Setari Cookie-uri

RELAX AND TONE

este prost si se strica din momentul in care il folosesti si am dat si multi baniii nu luati tapa
kudika392875
Postat pe 20 Mai 2011 20:28
este prost si se strica din momentul in care il folosesti si am dat si multi baniii nu luati tapa
kudika392875
Postat pe 20 Mai 2011 20:28
este prost si se strica din momentul in care il folosesti si am dat si multi baniii nu luati tapa
kudika392875
Postat pe 20 Mai 2011 20:28
De la: luysa12, la data 2011-05-05 10:35:36Buna.Eu inteleg ca se face multa reclama pe aici la aparatul asta, cat de minunat e si cum te slabeste vazand cu ochii, dar nu zice nimeni despre faptul ca dupa vreo 2-3 luni de utilizare moderata si nu zilnica sar cam toate bilele de la dispozitivul pt masaj anticelulitic profund....care cam ala e principalul daca asta ti-e scopul...restul sunt frectii..sau poate sunt singura ghinionista care am o asa problema din moment ce nu se mai plange nimeni si toate sunteti ultra-super multumite.Chiar sunt curioasa daca a mai avut cineva problema asta...mentionez ca am aparatul albastru 'orighinal' comandat de la top shop&co..O zi cu mai putina celulita!


da, asa este. Nu au sarit toate bilele ...probabil pentru ca nu le-am dat ocazia.
Am renuntat sa-l folosesc dupa ce a sarit prima bila, dar nu acesta a fost motivul ...ci faptul ca mi s-a parut inefient.
Fac parte din categoria celor ce isi gasesc timp zilnic ptr.miscare si stiu ca acest aparat este " apa de ploaie", si totusi m-am lasat convinsa sa-l achizitionez. Este foarte bun pentru masajul spatelui, al umerilor... chiar si dispozitivul acela ptr.calcaie este interesant, dar nu cred ca a slabit cineva datotita acestui aparat.
_vio_
Postat pe 20 Mai 2011 21:42
buna! am slabit din ianuarie pana acum 12 kg cu dieta si miscare ..acum am o problema : pielea!!!! pe langa ca e piele in exces cum am slabit atatea kg , e lasata si plina de vergeturi ..as vrea parerea vostra se merita sau nu sa imi cumpar relax & tone pt tonifiere?! mersi mult
kudika403836
Postat pe 21 Mai 2011 19:25
da este foarte eficient pentru ca consuma multa lumina!
laurika1513
Postat pe 22 Mai 2011 11:37
l-am incercat dar trebuia sa platim mai multi bani pe lumina si am renuntat la el

laurika1513
Postat pe 22 Mai 2011 11:39
eu am slabit in 2 luni 10 kg
laurika1513
Postat pe 22 Mai 2011 11:40
De la: kudika403836, la data 2011-05-21 19:25:18buna! am slabit din ianuarie pana acum 12 kg cu dieta si miscare ..acum am o problema : pielea!!!! pe langa ca e piele in exces cum am slabit atatea kg , e lasata si plina de vergeturi ..as vrea parerea vostra se merita sau nu sa imi cumpar relax & tone pt tonifiere?! mersi mult


Cu parerer de rau,dar de vergeturi nu mai scapi decat daca au inca nuanta rozalie si nici asa nu-i sigur...cat despre pielea in exces: nu stiu ce miscare ai facut tu ca sa slabesti...pentru ca daca faceai ceea ce trebuie (adica dupa primele kg date jos,alternai exercitiile cardio cu exercitii pentru masa) nu ramaneai cu pielea lasata.Oricum,mai treci pe la sala,mai ia o gantera in mana,mai fa putina presa,etc!
Sunt curioasa cate kg ai acum si ce varsta!
AdrianaR
Postat pe 22 Mai 2011 11:45
e foarte eficient
laurika1513
Postat pe 22 Mai 2011 11:47
e bun dar cunsuma multi bani
laurika1513
Postat pe 22 Mai 2011 11:59
Dragele mele...
Imi permit sa intru si eu in discutia voastra.
Spunea cineva ca a slabit si i-a ramas pielea fara tinuta...si alea toate.
Eu sunt in pliiiina cura de slabire. Insa pe landa regimul de rigoare, fac aerobic...si vacum.
Vacum-ul e ...well...e un adjuvant foarte bun pentru celulita.
Rezultatele se vad dupa primele sedinte.
Acuma...sa nu aveti impresia ca slabiti cu el.
Nu...insa dreneaza tesutul adipos..."sparge" pernitele de grasime...si convera pielii un aspect placut si ferm.
Insa...dupa vacum este recomandat a se consuma minim 1,5 l de lichid deoarece toate toxinele care sunt eliberate odata cu grasimea...se depun pe ficat. SI pentru a fi aliminate eficient...e OBLIGATORIU consumul de lichide.
Este bun si pentru ca chiar daca o persoana are vinisoare pe picioare (nu vergeturi ...a nu se confunda)...acestea nu isi modifica dimensiunile si nici nu sunt afectate. Cat despre durere...nu e dureros pentru ca se incepe cu un nivel scazut de "absorbtie" ...si se continua pana unde rezistati fiecare dintre voi.
La mine rezultatele s-au vazut dupa 5 sedinte.
Mi-a scazut burtica ...si deja trag pe mine o pereche de pantaloni pe care nu speram sa ii port in vara asta :)

Va doresc o seara frumoasa...multa sanatate si...intelepciune in a alege modalitatile de slabire si infrumusetare

A.
azaleebiju
Postat pe 22 Mai 2011 18:50
Buna,eu mi-am luat aparatul duminica,si sincer chiar este bun folosit cu o crema anticelulitica,eu folosesc supliform si merge. Cel putin ma inrosesc cand il folosesc si apoi pielea ramane si fina. Nu stiu daca este pun pentru pernute ca cam am si as vrea sa scap de ele. Daca stie cineva astept raspuns.
kudika404392
Postat pe 24 Mai 2011 18:46
Sincer si eu mi l-am cumparat cu 60 de ron, Si este exact ca cel la care ii face reclama:P
kudika404392
Postat pe 24 Mai 2011 18:50
De la: kudika404392, la data 2011-05-24 18:46:42Buna,eu mi-am luat aparatul duminica,si sincer chiar este bun folosit cu o crema anticelulitica,eu folosesc supliform si merge. Cel putin ma inrosesc cand il folosesc si apoi pielea ramane si fina. Nu stiu daca este pun pentru pernute ca cam am si as vrea sa scap de ele. Daca stie cineva astept raspuns.


Poti sa-ti dai cu supliform si cu mana, rezultatele vor fi la fel. De "pernute" nu scapi cu niciun aparat.
Nu cred ca s-a inventat nici aparatul, nici pilula minune care te ajuta sa slabesti si sa fii in forma. Poate doar daca faci vreun tratament la un salon cu aparate profesionale. Dar si atunci trebuie sa intretii...
Incearca sa alergi 30 min zilnic, efectele sunt incomparabile...
Vorbesc in cunostinta de cauza, am si eu aparatul.
_vio_
Postat pe 24 Mai 2011 19:02
De la: laurika1513, la data 2011-05-22 11:37:45da este foarte eficient pentru ca consuma multa lumina!

si consuma si multa lumina...
_vio_
Postat pe 24 Mai 2011 19:04
am 68 kg si 27 de ani ..miscarea pe care am facut-o a fost mers pe jos ( ritm alert) o ora dimineata si o ora seara si 20 minute de miscare de saltea ( abdomene) sau pilates cam in fiecare zi ...mai mult nu imi permite timpul si sala in apropierea locuintei mele si a job ului nu am :( ..mai mult nu am putut face desi vointa as fi avut :d
kudika403836
Postat pe 25 Mai 2011 10:42
De la: kudika403836, la data 2011-05-25 10:42:03am 68 kg si 27 de ani ..miscarea pe care am facut-o a fost mers pe jos ( ritm alert) o ora dimineata si o ora seara si 20 minute de miscare de saltea ( abdomene) sau pilates cam in fiecare zi ...mai mult nu imi permite timpul si sala in apropierea locuintei mele si a job ului nu am :( ..mai mult nu am putut face desi vointa as fi avut :d


Asa,si?
Varsta,pe langa kg,e irelevanta!Eventual,puteai specifica inaltimeai,dar nici aia nu prea mai conteaza!
Ca sa stiti si voi,nu conteaza cate kg aveti!In momentul in care va propneti sa slabiti,important e sa slabiti in cm!Nu in kg!
Poti avea te ex. 1,70m si 60 sau 55kg si sa arati ca naiba!Pt simplul fapt ca nu ai un corp armonios!
Sau poti avea 1,70 si 70 sau 75kg si sa arati foarte bine,tocmai pt ca ai un corp proportionat corect!
AdrianaR
Postat pe 25 Mai 2011 10:50
De la: AdrianaR, la data 2011-05-25 10:50:47
De la: kudika403836, la data 2011-05-25 10:42:03am 68 kg si 27 de ani ..miscarea pe care am facut-o a fost mers pe jos ( ritm alert) o ora dimineata si o ora seara si 20 minute de miscare de saltea ( abdomene) sau pilates cam in fiecare zi ...mai mult nu imi permite timpul si sala in apropierea locuintei mele si a job ului nu am :( ..mai mult nu am putut face desi vointa as fi avut :d


Asa,si?
Varsta,pe langa kg,e irelevanta!Eventual,puteai specifica inaltimeai,dar nici aia nu prea mai conteaza!
Ca sa stiti si voi,nu conteaza cate kg aveti!In momentul in care va propneti sa slabiti,important e sa slabiti in cm!Nu in kg!
Poti avea te ex. 1,70m si 60 sau 55kg si sa arati ca naiba!Pt simplul fapt ca nu ai un corp armonios!
Sau poti avea 1,70 si 70 sau 75kg si sa arati foarte bine,tocmai pt ca ai un corp proportionat corect!



Adry, fata??
De cand nu te vazui
Valy90
Postat pe 25 Mai 2011 10:53
De la: Valy90, la data 2011-05-25 10:53:29
De la: AdrianaR, la data 2011-05-25 10:50:47
De la: kudika403836, la data 2011-05-25 10:42:03am 68 kg si 27 de ani ..miscarea pe care am facut-o a fost mers pe jos ( ritm alert) o ora dimineata si o ora seara si 20 minute de miscare de saltea ( abdomene) sau pilates cam in fiecare zi ...mai mult nu imi permite timpul si sala in apropierea locuintei mele si a job ului nu am :( ..mai mult nu am putut face desi vointa as fi avut :d


Asa,si?
Varsta,pe langa kg,e irelevanta!Eventual,puteai specifica inaltimeai,dar nici aia nu prea mai conteaza!
Ca sa stiti si voi,nu conteaza cate kg aveti!In momentul in care va propneti sa slabiti,important e sa slabiti in cm!Nu in kg!
Poti avea te ex. 1,70m si 60 sau 55kg si sa arati ca naiba!Pt simplul fapt ca nu ai un corp armonios!
Sau poti avea 1,70 si 70 sau 75kg si sa arati foarte bine,tocmai pt ca ai un corp proportionat corect!



Adry, fata??
De cand nu te vazui


Ohoooo,mi-am luat un bine-meritat "concediu".Trebuia sa ma deconectez putin!Prea multe energii negative aici!
Te tuc!Mi-ai lipsit sa sti!
AdrianaR
Postat pe 25 Mai 2011 10:56
De la: AdrianaR, la data 2011-05-25 10:56:03
De la: Valy90, la data 2011-05-25 10:53:29
De la: AdrianaR, la data 2011-05-25 10:50:47
De la: kudika403836, la data 2011-05-25 10:42:03am 68 kg si 27 de ani ..miscarea pe care am facut-o a fost mers pe jos ( ritm alert) o ora dimineata si o ora seara si 20 minute de miscare de saltea ( abdomene) sau pilates cam in fiecare zi ...mai mult nu imi permite timpul si sala in apropierea locuintei mele si a job ului nu am :( ..mai mult nu am putut face desi vointa as fi avut :d


Asa,si?
Varsta,pe langa kg,e irelevanta!Eventual,puteai specifica inaltimeai,dar nici aia nu prea mai conteaza!
Ca sa stiti si voi,nu conteaza cate kg aveti!In momentul in care va propneti sa slabiti,important e sa slabiti in cm!Nu in kg!
Poti avea te ex. 1,70m si 60 sau 55kg si sa arati ca naiba!Pt simplul fapt ca nu ai un corp armonios!
Sau poti avea 1,70 si 70 sau 75kg si sa arati foarte bine,tocmai pt ca ai un corp proportionat corect!



Adry, fata??
De cand nu te vazui


Ohoooo,mi-am luat un bine-meritat "concediu".Trebuia sa ma deconectez putin!Prea multe energii negative aici!
Te tuc!Mi-ai lipsit sa sti!


Eii, ti-am lipsit.
Eu p'acilea nu lipsesc la nimeni.
Valy90
Postat pe 25 Mai 2011 10:59
Salut

Da, da, am incercat super-aparatele astea. Sunt foarte eficiente!... Daca poti rezista durerii!

La teveu par super tari (si, probabil si sunt) dar doar daca poti rezista. Cand ii dai drumul, merge primele minute, dar dupa ai niste dureri de te doare capul

Acuma, depinde ce vrei si tu sa faci. Muschi? sau sa slabesti?
andreeavish
Postat pe 6 Iunie 2011 11:50
Buna fetelor, aici puteti sa gasiti aparatul la pretul de 58 Ron, eu mi-am achizitionat unul de la ei si sunt multumita
http://magazinulmeu.blogspot.com/2011/06/relax-tone-original-aparat-de.html
Pe langa el mai folosesc de la ei si Ventuza de masaj ce formeaza vacuum, ajuta la activarea sangelui, drenarea limfei si imprastierea galmelor de grasime.
Mai multe informatii vi le pot oferii ei.
Georgya7
Postat pe 8 Iunie 2011 11:08
Exact aceeasi problema o am si eu,Am cautat in disperare pe forumuri in speranta ca poate cineva a gasit solutia pt. a in locui capul cu bile rotative,dar...DEGEABA !se pare ca toate aparatele sint perfecte,mai putin al meu si al tau :-D
Garantia pe care am primit-o la cumparare nu acopera aceasta defectiune,sint dispusa chiar sa cumpar un alt cap ,dar nu exista un service aici in Ct.,iar cei de la care am cumparat aparatul imi pot vinde doar alte bile.HMMM...si ce sa fac cu ele??!!vor sari exact la fel cum au sarit si cele originale.In fine,cred ca imi pot lua adio de la aparat :(
kudika357919
Postat pe 17 Iunie 2011 10:26
Da el se conecteaza cu firul de la priza.am auzit ca sunt unele si pe baterii
kudika410743
Postat pe 30 Iunie 2011 17:03
Vand eu cu 55 lei aparat Relax and Tone original cu cele 5 capete exact ca la top shop.. pentru detalii contactati-ma la adresa de mail steauasl@yahoo.com
steauasl
Postat pe 1 Iulie 2011 14:45
De la: kudika392875, la data 2011-05-20 20:28:51este prost si se strica din momentul in care il folosesti si am dat si multi baniii nu luati tapa

Este foarte bun! Nu se strica daca il folosesti cu atentie dar dak il trantesti sau cn stie ce ii faci normal ca se defecteaza....unchiul meu are 68 ani... inainte de a-l folosi il durea spatele ,dupa, se simte mult mai bine si pielea ii pare /este/ mai tanara...
Andutza92
Postat pe 3 Iulie 2011 15:34
buna . tocmai am luat si eu acest aparat de 3 zile si sunt f.f.f. multumita de el. am dat doar 50 de lei pe el. o zi buna !!!
kudika414483
Postat pe 23 Iulie 2011 12:22
spune-timi va rog unde as putea procura relax and tone?vreau si eu sa mil procur
kudika416847
Postat pe 4 August 2011 13:03
Buna fetelor, va las si eu parerea mea din proprie experienta!
Aparatul se poate achiziotiona de pe top-shop.ro, dar este fff scump.Eu personal l-am achizitionat de la o cunostiinta si am dat 100,00 Ron pe el.Nu este Manipul(varianta chinezeasca) ci produsul original.
Cat despre cat de bun este, greu de spus.Este un aparat foarte bun pt masaj, relaxeaza muschii, pune sangele in miscare, pielea ramane fff fina in urma folosirii.In privinta slabitului da rezultate daca este asociat cu o crema anticelulitica(eu folosesc doar pt abdomen de la Gerovital fara PARABENI si este si ieftina) si miscare.Miscarea poate sa fie un stepper, abdomene, cardio prin aerobic acasa(sunt pe youtube o groaza de astfel de filmulete).
Personal sunt de parere ca nu se poate slabi decat prin miscare regulata, fie doar alergatul in parc dimineata, sala sau exercitii acasa, cu conditia sa fie gandit pt nevoile fiecaruia.
Sper ca v-am fost de ajutor:)
angeliklook
Postat pe 16 August 2011 14:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Masaj la domiciliu 40 De la: steffy91 25 Ianuarie 2012 17:15
Proteine pentru fete? 3 De la: JustMeD 1 Noiembrie 2013 14:45
Lovitura coccis (noada) 23 De la: vrijaya 5 August 2014 22:16
sursa de a castiga bani muncind acasa cateva ore pe zi 1 De la: sionaionescu 23 Februarie 2009 23:08
tae bo 18 De la: office_salinasusesi_ro 19 Martie 2010 05:55