Setari Cookie-uri

Tahitian Noni Juice

Buna tuturor!
Asi dorii sa aflu parerea voastra despre sucul Tahitian Noni Juice, daca foloseste cineva, ce efacte a avut, etc.
colnago
Postat pe 3 Decembrie 2009 21:28
Iooo-s mai ingnoranta si nu stiu ce-i ala, si nici de search si nici de link-ul de mai jos n-am chef acu'... zi-mi si mie, tu la ce-l folosesti ....
Cer_instelat
Postat pe 12 Decembrie 2009 13:00
Noi folosim de mai bine de doi ani pentru intarirea imunitatii, suntem multumiti de rezultate. Dar cica ajuta in urmatoarele cazuri:

-dureri acute si cronice;
-ocrotirea sanatatii prin tinerea in echilibru a sistemului imunitar;
-mentinerea starii de vigurozitate a organismului,asigurand vitalitatea sa, stimuland si capacitatea intelectuala;
-tulburari menstruale;
-obezitate;
-astm bronsic si alte afectiuni ale sistemului respirator;
-imbolnaviri ale sistemului osos: reumatism, dureri articulare, artrita;
-osteoporoza;
-tulburari ale sistemului nervos:stari depresive, insomnii,etc.;
-hipertensiune arteriala;
-diabet zaharat de grad2, adica cel care se afla in faza in care se administreaza tratament medical cu tablete, nu cu insulina injectata;
-boli ale pielii, parului;
-scleroza multipla;
-diferite alergii; imbolnaviri ale rinichiului;
-comotie cerebrala, etc.;
-tumori canceroase.

Am pus intrebarea ca sa aflu parerea si altor consumatori de acest suc, pareri pro sau contra.
colnago
Postat pe 14 Decembrie 2009 10:05
De la: colnago, la data 2009-12-14 10:05:06Noi folosim de mai bine de doi ani pentru intarirea imunitatii, suntem multumiti de rezultate. Dar cica ajuta in urmatoarele cazuri:

-dureri acute si cronice;
-ocrotirea sanatatii prin tinerea in echilibru a sistemului imunitar;
-mentinerea starii de vigurozitate a organismului,asigurand vitalitatea sa, stimuland si capacitatea intelectuala;
-tulburari menstruale;
-obezitate;
-astm bronsic si alte afectiuni ale sistemului respirator;
-imbolnaviri ale sistemului osos: reumatism, dureri articulare, artrita;
-osteoporoza;
-tulburari ale sistemului nervos:stari depresive, insomnii,etc.;
-hipertensiune arteriala;
-diabet zaharat de grad2, adica cel care se afla in faza in care se administreaza tratament medical cu tablete, nu cu insulina injectata;
-boli ale pielii, parului;
-scleroza multipla;
-diferite alergii; imbolnaviri ale rinichiului;
-comotie cerebrala, etc.;
-tumori canceroase.

Am pus intrebarea ca sa aflu parerea si altor consumatori de acest suc, pareri pro sau contra.
este ok noni, numai ca sunt produse de peste 30 ori mai eficiente decat noni pe piata...!!!
4Life
Postat pe 14 Decembrie 2009 10:19
Da exemple, te rog.
colnago
Postat pe 14 Decembrie 2009 11:45
4Life, Tu ai consumat Tahitian Noni?
colnago
Postat pe 14 Decembrie 2009 11:48
De la: colnago, la data 2009-12-14 11:45:50Da exemple, te rog.
intra aici si in mijlocul paginii ai sa vezi un grafic , citeste-l cu atentie si daca vrei detalii suplimentare ceremi-le....

p.s. eu consum RIOVIDA...daca doresti detalii despre acest RIOVIDA, ti le dau cu placere.
4Life
Postat pe 14 Decembrie 2009 22:06
Da, m-am uitat pe grafic, am si citit cite ceva despre acest produs, cred ca e la fel foarte benefic.
colnago
Postat pe 15 Decembrie 2009 18:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Medicament impotriva cancerului!!! 32 De la: BEL_AMY1 7 Februarie 2011 15:35
Noul Messenger 4 De la: eu_ovidiu 28 Iunie 2011 02:56
HEPATITA C ACUM SEPARE CA E CIROZA 17 De la: healthy014814 11 Decembrie 2013 18:37
LEGENDA AJUNULUI CRACIUNULUI 3 De la: healthy004017 30 Iulie 2009 09:33
Tratament Crestere in inaltime www.banderas.ro 3 De la: enemgabriel 12 Iulie 2009 20:05