Setari Cookie-uri

pastilele de slabit te omoara treptat

am folosit pastile de la aspafarm si pot sa spun ca m-au inbolnavit.sa incep cu inceputul .pastilele mi l-ea recomandat o prietena care zicea ca sunt bune,dar de unde pe prospect scrie canu are efecte secundare dar are pot sa spun o multime incepind de la ameteli stari de rau dureri de inima corp slabit in fiecare zi si pierderi dememorie.am luat o luna dar acum ma caiesc ca nu le-am intrerupt de la inceput,pt ca si dupa o luna de zile de cind nu mai iau tot rau ma simt.fetelor nu faceti ca mine ca va distrugeti sanatatea si nici nu slabiti mai mult de 2kg.aveti grija
alisia_healthy
Postat pe 20 Februarie 2010 14:05
De la: georgina, la data 2010-02-20 14:05:00am folosit pastile de la aspafarm si pot sa spun ca m-au inbolnavit.sa incep cu inceputul .pastilele mi l-ea recomandat o prietena care zicea ca sunt bune,dar de unde pe prospect scrie canu are efecte secundare dar are pot sa spun o multime incepind de la ameteli stari de rau dureri de inima corp slabit in fiecare zi si pierderi dememorie.am luat o luna dar acum ma caiesc ca nu le-am intrerupt de la inceput,pt ca si dupa o luna de zile de cind nu mai iau tot rau ma simt.fetelor nu faceti ca mine ca va distrugeti sanatatea si nici nu slabiti mai mult de 2kg.aveti grija
alisia_healthy
Postat pe 20 Februarie 2010 14:10
Daca ai incercat sa slabesti si nu ai reusit ,inseamna ca nu ai incercat Ecofit!
SLABESTI PANA LA 15KG!
www.ecofit.ro
ECOFIT
Postat pe 25 Februarie 2010 23:36
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 27 Februarie 2010 00:05
sincer nu cred nimic din ce ai scris ,eu iau de aproape 2 ani si in afara faptului ca sa obisnuit organismul cu amfetamina si ca te mentii in kg nu am avut nimic....poate organismul tau nu le suporta
manna
Postat pe 28 Februarie 2010 08:53
De la: m_muica, la data 2010-02-28 08:53:11sincer nu cred nimic din ce ai scris ,eu iau de aproape 2 ani si in afara faptului ca sa obisnuit organismul cu amfetamina si ca te mentii in kg nu am avut nimic....poate organismul tau nu le suporta
adica organismul tau sa obisnuit cu DROGUL ??? foarte frumos...acum mai poti da inapoi ???NUUUUUU...

4Life
Postat pe 28 Februarie 2010 10:47
De la: ECOFIT, la data 2010-02-25 23:36:23Daca ai incercat sa slabesti si nu ai reusit ,inseamna ca nu ai incercat Ecofit!
SLABESTI PANA LA 15KG!
www.ecofit.ro
este un alt produs teapa pe care dai 139 lei si nu are niciun efect ....!!!!reclama mincinoasa pe foarte multe site-uri si forumuri !!!!
4Life
Postat pe 28 Februarie 2010 10:48
mai fetelor puneti mina si faceti si altceva inafara de a lua pastile pentru slabit ma-ti inebunit cu atitea reclame la fel de fel de produse faceti miscare si cautati si alte remedii
kudika162441
Postat pe 28 Februarie 2010 10:58
De la: lrm_mariana, la data 2010-02-28 10:58:49mai fetelor puneti mina si faceti si altceva inafara de a lua pastile pentru slabit ma-ti inebunit cu atitea reclame la fel de fel de produse faceti miscare si cautati si alte remedii
felicitari pentru atitudine !!!! multi nu inteleg ca este foarte simplu sa slabesti, trebuie numai putina ambitie si multa vointa...in rest multa miscare si mai putina mancare, care este recomandat sa fie divizata in 5 mese zilnice....din pacate multi nu inteleg ca pentru a slabi, trebuie sa mancam mai putin decat consumam zilnic ca si calorii, pentru ca excesul se depune !!!!
4Life
Postat pe 28 Februarie 2010 11:09
In loc de pastile, mai bine ai apela la alte metode de slabit, mult mai sanatoase. Nu sari peste micul dejun, ai grija sa bananca bine la pranz si mai usurel seara (iaurturi, fructe) si fa gimnastica. Ia-ti un DVD de Pilates acasa. Eu am ramas placut surprinsa de rezultate dupa doua saptamani - au trecut 6 luni de atunci, arat superb si trebuie sa-ti spun ca, de lene, inca nu am trecut de rutina de @incepator@, de 20 de minute! Si daca te simti rau, poate ar fi bine sa faci si o vizita la medic, poate ai o problema - care poate sa nu fie din cauza pastilelor de slabit!
amycat
Postat pe 28 Februarie 2010 11:37
De la: 4Life, la data 2010-02-28 10:47:17
De la: m_muica, la data 2010-02-28 08:53:11sincer nu cred nimic din ce ai scris ,eu iau de aproape 2 ani si in afara faptului ca sa obisnuit organismul cu amfetamina si ca te mentii in kg nu am avut nimic....poate organismul tau nu le suporta
adica organismul tau sa obisnuit cu DROGUL ??? foarte frumos...acum mai poti da inapoi ???NUUUUUU...




nici nu vreau sa ma gandesc cat e de slabit organismul tau si cu pb de sanatate o sa te trezesti peste noapte..pana la inima slabita etc..dk sunt asa bune dc nu le recomanda nici un medic? sincer nu cred ca iti trebuie nuj ce varsta sa iti dai seama ca sunt niste porcarii
m_geani
Postat pe 28 Februarie 2010 11:45
4life este distribuitor la firma 4 life,incearca sa-si indeparteze concurenta ,pentru a-si vinde si el un produs,sa castige un ban.Aceasta este strategia lui,sa intre pe toate forumurile si sa spuna de celelalte produse ca nu sunt bune,sau ca este tzeapa,si lumea sa se indrepte spre produsele sale.Am vazut pe toate forumurile ca acest 4 life este prezent si la toate produsele aparute el venea cu comentarii de genu: e tzeapa nu cumparati sau nu e bun sau isi facea alte id-uri si venea cu alte comentarii rautacioase la adresa produselor respective,aceasta este strategia lui, ca lumea sa ii cumpere lui produsele.
manole_healthy
Postat pe 28 Februarie 2010 11:46
dk pastilele sunt asa bune, si fara efecte secundare, dc vedetele sau alte pers fac liposuctie sau slabesc prin alte metode, dkt cu pastile??? asa am lua toti pastile si gt...nu ar mai exista pers grase p pamant .crek trebuie sa te duca putin capu sa realizezi nu??
m_geani
Postat pe 28 Februarie 2010 11:48
In loc sa va plangerti ca pastilele deslabit nu dau rezultate , mai bine va-ti face un bine singuri/ singure si va-ti apuca de sport si ati tine o dieta echilibrata
Caramelito
Postat pe 28 Februarie 2010 12:13
nu mai faceti ce fac alti, documentativa voi fetelor,nu toate organismele sunt puternice.
stefania49
Postat pe 28 Februarie 2010 12:26
Te rog sa nu dai exemplu pe vedete,ca ele sunt primele care ne influentzeaza alegerea si de multe ori au aparut vedete si au zis ca au slabit cu diferite pastile pt slabit cum ar fi:Catalin Crisan,Catalin Botezatu...Deci nu are rost sa dam vedetele exemplu.
yuliana2000
Postat pe 28 Februarie 2010 12:28
O sa ma feresc de aceste pastile de la Aspafarm care contin amfetamina si alte substante.Recunosc ca nu pot tine diete,nu le duc la capat,si mereu apelez la pastile pentru slabit,unele au dat rezultate,altele nu.Acum o sa le incerc pe cele romanesti de la Labormed,ecofit,stiu ca ei au produse bune.Macar astea sunt romanesti ,nu chinezesti,sunt naturale si stiu ca firma asta Labormed este de 20ani in Romania.
healthy013331
Postat pe 28 Februarie 2010 12:36
mai oamenilor lasati pastilele.nu va ajuta cu nImic, dak voi nu faceti sport.eu zic k sportul si ceea ce mancati si cum mancati este important.asa am slabit eu.prin sport si mancand multe lactate,carne fiarta,paine .integrala,ou,cereale,supe.si 2 kg de apa pe zi.am mai faCUT O CURA CU CIAI DE SOCATA SI DE ATUNCI AM SLABIT BRUSC.SA NU MANCATI PANA VA SATURATI.SA MANCATI PUTIN SI DES.SEARA INCERCATI SA MANCATI CAT MAI PUTIN.astea m-au ajutat sa slabesc mult si sa ma mentin.acum am 52 kg si mananc ce vreau si tot nu ma ingras.depinde si de organismul fiecaruia. multa sanatate.
bambola
Postat pe 28 Februarie 2010 13:11
inca ceva ,am slabit asa de mult.incat toti care ma vedeau erau socati.spunandu-mi vai ce mult ai slabit. eu zic k totul depinde si de tine.dai vointa iei putere....eu zc k ceaiul de socata ma ajutat mult,mai sunt si alte ceaiuri .ceai negru.de papadie,socata...si facand sport si o alimentatie cat mai echilibrata.
bambola
Postat pe 28 Februarie 2010 13:20
Problemele tale de sanatate au survenit din cu totul alte motive In nici un caz de la putina amfetamina cat contin ele Cred mai curand ca la nivel subliminal se intampla totul Eu am slabit 20 kg cu Super Slim si ma simt excelent de anul trecut Nu sunt nici dependenta si analizele sunt mai bune ca oricand ,iar prietenele mele deasemenea Sigur ca MAFIA MEDICAMENTELOR 'arunca"multe oamenilor,ca asta este menirea ei. Asa cum auzim de aspirina,aulin etc ca sunt cancerigene dupa ani si ani de uz Trece nebunia si dupa aceea sunt iarasi bune. Fa- ti analizele si vezi ce se in tampla Este foarte posibil sa fi luat si alte medicamente mult mai periculoase si sa nu ai habar ce se intapla pentru ca nu le-a facut nimeni reclama proast, in conditiile in care 70% sunt contrafacute
kudika059219
Postat pe 28 Februarie 2010 16:58
Ecofit? se pare ca asa e...o noua 'poveste' eu una nu am gasit date despre acest produs: prospect etc
healthy009819
Postat pe 28 Februarie 2010 19:41
De la: healthy009819, la data 2010-02-28 19:41:16Ecofit? se pare ca asa e...o noua 'poveste' eu una nu am gasit date despre acest produs: prospect etc
cu siguranta este inca o mare teapa, nici eu nu am gasit niciun detaliu despre acet produs, ci numai reclama postata in ultima saptamana !
iar pe siteul oficial, cine a postat acolo a incurcat lista de ingrediente, dovedindu-se un amator !
International_Networkers_Team
Postat pe 28 Februarie 2010 20:52
Si eu sunt interesata de aceste pastile si picaturi de slabit,am auzit ca dispare pofta de mancare,o sa mi-l cumpar pentru ca este produs la noi in tara de firma Labormed,o firma serioasa,care are o istorie macar.Nu mai cred in toate firmele fantoma din alte tari.Lavinia eu m-am uitat pe siteul lor si nu stiu ce ingrediente au incurcat ,fii mai explicita,eu am vazut ca totul este in ordine.Au afisat pe site exact ce contin capsulele si picaturile.Eu nu cred ca firma labormed se tine de tepe,adica daca afirmi lucrul asta ,dovedeste,ca cine stie cine esti,si ce interese ai sa spui ca acest produs e teapa.
healthy009819 eu m-am informat pe siteul lor www.ecofit.ro
lucia75_healthy
Postat pe 28 Februarie 2010 21:17
De la: lucia75, la data 2010-02-28 21:17:31Si eu sunt interesata de aceste pastile si picaturi de slabit,am auzit ca dispare pofta de mancare,o sa mi-l cumpar pentru ca este produs la noi in tara de firma Labormed,o firma serioasa,care are o istorie macar.Nu mai cred in toate firmele fantoma din alte tari.Lavinia eu m-am uitat pe siteul lor si nu stiu ce ingrediente au incurcat ,fii mai explicita,eu am vazut ca totul este in ordine.Au afisat pe site exact ce contin capsulele si picaturile.Eu nu cred ca firma labormed se tine de tepe,adica daca afirmi lucrul asta ,dovedeste,ca cine stie cine esti,si ce interese ai sa spui ca acest produs e teapa.
healthy009819 eu m-am informat pe siteul lor www.ecofit.ro
i-ati tu si lasa-ne pe noi...iti poti explica de ce se scrie ca este un adjuvant !!??? adjuvant la ce anume ??????? si cine garanteaza ca vei slabi 15 kg ??? de ce nu 20 sau 14 ??? sunt multe intrebari la care nu poti da un raspuns !!!
4Life
Postat pe 28 Februarie 2010 21:27
4life este distribuitor la firma 4 life,incearca sa-si indeparteze concurenta ,pentru a-si vinde si el un produs,sa castige un ban.Aceasta este strategia lui,sa intre pe toate forumurile si sa spuna de celelalte produse ca nu sunt bune,sau ca este tzeapa,si lumea sa se indrepte spre produsele sale.Am vazut pe toate forumurile ca acest 4 life este prezent si la toate produsele aparute el venea cu comentarii de genu: e tzeapa nu cumparati sau nu e bun sau isi facea alte id-uri si venea cu alte comentarii rautacioase la adresa produselor respective,aceasta este strategia lui, ca lumea sa ii cumpere lui produsele.

manole_healthy
Postat pe 28 Februarie 2010 22:16
De la: manole, la data 2010-02-28 22:16:114life este distribuitor la firma 4 life,incearca sa-si indeparteze concurenta ,pentru a-si vinde si el un produs,sa castige un ban.Aceasta este strategia lui,sa intre pe toate forumurile si sa spuna de celelalte produse ca nu sunt bune,sau ca este tzeapa,si lumea sa se indrepte spre produsele sale.Am vazut pe toate forumurile ca acest 4 life este prezent si la toate produsele aparute el venea cu comentarii de genu: e tzeapa nu cumparati sau nu e bun sau isi facea alte id-uri si venea cu alte comentarii rautacioase la adresa produselor respective,aceasta este strategia lui, ca lumea sa ii cumpere lui produsele.

nu mestere manole, eu am op afacere independenta si promovez niste produse UNICE PE PIATA MONDIALA, nu pentru slabit, ci pentru sprijinul SISTEMULUI IMUNITAR....

uite aici detalii:

http://media.4life.com/us/pdf/pps/RIOVIDA_PPS_010510.pdf
https://media.4life.com/us/pdf/pps/TriFactor_PPS_010510.pdf
http://media.4life.com/us/pdf/pps/TRI-FACTOR%20PLUS_PPS_110509_US.pdf
4Life
Postat pe 28 Februarie 2010 22:52
Lucia75 ce te face sa crezi ca ceeace scrie pe site este adevarat???!!!!
Dintotdeauna pastilele de slabit ca orice alte pastile au efecte adverse, cine vrea sa inteleaga intelege si se fereste sa consume asa ceva, nu intotdeauan ce scrie pe internet este adevarat, nu ai intotdeauna posibilitatea sa stii daca e adevarat sau nu; aceste pastile si daca unor persoane nu le fac rau acum fiindca au probabil un organism mai puternic, mai rezistent, vor avea cu siguranta in timp probleme si atunci nu-si vor da seama de ce. Sanatate si ascultati sfaturile celor care va indeamna sa faceti miscare si sa aveti un regim de viata echilibrat cu respectarea orelor de somn si de masa.
healthy002030
Postat pe 28 Februarie 2010 23:23
Bun si daca tot lauzi tu firma 4life,zi si mie de ce nu isi fac si ei publicitate in alt mod,ci apeleaza la oameni,de exemplu cum esti tu ,vii pe forumuri,iti pui la status firma si siteul si dai sfaturi...
manole_healthy
Postat pe 1 Martie 2010 00:22
fetelor daca tot luati pastile luati spirulina cu ulei de catina cate 6 pe zi timp de 3 luni macar stim ca nu afecteaza nimic din contra ne face bine
kudika162441
Postat pe 1 Martie 2010 09:04
Pastilele de slabit prelucrate chimic sunt cu adevarat otravitoare.
Eu am descoperit ceva natural, fara contraindicatii,cu rezultate spectaculoase nu numai pentru slabit.
Este vorba de DETOXAMIN.Produs prelucrat cu nanotehnologie care poate vindeca inclusiv cancerul.
Eu am inceput sa iau preventiv si am slabit in 3 saptamani 4 kg.Este detoxifiant in primul rand si izoleaza celulele bolnave.In aceeasi gama sunt produse care trateaza de pilda acneea purulenta, ranile post operatorii,arsurile grave, eczemele, etc.
Daca doriti mai multe detalii, va rog sa ma sunati la 0758-472586,sau 0721-204323.Va astept.Ecaterina Teodorescu.
migona56
Postat pe 1 Martie 2010 09:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ma ingras usor+ probleme cu dulciurile 29 De la: Ronnie_Coleman 2 Noiembrie 2013 18:34
Masa de seara (cina) 36 De la: daria7iulia 30 Septembrie 2010 22:13
Hai sa scapam de vergeturi!! 2 De la: kudika226898 2 Septembrie 2010 10:23
SUPER SLIM 1 De la: enemgabriel 6 Iunie 2009 19:18
cartea mihaela bilic 21 De la: Symonna 30 Ianuarie 2010 16:05