Setari Cookie-uri

RELAX AND TONE

De la: DariaMih, la data 2012-02-03 14:25:43Eu cred ca tot mai bine este sa mergi la sala cu antrenor. El este mai in masura sa ne indrume cat sa facem miscare. Eu merg la fitness, iau pastilele slim&fit si urmez o dieta fara carbohidrati. Slabesc si ma simt bine.



Poti si fara slim&fit...dar. daca asta iti confera confort psihic, arunca banii pe el...
kudika226898
Postat pe 3 Februarie 2012 17:17
Nu e confort psihic, caci am mai incercat acum ceva timp niste pastile de slabit roz si nu am slabit deloc si ma simteam si rau. Cu slim&fit, nu numai ca ma simt bine, dar si slabesc. Acum depinde si de organismul fiecaruia dintre noi. :)
DariaMih
Postat pe 12 Februarie 2012 14:06
am aparatul asta de vreo 6 luni si l-am folosit zilnic cam 15 minute. ideea e ca de aproximativ un an, am adoptat un alt stil de viata: nu mai mananc prajeli deloc ( mananc numai mancare fiarta sau in aburi), nu mai sarez decat ceea ce e absolut necesar (fara delikat si alte chestii de genul asta, dar se accepta mirodeniile gen oregano, etc.), nu mai mananc pateuri, salamuri, parizer, nici un fel de mezel feliat, dulciuri mananc cam o data la 2 saptamani (o prajiturica, o gogoasa ceva), paine mananc numai neagra (cam de 2-3 pe saptamana sau cand nu mananc legume fierte sau orez), foarte multe legume crude sau fierte si fructe, nu mananc sosuri, nu mananc pizza deloc si imi gatesc zilnic exact atat cat am nevoie sa mananc. nu mananc dupa ora 16, maxim 17, nimic. de baut beau apa plata, un pahar pe ora si cateodata o cafea indulcita putin sau ceai de ghimbir(urzica si papadie numai cand e sezonul lor). in fiecare zi ma masez pe la ora 20, la ora 18 fac o ora de tae bo cardio (vezi youtube billy blanks cardio workout) si de dormit ma pun sa dorm pe la ora 22. la ora 5 dimineata ma trezesc si primul lucru pe care il fac, e putina gimnastica, putin stretching, asta durand cam 5 minute. ideea e ca aparatul va ajuta. nu face minuni, dar va ajuta pielea. eu am slabit 38 de cm in talie si aproape 40 de kg, dar numai in combinatie cu o dieta ( dieta care trebuie sa devina un mod de viata) si sport. important e sa faceti sport si asa masajul va fi de 10 ori mai eficient. daca va abtineti putin de la unele chestii, veti invata in timp sa le dati deoparte de tot. mie nici nu imi mai e pofta sa mananc unele chestii pe care inainte le mancam zilnic. e mai greu la inceput, dar apoi va obisnuiti. ca sa va zic exact cum m-a ajutat pe mine aparatul asta: aveam niste vergeturi movulii oribile pe burta si aratau chiar urat. acum, nu se mai vad decat foarte putin si nici nu mai au culoarea aia mov. in plus, pielea e mai tonifiata si nu e lasata. pe mine chiar pot sa zic ca aparatul aceasta m-a ajutat, dar nu a facut el totul. nu va asteptati sa dea rezultate intr-o saptamana, ca minuni de genu' nu exista. eu m-am luptat mult timp cu kilogramele si am incercat toate dietele posibile si imposibile, pana am realizat ca trebuie sa ma organizez putin si sa imi schimb total modul de a manca si de a trai. acum pot sa zic ca ma simt mult mai bine ( desi mai am de dat jos inca 25 de kilograme) si am o gramada de energie. pentru un corp de vis e nevoie de putina vointa, un strop de dieta, o oala de sport si un varf de cutit de masaj. astea-s ingredientele. va urez sa reusiti sa va debarasati de colacei, de celulita si de kilogramele in plus! scuzati eventualele greseli gramaticale.
icebabe
Postat pe 16 Februarie 2012 13:27
Oauuu felicitariiiii!!!!!
corystst
Postat pe 16 Februarie 2012 15:17
multumesc frumos! daca ai nevoie de sfaturi sau sustinere, poti sa apelezi la mine.
icebabe
Postat pe 16 Februarie 2012 19:39
Va oferim o gama diversa de aparate de masaj ,relax and tone,relax and tone vigurous,abgymnic,slim and lift si alte produse! va asteptam pe pagina noastra pentru intrebari si comenzi!
Produse_Teleshopping_1
Postat pe 20 Martie 2012 15:51
miki2009
Postat pe 21 Martie 2012 14:30
daaaaaaaaa, chiar e amuzant asta cu slabitul in kg...
miki2009
Postat pe 21 Martie 2012 14:30
Fetelor daca voi credeti ca aparatul asta ii raspunsul la intrebarile voastre va inselati amarnic eu cred ca uneori din disperarea de a arata mai bine recurgem la metode care nu fac decat sa ne scuture buzunarele .Alimentatia necurespunzatoare sedentarismul probleme de sanatate hormonii feminini nu stiu v ati intrebat de ce barbatii nu au celulita ?pt ca ei nu au hormoni feminini nu iau anticonceptionale care sunt responsabile de retentia hidrica si sunt o multime de factori STRESUL.Mai intai sa incercam sa eliminam cauzele si sa nu incercam sa tratam efectele IMPORTANT II SA NU RENUNTAM SA INVATAM SA NE IUBIM SI SA NE PRETUIM INDIFERENT DE FELUL CUM ARATAM
.
kudika_4482
Postat pe 6 Aprilie 2012 22:54
Folosesc acest aparat de 2 sapt . Mai folosesc si o crema anticelulitica si am slabit 4 kg
oanaradu24
Postat pe 12 Aprilie 2012 22:59
Buna..am si eu Relax & Tone .. si am inceput sa-l folosesk odata insa imi era cam lene si dupa citeva zile am renuntsat,,, se inrosea pielea si aveai o senzatie de mincarime,p.S- eu foloseam fara crema.. insa acum simt ca am din nou nevoie de el.. si o sa-mi cumpar o crema anticelulitica si o sa incep din nou sa-l folosesk..dupa care va spun rezultatele
kudika_15184
Postat pe 29 August 2012 11:23
ce crema? daca poti spune te rog
corystst
Postat pe 29 August 2012 15:29
este foarte eficent,l-am folosit eu si verisoara mea.te ajuta sa scapi de celulita si de ilogramele in plus.daca vrei sa scapi mai repede de celulita foloseste crema de la Solutions CELL-SCULPT.mai intai se aplica crema in zonele cu celulita apoi se foloseste Relax and Tone.efectele sunt vizibile de la prima utilizare.SUCCES!!!!!!!!!!
Amalia_Paula_1
Postat pe 3 Septembrie 2012 17:46
EUEU IL FOLOSESC CU CREMA cellu-sculpt DE LA SOLUTIONS.AM SLABIT 3 KG IN 4 ZILE
Amalia_Paula_1
Postat pe 3 Septembrie 2012 17:49
De la: Amalia_Paula_1, la data 2012-09-03 17:49:05EUEU IL FOLOSESC CU CREMA cellu-sculpt DE LA SOLUTIONS.AM SLABIT 3 KG IN 4 ZILE
Doamne fereste! Una e sa pierzi apa dar 3 kg in 4 zile inseamna enorm. Si peste o saptamana ce faci? O sa ramai fara carne pe oase. Nu mai exagerati asa. Plus ca si chiar de ar fi adevarat, nu este deloc sanatos. Masa musculara o sa fie la pamant dupa asa o pierdere.
GeorgianaBB
Postat pe 1 Noiembrie 2012 18:59
De la: GeorgianaBB, la data 2012-11-01 18:59:18
De la: Amalia_Paula_1, la data 2012-09-03 17:49:05EUEU IL FOLOSESC CU CREMA cellu-sculpt DE LA SOLUTIONS.AM SLABIT 3 KG IN 4 ZILE
Doamne fereste! Una e sa pierzi apa dar 3 kg in 4 zile inseamna enorm. Si peste o saptamana ce faci? O sa ramai fara carne pe oase. Nu mai exagerati asa. Plus ca si chiar de ar fi adevarat, nu este deloc sanatos. Masa musculara o sa fie la pamant dupa asa o pierdere.
Ei da, tu chiar crezi ca a pierdut atat?
DariaMih
Postat pe 31 Ianuarie 2013 22:14
Eu zic mai bine sa va inscrieti la concurs https://www.facebook.com/pages/Health-Fitness-Tour-Romania/417607914917318 si sa va tineti de exercitii. Eu merg la step aerobic si nu am nevoie de niciun alt fel de ustensile care sa-mi umple casa. Daca mai si castiga stepperul voi renunta sa mai dau bani si pe sala :D
lauraionescu19
Postat pe 1 Februarie 2013 17:39
eu am acest aparat de cateva luni bune,il folosesc in fiecare zi,rezultatele se cvad,aparatul este intradevar util,dar eu mai fac si cate jumatate de ora de sport in combinatie cu acest aparat,eu mi l-am cumparat in Arad,dintr-un magazin,e acelasi c-a la teleshopping,am dat doar 40 vRon pe el.Sincer va spun eu sunt foarte multumita,il folosesc de 3 ori pe zi!
anckuzza
Postat pe 21 Februarie 2013 11:43
Pe 16 martie 2013, incepand cu ora 13:30, va avea loc la Alexandreea Sports&Spa prima editie Health & Fitness Tour Romania, evenimentul ce promoveaza activitatea fizica, un stil de viata sanatos si implicarea sociala.

Intr-un spatiu de 850 mp, timp de 4 ore peste 400 iubitori de sport vor putea face exercitiile preferate alaturi de cei mai buni instructori de Zumba, Capoeira si Dans Sportiv si, in acelasi timp, vor ajuta la achizitionarea de echipamente sportive pentru scolile de la sate.

https://www.myticket.ro/evenimente/health-fitness-tour-ed-1-alexandreea-club-fitness-spa-bcuresti-16-martie-2013.html
sabinacostea
Postat pe 27 Februarie 2013 00:56
logic e ca nu ai cum sa slabesti ...unde dispar kilogramele.Este bun py iminuarea celulitei
Ina_Ramona_1
Postat pe 25 Martie 2013 16:28
aberezi....cu slabitul de 4 kg in 3 zile ...totul datorita aparatului
Ina_Ramona_1
Postat pe 25 Martie 2013 16:30
da e foarte bun,dar trebuie sa te tii de el..nu sa faci o zi si pe urma nu...e bun la eu am si il folosesc
Denisia_Andreea_1
Postat pe 12 Iulie 2014 23:27
buna eu folosesc relax si este fb pt slabit s celulita folodeste cel cu bile rotative
AlynaCosma
Postat pe 28 Aprilie 2015 20:37
De la: AlynaCosma, la data 2015-04-28 20:37:51buna eu folosesc relax si este fb pt slabit s celulita folodeste cel cu bile rotative




Daaaaaaa.....
kudika226898
Postat pe 29 Aprilie 2015 16:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bani 76 De la: feeria_de_primavara 21 Ianuarie 2012 05:09
Concert Mozart Rock la Sala Palatului Exceptional! 1 De la: deliapetrescu@yahoo.com 9 Iunie 2009 18:24
inotul si alergarea 8 De la: negreaska2006@yahoo.com 26 Februarie 2009 18:22
caut partener 1 De la: kudika369755 20 Februarie 2011 21:41
Masajul!!! Ce spuneti de un masaj de relaxare? Ieftin, te asigur! 1 De la: onehellofaguy 10 Martie 2010 19:38