Setari Cookie-uri

un sfat va rog mult astept raspuns

De la: kudika113759, la data 2010-07-16 20:15:40BUNA SCUZE CA TE CORECTEZ , AN PRIMUL RAND NU SUNT VINOVATA CU NIMIC SI AN AL DOILEA RAND CU CE AM GRESIT CA VREIAM SIEU UN SFAT DE LA NISTE PERSOANE NORMALE , POATE SUNT EU FETITA DAR GANDESC MAI MULT DECAT TOTII CEILANTII LA VARSTRA MEA, SI AN AL TREILEA RAND NU MAI AM NEVOIE DE PARERI AM VAZUT CU OCHII MEI CE SFATURI PUTETI SA DATI ,


dar cartea de gramatica nu ai vazut-o in viata ta..
camiflorea
Postat pe 20 Iulie 2010 22:38
De la: kitty_na, la data 2010-07-12 23:33:38
De la: kudika113759, la data 2010-07-01 18:05:15buna as avea nevoie si eu de un sfat,prietenul meu este din alta tara , cand la m cunosacut ne am mutat anpreuna dupa care am mers la el an tara sa i cunosc familia, el tot mi a zis an momentul an care ajung acollo ami cumpara inel care eu una nu ia m cerut asa ceva, ne am logodhit dar nu an mod oficial cum se face la el ne am logodhit ceva simplu cu familia lui, cand ajuns acasa el mi a zis ca nu suntem logoditi deci nu stiam ce sa cred,eu am observat ca dupa ce el a luat anganjament sa schimbat nu stiu de ce sa speritat , an fine, dupa care eu a trebuit sa plec dinmai multe motive am faptul ca era greu pt mine sa otin an tara aia niste acte si a trebuit am fost nevoita dar an tot timpul asta am tinut leg noi,anainte sa ma antorc anapoi el mi a zis ca nu mai simte pt mine ce a simtit, cand ma m antors el ma asteptat la aeroport si mi a zis ca si a dat seama ca de fapt el simte acest lucru motiv pt care noi nu ne mai vazusem 4 luni de zile,el mi a zis asa ca nu se gandeste la nici un viitor cu mine dar atunci de ce sa logodit cu mine si a vrut sa i cunosc familia si tot noi am ancercat sa ami fac acte si el la randul lui, deci pe noi ne despartea actele ca an rest totul era bine , el mi a zis ca daca ami ieseau actele ca poate se gandea la un viitor cu minehmm, eu ma tot gandesc ca nu stie ce vrea, aaa el are 32 de ani si se gandeste ca ami distruge viitorul el asa mi a zis ca el deja nu mai are voi ce credeti


Citesc si ma minunez! E cea mai lunga fraza pe care am citit-o in viata mea. Nu mai conteaza ca nu are logica, ce, parca poti sa le faci pe toate in viata asta! Zici ca se gandeste ca iti distruge viitorul? Mai degraba la viitorul lui se gandeste bietul om...

si fraza nu s-a terminat ..tu ai vazut vriun semn de punctuatie?!
roz5blue6lila7
Postat pe 20 Iulie 2010 22:42
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-07-20 22:42:47
De la: kitty_na, la data 2010-07-12 23:33:38
De la: kudika113759, la data 2010-07-01 18:05:15buna as avea nevoie si eu de un sfat,prietenul meu este din alta tara , cand la m cunosacut ne am mutat anpreuna dupa care am mers la el an tara sa i cunosc familia, el tot mi a zis an momentul an care ajung acollo ami cumpara inel care eu una nu ia m cerut asa ceva, ne am logodhit dar nu an mod oficial cum se face la el ne am logodhit ceva simplu cu familia lui, cand ajuns acasa el mi a zis ca nu suntem logoditi deci nu stiam ce sa cred,eu am observat ca dupa ce el a luat anganjament sa schimbat nu stiu de ce sa speritat , an fine, dupa care eu a trebuit sa plec dinmai multe motive am faptul ca era greu pt mine sa otin an tara aia niste acte si a trebuit am fost nevoita dar an tot timpul asta am tinut leg noi,anainte sa ma antorc anapoi el mi a zis ca nu mai simte pt mine ce a simtit, cand ma m antors el ma asteptat la aeroport si mi a zis ca si a dat seama ca de fapt el simte acest lucru motiv pt care noi nu ne mai vazusem 4 luni de zile,el mi a zis asa ca nu se gandeste la nici un viitor cu mine dar atunci de ce sa logodit cu mine si a vrut sa i cunosc familia si tot noi am ancercat sa ami fac acte si el la randul lui, deci pe noi ne despartea actele ca an rest totul era bine , el mi a zis ca daca ami ieseau actele ca poate se gandea la un viitor cu minehmm, eu ma tot gandesc ca nu stie ce vrea, aaa el are 32 de ani si se gandeste ca ami distruge viitorul el asa mi a zis ca el deja nu mai are voi ce credeti


Citesc si ma minunez! E cea mai lunga fraza pe care am citit-o in viata mea. Nu mai conteaza ca nu are logica, ce, parca poti sa le faci pe toate in viata asta! Zici ca se gandeste ca iti distruge viitorul? Mai degraba la viitorul lui se gandeste bietul om...

si fraza nu s-a terminat ..tu ai vazut vriun semn de punctuatie?!


Ai dreptate!! Sa inteleg ca urmeaza partea a doua?
kitty_na
Postat pe 20 Iulie 2010 22:46
De la: kitty_na, la data 2010-07-20 22:46:54
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-07-20 22:42:47
De la: kitty_na, la data 2010-07-12 23:33:38
De la: kudika113759, la data 2010-07-01 18:05:15buna as avea nevoie si eu de un sfat,prietenul meu este din alta tara , cand la m cunosacut ne am mutat anpreuna dupa care am mers la el an tara sa i cunosc familia, el tot mi a zis an momentul an care ajung acollo ami cumpara inel care eu una nu ia m cerut asa ceva, ne am logodhit dar nu an mod oficial cum se face la el ne am logodhit ceva simplu cu familia lui, cand ajuns acasa el mi a zis ca nu suntem logoditi deci nu stiam ce sa cred,eu am observat ca dupa ce el a luat anganjament sa schimbat nu stiu de ce sa speritat , an fine, dupa care eu a trebuit sa plec dinmai multe motive am faptul ca era greu pt mine sa otin an tara aia niste acte si a trebuit am fost nevoita dar an tot timpul asta am tinut leg noi,anainte sa ma antorc anapoi el mi a zis ca nu mai simte pt mine ce a simtit, cand ma m antors el ma asteptat la aeroport si mi a zis ca si a dat seama ca de fapt el simte acest lucru motiv pt care noi nu ne mai vazusem 4 luni de zile,el mi a zis asa ca nu se gandeste la nici un viitor cu mine dar atunci de ce sa logodit cu mine si a vrut sa i cunosc familia si tot noi am ancercat sa ami fac acte si el la randul lui, deci pe noi ne despartea actele ca an rest totul era bine , el mi a zis ca daca ami ieseau actele ca poate se gandea la un viitor cu minehmm, eu ma tot gandesc ca nu stie ce vrea, aaa el are 32 de ani si se gandeste ca ami distruge viitorul el asa mi a zis ca el deja nu mai are voi ce credeti


Citesc si ma minunez! E cea mai lunga fraza pe care am citit-o in viata mea. Nu mai conteaza ca nu are logica, ce, parca poti sa le faci pe toate in viata asta! Zici ca se gandeste ca iti distruge viitorul? Mai degraba la viitorul lui se gandeste bietul om...

si fraza nu s-a terminat ..tu ai vazut vriun semn de punctuatie?!


Ai dreptate!! Sa inteleg ca urmeaza partea a doua?

sper ca nu!
roz5blue6lila7
Postat pe 20 Iulie 2010 22:48
De la: kudika113759, la data 2010-07-08 19:23:00buna sincer ti am cerut un sfat nu critici ,si daca te deranjeaza cum scriu nu trebuia sa te mai deranjezi sa mi raspunzi nu te am antebat daca scriu bine, am cerut parerea la o persoana capbila si care a fost antr o astfel de situatie,sincer nu ma intereseaza parerea ta


si ai impresia ca toate plecam cu primul strain care ne promite ca ne ia de neveste? iar in privinta scrisului, daca nu ai reusit sa inveti limba romana, probabil nici altceva nu ai reusit - ma refer la chesti educative,. ca prostii vad ca stii - .. un om mai vrea sa si stea de vorba cu partenera dupa sex, iar cu tine despre ce sa vorbeasca?
camiflorea
Postat pe 20 Iulie 2010 22:54
De la: kudika113759, la data 2010-07-11 23:35:22SUNT UNELE PERSOANE CARE NU STIE SA CITEASCA SAU CARE NU A TRECUT PRIN ASA CEVA SI NU STIE SA DEA SFAT PAREREA MEA DE CE ,SE MAI BAGA AN SEAMA ,EU AM F FOARTE CLARA VREIAM NU SFAT DE DE LA NISTE PERSOANE NORMALE CARE STIU SA VB , ORICUM MERSI CRED CA AI FOST SINGURA CARE AI FOST MAI DRAGUTA , PA


iubita, nu am inteles la ce problema vrei tu sfatul, de-aia nu am avut cum sa-l dam.... mai citisem undeva tot un mesaj de-al tau in care scriai ca esti foarte matura pt varsta ta.. cati ani ai? oare nu-s prea putini ca sa experimentezi aventuri cu straini? oare nu trebuia sa iti termini mai intai scoala, sa dai si tu un bacalaureat?
camiflorea
Postat pe 20 Iulie 2010 23:03
De la: kudika113759, la data 2010-07-13 18:57:51BUNA SCUYE DA TU CATI ANI AI DE MA NUMESTI PE MINE FETITA SI NU TE CHEAMA JOANA , PAREREA MEA E CA NU CONTEAYA CATI ANI AI POT SA AM SI 15 ANI DAR MINTE SA AM , SUNT MULTE PERSOANE CARE AU 30 SI NU STIU CE SA FACA AN LUMEA ASTA


tocmai asta-i: ca nu ai minte!
camiflorea
Postat pe 20 Iulie 2010 23:06
Buna seara acest mesaj este pentru toata lumea care , a facut misto si a ras alceva nu alceva an schimb eu , am cerut un sfat,spre nemultumirea voastra am fost la ora de gramatica si literatura dar sincer an momentul cand ma m exprimat nu am avut timp cu ziceti voi sa scriu ,.++++semnul exclamarii semnul antrebarii pur si simplu ma m grabit si ce conteaza pt ca eu am cerut un sfat, dar am vazut numai rasete si multe alte multumesc mult credeam ca an lumea asta mai sunt si inimosi dar din pacate ma m anselat,foarte mult.fete baietii pe site ul acesta sunt multe persoane , care au probleme acasa si nu se pot descarca an fata persoanelor dragi,si vin aici pt o mangaiere sau o vb buna,din partea voastra dar din ce am vazut eu nu prea stitii sa va purtati an pare rau stiu ca o sa ma crititcati din nou asta e ,nici nu va mai obositi sa mi scrieti va rog din suflet la revedere va doresc toate cat mai bune
kudika113759
Postat pe 23 Iulie 2010 06:27
Daca ai sti scrie, ai face alta impresie...din pacate, se vede ca nu prea te-a preocupat scoala...alt orizont ai fi avut si nu intrai in tot felul de belele...de asemenea, cel mai mare sprijin il ai in familie, nu pe net...asta sa-ti fie de lectie...
kudika226898
Postat pe 23 Iulie 2010 18:32
De la: Barbie30, la data 2010-07-01 18:07:56Acum ca tot te-ai descarcat,poti sa bagi si traducerea in limba romana?
brunette_girl
Postat pe 23 Iulie 2010 19:42
CUM A DECURS RELATIA TA CU ACEL STRAIN PANA SA MERGI LA EL IN TARA,IN VIZITA LA PARINTI?DACA E MUSULMAN ERA INTR-UN FEL SAU ALTUL OBLIGAT DE CATRE PARINTI SA-TI IA INEL SI SA TE LOGODESTI CU EL
ASA SE PROCEDEAZA LA EI,LA UNII CARE MAI TIN INCA DE ACESTE TRADITII MAI VECHI,NU LI SE ACORDA LIBERTATEA DE-A ADUCE ACASA ORICAND AU CHEF PE IUBITA/IUBITUL
DESI BAIATUL TI-A CUMPARAT INEL ASTA NU INSEAMNA CA TE-A SI VRUT DE SOTIE PT EL,POATE TE-AU VRUT PARINTII LUI SAU INVERS.IDEEA E CA DACA SA RAZGANDIT TREBUIA SA DISCUTI CU EL,ORCE RELATIE SE BAZEAZA PE COMUNICARE,NU CONTEAZA CE NATIE E.VOI CRED CA NU ATI AVUT PATE DE EA SI ASTFEL SA PRODUS RUPTURA INTRE VOI
TREBUIA SA-TI DAI SEAMA DE ASTA DE CAND AI VENIT ACASA SI EL TI-A CERUT SA SP CA NU SUNTETI LOGODITI DESI VOI FACUSETI ASTA,AKLO DADEA CEVA CU VIRGULA:)
SFATUL MEU:VEDETI DE VIATA SI NU PUNE BOTUL LA TOT CE ZBOARA PT CA NU TOT CE ZBOARA SE SI MANANCA!
kudika190979
Postat pe 13 August 2010 16:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce animalute aveti acasa 64 De la: scorpio67 19 Februarie 2011 11:41
Sunt toate soacrele la fel?.. Or fi.. Dar de ce sa le suportam?? 13 De la: LADY_BUGS 18 Iunie 2010 09:43
Munca la domiciliu chiar functioneaza mai ales pe vreme de criza este OKK 2 De la: nebuna94 24 Mai 2009 21:50
divort 11 De la: nicossia 8 Februarie 2011 23:37
Capricorn & Capricorn....Se poate realiza o casatori buna ??? 44 De la: ctwmn 18 Iulie 2009 10:34