reglarea greutãþii corporale prin arderea grãsimilor, este de asemenea un protector cardiac redutabil pentru cã împiedicã depunerea grãsimilor pe peretele vaselor de sânge (reduce riscul arterosclerozei), scade agregabilitatea trombocitelor (scade riscul formãrii cheagurilor în artere ºi vene),este de asemenea un antioxidant foarte bun, ceea ce duce la stoparea oxidãrii grãsimilor (colesterol rãu) care se pot depune în artere. ªtiinþa modernã a descoperit mecanismul prin care aceastã plantã manifestã atât de multe efecte miraculoase: Gugul blocheazã activitatea unui receptor din celula hepaticã - farnesoid X receptor (FXR) - responsabil de legarea acizilor biliari care uzual menþin nivelele de colesterol normale. În corpul uman, aproximativ 500mg de colesterol sunt transformate zilnic în acizi biliari iar acest aspect este important mai ales pentru cei care mãnâncã multe grãsimi.

AMADA (Curcuma amado) Condiment picant aromatic cu proprietãþi tinctoriale (colorante), amplificã capacitatea de digestie, scade riscul depunerior de grãsimi, astringent, laxativ, hepatotonic, afrodiziac, creeazã bunã dispoziþie ºi o stare de satisfacþie.

GUDMAR (Gymnema sylvestre) Este o plantã specificã zonei indiene. În India este numitã „distrugãtorul de zahãr” deoarece, pusã pe limbã sub formã de pulbere sau ceai, scade mult gustul dulce (de aceea este folositã cu succes ºi în curele de slãbire). Gudmar normalizeazã activitatea pancreasului, normalizeazã glicemia ºi grãsimile din sânge.

FOATE IMPORTANT ESTE FAPTUL CÃ ADMINISTRATÃ LA PERSOANE SÃNÃTOASE NU SCADE GLICEMIA.

LEUSTEAN (Levisticum officinalis) Condiment verde, leuºteanul are valoare terapeuticã digestivã excepþionalã, stimulând secreþiile digestive ºi echilibrând peristaltismul intestinal.

KAVA-KAVA (Piper methysticum) Este un burete originar din insulele de sud ale Oceanului Pacific. Rãdãcina sa, preparatã sub formã de bauturã, este folositã tradiþional de sute de ani în scopuri sociale, medicinale ºi ceremoniale. Aceastã bãuturã are efecte psihoactive blânde ºi plãcute. Tradiþional este folositã ca ºi trataþie pentru oaspeþi, precum alcoolul în þãrile din vest. La 1700 capitanul Cook a fost întâmpinat cu kava-kava când a debarcat prima datã pe insula Fiji. Kava-Kava este mult folositã în þãrile dezvoltate pentru tratamentul tulburãrilor de somn mai ales cã nu interfereazã cu medicaþia alopatã. Specialiºtii Dacia Plant au ales aceastã plantã ca ºi relaxant excepþional ºi anxiolitic pentru a controla foamea emoþionalã, care în majoritatea cazurilor de obezitate este intensã.

ULEI VOLATIL ROINIÞÃ (Aetheroleum melissae) Plantã miraculoasã pentru secolul nostru, extrem de valoroasã datoritã acþiuni sale de reglare psiho-emoþionalã ºi de stimulare a memoriei. Roiniþa conþine principii active valoroase: flavonoide, triterpene, uleiuri volatile (dintre care cel rosmarinic aduce calitãþile reglatoare mentale). Alte efecte benefice ale plantei sunt: sedativ, tranchilizant analgezic, antiinflamator, antispastic, carminativ. Alãturi de Kava-Kava , roiniþa genereazã o stare de bine profund ºi de împlinire care reduce componenta emoþionalã a senzaþiei de foame.

ARE CALITÃÞI: lipolitic, depurativ, laxativ uºor, diuretic, armonizator al stãrilor psihoemoþionale, scade apetitul în general, scade eficient apetitul pentru gustul dulce."

sursa: http://www.daciaplant.ro/articole/29-sanatate/46-90-60-90-silueth

deci este practic acelasi produs,. fabricat de 2 firme diferite, una din canada si costa280 lei(pentru ca vreti voi sa faceti profituri uriase) si celalalt produs de catre DACIA PLANT si costa doar 14 lei, il poti lua de la plafar sau de pe nenumarate site-uri care vand naturiste...

asadar lasa ciocul mic si dispari de aici excroaco !!!!!
4Life
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:35
De la: 4Life, la data 2009-12-11 21:35:38
De la: tania, la data 2009-12-11 20:31:06sigur esti tot tu 4life cu alt id ,,madalina''..
Pentru ca eu am slabit cu slim down si toate doamnele de pe aici au slabit cu el care l-au luat.Iti iei apararea singur prin alt id,oricum pentru faptul ca ne-ai jignit si ne-ai facut in toate felurile,pentru mine esti un mare nesimtit.Incerci sa convingi lumea sa-ti cumpere produsele,chiar daca zici tu ca nu esti in tara...Eu stiu foarte bine ce vrei sa obtii.
mai TANIA, uite ce spuneai tu pe prima pagina a acestui topic:

"Buna!
O sa va dau arat eu toata compozitia de pe eticheta,vad ca nimeni nu o face.
Sena,garcinia,soc,gugul,amada,gudmar,leustean,kava-kava,ulei nvolatil roinita..."

si uite ce contine SILUETH:

"COMPOZIÞIE:

SENA (Cassia angustifolia) Este o plantã cu efecte laxative remarcabile. Conþinutul de compuºi antrachinonici (senozidele A, B, C si D) dã efectul laxativ ºi, spre deosebire de alte plante laxative, Sena nu determinã apariþia colicilor intestinale.

GARCINIA (Garcinia Cambodgia) Originarã din India ºi Thailanda este folositã de sute de ani pentru condimentarea alimentelor, iar extractul din aceastã plantã, pentru îmbunãtãþirea digestiei ºi tratamentul crizelor de anginã pectoralã. Fructele acestei plante conþin o substanþã cu o structurã asemãnãtoare celei a acidului citric din citrice ºi au un conþinut bogat în hidroxicitraþi care influenþeazã ºi regleazã multiple procese metabolice: scad sinteza colesterolului, trigliceridelor ºi a acizilor graºi, împiedicã transformarea în lipide a glucidelor aduse în organism de cãtre alimente, scad apetitul, cresc nivelul energetic al organismului ºi stimuleazã glicogenogeneza hepaticã (transformarea glucozei în glicogen în ficat), intensificã arderea glucidelor (zahãrul din sânge) chiar ºi în timpul meselor, astfel încât alimentele consumate se vor depune în proporþie mai micã .

SOC (Sambucus nigra) Florile acestei plante au efecte depurative intense, de ardere a grãsimilor ºi de eliminare, proprietãþi care le fac adevãrate vedete în curele de slabire.

GUGUL (Comiphora mukul) Plantã folositã de peste 2000 de ani în India pentru calitãþile ei remarcabile în reglarea greutãþii corporale prin arderea grãsimilor, este de asemenea un protector cardiac redutabil pentru cã împiedicã depunerea grãsimilor pe peretele vaselor de sânge (reduce riscul arterosclerozei), scade agregabilitatea trombocitelor (scade riscul formãrii cheagurilor în artere ºi vene),este de asemenea un antioxidant foarte bun, ceea ce duce la stoparea oxidãrii grãsimilor (colesterol rãu) care se pot depune în artere. ªtiinþa modernã a descoperit mecanismul prin care aceastã plantã manifestã atât de multe efecte miraculoase: Gugul blocheazã activitatea unui receptor din celula hepaticã - farnesoid X receptor (FXR) - responsabil de legarea acizilor biliari care uzual menþin nivelele de colesterol normale. În corpul uman, aproximativ 500mg de colesterol sunt transformate zilnic în acizi biliari iar acest aspect este important mai ales pentru cei care mãnâncã multe grãsimi.

AMADA (Curcuma amado) Condiment picant aromatic cu proprietãþi tinctoriale (colorante), amplificã capacitatea de digestie, scade riscul depunerior de grãsimi, astringent, laxativ, hepatotonic, afrodiziac, creeazã bunã dispoziþie ºi o stare de satisfacþie.

GUDMAR (Gymnema sylvestre) Este o plantã specificã zonei indiene. În India este numitã „distrugãtorul de zahãr” deoarece, pusã pe limbã sub formã de pulbere sau ceai, scade mult gustul dulce (de aceea este folositã cu succes ºi în curele de slãbire). Gudmar normalizeazã activitatea pancreasului, normalizeazã glicemia ºi grãsimile din sânge.

FOATE IMPORTANT ESTE FAPTUL CÃ ADMINISTRATÃ LA PERSOANE SÃNÃTOASE NU SCADE GLICEMIA.

LEUSTEAN (Levisticum officinalis) Condiment verde, leuºteanul are valoare terapeuticã digestivã excepþionalã, stimulând secreþiile digestive ºi echilibrând peristaltismul intestinal.

KAVA-KAVA (Piper methysticum) Este un burete originar din insulele de sud ale Oceanului Pacific. Rãdãcina sa, preparatã sub formã de bauturã, este folositã tradiþional de sute de ani în scopuri sociale, medicinale ºi ceremoniale. Aceastã bãuturã are efecte psihoactive blânde ºi plãcute. Tradiþional este folositã ca ºi trataþie pentru oaspeþi, precum alcoolul în þãrile din vest. La 1700 capitanul Cook a fost întâmpinat cu kava-kava când a debarcat prima datã pe insula Fiji. Kava-Kava este mult folositã în þãrile dezvoltate pentru tratamentul tulburãrilor de somn mai ales cã nu interfereazã cu medicaþia alopatã. Specialiºtii Dacia Plant au ales aceastã plantã ca ºi relaxant excepþional ºi anxiolitic pentru a controla foamea emoþionalã, care în majoritatea cazurilor de obezitate este intensã.

ULEI VOLATIL ROINIÞÃ (Aetheroleum melissae) Plantã miraculoasã pentru secolul nostru, extrem de valoroasã datoritã acþiuni sale de reglare psiho-emoþionalã ºi de stimulare a memoriei. Roiniþa conþine principii active valoroase: flavonoide, triterpene, uleiuri volatile (dintre care cel rosmarinic aduce calitãþile reglatoare mentale). Alte efecte benefice ale plantei sunt: sedativ, tranchilizant analgezic, antiinflamator, antispastic, carminativ. Alãturi de Kava-Kava , roiniþa genereazã o stare de bine profund ºi de împlinire care reduce componenta emoþionalã a senzaþiei de foame.

ARE CALITÃÞI: lipolitic, depurativ, laxativ uºor, diuretic, armonizator al stãrilor psihoemoþionale, scade apetitul în general, scade eficient apetitul pentru gustul dulce."

sursa: http://www.daciaplant.ro/articole/29-sanatate/46-90-60-90-silueth

deci este practic acelasi produs,. fabricat de 2 firme diferite, una din canada si costa280 lei(pentru ca vreti voi sa faceti profituri uriase) si celalalt produs de catre DACIA PLANT si costa doar 19 lei, il poti lua de la plafar sau de pe nenumarate site-uri care vand naturiste...

asadar lasa ciocul mic si dispari de aici excroaco !!!!!
HOTUL ,STRIGA HOTII!!!!!!!!
ene_m_gabriel
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:37
BAI BURTOS ,FII ATENT CA SLIM DOWN NU ARE ACEEASI COMPOZITIE CA SILHOUETTE.SLIM DOWN CONTINE:sena

-seminte de coix lachryma jobi

-garcinia

-soc

-leustean

-extract de frunze de dud

-kava kava|(piper methysticum)

-extracte naturale din flori de splinuta

-fructe de fenicul
ASA CA NU SE COMPARA CU PRODUSUL TAU SILHOUETTE.SE ASEAMANA UNELE DAR CONTEAZA COMBINATIA PLANTELOR.
AM SI EU UN VECIN DISTRIBUITOR LA DACIA PLANT DAR EL NU VINE PE SITE-URI SI JIGNESTE FEMEILE,ISI VEDE DE TREABA LUI.TU SIGUR ESTI DISTRIBUITOR LA DACIA PLANT SI TI-AI PUS POZA LA AVATAR CU FIRMA 4LIFE CA SA PREZINTI MAI MULTA INCREDERE CAND ITI RECOMANZI PRODUSUL SILHOUETTE.NU MA MIRA CA VINZI PRODUSE LA 2 LEI ,LA FELUL IN CARE ARATI,TRE SA ITI CASTIGI SI TU EXISTENTA.
SI DUPA CAPUL TAU ALA MARE IN CARE NU AI NIMIC,TU CREZI CA NOI TOATE CARE AM DAT COMENTURI PE FORUM SUNTEM UNA SI ACEEASI PERSOANA,TE POTI INREGISTRA DECAT CU O SINGURA ADRESA DE EMAIL S POTI AVEA UN SINGUR ID PORCUSHOR.



dana__
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:52
SI CREDE-MA CA PUTIN IMI PASA DACA CUMPARA CINEVA PRODUSUL SAU NU,EU MACAR NU AM ZIS LA NIMENI CUMPARATI PRODUSUL X NU IL CUMPARATI PE ACELA.
AM ZIS CA AM SLABIT CU EL SI VROIAM SA DISCUTAM DE EFECTE SI REZULTATE.
OBEZULE,SA NU NE MAI JIGNESTI .
dana__
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:57
De la: dana__, la data 2009-12-11 21:52:41BAI BURTOS ,FII ATENT CA SLIM DOWN NU ARE ACEEASI COMPOZITIE CA SILHOUETTE.SLIM DOWN CONTINE:sena

-seminte de coix lachryma jobi

-garcinia

-soc

-leustean

-extract de frunze de dud

-kava kava|(piper methysticum)

-extracte naturale din flori de splinuta

-fructe de fenicul
ASA CA NU SE COMPARA CU PRODUSUL TAU SILHOUETTE.SE ASEAMANA UNELE DAR CONTEAZA COMBINATIA PLANTELOR.
AM SI EU UN VECIN DISTRIBUITOR LA DACIA PLANT DAR EL NU VINE PE SITE-URI SI JIGNESTE FEMEILE,ISI VEDE DE TREABA LUI.TU SIGUR ESTI DISTRIBUITOR LA DACIA PLANT SI TI-AI PUS POZA LA AVATAR CU FIRMA 4LIFE CA SA PREZINTI MAI MULTA INCREDERE CAND ITI RECOMANZI PRODUSUL SILHOUETTE.NU MA MIRA CA VINZI PRODUSE LA 2 LEI ,LA FELUL IN CARE ARATI,TRE SA ITI CASTIGI SI TU EXISTENTA.
SI DUPA CAPUL TAU ALA MARE IN CARE NU AI NIMIC,TU CREZI CA NOI TOATE CARE AM DAT COMENTURI PE FORUM SUNTEM UNA SI ACEEASI PERSOANA,TE POTI INREGISTRA DECAT CU O SINGURA ADRESA DE EMAIL S POTI AVEA UN SINGUR ID PORCUSHOR.



pe cat de grasa, pe atat de cretina esti...dovedesti cu varf si indesat ca esti blonda autentica...

si iti mai repet inca odata...ma doare in cot de silueth si de dacia plant....si de tine si de slim down si de toate grasele care din lipsa de vointa se chinuie sa slabeasca cu diverse produse minune si nu reusesc si nici nu vor reusi in vecii vecilor....
4Life
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:58
De la: 4Life, la data 2009-12-11 21:58:23
De la: dana__, la data 2009-12-11 21:52:41BAI BURTOS ,FII ATENT CA SLIM DOWN NU ARE ACEEASI COMPOZITIE CA SILHOUETTE.SLIM DOWN CONTINE:sena

-seminte de coix lachryma jobi

-garcinia

-soc

-leustean

-extract de frunze de dud

-kava kava|(piper methysticum)

-extracte naturale din flori de splinuta

-fructe de fenicul
ASA CA NU SE COMPARA CU PRODUSUL TAU SILHOUETTE.SE ASEAMANA UNELE DAR CONTEAZA COMBINATIA PLANTELOR.
AM SI EU UN VECIN DISTRIBUITOR LA DACIA PLANT DAR EL NU VINE PE SITE-URI SI JIGNESTE FEMEILE,ISI VEDE DE TREABA LUI.TU SIGUR ESTI DISTRIBUITOR LA DACIA PLANT SI TI-AI PUS POZA LA AVATAR CU FIRMA 4LIFE CA SA PREZINTI MAI MULTA INCREDERE CAND ITI RECOMANZI PRODUSUL SILHOUETTE.NU MA MIRA CA VINZI PRODUSE LA 2 LEI ,LA FELUL IN CARE ARATI,TRE SA ITI CASTIGI SI TU EXISTENTA.
SI DUPA CAPUL TAU ALA MARE IN CARE NU AI NIMIC,TU CREZI CA NOI TOATE CARE AM DAT COMENTURI PE FORUM SUNTEM UNA SI ACEEASI PERSOANA,TE POTI INREGISTRA DECAT CU O SINGURA ADRESA DE EMAIL S POTI AVEA UN SINGUR ID PORCUSHOR.



pe cat de grasa, pe atat de cretina esti...dovedesti cu varf si indesat ca esti blonda autentica...

si iti mai repet inca odata...ma doare in cot de silueth si de dacia plant....si de tine si de slim down si de toate grasele care din lipsa de vointa se chinuie sa slabeasca cu diverse produse minune si nu reusesc si nici nu vor reusi in vecii vecilor....
BAI,DAR ESTI CHIAR JIGODIE,VACAR IMPUTIT.FETELE TREBUIESC AJUTATE BAI JEGULE ,ASTA E ,AU GRESTI ACUM CAUTA SOLUTII,TE-AI GASIT TU UN IMPUTIT CU VACILE PE ISLAZ SA DAI CU GALEATA DE NOROI IN OAMENI.MA MIR CA EXISTI BAI ZDREANTA.
ene_m_gabriel
Postat pe 11 Decembrie 2009 22:00
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-11 22:00:58
De la: 4Life, la data 2009-12-11 21:58:23
De la: dana__, la data 2009-12-11 21:52:41BAI BURTOS ,FII ATENT CA SLIM DOWN NU ARE ACEEASI COMPOZITIE CA SILHOUETTE.SLIM DOWN CONTINE:sena

-seminte de coix lachryma jobi

-garcinia

-soc

-leustean

-extract de frunze de dud

-kava kava|(piper methysticum)

-extracte naturale din flori de splinuta

-fructe de fenicul
ASA CA NU SE COMPARA CU PRODUSUL TAU SILHOUETTE.SE ASEAMANA UNELE DAR CONTEAZA COMBINATIA PLANTELOR.
AM SI EU UN VECIN DISTRIBUITOR LA DACIA PLANT DAR EL NU VINE PE SITE-URI SI JIGNESTE FEMEILE,ISI VEDE DE TREABA LUI.TU SIGUR ESTI DISTRIBUITOR LA DACIA PLANT SI TI-AI PUS POZA LA AVATAR CU FIRMA 4LIFE CA SA PREZINTI MAI MULTA INCREDERE CAND ITI RECOMANZI PRODUSUL SILHOUETTE.NU MA MIRA CA VINZI PRODUSE LA 2 LEI ,LA FELUL IN CARE ARATI,TRE SA ITI CASTIGI SI TU EXISTENTA.
SI DUPA CAPUL TAU ALA MARE IN CARE NU AI NIMIC,TU CREZI CA NOI TOATE CARE AM DAT COMENTURI PE FORUM SUNTEM UNA SI ACEEASI PERSOANA,TE POTI INREGISTRA DECAT CU O SINGURA ADRESA DE EMAIL S POTI AVEA UN SINGUR ID PORCUSHOR.



pe cat de grasa, pe atat de cretina esti...dovedesti cu varf si indesat ca esti blonda autentica...

si iti mai repet inca odata...ma doare in cot de silueth si de dacia plant....si de tine si de slim down si de toate grasele care din lipsa de vointa se chinuie sa slabeasca cu diverse produse minune si nu reusesc si nici nu vor reusi in vecii vecilor....
BAI,DAR ESTI CHIAR JIGODIE,VACAR IMPUTIT.FETELE TREBUIESC AJUTATE BAI JEGULE ,ASTA E ,AU GRESTI ACUM CAUTA SOLUTII,TE-AI GASIT TU UN IMPUTIT CU VACILE PE ISLAZ SA DAI CU GALEATA DE NOROI IN OAMENI.MA MIR CA EXISTI BAI ZDREANTA.
ajuta-le tu pettre...ajuta-le...ce te retine ???

p.s. ai baut apa dupa bECALI ??? bai zdreanta???
4Life
Postat pe 11 Decembrie 2009 22:06
DUTE MAI DREACU DE MAIMUTOI FARA SCRUPULE,JIGODIE IMPUTITA.
ene_m_gabriel
Postat pe 11 Decembrie 2009 22:09
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-11 22:09:45DUTE MAI DREACU DE MAIMUTOI FARA SCRUPULE,JIGODIE IMPUTITA.
aaaaaaaaaa....nu dupa bECALI, ci dupa VADIM...iar nu ti-ai luat RUDOTELUL ??? ai grija ca faci vre-un scurcircuit la creieras si te voi plange atunci...cu lacrimi de crocodil....
4Life
Postat pe 11 Decembrie 2009 22:12
ce ti mai place circuuuu' oricum aici pe site sunt 3 persoane...eu, 4life si inca una cu multe id-uri:))))
ce mi place de voi...auzi distribuitor dacia plant, cand dacia plant sunt cei mai tari din romania au cele mai multe produse , umbla un amarat de distribuitor sa si vanda si el un produs...doamne cat de inculta e lumea pe pamantul astaaa!!!!dar p-aia nu o vede nimeni din adminii acestui status sa ii inchida gura? adica oricum mai are vreo 10 id-uri asa ca-mi racesc gura de pomana!!!
kudika084630
Postat pe 12 Decembrie 2009 17:16
am vrut sa zic acestui site:D
kudika084630
Postat pe 12 Decembrie 2009 22:39
am sperat ca domnul 4 life va intelege ceva din mesajul meu, dar vad ca nu e asa. De aceea vin cu o rugaminte la cei prezenti pe acest forum si anume de a face abstactie de comentariile rautacioase postate de acest domn si sa se rezume strict la subiectul discutat aici. Haideti sa incercam sa colaboram frumos si sa discutam subiectul principal:eficienta si efectele adverse ale produsului Slim Down. O zi buna tuturor!
healthy008764
Postat pe 14 Decembrie 2009 11:02
De la: healthy008764, la data 2009-12-14 11:02:42am sperat ca domnul 4 life va intelege ceva din mesajul meu, dar vad ca nu e asa. De aceea vin cu o rugaminte la cei prezenti pe acest forum si anume de a face abstactie de comentariile rautacioase postate de acest domn si sa se rezume strict la subiectul discutat aici. Haideti sa incercam sa colaboram frumos si sa discutam subiectul principal:eficienta si efectele adverse ale produsului Slim Down. O zi buna tuturor!
de raportul pret/calitate nu discutam ??? sau de raportul pret/eficienta ??? pe astea de ce le ocolesti ?

bai petre, pe astia nu-i intrebi carcotasule daca au avize la produsele pe acre le tot promoveaza ??? ia sa te vad acuma cat de corect esti !!?!?!??

4Life
Postat pe 14 Decembrie 2009 22:15
De la: 4Life, la data 2009-12-14 22:15:45
De la: healthy008764, la data 2009-12-14 11:02:42am sperat ca domnul 4 life va intelege ceva din mesajul meu, dar vad ca nu e asa. De aceea vin cu o rugaminte la cei prezenti pe acest forum si anume de a face abstactie de comentariile rautacioase postate de acest domn si sa se rezume strict la subiectul discutat aici. Haideti sa incercam sa colaboram frumos si sa discutam subiectul principal:eficienta si efectele adverse ale produsului Slim Down. O zi buna tuturor!
de raportul pret/calitate nu discutam ??? sau de raportul pret/eficienta ??? pe astea de ce le ocolesti ?

bai petre, pe astia nu-i intrebi carcotasule daca au avize la produsele pe acre le tot promoveaza ??? ia sa te vad acuma cat de corect esti !!?!?!??


chiar nu-mi doresc sa intru intr-o disputa cu dumneata!.Nu stiu cine crezi ca sunt (si nici nu are vreo importanta), vreau sa aflu doar daca merita sa-mi dau avansul pe o luna pentru acest produs. De aceea tot intreb in stanga si in dreapta, dar vad ca in afara de injurii de la unul la altul nu gasesc pe acest forum. Persoanele de buna credinta au dat cate un raspuns (cred eu ca sincer) si nu s-au mai balacarit cu dumneata in tot felul de discutii. Cred ca cea mai buna varianta este sa merg pe mana (si mintea) mea. Va doresc numai bine!
healthy008764
Postat pe 15 Decembrie 2009 07:39
De la: healthy008764, la data 2009-12-15 07:39:14
De la: 4Life, la data 2009-12-14 22:15:45
De la: healthy008764, la data 2009-12-14 11:02:42am sperat ca domnul 4 life va intelege ceva din mesajul meu, dar vad ca nu e asa. De aceea vin cu o rugaminte la cei prezenti pe acest forum si anume de a face abstactie de comentariile rautacioase postate de acest domn si sa se rezume strict la subiectul discutat aici. Haideti sa incercam sa colaboram frumos si sa discutam subiectul principal:eficienta si efectele adverse ale produsului Slim Down. O zi buna tuturor!
de raportul pret/calitate nu discutam ??? sau de raportul pret/eficienta ??? pe astea de ce le ocolesti ?

bai petre, pe astia nu-i intrebi carcotasule daca au avize la produsele pe acre le tot promoveaza ??? ia sa te vad acuma cat de corect esti !!?!?!??


chiar nu-mi doresc sa intru intr-o disputa cu dumneata!.Nu stiu cine crezi ca sunt (si nici nu are vreo importanta), vreau sa aflu doar daca merita sa-mi dau avansul pe o luna pentru acest produs. De aceea tot intreb in stanga si in dreapta, dar vad ca in afara de injurii de la unul la altul nu gasesc pe acest forum. Persoanele de buna credinta au dat cate un raspuns (cred eu ca sincer) si nu s-au mai balacarit cu dumneata in tot felul de discutii. Cred ca cea mai buna varianta este sa merg pe mana (si mintea) mea. Va doresc numai bine!
sa ne spui si noua daca ti-ai luat teapa de la acest produs scump....apropo, castigi nca si avans numai 280 lei ?? nuai vrea sa castigi ceva in plus pe langa salariu ? te multumesti numai cu asa putin ?
4Life
Postat pe 15 Decembrie 2009 21:55
Fetelor am terminat 1 cutie de slimdown si am salabit doar 1 kg,alta cutie nici nu mai iau
lorenabucur29
Postat pe 20 Decembrie 2009 07:45
De la: lorenabucur29, la data 2009-12-20 07:45:45Fetelor am terminat 1 cutie de slimdown si am salabit doar 1 kg,alta cutie nici nu mai iau
ne pare rau pentru ca esti deceptionata....

pe de alta parte imi pare bine ca am avut dreptate !!!
4Life
Postat pe 20 Decembrie 2009 15:18
Buna, din cate am citit eu, trebuie sa iei 3 pastile pe zi.Problema mea este ca eu mananc decat o data pe zi, nu de 3 ori...in fine... Eu am mai incercat cu spuerslim si dupa 3 pastile am renuntat ca aveam pulsul foarte mare si stare de irascibilitate. Imi poate spune cineva daca a avut reactii adverse, daca da, care. Multumesc
bola
Postat pe 21 Decembrie 2009 00:55
Buna! Am terminat o cutie de slim down acum 2 zile si am slabit 5kg,depinde de organism,o cunostinta de a mea a slabit 7kg si conteaza si ceea ce mananci.Eu am evitat sa mai mananc seara tarziu,nu am mancat dulciuri,sosuri,carne grasa,grasimi.....
Am luat si eu superslim si am avut stari de ameteala,tulburari,ma durea capul tare,pe perioada in care am luat slim down nu am avut nici un fel de reactie din cele enumerate.In prima zi am fost mai des la toaleta iar in restul zilelor nu am mai avut probleme.
madalina20_healthy
Postat pe 21 Decembrie 2009 11:25
pai daca spui ca te ai abtinut de la mancare si nu mai mancai seara. puteai slabi si fara slim down.
kudika084630
Postat pe 21 Decembrie 2009 17:09
De la: madalina20, la data 2009-12-21 11:25:03Buna! Am terminat o cutie de slim down acum 2 zile si am slabit 5kg,depinde de organism,o cunostinta de a mea a slabit 7kg si conteaza si ceea ce mananci.Eu am evitat sa mai mananc seara tarziu,nu am mancat dulciuri,sosuri,carne grasa,grasimi.....
Am luat si eu superslim si am avut stari de ameteala,tulburari,ma durea capul tare,pe perioada in care am luat slim down nu am avut nici un fel de reactie din cele enumerate.In prima zi am fost mai des la toaleta iar in restul zilelor nu am mai avut probleme.
cu alte cuvinte minti cu nerusinare !!! ceva dovezi ai in sustinerea celor afirmate de tine ???macar un bon de casa care sa ateste ca ai cumparat aceste produse !!!
4Life
Postat pe 22 Decembrie 2009 20:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CURA DE SLABIRE MONTIGNAC 1 De la: ioanabobocea 2 Februarie 2010 13:01
Activatorul de apa Aquarion, dispozitiv ultramodern pentru purificarea, ionizarea, oxigenarea si recompunerea moleculara a apei 1 De la: CosminAvram 16 Noiembrie 2009 16:55
Masa de seara (cina) 36 De la: daria7iulia 30 Septembrie 2010 22:13
a auzit cineva de quantum slim? 1 De la: kudika514030 8 Martie 2012 12:31
Ceai zein 51 De la: cornel_sabin 27 Februarie 2010 00:10