Setari Cookie-uri

credeti ca am exagerat?...

PAI...TREBUIA SA-I CERI DE LA INCEPUT CERTIFICATUL DE CASATORIE SAU SA-L VERIFICI LA STAREA CIVILA
_GRIGORESCU
Postat pe 10 Februarie 2012 13:44
De la: kudika007253, la data 2009-12-05 13:42:39m-am despartit de barbatul pe care il iubesc pt ca isi inchidea telefonul mereu...
Dear 007253...tu ce crezi ca militarul de ..CARIERA este numai acela de la "trupele" MapN ? Si ce neobrazare sa spui altuia pe care nu-l cunosti ca habar nu are , CAND IN FOND TU ESTI CEA IN EROARE ! Pe cei ce lucreaza in securitatea statului ,in contrainformatii sau contraspionaj NU-I SUNI TU CAND VREI SI CAND NU VREI FATUCO , iti spun din experienta proprie ! Nu-ti mai spun (ca spun degeaba la ..pereti ptr ca ti-am dat diferite spete cand tel.trebuie inchis )ca dialogurile sunt repurtate "prin centrala", prin uzanta unor indicii, codificari etc ! Si sa-ti mai spun si cruntul adevar...cei din MApN in marea lor majoritate le au cu fetitele, paharul si... zgarcenia !!!
crysis
Postat pe 10 Februarie 2012 15:39
De la: kudika007253, la data 2012-02-10 13:39:38si nu am fost amanta niciodata, a nimanui. totul s-a oprit in plan virtual cand am aflat ca e casatorit dar despartit. el a spus ca s-a purtat asa pt ca merit ceva mai bun, nu poate fi el primul barbat din viata mea. patul meu si sufletul meu au ramas curate.



Da sunt o scorpie ca si tine care ti-ai permis sa jignesti fata aia pe care nu o cunosti si care este inger in comparatie cu tine!Nu ma intereseaza virginitatea ta dar vrei sa spui ca tipul din armata a stat 10 ani cu tine fara sa faca sex? Reciteste ce ai scris ca te contrazici si te incurci in minciuni!
kudika1993
Postat pe 10 Februarie 2012 16:17
De la: crysis, la data 2012-02-10 15:39:40
De la: kudika007253, la data 2009-12-05 13:42:39m-am despartit de barbatul pe care il iubesc pt ca isi inchidea telefonul mereu...
Dear 007253...tu ce crezi ca militarul de ..CARIERA este numai acela de la "trupele" MapN ? Si ce neobrazare sa spui altuia pe care nu-l cunosti ca habar nu are , CAND IN FOND TU ESTI CEA IN EROARE ! Pe cei ce lucreaza in securitatea statului ,in contrainformatii sau contraspionaj NU-I SUNI TU CAND VREI SI CAND NU VREI FATUCO , iti spun din experienta proprie ! Nu-ti mai spun (ca spun degeaba la ..pereti ptr ca ti-am dat diferite spete cand tel.trebuie inchis )ca dialogurile sunt repurtate "prin centrala", prin uzanta unor indicii, codificari etc ! Si sa-ti mai spun si cruntul adevar...cei din MApN in marea lor majoritate le au cu fetitele, paharul si... zgarcenia !!!


Ce rea esti!Nu auzi ca dupa 10 ani de relatie cu ala este inca virgina?
kudika1993
Postat pe 10 Februarie 2012 16:28
ceea ce nu puteti voi intelege e ca mai sunt relatii intre oameni de sex diferit ce nu se bazeaza pe sex...mai sunt si alte criterii de selectii pt unii dintre noi, nu neaparat sexul...si e frumos sa ai prieteni de sex opus care sa nu te priveasca ca pe o "prada", ci sa te priveasca altfel. dar sunteti prea reduse in gandire si sunteti obisnuite sa va percepeti ca pe niste jucarii sexuale ale barbatilor, capabile sa faca orice sa-si tina barbatul langa ele, chiar sa-l imparta cu altele...eu am fost respectata de toti barbatii "din viata mea" chiar daca nu am ajuns in pat cu nici unul din ei si am ramas in relatii f bune de prietenie.
kudika007253
Postat pe 10 Februarie 2012 16:42
De la: kudika007253, la data 2012-02-10 16:42:12ceea ce nu puteti voi intelege e ca mai sunt relatii intre oameni de sex diferit ce nu se bazeaza pe sex...mai sunt si alte criterii de selectii pt unii dintre noi, nu neaparat sexul...si e frumos sa ai prieteni de sex opus care sa nu te priveasca ca pe o "prada", ci sa te priveasca altfel. dar sunteti prea reduse in gandire si sunteti obisnuite sa va percepeti ca pe niste jucarii sexuale ale barbatilor, capabile sa faca orice sa-si tina barbatul langa ele, chiar sa-l imparta cu altele...eu am fost respectata de toti barbatii "din viata mea" chiar daca nu am ajuns in pat cu nici unul din ei si am ramas in relatii f bune de prietenie.


Fata tu esti o anomalie a naturii!Tu cu gurita ta ai spus ca ala a fost iubitul tau........ tu stii ce e aia iubit?Ramai in lumea ta si lasa-ne pe noi astea care avem copii ,catel,purcel etc in lumea noastra! Citeste pe net despre MITOMANIE si ai sa descoperi sindromul de care suferi!
kudika1993
Postat pe 10 Februarie 2012 16:54
De la: kudika1993, la data 2012-02-10 16:54:34
De la: kudika007253, la data 2012-02-10 16:42:12ceea ce nu puteti voi intelege e ca mai sunt relatii intre oameni de sex diferit ce nu se bazeaza pe sex...mai sunt si alte criterii de selectii pt unii dintre noi, nu neaparat sexul...si e frumos sa ai prieteni de sex opus care sa nu te priveasca ca pe o "prada", ci sa te priveasca altfel. dar sunteti prea reduse in gandire si sunteti obisnuite sa va percepeti ca pe niste jucarii sexuale ale barbatilor, capabile sa faca orice sa-si tina barbatul langa ele, chiar sa-l imparta cu altele...eu am fost respectata de toti barbatii "din viata mea" chiar daca nu am ajuns in pat cu nici unul din ei si am ramas in relatii f bune de prietenie.


Fata tu esti o anomalie a naturii!Tu cu gurita ta ai spus ca ala a fost iubitul tau........ tu stii ce e aia iubit?Ramai in lumea ta si lasa-ne pe noi astea care avem copii ,catel,purcel etc in lumea noastra! Citeste pe net despre MITOMANIE si ai sa descoperi sindromul de care suferi!

mai citeste o data postarile mele, nu am spus ca a fost iubitul meu ci ca am parasit un barbat pe care l-am iubit si cu care intentionam sa am o relatie ! adica mi-am luat gandul de la el ! nu am ajuns cu el pana in plan fizic sa ne consumam relatia si nu intelegeam motivul. ca tu ai inteles altceva, este problema ta. si nu mai intra pe topicul asta sa iti dai cu parerea ca e un subiect incheiat demult pt mine dupa cum vezi si nu am nevoie de parerea ta sa-mi rascolesti mie sufletul. ce a fost, a fost si s-a terminat pt mine atunci. ca el nu inceteaza cu mesajele de somn usor cat ca i-am spus ca nu am nevoie de ele, nu mai tine de mine caci si acum a ramas neschimbat. daca il intreb pt ce face asta, nu raspunde. si nu ma face tu pe mine mincinoasa ca nu sunt ! clar?!
kudika007253
Postat pe 10 Februarie 2012 18:16
De la: kudika007253, la data 2012-02-10 18:16:35
De la: kudika1993, la data 2012-02-10 16:54:34
De la: kudika007253, la data 2012-02-10 16:42:12ceea ce nu puteti voi intelege e ca mai sunt relatii intre oameni de sex diferit ce nu se bazeaza pe sex...mai sunt si alte criterii de selectii pt unii dintre noi, nu neaparat sexul...si e frumos sa ai prieteni de sex opus care sa nu te priveasca ca pe o "prada", ci sa te priveasca altfel. dar sunteti prea reduse in gandire si sunteti obisnuite sa va percepeti ca pe niste jucarii sexuale ale barbatilor, capabile sa faca orice sa-si tina barbatul langa ele, chiar sa-l imparta cu altele...eu am fost respectata de toti barbatii "din viata mea" chiar daca nu am ajuns in pat cu nici unul din ei si am ramas in relatii f bune de prietenie.


Fata tu esti o anomalie a naturii!Tu cu gurita ta ai spus ca ala a fost iubitul tau........ tu stii ce e aia iubit?Ramai in lumea ta si lasa-ne pe noi astea care avem copii ,catel,purcel etc in lumea noastra! Citeste pe net despre MITOMANIE si ai sa descoperi sindromul de care suferi!

mai citeste o data postarile mele, nu am spus ca a fost iubitul meu ci ca am parasit un barbat pe care l-am iubit si cu care intentionam sa am o relatie ! adica mi-am luat gandul de la el ! nu am ajuns cu el pana in plan fizic sa ne consumam relatia si nu intelegeam motivul. ca tu ai inteles altceva, este problema ta. si nu mai intra pe topicul asta sa iti dai cu parerea ca e un subiect incheiat demult pt mine dupa cum vezi si nu am nevoie de parerea ta sa-mi rascolesti mie sufletul. ce a fost, a fost si s-a terminat pt mine atunci. ca el nu inceteaza cu mesajele de somn usor cat ca i-am spus ca nu am nevoie de ele, nu mai tine de mine caci si acum a ramas neschimbat. daca il intreb pt ce face asta, nu raspunde. si nu ma face tu pe mine mincinoasa ca nu sunt ! clar?!
doar esti ca lacrima,nu?
kudika172000
Postat pe 10 Februarie 2012 18:19
De la: kudika172000, la data 2012-02-10 18:19:57
De la: kudika007253, la data 2012-02-10 18:16:35
De la: kudika1993, la data 2012-02-10 16:54:34
De la: kudika007253, la data 2012-02-10 16:42:12ceea ce nu puteti voi intelege e ca mai sunt relatii intre oameni de sex diferit ce nu se bazeaza pe sex...mai sunt si alte criterii de selectii pt unii dintre noi, nu neaparat sexul...si e frumos sa ai prieteni de sex opus care sa nu te priveasca ca pe o "prada", ci sa te priveasca altfel. dar sunteti prea reduse in gandire si sunteti obisnuite sa va percepeti ca pe niste jucarii sexuale ale barbatilor, capabile sa faca orice sa-si tina barbatul langa ele, chiar sa-l imparta cu altele...eu am fost respectata de toti barbatii "din viata mea" chiar daca nu am ajuns in pat cu nici unul din ei si am ramas in relatii f bune de prietenie.


Fata tu esti o anomalie a naturii!Tu cu gurita ta ai spus ca ala a fost iubitul tau........ tu stii ce e aia iubit?Ramai in lumea ta si lasa-ne pe noi astea care avem copii ,catel,purcel etc in lumea noastra! Citeste pe net despre MITOMANIE si ai sa descoperi sindromul de care suferi!

mai citeste o data postarile mele, nu am spus ca a fost iubitul meu ci ca am parasit un barbat pe care l-am iubit si cu care intentionam sa am o relatie ! adica mi-am luat gandul de la el ! nu am ajuns cu el pana in plan fizic sa ne consumam relatia si nu intelegeam motivul. ca tu ai inteles altceva, este problema ta. si nu mai intra pe topicul asta sa iti dai cu parerea ca e un subiect incheiat demult pt mine dupa cum vezi si nu am nevoie de parerea ta sa-mi rascolesti mie sufletul. ce a fost, a fost si s-a terminat pt mine atunci. ca el nu inceteaza cu mesajele de somn usor cat ca i-am spus ca nu am nevoie de ele, nu mai tine de mine caci si acum a ramas neschimbat. daca il intreb pt ce face asta, nu raspunde. si nu ma face tu pe mine mincinoasa ca nu sunt ! clar?!
doar esti ca lacrima,nu?

nu mi-e rusine de mine si de alegerile pe care le-am facut in viata. nu primesc pe oricine in patul meu doar sa intru in rand cu lumea sau sa fiu "la moda". si nu trebuie sa dau explicatii nimanui. da, sunt ca lacrima din acest punct de vedere.
kudika007253
Postat pe 10 Februarie 2012 18:29
SUBIECT INCHEIAT ! TOPIC INCHIS !
kudika007253
Postat pe 10 Februarie 2012 18:34
certarete fete pe topiculasta...militaru' era homosexual,ce nu intelegeti ?
_GRIGORESCU
Postat pe 10 Februarie 2012 18:38
De la: kudika007253, la data 2012-02-10 16:42:12ceea ce nu puteti voi intelege e ca mai sunt relatii intre oameni de sex diferit ce nu se bazeaza pe sex...mai sunt si alte criterii de selectii pt unii dintre noi, nu neaparat sexul...si e frumos sa ai prieteni de sex opus care sa nu te priveasca ca pe o "prada", ci sa te priveasca altfel. dar sunteti prea reduse in gandire si sunteti obisnuite sa va percepeti ca pe niste jucarii sexuale ale barbatilor, capabile sa faca orice sa-si tina barbatul langa ele, chiar sa-l imparta cu altele...eu am fost respectata de toti barbatii "din viata mea" chiar daca nu am ajuns in pat cu nici unul din ei si am ramas in relatii f bune de prietenie.


Orice relatie normala de dragoste bazata pe sentimente profunde si respect, tot ajunge si la partea sexuala, la un moment dat. Mi se pare perfect normal ca o persoana ce iubeste sa-si doreasca sa faca dragoste cu persoana iubita, nu vad nimic rau si nici degradant in asta. Daca faci dragoste cu persoana iubita nu inseamna ca decazi in ochii acelei persoane, ci din contra, atractia si dorinta sexuala vin sa intareasca si mai mult legatura puternica dintre doi oameni care se iubesc.

Parerea mea e ca te grabesti sa arunci cu noroi in lucruri pe care nu le-ai trait sau despre care nu ai habar. Ai grija la aceste prejudecati ca sa nu inceapa si altii sa aiba prejudecati in ceea ce te priveste.
franziska_eu
Postat pe 10 Februarie 2012 19:55
De la: kudika007253, la data 2012-02-10 18:34:21SUBIECT INCHEIAT ! TOPIC INCHIS !


Esti adminul acestui site? Nu? Atunci nu decizi tu cand un topic e inchis. Poti considera subiectul inchis din punctul tau de vedere pentru tine, insa nu vorbi si in numele altora. Daca tot ai lansat polemici, trebuie sa stii sa le faci fata, nu sa-ti iei jucariile si sa pleci atunci cand lumea nu tine cu tine.
franziska_eu
Postat pe 10 Februarie 2012 19:58
De la: franziska_eu, la data 2012-02-10 19:58:35
De la: kudika007253, la data 2012-02-10 18:34:21SUBIECT INCHEIAT ! TOPIC INCHIS !


Esti adminul acestui site? Nu? Atunci nu decizi tu cand un topic e inchis. Poti considera subiectul inchis din punctul tau de vedere pentru tine, insa nu vorbi si in numele altora. Daca tot ai lansat polemici, trebuie sa stii sa le faci fata, nu sa-ti iei jucariile si sa pleci atunci cand lumea nu tine cu tine.

esti o nesimtita...topicul acesta este deschis de mine, este descris un moment dificil din viata mea intr-un moment dificil din viata mea in care am simtit nevoia sa ma consult cu altii, un moment care s-a incheiat cu mult timp in urma si nu mai doresc discutii cu privire la el caci nu e de actualitate...nu ma mai intereseaza daca am exagerat sau nu, am depasit momentul...nu poti sa respecti asta? nu sunt suficiente alte topice la care sa iti dai cu parerea de nu poti lasa subiectul asta inchis? scrie draga cat vrei si ce vrei, oricum parerea ta nu ma intereseaza ! oricum nu ai inteles nimic din ce am scris. motivul pt care nu am ajuns sa fac dragoste cu nici unul din ei a fost de alta natura, nu cel descris de tine.va ramane o enigma pt tine...
kudika007253
Postat pe 10 Februarie 2012 20:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hernie gastrica hiatala. 1 De la: pavel 4 Februarie 2010 22:26
abonamente medfile 1 De la: healthy006322 13 Octombrie 2009 16:42
Dermatita Pitiriaziforma 5 De la: office_salinasusesi_ro 19 Februarie 2010 15:00
migrene-tratamente homeopate 1 De la: simonastoica77@yahoo.com 14 Octombrie 2009 09:01
cand sotul te inseala si ai doi copii 98 De la: 26 Mai 2020 17:15