Setari Cookie-uri

te iubesk

Putina mea experienta de viata m-a invatat ca numeni nu este stapin pe nimic. Totul e o iluzie... Kind intilnim pe cineva avem impresia ca intreg universul e deacord. Cu toate acestea daca ceva e gresit, nimic nu ramine.
Am inteles ca totul ne desparte pe tine si pe mine> distanta oamenii, viatza, poate kiar si destinul. Amintirea ta nu are unde sa ma afle. Privirea ta nu ma va gasi nicaieri. De ce continuam sa luptam uneori pentru ceva inutil?Cind vom intelege> in dragoste nimeni nu poate miza pe ope nimeni, fiecare dintre noi raspunde pentru ceea ce simte si nu putem da vina UNUL PE CELALALT. De ce oare tu, care citesti aceste rinduri ai cazut prada unor contraziceri anul trecut, luna trecuta, saptamina trecuta, ieri?... Ai fost pentru mine poate doar o obsesie uriasa, trebuinta ca aerul si apa. te-am iubit si nu regret nimic fiinca a iubi inseamna asuferi si cum multi fug de suferinta, putini stiu sa iubeasca. Eu am avut puterea si curajul de a demonstra ca sint capabila sa iubesk.
Lumea este in miinile celor care au curajul sa viseze si sa-si asume riskul de a trai propriile vise! Iar viatza trebuie traita asa cum este pentru ca ni=-a fost data fara sa o cerem si ni se va klua fara sa fim intrebati. DEDIK ACESTE CUVINTE BARBATULUI PE CARE L-AM IUBIT LA NEBUNIE, PENTRU CARE AM LUPTAT PINA IN ULTIMUL MOMENT, DUPA CARE AM FOST GATA SA MOR SI DACA NU AM PLECAT, DATORITA DRAGOSTII MELE PENTRU EL, CARE MA TINEA PE PAMI9NT... CELUI CARE A LASAT AMPRENTA IN VIATZA MEA NU EXISTA PARTE DIN MINE CARE SA NU DOREASCA ATINGEREA, PRIVIREA, MINGIIEREA TA...
maryanncik
Postat pe 6 Iulie 2010 14:02
Asa si tipul e si el pe acilea ca sa citeasca sau te-ai chinuit degeaba sa scrii?
Barbie30
Postat pe 6 Iulie 2010 14:09
De la: Barbie30, la data 2010-07-06 14:09:15Asa si tipul e si el pe acilea ca sa citeasca sau te-ai chinuit degeaba sa scrii?

Eu cred ca s-a dus la cer nu?
Oricum eu n-am inteles mai nimic, incerc sa le potrivesc. Important e " iubesK" cu k de la kile, adica dragostea la kilogram, nu?
stem_29
Postat pe 6 Iulie 2010 14:15
Nu stiu,dar daca ar fi sa numaram de cate ori a zbierat cred ca "este" multe kg de dragoste la mijloc!
Barbie30
Postat pe 6 Iulie 2010 14:18
De la: Barbie30, la data 2010-07-06 14:18:44Nu stiu,dar daca ar fi sa numaram de cate ori a zbierat cred ca "este" multe kg de dragoste la mijloc!

Stai un picut ca o intreb
stem_29
Postat pe 6 Iulie 2010 14:22
Nah, nu s-a dus in cer, Doamne fereste! Probabil ca s-a dus la alta.

Off topic. Imi amintesc eu aiurea sau exista un topic cu intrebraea: "Cum ati ajuns pe Kudika?" Ca-i prea de tot. Daca dai pe google sa caute: batuta / inselata / parasita / daca tu nu ma vrei, eu te vreau, sigur te trimite pe Kudika.
rashela
Postat pe 6 Iulie 2010 14:22
De la: maryanncik, la data 2010-07-06 14:02:06Putina mea experienta de viata m-a invatat ca numeni nu este stapin pe nimic. Totul e o iluzie... Kind intilnim pe cineva avem impresia ca intreg universul e deacord. Cu toate acestea daca ceva e gresit, nimic nu ramine.
Am inteles ca totul ne desparte pe tine si pe mine> distanta oamenii, viatza, poate kiar si destinul. Amintirea ta nu are unde sa ma afle. Privirea ta nu ma va gasi nicaieri. De ce continuam sa luptam uneori pentru ceva inutil?Cind vom intelege> in dragoste nimeni nu poate miza pe ope nimeni, fiecare dintre noi raspunde pentru ceea ce simte si nu putem da vina UNUL PE CELALALT. De ce oare tu, care citesti aceste rinduri ai cazut prada unor contraziceri anul trecut, luna trecuta, saptamina trecuta, ieri?... Ai fost pentru mine poate doar o obsesie uriasa, trebuinta ca aerul si apa. te-am iubit si nu regret nimic fiinca a iubi inseamna asuferi si cum multi fug de suferinta, putini stiu sa iubeasca. Eu am avut puterea si curajul de a demonstra ca sint capabila sa iubesk.
Lumea este in miinile celor care au curajul sa viseze si sa-si asume riskul de a trai propriile vise! Iar viatza trebuie traita asa cum este pentru ca ni=-a fost data fara sa o cerem si ni se va klua fara sa fim intrebati. DEDIK ACESTE CUVINTE BARBATULUI PE CARE L-AM IUBIT LA NEBUNIE, PENTRU CARE AM LUPTAT PINA IN ULTIMUL MOMENT, DUPA CARE AM FOST GATA SA MOR SI DACA NU AM PLECAT, DATORITA DRAGOSTII MELE PENTRU EL, CARE MA TINEA PE PAMI9NT... CELUI CARE A LASAT AMPRENTA IN VIATZA MEA NU EXISTA PARTE DIN MINE CARE SA NU DOREASCA ATINGEREA, PRIVIREA, MINGIIEREA TA...



"ADECA" eu am citit de doua ori si inca odata am pus-o pe Barbi, si tot n-am inteles ce-i cu noi astia care " cEtim"
Doamna scumpa, ce probleme aveti, ca sincer n-am inteles nimic din miile de litere. Ne puteti lamuri?
Asteptam cu nerabdare.
stem_29
Postat pe 6 Iulie 2010 14:24
De la: rashela, la data 2010-07-06 14:22:58Nah, nu s-a dus in cer, Doamne fereste! Probabil ca s-a dus la alta.

Off topic. Imi amintesc eu aiurea sau exista un topic cu intrebraea: "Cum ati ajuns pe Kudika?" Ca-i prea de tot. Daca dai pe google sa caute: batuta / inselata / parasita / daca tu nu ma vrei, eu te vreau, sigur te trimite pe Kudika.


rashela, ia uite.....nu zice c-a tinut-o pe pamant? doar nu s-o dus " ala" pe luna..
DEDIK ACESTE CUVINTE BARBATULUI PE CARE L-AM IUBIT LA NEBUNIE, PENTRU CARE AM LUPTAT PINA IN ULTIMUL MOMENT, DUPA CARE AM FOST GATA SA MOR SI DACA NU AM PLECAT, DATORITA DRAGOSTII MELE PENTRU EL, CARE MA TINEA PE PAMI9NT... CELUI CARE A LASAT AMPRENTA IN VIATZA MEA NU EXISTA PARTE DIN MINE CARE SA NU DOREASCA ATINGEREA, PRIVIREA, MINGIIEREA TA
stem_29
Postat pe 6 Iulie 2010 14:27
Am intrebat bine? sau am speriat femeia?
stem_29
Postat pe 6 Iulie 2010 14:28
A tinut-o pe pamant sau a izbit-o de pamant? Fara suparare da` mie asa mi se pare!
Barbie30
Postat pe 6 Iulie 2010 14:30
De la: Barbie30, la data 2010-07-06 14:30:57A tinut-o pe pamant sau a izbit-o de pamant? Fara suparare da` mie asa mi se pare!

ahahahaha
e " grele" cu limba romana.
stem_29
Postat pe 6 Iulie 2010 14:32
Cine-i Barbi?
rashela
Postat pe 6 Iulie 2010 14:33
Nu si nu! Am recitit si nu-mi place.

"A iubi inseamna a suferi". NU. Dar a nu fi iubit de cel pe care il iubesti, DA. Dar nu zice o vorba din batrani ca te inveti si cu suferinta?
rashela
Postat pe 6 Iulie 2010 14:36
De la: rashela, la data 2010-07-06 14:36:11Nu si nu! Am recitit si nu-mi place.

"A iubi inseamna a suferi". NU. Dar a nu fi iubit de cel pe care il iubesti, DA. Dar nu zice o vorba din batrani ca te inveti si cu suferinta?


Barbi e " colega" mea de forum ...cu ea m-am "plimbat" azi prin neant.
No bun, daca-i asa......fie, poate vine peste vreo luna si mai scire.
Mie-mi pare ca unele in drum spre dus aplica cate un topic
stem_29
Postat pe 6 Iulie 2010 14:41
Nu a aparut Romeo sa-si spuna replica?
Barbie30
Postat pe 8 Iulie 2010 10:14
De la: rashela, la data 2010-07-06 14:22:58Nah, nu s-a dus in cer, Doamne fereste! Probabil ca s-a dus la alta.

Off topic. Imi amintesc eu aiurea sau exista un topic cu intrebraea: "Cum ati ajuns pe Kudika?" Ca-i prea de tot. Daca dai pe google sa caute: batuta / inselata / parasita / daca tu nu ma vrei, eu te vreau, sigur te trimite pe Kudika.


cata drepatate ai....
anastasia_m
Postat pe 8 Iulie 2010 18:17
De la: maryanncik, la data 2010-07-06 14:02:06Putina mea experienta de viata m-a invatat ca numeni nu este stapin pe nimic. Totul e o iluzie... Kind intilnim pe cineva avem impresia ca intreg universul e deacord. Cu toate acestea daca ceva e gresit, nimic nu ramine.
Am inteles ca totul ne desparte pe tine si pe mine> distanta oamenii, viatza, poate kiar si destinul. Amintirea ta nu are unde sa ma afle. Privirea ta nu ma va gasi nicaieri. De ce continuam sa luptam uneori pentru ceva inutil?Cind vom intelege> in dragoste nimeni nu poate miza pe ope nimeni, fiecare dintre noi raspunde pentru ceea ce simte si nu putem da vina UNUL PE CELALALT. De ce oare tu, care citesti aceste rinduri ai cazut prada unor contraziceri anul trecut, luna trecuta, saptamina trecuta, ieri?... Ai fost pentru mine poate doar o obsesie uriasa, trebuinta ca aerul si apa. te-am iubit si nu regret nimic fiinca a iubi inseamna asuferi si cum multi fug de suferinta, putini stiu sa iubeasca. Eu am avut puterea si curajul de a demonstra ca sint capabila sa iubesk.
Lumea este in miinile celor care au curajul sa viseze si sa-si asume riskul de a trai propriile vise! Iar viatza trebuie traita asa cum este pentru ca ni=-a fost data fara sa o cerem si ni se va klua fara sa fim intrebati. DEDIK ACESTE CUVINTE BARBATULUI PE CARE L-AM IUBIT LA NEBUNIE, PENTRU CARE AM LUPTAT PINA IN ULTIMUL MOMENT, DUPA CARE AM FOST GATA SA MOR SI DACA NU AM PLECAT, DATORITA DRAGOSTII MELE PENTRU EL, CARE MA TINEA PE PAMI9NT... CELUI CARE A LASAT AMPRENTA IN VIATZA MEA NU EXISTA PARTE DIN MINE CARE SA NU DOREASCA ATINGEREA, PRIVIREA, MINGIIEREA TA...



BUN.
Si acum ce ai vrut sa zici mai sus?
Cine a inteles sa ma lumineze si pe mine.
Micsunica
Postat pe 16 Iulie 2010 23:00
Pai hai sa-ti explic. Fata a vrut, de cand se stie, sa scrie romane...si n-a avut curaj sa spuna...asdar, s-a decis, sub protectia anonimatului, sa-si faca debutul pe kudika

Lamurita? By the way, tu cum mai esti?
grasshopper
Postat pe 16 Iulie 2010 23:06
De la: maryanncik, la data 2010-07-06 14:02:06........... MINGIIEREA TA...


presupun ca vine de la MINGE, si te jucai toata ziua cu mingiutele lui.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 16 Iulie 2010 23:09
fir-as sa fiu! mie-mi suna a scrisoare de adio! intrati pe profilul fetei sa-i vedeti statusul...

Bine, ca n-are pic de sens ceea ce a scris ea, asta e partea a doua. Ca sa nu mai zic cat isi bate joc de biata limba romana...
kitty_krieger
Postat pe 17 Iulie 2010 00:06
De la: kitty_krieger, la data 2010-07-17 00:06:26fir-as sa fiu! mie-mi suna a scrisoare de adio! intrati pe profilul fetei sa-i vedeti statusul...

Bine, ca n-are pic de sens ceea ce a scris ea, asta e partea a doua. Ca sa nu mai zic cat isi bate joc de biata limba romana...

Ce status are "Am adorat o iubire ca m-a ucis"?
Barbie30
Postat pe 17 Iulie 2010 01:11


maryanncik il iubesk atit de tare incit vreau sa mor ca sa ii pot demonstra acest lucru
si asta ce mai vrea sa zica ca se duce dupa madalina manole?
yumy
Postat pe 17 Iulie 2010 07:12
De la: Barbie30, la data 2010-07-06 14:09:15Asa si tipul e si el pe acilea ca sa citeasca sau te-ai chinuit degeaba sa scrii?


arpydia
Postat pe 14 Septembrie 2010 22:56
De la: maryanncik, la data 2010-07-06 14:02:06Putina mea experienta de viata m-a invatat ca numeni nu este stapin pe nimic. Totul e o iluzie... Kind intilnim pe cineva avem impresia ca intreg universul e deacord. Cu toate acestea daca ceva e gresit, nimic nu ramine.
Am inteles ca totul ne desparte pe tine si pe mine> distanta oamenii, viatza, poate kiar si destinul. Amintirea ta nu are unde sa ma afle. Privirea ta nu ma va gasi nicaieri. De ce continuam sa luptam uneori pentru ceva inutil?Cind vom intelege> in dragoste nimeni nu poate miza pe ope nimeni, fiecare dintre noi raspunde pentru ceea ce simte si nu putem da vina UNUL PE CELALALT. De ce oare tu, care citesti aceste rinduri ai cazut prada unor contraziceri anul trecut, luna trecuta, saptamina trecuta, ieri?... Ai fost pentru mine poate doar o obsesie uriasa, trebuinta ca aerul si apa. te-am iubit si nu regret nimic fiinca a iubi inseamna asuferi si cum multi fug de suferinta, putini stiu sa iubeasca. Eu am avut puterea si curajul de a demonstra ca sint capabila sa iubesk.
Lumea este in miinile celor care au curajul sa viseze si sa-si asume riskul de a trai propriile vise! Iar viatza trebuie traita asa cum este pentru ca ni=-a fost data fara sa o cerem si ni se va klua fara sa fim intrebati. DEDIK ACESTE CUVINTE BARBATULUI PE CARE L-AM IUBIT LA NEBUNIE, PENTRU CARE AM LUPTAT PINA IN ULTIMUL MOMENT, DUPA CARE AM FOST GATA SA MOR SI DACA NU AM PLECAT, DATORITA DRAGOSTII MELE PENTRU EL, CARE MA TINEA PE PAMI9NT... CELUI CARE A LASAT AMPRENTA IN VIATZA MEA NU EXISTA PARTE DIN MINE CARE SA NU DOREASCA ATINGEREA, PRIVIREA, MINGIIEREA TA...



bai fetito tu intelegi ca nu ma interesezi???????????????????? asta se numeste hartuire!!!!!!!!!!!!

dispari!!!!!!! esti penibila,nu te vreau,nu te plac,nu te doresc,nu te iubesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

am facut sex cu tine atunci ca eram beat manga,nici nu mai stiu cum a fost!!!!!!!!!!!!!!


DISPARI CA MA FACI DE RAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


POATE APARE ALA SI SPUNE ASA
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 14 Septembrie 2010 23:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt geloasa 3 De la: l_diana_c 29 Mai 2009 20:09
un sfat 12 De la: brunetica 20 Octombrie 2013 11:52
O situatie imposibila... 36 De la: 23 August 2015 22:31
Pentru barbatii care vor sa stie mai multe 13 De la: adina_black 1 Noiembrie 2009 19:25
Taut & taur=cine da o parere???? 4 De la: kudika_938443 21 Octombrie 2013 09:02