Setari Cookie-uri

RELAX AND TONE

gasesti la p-ta rahova intr-un magazin de electrocasnice este 70 ron,este indentic cu cel de la tv.
Mult succes.
camelia_27
Postat pe 19 August 2011 15:21
Eu folosesc Relax & Tone de 2 saptamani si am rezultate foarte bune! De cand folosesc Relax & Tone slabesc 2 kg. la 2 zile si ma simt foarte bine! Nu am slabit numai cu ajutorul aparaului Relax & Tone,am tinut regim si nu am mai mancat nimic dupa ora 18:00 ! Eu iti recomand aparatul pentru ca este un aparat foarte eficient dar ca sa ai rezultate si mai bune si ca sa slabesti mai rapid eu iti recomand sa nu mai mananci dulciuri deloc si sa nu mai mananci dupa ora 18:00! Te pup! Mult succes! :*:*
kudika432479
Postat pe 6 Septembrie 2011 17:48
De la: kudika432479, la data 2011-09-06 17:48:43Eu folosesc Relax & Tone de 2 saptamani si am rezultate foarte bune! De cand folosesc Relax & Tone slabesc 1 kg. la 2 zile si ma simt foarte bine! Nu am slabit numai cu ajutorul aparaului Relax & Tone,am tinut regim si nu am mai mancat nimic dupa ora 18:00 ! Eu iti recomand aparatul pentru ca este un aparat foarte eficient dar ca sa ai rezultate si mai bune si ca sa slabesti mai rapid eu iti recomand sa nu mai mananci dulciuri deloc si sa nu mai mananci dupa ora 18:00! Te pup! Mult succes! :*:*
kudika432479
Postat pe 6 Septembrie 2011 17:49
Buna, si eu am acest aparat de un an si mi-au cazut 3 bile...acum ma zgarie pe piele si nu il mai folosesc.Acum il folosesc pe cel cu gaurile acelea..nu stiu cum sa iti spun :))...Te popp:*
kudika432479
Postat pe 6 Septembrie 2011 18:09
buna! acuma miam cumparat si eu relax and tone si nu reusesc sami schimb dispozitivele alea am tras de ele da nu ies. poate sa ma ajute cineva va rog mult am incercat ,am tras cu putere da mie frica sa nul rup. astept raspuns. va multumesc!
kudika437890
Postat pe 17 Septembrie 2011 12:57
De la: kudika432479, la data 2011-09-06 18:09:15Buna, si eu am acest aparat de un an si mi-au cazut 3 bile...acum ma zgarie pe piele si nu il mai folosesc.Acum il folosesc pe cel cu gaurile acelea..nu stiu cum sa iti spun :))...Te popp:*

bilele cad pentru ca intra crema multa pe langa ele. Daca il cureti bine dupa fiecare utilizare nu mai cad.
rox_sb
Postat pe 17 Septembrie 2011 13:03
in mod normal undeva pe margine este ca un fel de clema de unde poti sa tii sa ii dai capacul jos...trebuie sa mearga
rox_sb
Postat pe 17 Septembrie 2011 13:04
De la: kudika090890, la data 2010-11-17 18:57:52Salutare tuturor. Eu as vrea sa imi vand aparatul deoarece am facut operatie de cezariana si il tin degeaba. L-am achizitionat doar pt abdomen,insa....nu il mai pot folosi acum. E aproape nefolosit, si este in conditie excelenta. Pt detalii trimiteti un mail la adresa duticaliliana@yahoo.com
lapocica
Postat pe 19 Septembrie 2011 08:42
De la: kudika090890, la data 2010-11-17 18:57:52Salutare tuturor. Eu as vrea sa imi vand aparatul deoarece am facut operatie de cezariana si il tin degeaba. L-am achizitionat doar pt abdomen,insa....nu il mai pot folosi acum. E aproape nefolosit, si este in conditie excelenta. Pt detalii trimiteti un mail la adresa duticaliliana@yahoo.com






Buna! Am o intrebare.Nu se poate de folosi tcu cezariana? Eu la fel am operatie cezariana,dar as vrea sa imi cumpar Relax&tone, si asa vrea sa stiu mai multe....Mersy anticipat
lapocica
Postat pe 19 Septembrie 2011 08:45
De la: lapocica, la data 2011-09-19 08:45:22
De la: kudika090890, la data 2010-11-17 18:57:52Salutare tuturor. Eu as vrea sa imi vand aparatul deoarece am facut operatie de cezariana si il tin degeaba. L-am achizitionat doar pt abdomen,insa....nu il mai pot folosi acum. E aproape nefolosit, si este in conditie excelenta. Pt detalii trimiteti un mail la adresa duticaliliana@yahoo.com






Buna! Am o intrebare.Nu se poate de folosi tcu cezariana? Eu la fel am operatie cezariana,dar as vrea sa imi cumpar Relax&tone, si asa vrea sa stiu mai multe....Mersy anticipat



daca operatia s-a cicatrizat bine, si crezi ca nu ar fi dureror pentru tine sa iti zgudui burtica bine, poti sa folosesti aparatul cu incredere.
rox_sb
Postat pe 19 Septembrie 2011 20:52
neatza. eu mi am luat aparat din asta. este bun, nu zik nimik, dar pentru masaj. ca sa scapi de celulita si grasimi trebuie sa foloseshti si creme speciale. mi am luat si crema, una pe baza de scortisoara, facuta in ungaria, dar crede-ma k l am folosit de 3 ori, pt k e greu sa l tii in mana si te pliktiseshti. daca ai pe cineva s ati faca, e super bine. pup. bafta
neastimparata24
Postat pe 21 Septembrie 2011 09:41
eu am slabit aproape 10 kg cu relax and tone am folosit crema de la lifecare, nu stiu cum se numeste, dar arde f tare, se simte ca lucreaza.
rox_sb
Postat pe 22 Septembrie 2011 00:05
folosesc aparatul de 4 luni si sunt multumita de el, l am achizitionat de dincolo la 15 lire.
Merita toti bani.
joana_roman
Postat pe 18 Noiembrie 2011 13:38
l a achizitionat cnva din fam si l am folosit si eu de cateva ori dar parerea mea e mai mult pt masaj nu are o intensitate mare pt a ti tonifia muschi:)
kudika196886
Postat pe 19 Noiembrie 2011 09:44
http://bagajero.ro/produse/
michelle08
Postat pe 5 Ianuarie 2012 11:55
Eu am Relax and tone de 1.5 ani si il folosesc regulat. In perioadele in care il folosesc zilnic( cate 15 min pe fiecare coapsa) pielea mea e tonica si mi se atenueaza celulita. Zic ca e bun dar doar daca il folosesti! Il gasesti pe net si la 60 de lei, e acelasi aparat.
lisaU
Postat pe 11 Ianuarie 2012 13:23
Buna !
Eu am reusit sa slabesc cu ceaiul Canadian Tea 8kg intr-o luna jumatate.Nu am tinut dieta ,doar am renuntat la paine si dulciuri.Am eliminat toate toxinele din organism cu acest ceai si am slabit 8kg,mi-a fost foarte usor sa beau ceaiul zilnic pentru ca are un gust foarte bun si nici nu ma mai simteam balonata .
floricika25
Postat pe 24 Ianuarie 2012 19:34
De la: floricika25, la data 2012-01-24 19:34:15Buna !
Eu am reusit sa slabesc cu ceaiul Canadian Tea 8kg intr-o luna jumatate.Nu am tinut dieta ,doar am renuntat la paine si dulciuri.Am eliminat toate toxinele din organism cu acest ceai si am slabit 8kg,mi-a fost foarte usor sa beau ceaiul zilnic pentru ca are un gust foarte bun si nici nu ma mai simteam balonata .


Floricico, aici e vorba despre sport, nu despre putori care mint ca au slabit luand apa de ploaie... :sml-confused0010
kudika226898
Postat pe 25 Ianuarie 2012 17:16
Vand aparate Relax and tone noi la pretul de 70 Ron . predare personala in brasov sau prin posta romana in orice judet ( la cost se mai adauga 8 lei transportul si dureaza in jur de 2 zile max 3 pana ajunge -se plateste cand se ridica ) 0757712520
mexik_bv
Postat pe 26 Ianuarie 2012 17:54
eu le vand mai ieftin
kudika172000
Postat pe 26 Ianuarie 2012 18:06
bravo!!!...succes
mexik_bv
Postat pe 26 Ianuarie 2012 21:08
Am citit si eu despre Relax&Tone, si dintre cei care ati folosit as vrea sa stiu, va rog daca este eficient si pentru slabit, caci unii considera ca este, mai degraba, bun pentru masaj. Eu momentan sunt la cura de slabire si timpul nu-mi prea permite sa merg la fitness, asa ca mi-ar fi util un asemenea aparat daca ar functiona. Urmez o dieta personalizata, iau pastilele slim&ft si incerc sa ajung de 2-3 ori pe sapt la fitness. Slabesc si ma simt bine dar un asemenea aparat m-ar scapa de grija de a merge dupa program la fitness.
DariaMih
Postat pe 28 Ianuarie 2012 15:03
De la: DariaMih, la data 2012-01-28 15:03:10Am citit si eu despre Relax&Tone, si dintre cei care ati folosit as vrea sa stiu, va rog daca este eficient si pentru slabit, caci unii considera ca este, mai degraba, bun pentru masaj. Eu momentan sunt la cura de slabire si timpul nu-mi prea permite sa merg la fitness, asa ca mi-ar fi util un asemenea aparat daca ar functiona. Urmez o dieta personalizata, iau pastilele slim&ft si incerc sa ajung de 2-3 ori pe sapt la fitness. Slabesc si ma simt bine dar un asemenea aparat m-ar scapa de grija de a merge dupa program la fitness.

e bun aparatul am si eu
nu mai lua pastile
dieta e buna dar fara miscare nu faci nimic
s eu sant la cura si eliptica ma ajuta f mult
apoi masj cu relax
dar fara pastile ca nu sant bune
mult succes !
crifeli
Postat pe 28 Ianuarie 2012 15:52
De la: crifeli, la data 2012-01-28 15:52:53
De la: DariaMih, la data 2012-01-28 15:03:10Am citit si eu despre Relax&Tone, si dintre cei care ati folosit as vrea sa stiu, va rog daca este eficient si pentru slabit, caci unii considera ca este, mai degraba, bun pentru masaj. Eu momentan sunt la cura de slabire si timpul nu-mi prea permite sa merg la fitness, asa ca mi-ar fi util un asemenea aparat daca ar functiona. Urmez o dieta personalizata, iau pastilele slim&ft si incerc sa ajung de 2-3 ori pe sapt la fitness. Slabesc si ma simt bine dar un asemenea aparat m-ar scapa de grija de a merge dupa program la fitness.

e bun aparatul am si eu
nu mai lua pastile
dieta e buna dar fara miscare nu faci nimic
s eu sant la cura si eliptica ma ajuta f mult
apoi masj cu relax
dar fara pastile ca nu sant bune
mult succes !


Si la ce e bun, daca nu slabesti?
franziska_eu
Postat pe 29 Ianuarie 2012 02:13
De la: DariaMih, la data 2012-01-28 15:03:10Am citit si eu despre Relax&Tone, si dintre cei care ati folosit as vrea sa stiu, va rog daca este eficient si pentru slabit, caci unii considera ca este, mai degraba, bun pentru masaj. Eu momentan sunt la cura de slabire si timpul nu-mi prea permite sa merg la fitness, asa ca mi-ar fi util un asemenea aparat daca ar functiona. Urmez o dieta personalizata, iau pastilele slim&ft si incerc sa ajung de 2-3 ori pe sapt la fitness. Slabesc si ma simt bine dar un asemenea aparat m-ar scapa de grija de a merge dupa program la fitness.


Nuuuuu, nici sa nu te gandesti!!! Daca tu crezi ca R&T te scapa de ceea ce te-ar putea scapa fitness-ul, te inseli!
hai mai fa un efort si mergi si la fitness, o sa vezi ce rezultate uimitoare o sa ai in scurt timp. Aparatul asta este asa...de fite sa-i spun, e pentru masaj, usor diminueaza celulita desi, mancatul sanatos, sportul si cel putin 2 l apa zilnic te pot ajuta de 10 ori mai mult.
succes, nu renunta din comoditate la ceva daca tot te chinui cu dieta personalizata. fitness-ul te-ar putea ajuta mult mai mult si mai rapid.
miki2009
Postat pe 30 Ianuarie 2012 13:06
aparat de fite, in sfarsit am ceva de fite .Eu nu am timp si nici bani sa merg la sala, asa ca folosesc aparatul de fite, acasa cand si cum pot, o zi da una ba si chiar am rezultate.Aaa si nu am grasime transformata in muschi am doar mai putina grasime pe burtica si pe coapse , acolo unde ma deranja ( in cm 2 pe talie, in 3 saptamani de folosinta din 2 in 2 zile) Daca il poti lua fara prea mari eforturi incearca-l cred ca o sa iti placa. Inconvenient SE POATE FOLOSII DOAR 15 MIN CONSECUTIV SI APOI PAUZA 30 MIN
lisaU
Postat pe 30 Ianuarie 2012 15:36
Eu cred ca tot mai bine este sa mergi la sala cu antrenor. El este mai in masura sa ne indrume cat sa facem miscare. Eu merg la fitness, iau pastilele slim&fit si urmez o dieta fara carbohidrati. Slabesc si ma simt bine.
DariaMih
Postat pe 3 Februarie 2012 14:25
hai ca m-am ambitionat datorita voua si de 4 zile imi fac cite 15 min masaj cu aparatul meu fitos :) pe colacelul acumulat in decurs de 2 ani si poate cu ceva cura...os a dea mai multe rezultate....am sa va tin la curent
corystst
Postat pe 3 Februarie 2012 15:13
Aparatul se gaseste in Doraly , Dragon etc... si costa in jur de 30 lei imi pare rau pentru cei care au dat milioane pe el pentru ca nu merita.Am si eu aparatul dar nu pot spune ca se vad cine stie ce rezultate e ok pt un masaj relaxant dupa o zi stresanta
kudika_soare
Postat pe 3 Februarie 2012 17:12
De la: kudika_soare, la data 2012-02-03 17:12:21Aparatul se gaseste in Doraly , Dragon etc... si costa in jur de 30 lei imi pare rau pentru cei care au dat milioane pe el pentru ca nu merita.Am si eu aparatul dar nu pot spune ca se vad cine stie ce rezultate e ok pt un masaj relaxant dupa o zi stresanta


kudika226898
Postat pe 3 Februarie 2012 17:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fumatul - Cum sa ne lasam de fumat ? 110 De la: feeria_de_primavara 21 Ianuarie 2012 05:12
PARERI DESPRE SALA DE FITNESS MATRIX GYM CRANGASI 4 De la: herakle 26 Aprilie 2014 11:47
Suplimente BIO 17 De la: kudika226898 1 Decembrie 2010 08:23
cineva din braila? 3 De la: alina2809 2 Decembrie 2010 11:04
Lovitura coccis (noada) 23 De la: vrijaya 5 August 2014 22:16