Setari Cookie-uri

Slim & Fit

Da, pai e normal. Oricum nu ma astept de la niciun fel de pastile de slabit sa faca toata treaba in locul meu. E clar ca trebuie in paralel sa mai fac si sport. Mi se pare ca pastilele doar faciliteaza arderile/ slabitul.
RoxRoxy
Postat pe 13 Mai 2011 20:53
Ti se pare... ...dar, daca doar asta te mobilizeaza la dieta si sport, ia-le...totul tine de bibilica...
kudika226898
Postat pe 14 Mai 2011 07:42
Pai la tine care crezi ca sunt efectele unor pastile de slabit?
RoxRoxy
Postat pe 15 Mai 2011 00:03
Cutesuzy, ai dreptate, pastilele singure nu isi fac efectul, cum uneori si o dieta nu isi face efectul dorit atat de bine. Amandoua merg mana in mana. Am luat si eu Slim&Fit si isi fac treaba foarte bine, dar asta nu inseamna ca nu mai fac deloc sport sau nu mai am un regim alimentar echilibrat.
DariaMih
Postat pe 15 Mai 2011 00:12
Banii pe care ii arunci pe pastile foloseste-i sa-ti prelungesti abonamentul la sala...o sa vezi efectele...
kudika226898
Postat pe 15 Mai 2011 09:11
Buna astazi mi-am comandat si eu o cutie de slim and fit, am tot citit pe forumuri ca multe persoane au slabit de la aceste pastile.. si stiu pe cineva care a slabit 10 kg in mai putin de o luna, o sa va tin la curent :*
vallliiii
Postat pe 20 Mai 2011 00:39
Vali, sa nu uiti ca trebuie sa bei cel putin 9 pahare de apa pe zi, in timp ce iei Slim&Fit. Vei vedea in 2-3 saptamani si rezultate, dar pentru asta sa nu renunti total la sport.
DariaMih
Postat pe 20 Mai 2011 21:31
Mamaaa....si tu ai crezut?
kudika226898
Postat pe 22 Mai 2011 09:45
De la: vallliiii, la data 2011-05-20 00:39:40Buna astazi mi-am comandat si eu o cutie de slim and fit, am tot citit pe forumuri ca multe persoane au slabit de la aceste pastile.. si stiu pe cineva care a slabit 10 kg in mai putin de o luna, o sa va tin la curent :*



10kg in mai putin de o luna? Este foarte mult si nu este sanatos.
Banuiesc ca nu trebuie sa pomenesc aici de ce este sanatos si ce nu...Oricum nu va pasa, nu?

Este de apreciat dorinta de a slabi si eforturile facute de cineva care vrea sa arate bine. Dar nu cu pastile, indiferent cat de mare scrie pe ambalaj "natural".
Incercati sa va schimbati stilul de viata ...mese dese (din 3 in 3 ore) si cantitati mici. Intre micul dejun , pranz si cina bagati cate un fruct, ca gustare. Apa multa... si minim 30 min sport in fiecare zi.
Dupa cateva saptamani se vad rezultate. Garantat!
_vio_
Postat pe 22 Mai 2011 09:58
Buna ziua,

Sper ca nu este prea tarzie interventia mea in acest topic. Daca este...poate totusi se va reactualiza.
Vis a vis de aceste miiinunate pastile de slabit...am uitat chilimelele..."miiinunate"...
O sa va para aiurea ce va povestesc...adica verisoara, prietena...si nu eu.
Dar asta e realitatea.
Sotia unui var de-al meu a avut o perioada in care lua tot felul de pastile sa slabeasca.
La un moment dat a gasit pastile FAT BURNER si inca un fel...pe care le-a luat. a slabit fantastic de mult. Adica ...undeva la 30 de kg in vreo 2-3 luni.
Insa ...a ajuns la urgenta.
Da...dizolvau gasimile ...insa i-au dizolvat si ficatul...si rinichii.
Acuma ...dupa vreo 2 ani ...e tot pe tratament cu antibiotice, ceaiuri si un regim groaznic. SI astea doar pentru a se mentine in viata. Pentru ca a ajuns in coma la spital.
Sa va mai spun de o alta prietena care si-a distrus rinichii tot de la pastilele alea?
Voi fi sincera cu voi. De vreo 2 ani si ceva datorita problemelor zilnice...a frustrarilor legate de locul de munca...greutatea mea a luat-o razna.
Am inceput sa studiez.
Sa am grija ce si cat mananc.
Nu am apelat la un nutritionist pentru ca imi dadea nformatiile pe care le-am gasit eu pe internet...si imi facea un regim alimentar..pe care mi l-am facut singura.
Am preferat sa folosesc banii alocati nutritionistului ...pentru un abonament la sala.
Deja am o luna de aerobic(3xsaptamana) , evit sa mananc dupa ora 18, am redus painea, am scos pastele si prajelile...si vreau sa va spun ca am dat jos 4 kg.
Ma simt bine...ficatul,rinichii si stomacul meu jubileaza in continuare :)).
Nu am fost niciodata adepta mancarurilor fast food...am preferat sa gatesc eu ceva bun si sanatos.
Asa ca ...
Sfatul meu este ca daca tot va "pierdeti" timpul intreband in stanga si'n dreapta de porcariile alea de pastile...mai bine cautati pe "sfantul goagal" retete de mancare usoara. Nu trebuie sa fie dietetica. Puteti sa mancati ORICE atata timp cat mancati cu masura.

Pana data viitoare...va pup si va doresc multa sanatate.

A.
azaleebiju
Postat pe 22 Mai 2011 18:32
A. in primul rand vreau sa te felicit ca reusesti sa ai un regim alimentar echilibrat. Eu nu reusesc acest lucru pentru ca toata ziua sunt pe drum, de obicei pana la ora 9, cand ma intorc de la master. De aceea am mers la nutritionist si mi-a recomandat un regim, care defapt mi se pare o dieta personalizata. Totusi mi-a spus ca pot sa iau slim&fit. A spus ca aceste pastile sunt doar un ajutor in plus pe langa un regim alimentar corect si sport. Acestea nu afecteaza ficatul deoarece efectul lor e de a da impresia de satietate. Ceea ce e clar, foarte bine. Va voi spune in continuare care sunt rezultatele si daca am efecte adverse...
RoxyRoxx
Postat pe 4 Iunie 2011 23:48
Sa nu luati aceste pastile slim&fit nu am slabit deloc cu ele.
Sunt niste pastile de 2 lei.
kudika407204
Postat pe 8 Iunie 2011 14:26
kudika226898
Postat pe 10 Iunie 2011 07:06
Buna ziua!
Mare teapa mi-am luat cu acest slim&fit ,nu am slabit un gram iar o prietena care lucreaza la plafar mi-a spus ca acest produs are aceeasi compozitie ca un produs de la Laboratoarele medica Best Slim.Am verificat si au aceeasi compozitie,iar slim&fit costa 90lei si best slim(acelasi produs)costa 50lei,oricum nu au nici un efect insa ne prostesc pe fata!
kudika407818
Postat pe 12 Iunie 2011 18:30
AVETI MARE GRIJA CA CEI DE LA SLIM&FIT ISI VAND PRODUSELE PRIN MULTILEVEL MARKETING,PRIN DISTRIBUITORI IAR ACESTIA AU BLOGURI UNDE POSTEAZA COMENTARII DESPRE SLIM&FIT SI IL LAUDA,SPUN CA AU SLABIT F MULT CU EL....SUNT NISTE HOTI MAI ALES CA AU COPIAT COMPOZITIA DE LA BEST SLIM (UN PRODUS DE LA LABORATOARELE MEDICA MULT MAI IEFTIN).PRODUSUL NU DA REZULTATE INSA DISTRIBUITORII DAU COMENTARIILE DE BINE.
kudika407818
Postat pe 12 Iunie 2011 18:55
Pai probabil au bagat adaos mai mare sa castige si ei un ban . Eu am inceput sa iau de vreo 2 sapt si am slabit cam 2 kilograme jumatate. I-am recomandat si prietenei mele si e si ea multumita ca slabeste normal. Chiar nu stiu ce sa spun despre mesajele de genu, mi se par putin ciudate, avand in vedere ca sunt cam la fel, ma intelegeti...
RoxyRoxx
Postat pe 12 Iunie 2011 19:16
kudika226898
Postat pe 12 Iunie 2011 21:55
De la: kudika226898, la data 2011-05-12 06:55:31Logic, daca a facut sport...

subscriu
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 12 Iunie 2011 22:01
Best slim de la lab medica are aceeasi compozitie ca si Slim &fit numai ca Best slim de la laboratoarele medica e mult mai ieftin.
Astia de la slim&fit au pus alta eticheta si il vand aproape dublu
kudika4080010
Postat pe 13 Iunie 2011 22:10
A incercat cineva pastilele Best Slim? Eu doar cele de la Slim&Fit. Eu sunt multumita de compozitie, oricare ar fi ea, avand in vedere ca am slabit ceva kilograme.
GeorgianaBB
Postat pe 14 Iunie 2011 22:05
georgiana BB stim ca esti distribuitoare slim&fit,mai lasa vrajeala,astia au dreptate slim&fit e acelasi cu best slim.Daca best slim cu slim &fit au aceeasi compozitie logic ca dau aceleasi rezultate,adica 0 .
M-am pacalit ca fraiera si am cumparat de la voi slim&fit si nu a dat nici un rezultat!
V-ati facut bloguri (http://sfaturi-slabire.co.cc/pareri-slim-fit.html) si postati numai cuvinte de lauda despre slim&fit.
http://blogatu.ro/2010/06/ce-parere-aveti-despre-slimfit.html si acesta tot blogul vostru este.
Daca scrii pe google slim&fit acele bloguri apar prima data,facute de voi,si uite asa se pacaleste lumea ,asa cum m-am pacalit si eu,de fapt m-ati pacalit.
Am incercat sa postez si eu acolo comentariu sa spun experienta mea cu slim&fit si nu mi l-a acceptat,asta pentru ca am zis ca nu am slabit cu el.
Daca intr-adevar erai clienta a pastilelor slim&fit erai si tu surprinsa in momentul in care a postat comentariu acea persoana si a spus ca slim&fit are aceeasi compozitie ca best slim si e mult mai ieftin.Dar tu incerci sa aperi produsul slim&fit ,asta pentru ca minti si de fapt nu ai luat in viata ta slim&fit,,esti doar distribuitoare.
kudika408164
Postat pe 15 Iunie 2011 12:20
Fetito poti sa crezi ce vrei tu despre mine sau despre orice pastile de slabit folosesc. Nu cred ca as avea de ce sa promovez niste pastile pe care le-am luat pentru prima data.

In fine, chiar nu am de ce sa imi bat capul explicand niste lucruri fundamentale despre ce inseamna un forum.

Stiu ca astia de la slim&fit au pretul putin mai piperat, dar sincer nu prea m-as baga sa iau pastile de la Best Slim avand in vedere ca nici nu se produc in tara. Macar asa, de patesc ceva, ma duc la romani si ii strang de gat ca nu si-au facut efectul
GeorgianaBB
Postat pe 16 Iunie 2011 16:20
Best slim este facut de laboratoarele medica,deci este romanesc,iar slim&fit este facut tot de laboratoarele medica,deci este acelasi produs vandut cu alta eticheta .
Esti distribuitoare slim&fit,clar!!!
Slim &fit este dublu la pret fata de best slim,sa fii fraier sa iei slim&fit cand poti lua best slim,a doctorului moraru la jumatate de pret.
Oare aia de la Laboratoarele medica stiu ca voi le vindeti produsul sub alta denumire la un pret dublu?Sau cumparati produsul best slim din plafar ,ii deslipiti eticheta si puneti eticheta voastra slim&fit si il vindeti dublu!Cred ca asta e manevra!
Oricum toti cei care dau comentarii cum ca au slabit cu produsul slim&fit sunt distribuitori!
melnic_alina
Postat pe 17 Iunie 2011 11:18
Am incercat slim&fit si nu vi le recomand,daca nu aveti ce face cu banii cumparati-le...nu am slabit deloc,sunt niste pastile de doi bani.
kudika409112
Postat pe 20 Iunie 2011 22:00
am incercat si eu slim&fit si sunt ffffffffffffff dezamagita, am aruncat banii pe prostii
:sml-ashamed0001

o sa ma apuc de alergat prin parc si de dieta recomandata de nutritionist
kudika409189
Postat pe 1 Iulie 2011 13:09
EU SUFAR DE CONSTIPATIE SI AM LUAT COLON FIT ,AM SCAPAT DE CONSTIPATIE SI AM SI SLABIT 5KG.
manu20001
Postat pe 19 Iulie 2011 13:44
UITE CUM A SLABIT CAMERON DIAZ:
http://celebry.ro/0719/dieta-lui-cameron-diaz/
manu20001
Postat pe 19 Iulie 2011 15:41
Concurs castiga 5 fytforms syrup:
http://celebry.ro/0726/castiga-5-seturi-de-fyt-form-syrup/
manu20001
Postat pe 26 Iulie 2011 14:25
kudika226898
Postat pe 26 Iulie 2011 20:50
fetelor eu am folosit cu succes fyt form syrup.mi-a fost recomandat din vorba in vorba de o farmacista.ce sa va zic despre el? cum scrie si pe produs se asimileaza mai bien picaturile decat pastilele , e facut din plante.nu mi-a dat insomnii , disconfort etc.prima saptamana cand l-am luat am dat jos un kg un record personal pt mine.am ajuns sa iubesc cantarul datorita lui.dupa 5 sticlute am scapat de 15 kg
kudika417727
Postat pe 9 August 2011 14:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Votati pentru SANATATE ! 1 De la: elinaa 13 Iulie 2009 10:53
Metoda montigniac 9 De la: office_salinasusesi_ro 17 Aprilie 2010 10:05
De ce medicamente de sinteza?Se poate rezolva cu produse naturale. 8 De la: kudika226898 3 Septembrie 2010 19:47
Ceai ZEIN pentru SLABIT 219 De la: Ramonadragan 6 Iulie 2013 14:56
cura cu pufuletsi 28 De la: ciufixx 2 Mai 2012 16:19