Setari Cookie-uri

memoplus

buna seara. sunt in perioada sesiunii, si am inceput sa iau memoplus cate unul pe zi. ce parere aveti dsp acest produs?
MoneyKidu
Postat pe 27 Ianuarie 2010 20:28
Buna seara.Eu am luat aproape o cutie dar fara rezultate.Probabil si din cauza stresului multa bafta
healthy011268
Postat pe 2 Februarie 2010 20:49
slaba,gaseste-ti altceva
card
Postat pe 5 Februarie 2010 23:06
si eu vreau sa incep sa iau...sau cel putin vroiam ..nu cunoasteti un alt produs care sa fie eficient?
Andreeea_healthy
Postat pe 10 Februarie 2010 03:10

Lecitina,daca o iei 3 sapt-o luna.
card
Postat pe 10 Februarie 2010 23:03
eu am terminat de luat 30 de pastile...si sincer park nu si-au facut efectul....culmea....farmacistul chiar mi le-a recomandat....desi eu intrebam de alte medicamente dak mai are
MoneyKidu
Postat pe 11 Februarie 2010 12:58
Nu prea are efectele promise,eu n-am simtit vreo schimbare
grigoras_healthy
Postat pe 12 Februarie 2010 15:31
iti recomand ceva special, daca il doresti ?

GENIO - puterea mintii -

GENIO este o combinatie unica de vitamine foarte recomandata pentru oamenii solicitati psihic. In zilele noastre, practic, toti suferim de suprasolicitare psihica. Genio-Puterea mintii este o combinatie de fructe si plante foarte bogata in substante nutritive care ajuta la regenerarea celulelor cerebrale si duce la marirea capacitatii de memorie.

Fructele si plantele incluse in combinatia GENIO-Puterea mintii sunt prelucrate minutios si in combinatia ideala necesara imbunatirii starii psihice. Dintre fructele continute in GENIO-Puterea mintii amintim: mar, soc, acerola C, coacaze neagra, afine, zmeura, etc. Aceste fructe sunt surse naturale de zahar si contin multe enzime, care au un rol foarte imoportant in stimularea procesului de gandire si stimuleaza capacitatea de concentare psihica.

Excelentele extracte din plante continute in GENIO-Puterea mintii sunt: Guarana, ceai verde, curcuma, rozmarin, soc, menta, laptuca, salvie, rozmarin, melissa, musetel, chimen. Aceasta combinatie de extracte din plante ajuta la cresterea capacitatii mentale, si duce la stabilizarea echilibrului psihic.

INTELIGENTA si CREATIVITATEA creste prin continutul de colina, care este necesara pentru sinteza acetylcholinei, parte componenta a lecitinei. Lecitina are un rol forte important in procesul creativitatii psihice.

Inovativa Mind-Power este necesara pentru fiecare din noi, vand in vedere faptul ca suntem tot mai solicitati psihic pe zi ce trece. Traim in secolul informatiei si suntem din ce in ce mai solicitati psihic. De aceea, GENIO-Puterea mintii este este bautura secolului 21.
mai multe info pe cernencuirma@yahoo.com si 0742353248
cernencuirma
Postat pe 13 Februarie 2010 00:53
reclama,cine stie ce pret are.......
card
Postat pe 13 Februarie 2010 20:30
Spuneti-mi si mie, ce efecte asteptati de la acest medicament?

A propos, si soacra mea ia la recomandarea doctorului dar ea are peste 70 de ani.
micabis
Postat pe 16 Februarie 2010 06:53
De la: MoneyKidu, la data 2010-01-27 20:28:58buna seara. sunt in perioada sesiunii, si am inceput sa iau memoplus cate unul pe zi. ce parere aveti dsp acest produs?


* efect benefic asupra functiilor mentale
* adecvat in caz de oboseala psihica si fizica
* imbunatateste capacitatea de concentrare si memorare
cu conditia sa fi invatat si inainte cate putin, nu sa lasi numai pt perioada de sesiune tot. produsele mai tari pot sa-ti deregleze creierul complet!
camiflorea
Postat pe 16 Februarie 2010 07:38
De la: Reviver, la data 2010-02-10 03:10:17si eu vreau sa incep sa iau...sau cel putin vroiam ..nu cunoasteti un alt produs care sa fie eficient?


invbatatul temeinic zilnic, nu in salturi! asta-i cel mai eficient, trebuie sa antrenati creierul permanent. un sportiv nu face performanta daca nu face zilnic antrenament.
camiflorea
Postat pe 16 Februarie 2010 07:39
La mine a avut efect ginko biloba dar mai ales a avut efect cafeluta si...vointa . Succes.
iupi24
Postat pe 16 Februarie 2010 08:02
Buna.Am o prietena care este studenta la medicina.In primul an ,un profesor le-a spus ca ptr tinere de minte trebuie sa ia medicamente cu o luna inainte de examene ca sa-si poate face efectul.Altfel nu au rezultate.O alta varianta ar fi sa se ia lecitina de 1200 mg ,cate 3 pe zi inainte de mese..Alte informatii cu privire la diverse probleme de sanatate ,le gasiti in cartile de Nutritie si Biotratamente .Cartile acestea au fost oferte la revista Felicia.Poate le gasiti in supermarkete si cum sunt pe raft asa aveti posibilitatea sa le rasfoiti.
dobrita1
Postat pe 26 Februarie 2010 07:19
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 27 Februarie 2010 00:04
lecitina de la "Doppel hertz "2 pe zi, are si vitamine + memo plus' 3 pastile pe zi + piracetam' 2 pe zi. Dupa doar 1 saptamana Apar efecte neasteptate .... NU o sa fie nevoie sa citesti a doua oara ceva . de exemplu eu sunt la inginerie anul 4 si pe timpul facultati nu am invatat nimic .mi.am aranjat toate examenele ,dar acum se apropia licenta si nu aveam alternative ...nici asteptari ca o sa iau licenta. dar acum nici nu ma gandesc ca o sa o pic ... Ma simt perfec .and happy . Cu toate ca eram de perere ca doar prostii sunt fericiti
& piracetamul e super !!!!
faster
Postat pe 8 Mai 2012 13:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inscriu Reprezentanti Oriflame in toata tara 1 De la: sweet_mihaela 4 Februarie 2011 22:06
Orele preferate pentru a manca 29 De la: Kincsem 10 Octombrie 2012 15:52
despre purine 2 De la: tarot 12 Noiembrie 2009 04:58
Reguli de alimentatie sanatoasa 18 De la: tarot 3 Noiembrie 2009 13:41
cum sa ma ingras? 29 De la: office_salinasusesi_ro 21 Iunie 2010 13:21