Setari Cookie-uri

buna

buna... am si eu o problema :) ... stau cu o fata de 7 luni... dupa 3 luni ne`am despartit pt ca s`a intors la fostul ei prieten (ea mi`a zis ca a stat 8 luni cu el si ca a fost o obsesie pt ea). Dupa o luna s`a certat cu el (el s-a intors la fosta lui prietena) si ea s-a intors la mine, si-a cerut scuze pentru ceea ce a facut, etc etc, iar eu am iertat-o si ne-am impacat. Problema nu este aceasta, ci faptul ca de cand m-am impacat cu ea inapoi nu mai am incredere in ea si mi-am schimbat total comportamentul fata de ea, fata de prieteni, chiar si cu parintii ma port mai altfel. Acum aproape in orice zi ne certam de la lucruri minore si am devenit foarte gelos pe ea :(.Saptamana trecuta am avut o cearta mai mare, am aflat ca iarasi ma minte (mie imi spunea ca ma iubeste si cand a sunat`o un prieten de`al meu i`a spus ca: "nu prea il iubesc asa mult" si atunci mi`am pierdut increderea de tot in ea. Nu stiu ce sa fac, EU O IUBESC si ea pe mine (mi-a demonstrat-o, a facut tot ce i-am cerut eu), dar as vrea sa imi schimb comportamentul sa fiu ca inainte, dar mie frica ca daca devin la fel iarasi "ma arde" si nu stiu ce sa fac, nu stiu ce sa cred:))... daca a trecut cineva prin asa ceva, imi poate da un sfat :D ... MULTUMESC
alexutzu92
Postat pe 6 Iulie 2010 15:10
Alex, toti trecem prin asa ceva pana gasim persoana potrivita noua. Nu stiu ce inseamna "mi-am schimbat comportamentul" fata de parinti sau prieteni, dar daca ai incerca sa fii tu insuti, ar fi mai bine. Fetele vin si pleaca. Ca si iubirile astea de cateva luni.
rashela
Postat pe 6 Iulie 2010 15:24
Alex, dupa calculele mele ai vreo 18 ani:)
Stai linistit, pana la o prietenie serioasa o sa te obisnuiesti cu copilarii dinastea:)
Ceea ce simti tu nu e iubire asculta la mama!
stem_29
Postat pe 6 Iulie 2010 15:29
Alex, e normal ce ti se intampla! Cand o persoana ti-a tradat increderea...e normal sa nu mai prezinte pt tine o incredere asa mare ...e normal sa fii suspicios , e normal sa fii si gelos un pic...si daca imi permiti sa iti spun, cine calca prima data stramb , va calca si a doua oara ..pt ca deja incepe sa fie placut ;)
abramburica
Postat pe 6 Iulie 2010 23:30
eu nasi mai acceptao inapoi
faci o greseala
o luna
cu fostu
poate o lasi tot cu fostu pt sa faca un copil.(sa ramana gravida)
dupaia spune k ea al tau ,
alege.ori te iubeste cu adevarat .ori e o iluzie
alyn27
Postat pe 7 Iulie 2010 00:38
hmmm... eu raman recunoscatoare unei persoane careia i-am scris pe "ascultpovesteata@yahoo.com" ...scrie si tu..
kudika226150
Postat pe 7 Iulie 2010 23:06
nhaah... pai am fost o saptamana cu ea la mare si vad ca am inceput sa imi revin... toata treaba nu era ca nu o iubesc sau chestii de genu, dar nu aveam incredere in ea :) ... acum s-a schimbat situatia :)) e ea in locul meu :)) =)) ... ma rog, o sa vedem noi ce si cum o sa fie mai departe... multumesc celor care mi-ati dat sfaturi :) ...
alexutzu92
Postat pe 17 Iulie 2010 16:32
aaaah ale tineretii valuri. opshpe ani tata.....
Boca
Postat pe 18 Iulie 2010 14:33
:))))... pai da :)))
alexutzu92
Postat pe 20 Iulie 2010 13:10
parerea mea e ca tu esti pentru ea doar de distractie.da poate ma insel nu stiu.insa o data e cu tine apoi cu fostu apoi fostu o lasa balta apoi revine la tine.nu ti se pare ca esti doar de rezerva?daca o cheama fostu ce o sa faca?la care din voi o sa renunte?eu zic sa nu va mai vedeti vreo 2 sapt si sa vezi apoi cum o sa fie?daca ti la ea sau nu?si invers daca tine la tine sau nu.succes si sper sa rezolvi problema
alexia_ela
Postat pe 25 Iulie 2010 22:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt confuza:-?? 11 De la: kudika193514 6 Iunie 2010 17:06
Dezamagire, incorectitudine....cum ma sfatuti sa fac? 90 De la: ema_rice 22 Aprilie 2010 21:44
Ne-am despartit 11 De la: lover_woman 11 Noiembrie 2010 20:37
cand partenerul e de nerecunoscut... 13 De la: hystria1 13 Octombrie 2010 02:33
dragoste....despartire....va rog un sfat...orice!!:(( 25 De la: Lady_Gaga9 24 Martie 2010 20:25