Setari Cookie-uri

nu stiu ce sa fac ?:(

astept un sfat .....am mai trm un mesaj in care spuneam k am 15 ani ....si k vreau s ava povestesc cv ...mie imi place de un baiat d ela blocul meu ...e vecin cu mn ...lui ii place de mine...stiu asta pt k el mi-a sp singur...acum e plecat pt o sapt cu parintii si sora in alta tara in vacanta si cand se intoarce imi sp ce a hotarat ..ink nu suntem iubiti noi doi ...am ramas la faza cu ''imi place de tine'' ....eu as vrea sa fiu cu el dar ne cun de mici ....si avem prieteni comuni ...si din cate am inteles el a fost cu o fata de aici adik au fost iubiti pt o zi ...dupa care s-au despartit pt k ei ii placea de altcnv si de aia....si imi este frik ...de reactia lor...el cu baietii eu cu fetele....ce o sa zica in cazul in care noi doi vom fi impreuna?eu chiar as vrea sa fiu cu el ..dar nu pot sa incep sa-i sp toate astea..si am obs si eu unele chestii la el ..adik a vrut sa stau langa el la film ...peste o sapt mergem la un prieten cu totii si stam acolo ...vedem un film horror si el a sp la fel ..sa stau langa el la film ...si ink ceva..eu spun k importamt e ce crezi u ..nu ce cred altii ..si k trb sa te asculti pe tine nu'i asa?voi aveti o varsta aveti experienta cu siguranta ati trecut prin asta macar o data la 15 ani ...poate si mai devreme ....si vreau sa-mi sp ce s afac
yaya98
Postat pe 5 Iulie 2010 09:36
Asa si? Crezi ca daca arunci cu acelasi topic o sa primesti mai multe raspunsuri?
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 09:38
pai ..am vazut k nu primesc nimik ...si am mai sp odata pe scurt.....hellooo ..multumesc pt intelegere
yaya98
Postat pe 5 Iulie 2010 09:40
Daca nu a comentat nimeni inseamna ca:
1.nu ii intereseaza
2.poate nu inteleg ceea ce ai scris tu acolo
3.cum sa stai langa un baiat si sa vezi un film nu e o mare problema care sa fie bagata in seama

Sper ca te-am luminat acum si nu o sa mai arunci cu topicul asta!
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 09:44
imi sp te rog ce varsta ai tu ?asa d ecuriozitate vad k esti cam intepata srry....
yaya98
Postat pe 5 Iulie 2010 09:46
Am dublu fata de tine,dar nu cred ca asta are vreo importanta.Si daca sa-ti spun adevarul fara ocolisuri inseamna ca sunt intepata,atunci SUNT!
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 09:49
o intrabare..crezi ca te baga lumea in seama cu asemenea problema?
nu de alta..dar e chiar bo-ring
hai lasa la 15 chestiile astea
si numai te comporta asa..fitoasa..
vezi ca barbie e mai mare decat tine
dragon_fly88
Postat pe 5 Iulie 2010 09:51
si dak o persoana vrea un sfat dc sari tu cu comentarii inutile?dc sp asta?crezi k ma intereseaza asa tare k esti u intepata sau bv ..cum ai sp u nu cred k are vreo importanta varsta ....ok multi inainte lasa pe altii dak nu raspund o s avad eu ce fac sau vb cu alte persoane
yaya98
Postat pe 5 Iulie 2010 09:51
asteapta!
roz5blue6lila7
Postat pe 5 Iulie 2010 09:52
nu si atunci cu c eprobl ar trb sa vin ...k am facut-o cu 50 de baieti si k acum am 100 de copii si cum trb s arezolv probl asta?e destul de INTERESANT pt tn?????
yaya98
Postat pe 5 Iulie 2010 09:53
ce sa astept?niste persoane cu mai multa minte?
yaya98
Postat pe 5 Iulie 2010 09:54
De la: kudika161822, la data 2010-07-05 09:53:42nu si atunci cu c eprobl ar trb sa vin ...k am facut-o cu 50 de baieti si k acum am 100 de copii si cum trb s arezolv probl asta?e destul de INTERESANT pt tn?????

cam mare clontul pt 15 ani!
nu!
ar trebui mai intai bun simt si dupa asta sa fii sa vb cu oamenii
si nu mai avea clontz
crezi ca ma intereseaza pe mine ca ai facuit-o cu 100 si ai 200 de copii?
ia frate decizii singura si nu mai o da pe desteapta
crezi ca ma intereseaza pe mine ca te-ai uitat la filme horror?sau ce s-a intamplat ?
iti zic eu ca nu
altele sunt problemele..esti rasfata, egoista si chiar nu ai bun simt
acum scze pt ca am si eu clontz
dragon_fly88
Postat pe 5 Iulie 2010 09:58
Uite ca acum ai parte de raspunsuri!
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 10:03
De la: Barbie30, la data 2010-07-05 10:03:24Uite ca acum ai parte de raspunsuri!

trebuie sa fugim pana nu ne ia la bataie
stai.ca descopera forumu' si topicuri
si se mai ia de altii
dragon_fly88
Postat pe 5 Iulie 2010 10:06
o doamne...deci ma faci s arad ..adik habar n uai cu cn vb ...si faza cu baietii a fost o gluma d anah dak atat intelegi si da sunt ff rasfatata si care-i problema si dak vad k cnv comm la mn eu dc s atac ?eu sun tmai fraiera sau cum ?si credeam k fiind niste femei in toata regula sau ma rog cu o varsta mai inaintata aveti mai multa mninte adik nush ganditi altfel dar vad k nu e asa si nu sp k sunt proaspe sau alte chestii doamne fereste dar vad k vb aiurea d eo pers pe care nici macar nu o cunoasteti si nu am sp k intereseaz ape cnv k ma uit yo la nush ce film ...eh soarta.....am incercat s aport o discutie dar nu se poate....
yaya98
Postat pe 5 Iulie 2010 10:08
si asta e doar inceputul.Eu ii prevad o lansare in forta aici!
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 10:08
de ce atata agitatie....ok ok nu te intereseaza pe tn nu intereseaza nici pe alta nici pe altul ok am inteles sp ce aveai de sp si terminai odata discutia.....asa d dimineatza cu comentarii inutile??????e luni e un nou inceput de saptamana.....cearta ..ca niste babe:))....serios.....hai va rog incetati :))=))
yaya98
Postat pe 5 Iulie 2010 10:12
1.vai tu ce sa-ti zic..te fac sa razi...oau..ntz ntz ntz
2 pt marea ta pbma...daca el nu s-a hotarat pe loc daca vrea sa fie cu tine, c mama naibii stai?
te crezi cumva penelopa?il astepti pe ulise?
3.scrie dracu' cum trebuie, ca d-aia ai tastatura
dragon_fly88
Postat pe 5 Iulie 2010 10:14
gura.....ar fi bine sa te opresti la timp ..sau tu nu ai limite???????nu ..vad k nesimtirea la tn nu are margini ...dc sa-mi pun minmtea cu o pers pe care nici nu o cunosc?????? omg=))
yaya98
Postat pe 5 Iulie 2010 10:16
De la: Barbie30, la data 2010-07-05 10:08:35 si asta e doar inceputul.Eu ii prevad o lansare in forta aici!

thoamne..ce a mai inteles..cica ne-am certa noi
auzi barbie..hai la bere..ca nu are voie macar nu o vad pe acolo.. m-a casapit de cativa nervi
dragon_fly88
Postat pe 5 Iulie 2010 10:16
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-05 10:16:58
De la: Barbie30, la data 2010-07-05 10:08:35 si asta e doar inceputul.Eu ii prevad o lansare in forta aici!

thoamne..ce a mai inteles..cica ne-am certa noi
auzi barbie..hai la bere..ca nu are voie macar nu o vad pe acolo.. m-a casapit de cativa nervi



Uite cum te cert eu
Hai la o berica!
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 10:19
oo stai k am vazut cv =))=))stii nu prea am dat importanta la chestiile astea ..dak am vazut ce oamne sunteti mda..dragon ..scoti flacari=))=))???????uuuu ce tare=))
yaya98
Postat pe 5 Iulie 2010 10:21
De la: Barbie30, la data 2010-07-05 10:19:36
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-05 10:16:58
De la: Barbie30, la data 2010-07-05 10:08:35 si asta e doar inceputul.Eu ii prevad o lansare in forta aici!

thoamne..ce a mai inteles..cica ne-am certa noi
auzi barbie..hai la bere..ca nu are voie macar nu o vad pe acolo.. m-a casapit de cativa nervi



Uite cum te cert eu
Hai la o berica!

haidem
dragon_fly88
Postat pe 5 Iulie 2010 10:21
ce femei tampite...am gasit pe site-ul asta ,..pfuai thoamne.........doamne dumnezeule....e plina lumea d eprosti da ca astea nu am mai vazut..aoleu .....bah ..duceti-va frate si va culcati ce naiba?=))=))
yaya98
Postat pe 5 Iulie 2010 18:22
De la: kudika161822, la data 2010-07-05 09:36:01astept un sfat .....am mai trm un mesaj in care spuneam k am 15 ani ....si k vreau s ava povestesc cv ...mie imi place de un baiat d ela blocul meu ...e vecin cu mn ...lui ii place de mine...stiu asta pt k el mi-a sp singur...acum e plecat pt o sapt cu parintii si sora in alta tara in vacanta si cand se intoarce imi sp ce a hotarat ..ink nu suntem iubiti noi doi ...am ramas la faza cu ''imi place de tine'' ....eu as vrea sa fiu cu el dar ne cun de mici ....si avem prieteni comuni ...si din cate am inteles el a fost cu o fata de aici adik au fost iubiti pt o zi ...dupa care s-au despartit pt k ei ii placea de altcnv si de aia....si imi este frik ...de reactia lor...el cu baietii eu cu fetele....ce o sa zica in cazul in care noi doi vom fi impreuna?eu chiar as vrea sa fiu cu el ..dar nu pot sa incep sa-i sp toate astea..si am obs si eu unele chestii la el ..adik a vrut sa stau langa el la film ...peste o sapt mergem la un prieten cu totii si stam acolo ...vedem un film horror si el a sp la fel ..sa stau langa el la film ...si ink ceva..eu spun k importamt e ce crezi u ..nu ce cred altii ..si k trb sa te asculti pe tine nu'i asa?voi aveti o varsta aveti experienta cu siguranta ati trecut prin asta macar o data la 15 ani ...poate si mai devreme ....si vreau sa-mi sp ce s afac


fata ......ce te agiti ......invata sa scri corect si apoi mai vedem ce facem cu vecinul acilea nu esti pe mes
anastasia_m
Postat pe 5 Iulie 2010 18:32
Pentru cine incearca raspunda la acest topic,nu pot sa va spun decat ca

"Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost"
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 18:39
De la: yaya98, la data 2010-07-05 09:36:01astept un sfat....si vreau sa-mi sp ce s afac

1. Invata sa scrii corect romaneste.(totusi, suntem pe forum, nu pe mess sau pe mirc)
2. Lasa-ti la o parte cornitele/ifosele/toanele/aerele de vedeta. Daca vrei ajutor, nu te da mare vedeta in fata celor carora le ceri ajutorul, cu atat mai mult cu cat tu esti o pustoaica, iar multi de aici au cu cel putin 7-10 ani in plus fata de varsta ta, iar unii chiar mai mult decat dublul varstei tale. Macar putin respect sa dovedesti fata de ceilalti membri ai forumului, fetito!!!!
3. Nu mai deschide doua subiecte cu acelasi continut.
4. Nu mai deschide subiecte aiurea ca asta.
5. Pa si sper sa-mi iei in seama sfaturile.
tematoare
Postat pe 7 Iulie 2010 00:29
De la: Barbie30, la data 2010-07-05 18:39:40Pentru cine incearca sa raspunda la acest topic,nu pot sa va spun decat ca

"Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost"

Superb. Bravo, Barbie30!(doamna sau domnisoara)
tematoare
Postat pe 7 Iulie 2010 00:31
cand joaca hormonii faci din nimic un dezastru
celisadiana
Postat pe 7 Iulie 2010 00:37
Buna,
Cred ca la 15 ani am avut si eu primul prieten....la tine nu stiu daca este asa...primul, al doilea, ma rog, nu asta e important.Din ce am inteles , tu obisnuiesti sa iesi cu fetele tale, iar el cu baietii lui.Si ai vrea ca , atunci cand veti fi impeuna , sa iesiti mai mult voi doi, sau voi doi impreuna cu prietenii vostri....dar unde esti tu sa fie el si invers.Pai e foarte simplu, vezi cum evolueaza lucrurile si daca nu simte nevoia sa stea cu tine cat d emult vrei tu...iinseamna ca nu tine la tine atat de mult...
p.s:iarta ma ca iti spun , dar o sa-ti dai seama mai tarziu ca nu la 15 ani cunosti marea dragoste...acum sunt doar...mici sentimente
andreussa
Postat pe 27 Iulie 2010 15:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa-i impartasesc ce simt??? 8 De la: alynyutza 6 Octombrie 2011 15:29
Flirt sau nu?!? 5 De la: geo_x 31 August 2009 10:08
Prietena mea cea mai buna si fostul meu?! 31 De la: kudika406438 3 Iunie 2011 19:43
Discutii cu soacra 37 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:22
ma uraste cand in enervez..... 61 De la: iacinta 9 Decembrie 2009 15:36