Setari Cookie-uri

Am nevoie de un raspuns...

Buna. Suna Larisa si sunt noua pe acest site. Am nevoie de ajutorul vostru pentru o buna prietena. :-s
Deci...a facut-o pentru prima data fara prezervativ, dar nu a durat decat 2-3 minute, caci s`a speriat, si s`au oprit. A 3 a zi dupa contact a luat Postinor, dar i`a venit menstruatia regulat. Nu are sanse de sarcina nu? Astept raspunsurile voastre. Multumesc. :)
Larisa_healthy
Postat pe 11 Februarie 2010 17:27
Buna. Ce a durat 2-3 minute?
criss_t
Postat pe 13 Februarie 2010 23:21
buna , un test de sarcina sau chiar doua iti va rezolva dilema , ori negru ori alb , cu presupuneri nu faci nimic , cu rerspect , o zi buna
ungureanu88_gmail_com
Postat pe 14 Februarie 2010 09:29
pastila de a doua zi a luat-o cam tarziu! depinde in ce perioada a ciclului menstrual a avut loc actul si daca el a ejaculat.daca i-a venit menstruatia poate sta linistita.sau sa faca un test de sarcina
healthy012790
Postat pe 16 Februarie 2010 16:47
Am luat si eu o data Postinor, apoi am fost la medic! M-a certat foarte tare fiindca am folosit asa ceva! Spunea ca se pot intampla multe nenorociri din cauza acestui medicament, ca sarcina se localizeaza in alte locuri, de ex.pe trompe, si te poti trezi cu o sarcina extrauterina.Mai bine sa faca un consult medical!
Flower_healthy
Postat pe 17 Februarie 2010 11:49
buna sunt georgina.nu-ti fa griji ca nu are cum sa fie gravida pt ca i-a venit menstruatia era mai rau daca n-ui venea
alisia_healthy
Postat pe 20 Februarie 2010 13:33
De la: Larisa, la data 2010-02-11 17:27:59Buna. Suna Larisa si sunt noua pe acest site. Am nevoie de ajutorul vostru pentru o buna prietena. :-s
Deci...a facut-o pentru prima data fara prezervativ, dar nu a durat decat 2-3 minute, caci s`a speriat, si s`au oprit. A 3 a zi dupa contact a luat Postinor, dar i`a venit menstruatia regulat. Nu are sanse de sarcina nu? Astept raspunsurile voastre. Multumesc. :)





SINCER NU-TI INTELEG PRIETENA,cum poate sa stea in suspans sa-i raspunda niste necunoscuti pe forum,adik sa-si de-a cu parerea ,pentru ca nimic nu este sigur.Doamne ,de unde sa stim noi ca in timpu in care ea s-a oprit, tipul nu a terminat.Fa frate test si vezi daca esti insarcina,nu astepta sa te pomenesti cu burta la gura,ca doar menstruatia vine si peste sarcina pana la 4 luni,si te pomenesti apoi in 5 luni ca nu mai poti face nik,esti mamik.Eu numesc oameni astia prosti.Scuze ca am fost rea dar nu pot sa inghit fetele care zic:vai oare sunt insarcinata??fara sa faca test.
cami_goanga10
Postat pe 12 Martie 2010 09:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
anticonceptionale logest 6 De la: rosscata 13 Noiembrie 2011 12:53
SIDA 9 De la: alckimist 23 August 2009 11:40
am si eu nevoie de un raspuns 15 De la: healthy003235 5 Februarie 2010 23:24
Secretie sange la san 8 De la: maria1931 25 Februarie 2010 21:27
salut 3 De la: camiflorea 25 Decembrie 2009 09:39