Setari Cookie-uri

Slim & Fit

Acum hotaraste-te...11 sau 15 kg...
kudika226898
Postat pe 9 August 2011 21:52
De la: kudika417727, la data 2011-08-09 14:35:51fetelor eu am folosit cu succes fyt form syrup.mi-a fost recomandat din vorba in vorba de o farmacista.ce sa va zic despre el? cum scrie si pe produs se asimileaza mai bien picaturile decat pastilele , e facut din plante.nu mi-a dat insomnii , disconfort etc.prima saptamana cand l-am luat am dat jos un kg un record personal pt mine.am ajuns sa iubesc cantarul datorita lui.dupa 5 sticlute am scapat de 15 kg


se pare ca nu sunt singura care a folosit fyt form.noroc cu reclamele cu mama natura ca am gasit produsul.3 sticlute 10.6 kg .nu am avut efecte adverse de la el si ma bucur ca nu se pun la loc kg de care am scapat.a inceput sa ia si o prietena de a mea de o saptamana de abia astept sa vad ce rezultate are si ea.pup
kudika417921
Postat pe 10 August 2011 12:08
Va slabi si ea, in imaginatie...
kudika226898
Postat pe 10 August 2011 13:44
hey lume!vad ca sunt multe discutii care e bun care nu.pt mine e bun fyt form .intr-o singura luna am slabit 5 kg cu un kg mai mult decat e recomandat stiu lucrul asta.si mai stiu si ca sportul e sanatos , dar cat sport sa faci cand lucrezi in ture?pup
adelaida24
Postat pe 11 August 2011 11:13
fit form e cel pentru care face "mama natura" reclama? Bravo tie, dar ai grija ca nici slabitul in exces nu e binevenit pentru sanatate. eu ma laud doar cu aproape 2 kilograme in doua saptamani, dar bine tin dieta plus sport plus pastile slim&fit. Cu sportul ar fi bine sa incerci te imprietenesti pe cat poti de mult si eu tot in ture lucrez, iar cand sunt dimineata aleg seara in parc.
RoxyRoxx
Postat pe 12 August 2011 16:14
De la: adelaida24, la data 2011-08-11 11:13:44hey lume!vad ca sunt multe discutii care e bun care nu.pt mine e bun fyt form .intr-o singura luna am slabit 5 kg cu un kg mai mult decat e recomandat stiu lucrul asta.si mai stiu si ca sportul e sanatos , dar cat sport sa faci cand lucrezi in ture?pup

Buna .Fyt form e bun si pt mine.iau de 3 saptamani de abia ce am terminat prima sticluta am slabit pana acum 2.4 kg.
kudika418691
Postat pe 16 August 2011 12:28
kudika226898
Postat pe 16 August 2011 21:19
vand capsule slabit slim&fit, recipient sigilat valavil 03/2012 200 capsule 50lei+taxe postale.

contact la justy1105@gmail.com
kudika435590
Postat pe 12 Septembrie 2011 08:37
Slim&Fit pentru mine chiar au dat rezultate. Bineinteles, am urmat dieta pe baza de fructe si legume si am alergat in parc atat cat mi-a permis timpul. Sper ca pana la sfarsitul anului sa inchei lupta cu kilogramele in plus.:)
DariaMih
Postat pe 28 Septembrie 2011 14:27
Si mie imi este de ajutor slim&fit in procesul de slabire. Mananc echilibrat, alerg in parc si pot spune ca pierd kilograme destul de bine. :)
RoxyRoxx
Postat pe 6 Octombrie 2011 00:09
Daaaa...f. util...
kudika226898
Postat pe 6 Octombrie 2011 09:21
RoxyRoxx, u nele persoane nu apeleaza la pastilele de slabit si pierd din kilogramele in plus doar mancand echilibrat si facand miscare. Acum, na depinde si de organism. Daca slim&fit m-au ajutat le-am luat in continuare ca m-am si obisnuit foarte tare cu ele.
DariaMih
Postat pe 8 Octombrie 2011 21:28
Depinde de vointa...
kudika226898
Postat pe 9 Octombrie 2011 22:04
In mod clar depinde de vointa, dar depinde si de organism. Eu inainte sa iau slim&fit am mai incercat un alt tip de pastile de slabit si, nu numai ca nu am slabit, dar ma simteam si foarte rau dupa administrare. Acum sunt multumita ca slim&fit mi se potrivesc si ne intelegem bine: slabesc si ma simt bine.:)
RoxyRoxx
Postat pe 12 Octombrie 2011 23:53
Daca ai face doar miscare, te-ai simti si mai bine...
kudika226898
Postat pe 13 Octombrie 2011 08:31
Am incercat si doar sa fac sport, dar nu am slabit. Na, acum fiecare cu experienta sa cu pastilele de slabit. Desi, in general nu aveam incredere in pastilele de slabit, slim&fit m-au convins.:)
RoxyRoxx
Postat pe 15 Octombrie 2011 16:21
Ai fost pe naiba la sport...
kudika226898
Postat pe 17 Octombrie 2011 08:23
Eu iau de 25 de zile fytformsyrup,cu care a slabit Roxana Ionescu si ma simt excelent,am slabit 5kg si nu am tinut dieta.O sa continui sa iau pana ajung la greutatea dorita.
Mirelapufulete
Postat pe 24 Ianuarie 2012 18:48
Rahat de slim&fit, nu slabesti un gram.
kudika509382
Postat pe 18 Februarie 2012 18:26
De la: kudika509382, la data 2012-02-18 18:26:15Rahat de slim&fit, nu slabesti un gram.


kudika226898
Postat pe 19 Februarie 2012 09:49
Nicio pastila de slabit nu te ajuta sa slabesti fara miscare si dieta corespunsatoare organismului tau. Minunile pe care le promit majoritatea tipurilor de pastile unst doar mituri. Dieta adecvata si miscarea sunt cheia spre a slabi, iar pastilele se pot constitui intr-un adjuvant. La mine asa stau lucrurile. Urmez o dieta fara carbohidrati, merg la fitness de 2-3 ori pe saptamana si iau pastilele slim&fit. Sunt convinsa ca daca as renunta la sport nu as mai avea rezultate atat de bune.
DariaMih
Postat pe 27 Februarie 2012 16:29
De la: DariaMih, la data 2012-02-27 16:29:22Nicio pastila de slabit nu te ajuta sa slabesti fara miscare si dieta corespunsatoare organismului tau. Minunile pe care le promit majoritatea tipurilor de pastile unst doar mituri. Dieta adecvata si miscarea sunt cheia spre a slabi, iar pastilele se pot constitui intr-un adjuvant. La mine asa stau lucrurile. Urmez o dieta fara carbohidrati, merg la fitness de 2-3 ori pe saptamana si iau pastilele slim&fit. Sunt convinsa ca daca as renunta la sport nu as mai avea rezultate atat de bune.



Atata timp cat faci sport si tii dieta, pastilele n-au niciun rost...
kudika226898
Postat pe 27 Februarie 2012 22:39
Sportul si dieta sunt obligatorii, dar pastilele slim&fit, fiind un adjuvant in lsbire, nu e este neaparata nevoie sa le ia toata lumea. Eu le iau ca-mi fac bine si slabesc frumos.
GeorgianaBB
Postat pe 5 Martie 2012 14:08
De la: GeorgianaBB, la data 2012-03-05 14:08:12Sportul si dieta sunt obligatorii, dar pastilele slim&fit, fiind un adjuvant in lsbire, nu e este neaparata nevoie sa le ia toata lumea. Eu le iau ca-mi fac bine si slabesc frumos.



Frumos slabesti de la sport...
kudika226898
Postat pe 5 Martie 2012 21:29
Intr-adevar slabesti frumos de la sport, dar pentru mine pastilele slim&fit au fost ca un impuls pentru metabolism. Acum slabesc foarte bine.:)
RoxyRoxx
Postat pe 13 Martie 2012 10:55
De la: RoxyRoxx, la data 2012-03-13 10:55:04Intr-adevar slabesti frumos de la sport, dar pentru mine pastilele slim&fit au fost ca un impuls pentru metabolism. Acum slabesc foarte bine.:)


Nici vorba ca impuls pentru metabolism...pentru psihic, da...te-ai autosugestionat ca daca le iei slabesti si asa te-ai mobilizat...in locul tau, de acum nu as mai arunca banii pe astfel de ape de ploaie, ci i-as investi in reinnoirea abonamentului la sala...
kudika226898
Postat pe 13 Martie 2012 14:42
Intradevar se vad multe iluzii naturale pe net.
Eu am luat in 2009 pastile de slabit tot naturale conform prospectului dar eram constienta ca e fals contineau si amfetamina care eate un drog pe baza de plate ca si alte droguri,deci natural, in fine, am slabit 10 kg intr-o luna dar luna urmatoare s-a produs efectul yo-yo pe jumatate. La doua luni am ramas insarcina, iar m-am ingrasat dar dupa nastere am scapat de acele kg depuse pe sarcina ramanand doar cu cele avute inainte. In sept 2011 mi-am luat inima in dinti si m-am apucat de dieta, la inceput greu dar cand am vazut ca in primele 2 sapt am slabit 5 kg am prins si mai mult curaj si intr-un final in 2 luni de dieta am slabit aproape 10 kg. In dec 2011 m-am apucat si de sala, nu am slabit dar m-am mentinut. Acum mai vreau sa slabesc 10 kg dar dieta nu mai da rezultate desi acum app 6 luni a functionat. Deci nu e intotdeauna dieta si sportul sunt singura forma de slabit, sunt organisme care nu mai reactioneaza. O data ce organismul se invata cu o alimentatie sanatoasa (o dieta) nu mai elimina kg in plus.
Nici eu nu sunt de acord cu pastilele dar e nevoie de un stimulent dar nu din acela de slabesti mancand orice si vezi doamne ele, pastilele, te slabesc ci de un stimulent care sa ajute dieta cand aceasta nu te mai ajuta.
Acum sa stiti ca nu orice sport te ajuta sa slabesti, ma refer la fitnes, acesta este pt mentinere si musculatura.
Va urez bafta in pierderea kg cat mai sanatos.
E nevoie de ambitie si curaj.
nec_simi
Postat pe 26 Aprilie 2012 20:13
buna fetelor,am si eu o mare dileme,am cautat slim fit si l am gasit sub forma de 2 abalaje...cine stie care este produsul original si cum il pot recunoaste,sau care este diferenta intre ele.multumesc mult
kudika_7109
Postat pe 11 Mai 2012 00:27
De la: kudika226898, la data 2012-04-27 16:21:42
De la: nec_simi, la data 2012-04-26 20:13:14Intradevar se vad multe iluzii naturale pe net.
Eu am luat in 2009 pastile de slabit tot naturale conform prospectului dar eram constienta ca e fals contineau si amfetamina care eate un drog pe baza de plate ca si alte droguri,deci natural, in fine, am slabit 10 kg intr-o luna dar luna urmatoare s-a produs efectul yo-yo pe jumatate. La doua luni am ramas insarcina, iar m-am ingrasat dar dupa nastere am scapat de acele kg depuse pe sarcina ramanand doar cu cele avute inainte. In sept 2011 mi-am luat inima in dinti si m-am apucat de dieta, la inceput greu dar cand am vazut ca in primele 2 sapt am slabit 5 kg am prins si mai mult curaj si intr-un final in 2 luni de dieta am slabit aproape 10 kg. In dec 2011 m-am apucat si de sala, nu am slabit dar m-am mentinut. Acum mai vreau sa slabesc 10 kg dar dieta nu mai da rezultate desi acum app 6 luni a functionat. Deci nu e intotdeauna dieta si sportul sunt singura forma de slabit, sunt organisme care nu mai reactioneaza. O data ce organismul se invata cu o alimentatie sanatoasa (o dieta) nu mai elimina kg in plus.
Nici eu nu sunt de acord cu pastilele dar e nevoie de un stimulent dar nu din acela de slabesti mancand orice si vezi doamne ele, pastilele, te slabesc ci de un stimulent care sa ajute dieta cand aceasta nu te mai ajuta.
Acum sa stiti ca nu orice sport te ajuta sa slabesti, ma refer la fitnes, acesta este pt mentinere si musculatura.
Va urez bafta in pierderea kg cat mai sanatos.
E nevoie de ambitie si curaj.



Ba intotdeauna dieta si sportul dau rezultate...nu reactioneaza persoanele care nu se tin de asta si mananca mult...pastilele sunt o tampenie...
kudika_8650
Postat pe 28 Mai 2012 21:47
De la: kudika226898, la data 2012-04-27 16:21:42
De la: nec_simi, la data 2012-04-26 20:13:14Intradevar se vad multe iluzii naturale pe net.
Eu am luat in 2009 pastile de slabit tot naturale conform prospectului dar eram constienta ca e fals contineau si amfetamina care eate un drog pe baza de plate ca si alte droguri,deci natural, in fine, am slabit 10 kg intr-o luna dar luna urmatoare s-a produs efectul yo-yo pe jumatate. La doua luni am ramas insarcina, iar m-am ingrasat dar dupa nastere am scapat de acele kg depuse pe sarcina ramanand doar cu cele avute inainte. In sept 2011 mi-am luat inima in dinti si m-am apucat de dieta, la inceput greu dar cand am vazut ca in primele 2 sapt am slabit 5 kg am prins si mai mult curaj si intr-un final in 2 luni de dieta am slabit aproape 10 kg. In dec 2011 m-am apucat si de sala, nu am slabit dar m-am mentinut. Acum mai vreau sa slabesc 10 kg dar dieta nu mai da rezultate desi acum app 6 luni a functionat. Deci nu e intotdeauna dieta si sportul sunt singura forma de slabit, sunt organisme care nu mai reactioneaza. O data ce organismul se invata cu o alimentatie sanatoasa (o dieta) nu mai elimina kg in plus.
Nici eu nu sunt de acord cu pastilele dar e nevoie de un stimulent dar nu din acela de slabesti mancand orice si vezi doamne ele, pastilele, te slabesc ci de un stimulent care sa ajute dieta cand aceasta nu te mai ajuta.
Acum sa stiti ca nu orice sport te ajuta sa slabesti, ma refer la fitnes, acesta este pt mentinere si musculatura.
Va urez bafta in pierderea kg cat mai sanatos.
E nevoie de ambitie si curaj.



Ba intotdeauna dieta si sportul dau rezultate...nu reactioneaza persoanele care nu se tin de asta si mananca mult...pastilele sunt o tampenie...


Tin sa te contrazic.Pana sa raman gravida nu am depasit 58kg.M-am ingrasat in timpul sarcinii 29kg.Dupa ce am nascut aveam 83kg.am fost sportiva de performanata deci pt mine sportul nu a fost si nu va fi vreodata o corvoada.Nu mananc sa crap.2-3 mese pe zi, o dieta echilibrata.
De cand am nascut am tot incercat sa slabesc, cu dieta si sport.Nu am dat nici macar un gram.Am incercat la un moment dat(2009) super slim,alea interzise cu silbutramina + sport si fara excese alimentare am slabit in 5 sapt 10 kg.M-am bucurat enorm.Nu m-am mai ingrasat.Sport faceam doar la aparate in parc 45 minute cand ieseam cu copilul la leagane.La sfarsitul lui 2010 pe baza unui stres m-am ingrasat,fara sa mananc prea multe, de fapt mai mult faceam foamea, 7 kg.de atunci nu am mai reusit sa slabesc nici macar un kg.am luat slimball si capsule cu varza fara niciun efect.nici macar un gram.le-am returnat si ma mir ca mi-au dat banii inapoi.macar nu am pagubit buzunarul, in schimb mi-am distrus fierea.am facut control endocrinologic si o analiza mi-a iesit marita, culmea ar trebui sa slabesc fara masura,nu sa ma ingras.at dr mi-a recomandat sa fac o cura de detoxifiere explicandu-mi ca am corpul plin de toxine si daca nu fac ceva am sa ma chinui o viata intreaga sa slabesc si nu am sa pot.Mi-a re3comandat detoxicolon, care l-am gasit pe net cu slim&fyt.Am luat sapt trecuta detoxicolon(e ingrozitor la gust) si slim&fyt.am slabit un 1,5kg.tin un regim pe baza de legume si fructe si un efort fizic moderat..Sper sa dea roade.Va spun din suflet ca nu ii fac reclama si daca am sa consider ca acest pachet nu m-a ajuat am sa-l returnez sa-mi iau banii inapoi, 300 nu is de ici de colo.Deci pt persoanele care au un stres fie el si moderat slabitul nu e chiar usor ajungand poate irealizabil doar cu sport si dieta,Tu recomanzi pt slabit poate sa faca sport 8ore pe zi ceea ce pt multi e imposibil pt k mai trebuie si sa muncim.parerea mea! multa bafta tuturor
kudika_8650
Postat pe 28 Mai 2012 22:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dieta pentru detoxifierea organismului 11 De la: Monicamm85 6 Mai 2010 11:34
Herbalife 1 De la: dusmanu_lu_Celina 29 Noiembrie 2011 16:55
Orele preferate pentru a manca 29 De la: Kincsem 10 Octombrie 2012 15:52
LAMULTI ANI TUTUROR FEMEILOR ! 2 De la: fericire 8 Martie 2010 10:53
eeeee))))) 78 De la: cutesuzy 10 Aprilie 2011 09:54