Setari Cookie-uri

probleme cu fierea

buna . am facut acum citeva luni un ecograf si mi-a gasit fierea lenesa , strangulata am facut tratament cu rovacol si redigest dar degeaba ma doare in partea dreapta citeodata tot mijlocul , capul , tot timpul sunt buimaca , ametesc si in acelasi timp ma enervez ca respir greu din cauza ca sunt mai mereu imbalonata daca cv sa mai confruntat cu aceste simtome as dori sa-mi zica si mie ce regim sa tin , ce tratament naturist sa fac cu toate ca nu maninc prajeli , preparate , din cauza ca am si gastrita dar sunt disperata ca nu reusesc sa ma fac bine si cu toate astea am mai pus si 3 kg pe mine sa fie tot din cauza asta mentionez ca sunt si stresata . va multumesc
kudika032207
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:15
Buna ziua, te inteleg ca si eu de 10 luni trec prin crize de acest gen,dr mi-a dat tratament medicamentos dar paralel am baut mult ceai pt fiere de la [fares], iar crizele s-au mai redus, chiar daca am mai indraznit sa sar calul cu alimentatia.pt detalii www.faresbiovital.ro,multa sanatate,iar pt a mai da jos din kg am baut ceai pt slabit din plafar ca m-am saturat sa dau bani multi pe alte ceaiuri fara niciun rezultat!!!
doribbb
Postat pe 11 Decembrie 2009 10:18
Eu am scapat de problemele la fiere. Atunci cand ma apuca criza preparam repede un leac naturist si in cateva minute disparea...

Iata si leacul:
Aveti nevoie de: zeama de lamaie si ulei de masline (ambele in cantitati egale, de ex. doua linguri din fiecare). Se combina aceste lichide, se amesteca bine cu lingura si se bea imediat. Apoi este necesar sa stati intins in pat cate 5 minute pe fiecare parte a corpului: pe spate, pe partea dreapta, pe burta si apoi pe partea stanga, pentru ca peretii fierii sa fie unsi cu aceasta solutie minunata

Eu am probat pe propria piela, era gretoasa la prima incercare, dar a avut efect rapid si am inceput sa ii recomand tatalui meu, si altor colege de servici care se plangeau de probleme cu fierea.
Xenia_S
Postat pe 13 Decembrie 2009 19:19
Trebuie sa ai mare grija la ceea ce mananci si sa elimini din alimentatie acele produse ce iti cauzeaza probleme.
healthy002070
Postat pe 13 Decembrie 2009 20:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DURERI STOMACALE 4 De la: semaka_boy 16 Iunie 2010 19:38
fibroadenom? 3 De la: okyo 18 Octombrie 2009 11:56
hepatita c in sarcina 1 De la: healthy009706 26 Martie 2010 17:35
TBC MDR ( o forma de TBC rezistenta la tratament ) 5 De la: Pruteanu_Capalau_Ancuta_1 9 Septembrie 2011 13:45
Expunerea la prea multe radiatii (radiografii, tomografii) 9 De la: mimy75 10 Iunie 2016 08:47