Setari Cookie-uri

Help! Nu mai stiu ce sampon sa folosesc!

Scuze de parere, dar nu sunt singura, din pacate, care, ca si consultant superior herbalife, am fost neplacut surpinsa de "calitatea" samponului. matreata apare la 2 zile dupa folosire, iar scalpul imi da o senzatie de mancarime si de iritare. Asa ca...poti incerca cu siguranta toate masurile de slabire, mentinere a greutatii (super), dar la samponul si la balsamul Herbal Aloe de la herbalife sa nu iti faci sperante!
Poti incerca variantele de sampoane de la Vitality's si Matrix, care se pot gasi in saloane! Si din cand in cand, nu pentru matreata, ci pentru hidratare, iti recomand o masca simpla, facuta prin pulverizarea uleiului de masline pe lungimea parului de par. Astepti 30 de minte cu uleiul in par, iar apoi te speli ca de obicei!
Spor la toate!
kudika_943642
Postat pe 24 Noiembrie 2013 20:20
Incearca ultima gama de la pantene.

Cine imi poate spune si mie unde gasesc colierul asta : http://www.kudika.ro/comunitate/Ramona_03m/poze/show/1/81364/Unde-gasesc-minunatia-asta.html
Ramona_03m
Postat pe 27 Noiembrie 2013 22:46
Anul acesta am inceput sa am si eu matreata. Nu am mai avut pana acuma si am incercat cateva sampoane de la magazine, dar fara rezultate.
Eu sunt absolventa de medicina, ..asa ca am fost la doctor sa il intreb ce parere are si ce imi recomanda.
Medicul mi-a dat pentru a scapa de matreata si mancarimea scalpului un sampon anti-matreata cu ulei 100% pur din arbore de ceai (tea tree oil) de la Thursday Plantation.
Intr-adevar, samponul pe care doctorul mi-a zis sa il folosesc, si-a facut treaba bine. M-a scapat repede de matreata si mancarimea a disparut si ea.
Acuma doar acest sampon folosesc, pentru ca e natural si nu face spuma multa.
Sanatate!
Alina_Maricescu_1
Postat pe 30 Aprilie 2014 19:30
Buna! Eu nu atat de mult timp si nici rabdare sa stau in baie foarte mult si sa aplic tot felul de produse pe parul meu rebel pentru a-l imblanzi. Asa ca mereu am fost fana sampoanelor 2 in 1 si a dusurilor cat mai scurte. :P Am fost foarte bucuroasa sa gasesc un sampon care le face pe toate si le face si bine si, mai ales, care imi parfumeaza parul foarte frumos. L-am gasit la bottega verde si am tot povestit despre el si prietenelor mele care aveau aceeasi problema ca si mine. Acum vreau sa incerc de la ei si gama de creme de corp, care ma atrag foarte tare pentru ca au arome interesante, si cred ca o sa-mi innoiesc si trusa de make-up tot de la ei :D
Ana128
Postat pe 26 Octombrie 2016 15:10
Serios? Il foloseam ca masca de fata, nu l-am incercat niciodata pt par! O sa incerc cu siguranta!
kudika_1023491
Postat pe 28 Februarie 2017 14:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vergeturile 22 De la: cami_goanga10 11 Iulie 2012 16:37
ce mai groaznica problema, epilatul si firele crescute sub piele :( 1 De la: cristinita_rumanita 3 Iulie 2011 01:10
albire dentara fara peroxid 3 De la: reBrighter 15 Februarie 2012 17:22
Esti obosit si incordat? Iti doresti un masaj la domiciliu? 5 De la: kyru 11 Martie 2010 20:23
puncte negre 8 De la: kudika486695 1 Martie 2012 23:22