Setari Cookie-uri

Slim & Fit

a incercat cineva?
oltitta
Postat pe 2 Aprilie 2010 07:59
nu a incercat nimeni?
oltitta
Postat pe 5 Aprilie 2010 14:21
aha, nu nu am incercat.
micabis
Postat pe 6 Aprilie 2010 20:43
Buna seara,
Cautand informatii despre aceste pastile, am ajuns pe acest forum unde
am vazut intamplator ca ai intrebat de pastilele slim&fit, daca le-a incercat cineva.
Am o prietena care le ia de la inceputul lunii martie si pot sa-ti spun ca ea a slabit cu ele.
Si pe mine ma tenteaza sa incep sa le iau, dar inca mai astept si alte impresii.
Deocamdata, am gasit informatii in plus despre ele, doar pe site-ul www.slimandfit.ro.
Lala11
Postat pe 23 Aprilie 2010 01:04
Buna, nici eu nu le-am incercat inca, dar am prietene care iau Slim&Fit si deocamdata mi-au zis numai de bine. Una din ele s-a oprit saptamana trecuta, pentru ca slabise cat voia. Astept sa vad daca au vreun efect advers in urmatoarele zile si daca nu se incepe sa se ingrase, le iau si eu...
DariaMih
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:33
Buna! De ce sa luati pastile pentru slabit? Mai bine va duceti la un nutritionist. Eu am fost la o clinica unde iti face un test care iti spune cate calorii sunt necesare pentru ca corpul sa functioneze si in baza acestuia iti face o dieta. Eu zic ca este mai eficient si mai sanatos. www.puremed.ro daca va intereseaza
panterutza2001
Postat pe 2 Noiembrie 2010 20:22
De la: panterutza2001, la data 2010-11-02 20:22:06Buna! De ce sa luati pastile pentru slabit? Mai bine va duceti la un nutritionist. Eu am fost la o clinica unde iti face un test care iti spune cate calorii sunt necesare pentru ca corpul sa functioneze si in baza acestuia iti face o dieta. Eu zic ca este mai eficient si mai sanatos. www.puremed.ro daca va intereseaza


Multa lume nu are bani sa plateasca un terapeut si cred ca e bine sa stim pareri pro si contra asupra tuturor produselor care exista pe piata, ca sa stim de care sa ne ferim si poate chiar sa descoperim unele care sa ne ajute sa slabim frumos si armonios.
DariaMih
Postat pe 4 Noiembrie 2010 21:40
De la: DariaMih, la data 2010-11-04 21:40:06
De la: panterutza2001, la data 2010-11-02 20:22:06Buna! De ce sa luati pastile pentru slabit? Mai bine va duceti la un nutritionist. Eu am fost la o clinica unde iti face un test care iti spune cate calorii sunt necesare pentru ca corpul sa functioneze si in baza acestuia iti face o dieta. Eu zic ca este mai eficient si mai sanatos. www.puremed.ro daca va intereseaza


Multa lume nu are bani sa plateasca un terapeut si cred ca e bine sa stim pareri pro si contra asupra tuturor produselor care exista pe piata, ca sa stim de care sa ne ferim si poate chiar sa descoperim unele care sa ne ajute sa slabim frumos si armonios.


trebuie sa intelegeti ca nu pastilele va fac sa slabiti. cel putin nu astea. slim and fit doar va mai taie din pofta de mancare. tot trebuie sa faceti sport, sa mancati sanatos si sa beti multa apa. eu le-am luat acum ceva timp si am slabit 3 kg intr-o luna, atat cat imi doream si nu le-am pus la loc mult timp dupa ce nu le-am mai luat. dar cel mai bine vorbiti si cu un medic nutritionist inainte. mie mi-au fost recomandate de medic. nu cumva sa le luati de capul vostru, ca poate sunteti alergice la ceva.
RoxRoxy
Postat pe 7 Noiembrie 2010 14:10
Buna tuturor! Vreau sa va spun ca am vazut peste tot fel si fel de pastile de slabit care pareua foarte promitatoare dar cand am cautat pe forum mi-am dat seama ca nu are rost sa cumpar. In schimb de o luna incoace tot mai caut despre slim&fit, spre uimirea mea am vazut numai de bine. Cam toata lumea care le-au folosit au spus ca au slabit, Chestia e ca eu am nevoie sa slabesc cam 20 de kilograme cred, nu stiu cate am in momentul de fata (mi-e frica de cantare ) dar am 1.60 inaltime si totusi cred ca am vreo 70 de kilograme nu aveam atata dar de 3 luni incoace m-am ingrasat foarte mult din cauza stresului. Mentionez ca nu-mi permit sa ma duc la nu stiu ce terapeut sau nutritionist si etc si sincer nu cred ca ajuta foarte mult dar eu sunt dispusa sa fac exercitii fizice si sa reduc din alimentele care ingrasa ca de ex paine, dulciuri si sucuri, cam atat.....pt ca eu nu sunt o gurmanda dar sunt grasuta si deja nu mai suport situatia. In concluzie daca ati consumat slim&fit, as vrea ca cineva sa-mi garanteze ca chiar a slabit. Nu este vorba de bani neaparat dar e aiurea sa te entuziasmezi pe un fapt care la urma urmei se dovedeste nul adica......de niciun folos
As mai avea ceva de adaugat si anume faptu ca am mai scris si pe forumul slim&fit si evident am primit raspunsuri de bine dar stiti cum e lumea......se prea poate ca acei utilizatori ai forumului care raspund numai de bine despre slim&fit sa fie conturi create chiar de cei care au lansat produsul.....doar ca sa cumpere lumea. Nu condamn ca na.....banii se fac mai mult daca sunt murdari dar totusi ma tot gandesc la aceste pastile si poate ca totusi cineva le-a consumat si i-au fost de foarte mare folos sau nu i-au fost, as vrea sa am un raspuns concret.
Multumesc, o seara buna
imjustweird
Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:30
Roxana Ionescu (MAMA NATURA ) A SLABIT 15KG cu produsul FYT FORM SYRUP!

Compania Canadian Farmaceuticals a lansat pe piata romaneasca un produs cu o eficienta maxima,
Fyt Form syrup este un produs revolutionar,100% natural , siropul Fyt Form este primul produs de slabit care disloca grasimea si o elimina din organism pe cale naturala.



Fyt form syrup este cel mai evoluat produs de slabit din lume iar cel mai important avantaj al acestui tratament il reprezinta durabilitatea efectelor!

INTRA PE : http://www.fytformsyrup.ro
Publicitate
Postat pe 13 Ianuarie 2011 16:43
Dispari....
kudika226898
Postat pe 13 Ianuarie 2011 22:44
De la: imjustweird, la data 2011-01-07 22:30:21Buna tuturor! Vreau sa va spun ca am vazut peste tot fel si fel de pastile de slabit care pareua foarte promitatoare dar cand am cautat pe forum mi-am dat seama ca nu are rost sa cumpar. In schimb de o luna incoace tot mai caut despre slim&fit, spre uimirea mea am vazut numai de bine. Cam toata lumea care le-au folosit au spus ca au slabit, Chestia e ca eu am nevoie sa slabesc cam 20 de kilograme cred, nu stiu cate am in momentul de fata (mi-e frica de cantare ) dar am 1.60 inaltime si totusi cred ca am vreo 70 de kilograme nu aveam atata dar de 3 luni incoace m-am ingrasat foarte mult din cauza stresului. Mentionez ca nu-mi permit sa ma duc la nu stiu ce terapeut sau nutritionist si etc si sincer nu cred ca ajuta foarte mult dar eu sunt dispusa sa fac exercitii fizice si sa reduc din alimentele care ingrasa ca de ex paine, dulciuri si sucuri, cam atat.....pt ca eu nu sunt o gurmanda dar sunt grasuta si deja nu mai suport situatia. In concluzie daca ati consumat slim&fit, as vrea ca cineva sa-mi garanteze ca chiar a slabit. Nu este vorba de bani neaparat dar e aiurea sa te entuziasmezi pe un fapt care la urma urmei se dovedeste nul adica......de niciun folos
As mai avea ceva de adaugat si anume faptu ca am mai scris si pe forumul slim&fit si evident am primit raspunsuri de bine dar stiti cum e lumea......se prea poate ca acei utilizatori ai forumului care raspund numai de bine despre slim&fit sa fie conturi create chiar de cei care au lansat produsul.....doar ca sa cumpere lumea. Nu condamn ca na.....banii se fac mai mult daca sunt murdari dar totusi ma tot gandesc la aceste pastile si poate ca totusi cineva le-a consumat si i-au fost de foarte mare folos sau nu i-au fost, as vrea sa am un raspuns concret.
Multumesc, o seara buna

buna
fie ca e vorba de slim&fit sau alte suplimente este foarte important sa consulti un medic, poate problema ta e de alta natura. cred ca intai de toate ar trebui sa iti faci curaj sa infrunti cantarul
RoxRoxy
Postat pe 15 Ianuarie 2011 12:11
detin o cutie de slim&fit, daca este cineva interesat astept sa-mi spuna este sigilata..pret 50 Ron.
fetitza12
Postat pe 18 Ianuarie 2011 19:04
De ce o dai daca e asa bun?
kudika226898
Postat pe 19 Ianuarie 2011 00:00
De la: kudika226898, la data 2011-01-19 00:00:31De ce o dai daca e asa bun?
Pai,ea a slabit doar privind cutia
Valy90
Postat pe 19 Ianuarie 2011 00:09
kudika226898
Postat pe 19 Ianuarie 2011 18:19
eu una sunt multumita de slim&fit, am slabit cat imi doream si acum sunt la faza de mentinere. ideal ar fi sa nu mai ajung sa apelez la ele treaba e ca pastilele nu fac treaba pentru tine, tot trebuie sa faci sport si sa mananci sanatos
RoxRoxy
Postat pe 29 Ianuarie 2011 10:01
as fi vrut eu.... ideea e ca nu mai am nevoie de ea...
fetitza12
Postat pe 29 Ianuarie 2011 15:04
Buna, as vrea si eu sa slabesc si as vrea sa incerc pastilele Slim&Fit. voi sunteti multumite de ele?
ioanaM88
Postat pe 6 Februarie 2011 22:36
vreau eu cutia de slim fit la 50 ron.o mai ai?
kudika365601
Postat pe 9 Februarie 2011 23:13
De la: fetitza12, la data 2011-01-18 19:04:50detin o cutie de slim&fit, daca este cineva interesat astept sa-mi spuna este sigilata..pret 50 Ron.

o vreau eu o mai ai?
kudika365601
Postat pe 9 Februarie 2011 23:15
ti-am trimis un mesaj pentru mai multe detalii
fetitza12
Postat pe 11 Februarie 2011 16:33
Ha, ha...detalii...pentru o cutie de prostii....
kudika226898
Postat pe 12 Februarie 2011 23:52
De la: imjustweird, la data 2011-01-07 22:30:21Buna tuturor! Vreau sa va spun ca am vazut peste tot fel si fel de pastile de slabit care pareua foarte promitatoare dar cand am cautat pe forum mi-am dat seama ca nu are rost sa cumpar. In schimb de o luna incoace tot mai caut despre slim&fit, spre uimirea mea am vazut numai de bine. Cam toata lumea care le-au folosit au spus ca au slabit, Chestia e ca eu am nevoie sa slabesc cam 20 de kilograme cred, nu stiu cate am in momentul de fata (mi-e frica de cantare ) dar am 1.60 inaltime si totusi cred ca am vreo 70 de kilograme nu aveam atata dar de 3 luni incoace m-am ingrasat foarte mult din cauza stresului. Mentionez ca nu-mi permit sa ma duc la nu stiu ce terapeut sau nutritionist si etc si sincer nu cred ca ajuta foarte mult dar eu sunt dispusa sa fac exercitii fizice si sa reduc din alimentele care ingrasa ca de ex paine, dulciuri si sucuri, cam atat.....pt ca eu nu sunt o gurmanda dar sunt grasuta si deja nu mai suport situatia. In concluzie daca ati consumat slim&fit, as vrea ca cineva sa-mi garanteze ca chiar a slabit. Nu este vorba de bani neaparat dar e aiurea sa te entuziasmezi pe un fapt care la urma urmei se dovedeste nul adica......de niciun folos
As mai avea ceva de adaugat si anume faptu ca am mai scris si pe forumul slim&fit si evident am primit raspunsuri de bine dar stiti cum e lumea......se prea poate ca acei utilizatori ai forumului care raspund numai de bine despre slim&fit sa fie conturi create chiar de cei care au lansat produsul.....doar ca sa cumpere lumea. Nu condamn ca na.....banii se fac mai mult daca sunt murdari dar totusi ma tot gandesc la aceste pastile si poate ca totusi cineva le-a consumat si i-au fost de foarte mare folos sau nu i-au fost, as vrea sa am un raspuns concret.
Multumesc, o seara buna


si eu am patit asa stai linistita, poti slabi usor20 kg in 2 luni fara sa iei nici unfel de pastile... sau sa te indragostesti eu am ajuns la talia de 82 de la 94 acum 2 ani.

dar tre sa te tii de regim cu sfintenie. daca esti interesata si chiar serioasa pm. daca nu, ia pastile si trage de timp si de portmoneu, oricum macar 20 mins pe zi sa fugi zilnic.
rockk
Postat pe 13 Februarie 2011 09:51
nu stiu cat de clar iti este tie ca fiecare persoana este libera sa aleaga ceea ce vrea, incluzand aici si cum sa slabeasca. Am impresia ca tu nu vrei decat sa intrii in conversatie, insa fara vreun rost anume sau daca are vreu rost comentariul tau, eu il vad destul de neispirat. Mai incearca poate poti mai mult.
fetitza12
Postat pe 15 Februarie 2011 18:45
De la: fetitza12, la data 2011-02-15 18:45:16nu stiu cat de clar iti este tie ca fiecare persoana este libera sa aleaga ceea ce vrea, incluzand aici si cum sa slabeasca. Am impresia ca tu nu vrei decat sa intrii in conversatie, insa fara vreun rost anume sau daca are vreu rost comentariul tau, eu il vad destul de neispirat. Mai incearca poate poti mai mult.
PS:mesajule e pentru "d-soara" de mai sus.
fetitza12
Postat pe 15 Februarie 2011 18:47
Inteleg ca ti-e necaz pe mine...sa-ti spun o chestie inspirata...se scrie "sa intri", nu "sa intrii"...
kudika226898
Postat pe 15 Februarie 2011 21:39
So..este singurul produs de slabit pe care l-am incercat vreodata..si mi-a fost deajuns,este o prostie fara margini,cine incearca produsele astea "minune" se va alege cu o mare tzeapa.Doar pentru ca Roxana Ionescu este imaginea acestui produs,nu inseamna ca este si bun de ceva..si mai ales pentru slabit,in nici un caz.Asa ca fetelor...daca vreti sa slabiti,alege-ti oricare alta varianta,in afara de pastile,sirop..etc.
kudika368322
Postat pe 16 Februarie 2011 22:03
buna!! am si eu o intrebare. sper sa nu derajez.cat ai slabit de la slim&fit? si ce regim ai tinut? banuiesc k trebuie sa tii si tu mentinere dupa nu? eu am folosit acum 1 an super slim dar nu mai gasesc originalele :(
C3z4r4
Postat pe 18 Februarie 2011 22:28
De la: C3z4r4, la data 2011-02-18 22:28:16buna!! am si eu o intrebare. sper sa nu derajez.cat ai slabit de la slim&fit? si ce regim ai tinut? banuiesc k trebuie sa tii si tu mentinere dupa nu? eu am folosit acum 1 an super slim dar nu mai gasesc originalele :(



Originalele au fost interzise...si, daca n-ai slabit timp de un an, ce mai cauti pilule minune? Pune-ti lacat la gura, mai bine...
kudika226898
Postat pe 19 Februarie 2011 14:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Raport gratuit 4 De la: GeorgianaBB 14 Iunie 2011 22:07
Cantarul nu arata exagerat de mult insa sunt grasa 15 De la: kudika166059 23 August 2010 01:22
Femeile cu diabet 2 De la: bucarestaaa 27 Decembrie 2009 18:59
ceva de slabit 57 De la: mamarutza_ 9 August 2010 08:40
Costumele pentru sauna 15 De la: miki2009 16 Noiembrie 2009 14:52