Setari Cookie-uri

Pt Dindirel si Kudika 282 - sex oral si vitaminizare!!!!!!!

Miss,frumos foc baiatul,dar eu sunt prea batrana pentru el.
Barbie30
Postat pe 8 Iulie 2010 20:42
nu foarte batrana....a implinit 23 de curand
miss_darine
Postat pe 8 Iulie 2010 20:43
Multi inainte! Sa-i dai un pupic de la mine
Barbie30
Postat pe 8 Iulie 2010 20:44
De la: miss_darine, la data 2010-07-08 20:43:28 nu foarte batrana....a implinit 23 de curand

eu fac 22 anul asta..
daca va fi solo..
hihihi
dragon_fly88
Postat pe 8 Iulie 2010 20:46
ok, fetelor...un pupic de la barbie si un loc daca se dezocupa pt dragonel
miss_darine
Postat pe 8 Iulie 2010 20:48
feteleeeee....ati umplut cam mult spatiu publicitar ...cu matrimonialele

invidioasa ...care sunt
anastasia_m
Postat pe 8 Iulie 2010 20:48
De la: miss_darine, la data 2010-07-08 20:48:00ok, fetelor...un pupic de la barbie si un loc daca se dezocupa pt dragonel

thanx
dragon_fly88
Postat pe 8 Iulie 2010 20:49
Chiar n-am unde sa pun link-ul asta. Il pun aici. E scurt si scrie acolo despre ce-i vorba.


http://www.libertatea.ro/stire/video-iata-cea-mai-tare-figura-de-dans-294938.html
rashela
Postat pe 8 Iulie 2010 22:36
De la: rashela, la data 2010-07-08 22:36:56Chiar n-am unde sa pun link-ul asta. Il pun aici. E scurt si scrie acolo despre ce-i vorba.


http://www.libertatea.ro/stire/video-iata-cea-mai-tare-figura-de-dans-294938.html






bine incadrat

anastasia_m
Postat pe 8 Iulie 2010 22:40
De la: mitica_1, la data 2010-07-08 18:14:56

Da, din pacate cam asa e bre, dar asta e din cauza lipsei de educatie si a libertatii in care creste !! Nu concep cum un barbat la prima casatorie sa ia o fata trecuta cu voia ei prin alte paturi, [ cica are experienta }eu il consider un "bolovan " fara demnitate pe acel barbat !Pai unde e mandria fetei bre ? unde e mandria barbatului ca el e primul ?


Daca in asta sta mindria barbatului, ca el el primul, daca de asa ceva are nevoie ca sa se simta barbat, mie imi pare rau pentru el. Inseamna ca are nevoie sa se simta valoros in functie de chestiuni care nu tin de el si care n-au nici o legatura cu valoarea umana a unei persoane. Cu ce-i creste cuiva valoarea umana prin simplul fapt ca nu a facut sex cu nimeni pina la 32 de ani? Cunosc caz, nici o problema. Si persoana e atit de satula de propria nemultumire si de viata ei in singuratate si tristete incit nu si-ar mai schimba pentru nimic in lume tabieturile ca se accept un barbat in viata ei.
soraderazboi
Postat pe 8 Iulie 2010 22:41
Va mai dau un link. Poate multi il stiti. Eu nu-l stiam. Si am ras (rad inca) cu mare pofta.

http://www.youtube.com/watch?v=I2zl5ZuICas
rashela
Postat pe 9 Iulie 2010 00:10
Ooooooo ce surpriza ! si topicul asta mi-l dati mie cadou pentru ca v-am recomandat sursa de vitaminizare ?????? ma simt
Dindirel
Postat pe 9 Iulie 2010 15:33
De la: dindirel, la data 2010-07-09 15:33:44 Ooooooo ce surpriza ! si topicul asta mi-l dati mie cadou pentru ca v-am recomandat sursa de vitaminizare ?????? ma simt


hai stergeti ochelarii si stai cuminte p'acilea ca acu apare si 282
anastasia_m
Postat pe 9 Iulie 2010 15:50
de fapt..e spatiu tine si 282 pt a va cunoaste mai bine..si a lasa topicu' ala si pt altii neseriosi
hai...trebuie sa vina...
dragon_fly88
Postat pe 9 Iulie 2010 15:54
De la: mitica_1, la data 2010-07-09 17:00:59
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-08 17:58:26
De la: mitica_1, la data 2010-07-08 17:55:26 Interesant e topicul asta bre !!! o sa-i transmit prin mesaj privat lui Dindirel ca e patron de topic ! Nu inteleg nici eu conceptia lui, nici eu nu sunt pentru sex oral cu forta, dar daca partenerii vor, eu zic ca e problema lor daca se inteleg !! Eu am fost exclus prima data de pe acest forum ca nu am fost de acord cu femeile care nu se marita virgine si vreau sa o intreb pe aceasta Kudika ce parere are , e indicat ca mireasa sa fie virgina la nunta ??? Asa ca o sa schimb subiectul topicului !!!


ahaaaaaa...chiar crezi ca mai sunt fete virgine?
nu citesti reviste..sa vezi de la ce varsta vor experiente?
crede-ma..nu prea e la moda




Asa e bre, cica daca sunt virgine n-au experienta si sunt destui " bolovani" care nu le iau fara experienta !

mah, acum "bolovanii" inseala si p-alea pe care le iau..cu si fara experienta..
nici ca ele nu-s virgine nu e pbma si nici ca-s luate sau nu......
pe bune..ai vrea o virgina? sa te scoata din sarite cu temeri d-alea "eu nu vreau"? sau una care te rastoarna si te despuiaza?
acum sa-mi fie rusine o fi televizorul de vina
dragon_fly88
Postat pe 9 Iulie 2010 17:10
De la: mitica_1, la data 2010-07-09 17:15:30
De la: anastasia_m, la data 2010-07-08 18:25:22Nea Mitica .......esti de pe vremea cu cearceaful ???????????
:


sml-love0049: Mii si mii de flori proaspete, nu sunt de pe vremea cearceafului, adevarul e ca pe timpul ala erau fetele mai serioase , cuminti si la maritis cunosteau un singur barbat ,acum cu*rv*asa*ria e in floare, adica cu cat trece prin mai multe paturi cu atat e mai emancipata !!!!


nu vrei sa-ti fac cunostinta cu bunica?????? are 92 de ani ...da o gandireee... si zau ii plac si florile .. nici nu zareste ca is ofilite


P.S. pentru tine o fata care nu mai este virgina e c***a???????? thuamnee...
anastasia_m
Postat pe 9 Iulie 2010 17:22
De la: mitica_1, la data 2010-07-09 17:20:27
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-09 17:10:31
De la: mitica_1, la data 2010-07-09 17:00:59
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-08 17:58:26
De la: mitica_1, la data 2010-07-08 17:55:26 Interesant e topicul asta bre !!! o sa-i transmit prin mesaj privat lui Dindirel ca e patron de topic ! Nu inteleg nici eu conceptia lui, nici eu nu sunt pentru sex oral cu forta, dar daca partenerii vor, eu zic ca e problema lor daca se inteleg !! Eu am fost exclus prima data de pe acest forum ca nu am fost de acord cu femeile care nu se marita virgine si vreau sa o intreb pe aceasta Kudika ce parere are , e indicat ca mireasa sa fie virgina la nunta ??? Asa ca o sa schimb subiectul topicului !!!


ahaaaaaa...chiar crezi ca mai sunt fete virgine?
nu citesti reviste..sa vezi de la ce varsta vor experiente?
crede-ma..nu prea e la moda




Asa e bre, cica daca sunt virgine n-au experienta si sunt destui " bolovani" care nu le iau fara experienta !

mah, acum "bolovanii" inseala si p-alea pe care le iau..cu si fara experienta..
nici ca ele nu-s virgine nu e pbma si nici ca-s luate sau nu......
pe bune..ai vrea o virgina? sa te scoata din sarite cu temeri d-alea "eu nu vreau"? sau una care te rastoarna si te despuiaza?
acum sa-mi fie rusine o fi televizorul de vina





Daca barbatul mai face cate o "scapare" pe alaturi , se permite bre ca-e barbat , el scutura caciula si pleaca , el e capul familiei, important sa nu-si neglijeze consoarta , la femeie nu se permite asa ceva ca se " murdareste pe frunte !!!!

ia uite unde ajungem noi..
ce intb am mai pus eu odata pe aia cu sexul oral necesar..o repet si pt tine:
o femeie care insala e t..a..un barbat care insala cum e numit?
ah..stai ca are voie
nu are nimeni voie sa insele increderea si timpul cuiva
ok?
dragon_fly88
Postat pe 9 Iulie 2010 17:23
De la: Barbie30, la data 2010-07-08 18:17:52Nenea Mtica,unde mai gasesti fete virgine?

la gradinita
roz5blue6lila7
Postat pe 9 Iulie 2010 17:29
Darineee... redenumeste titlul topicului ca il uitasi pe nea Mitica !!!! phuiii... ce trio??????

'' Ma cheama Mitica palaria si bastonul dumneavoastra''

ai grija mare la palarie ca acusi apare Dindirica cu nodul la batic pe stanga
anastasia_m
Postat pe 9 Iulie 2010 17:39
love is in the air...
Barbie30
Postat pe 9 Iulie 2010 17:48

Barbatul e seful familiei, el are datoria sa-si respecte familia, sotia , sa o iubeasca,dar daca mai calca "stramb" la el se mai permite ca el "intra '' femeia nu, ca in ea " se intra " ! si aici e problema bre !!! [/quote]




ne umpli capul cu vorbe frumoase de ne timiti in lumea oniricului si ne trantesti care una de ne trezesti la realitate!
roz5blue6lila7
Postat pe 9 Iulie 2010 17:57
De la: mitica_1, la data 2010-07-08 17:55:26 Interesant e topicul asta bre !!! o sa-i transmit prin mesaj privat lui Dindirel ca e patron de topic ! Nu inteleg nici eu conceptia lui, nici eu nu sunt pentru sex oral cu forta, dar daca partenerii vor, eu zic ca e problema lor daca se inteleg !! Eu am fost exclus prima data de pe acest forum ca nu am fost de acord cu femeile care nu se marita virgine si vreau sa o intreb pe aceasta Kudika ce parere are , e indicat ca mireasa sa fie virgina la nunta ??? Asa ca o sa schimb subiectul topicului !!!

bre, crezi ca daca ti-ai pus ochelari nu te mai recunoaste lumea???
kitty_krieger
Postat pe 9 Iulie 2010 18:02
De la: mitica_1, la data 2010-07-09 17:46:18
De la: anastasia_m, la data 2010-07-09 17:39:04Darineee... redenumeste titlul topicului ca il uitasi pe nea Mitica !!!! phuiii... ce trio??????

'' Ma cheama Mitica palaria si bastonul dumneavoastra''

ai grija mare la palarie ca acusi apare Dindirica cu nodul la batic pe stanga




Uite , asta imi place la talica bre, ca esti ca mine, dar tot nu mi-ai raspuns de ce e prea tarziu cand am zis ca te pun in avatar ? Din spuma marii te-ai nascut, o floare intre flori, inflorita vei sta de seara pana-n zori !!


mai nea Miticaaa.... vezi tu cum sta treaba asta cu ...tarziu???? tarziu e pentru tine sa-ti mai revi la realitate!! si da ma simt...... onorata da cedez din nou locul Dindiricai.....zau bre e potrivita rau pt tine!!! la cat de infasurata e .....!!??!! iar versurile alea prafuite......?????? zau mai nea Mitica ...chiar asa??!!!

anastasia_m
Postat pe 9 Iulie 2010 18:08
De la: rashela, la data 2010-07-09 00:10:53Va mai dau un link. Poate multi il stiti. Eu nu-l stiam. Si am ras (rad inca) cu mare pofta.

http://www.youtube.com/watch?v=I2zl5ZuICas

super!!!! am ras cu lacrimi!!!
miss_darine
Postat pe 9 Iulie 2010 18:43
De la: mitica_1, la data 2010-07-09 17:36:14
Pai bre , depinde in ce situatie si-a pierdut virginitatea !!! daca si-a pierdut-o la maritat cu sotul ei , e normal , daca a fost violata , nu e de vina , dar daca si-a pierdut-o cu voia ei prin alt pat cu alti handralai , atunci e cu*rv* a !!!!!

matale nea mitica esti real?
dom'le nu-mi vine sa cred...pana si in aziluri au bagat astia calculatoare conectate la internet...ntz ntz ntz...si cica e criza in romania
miss_darine
Postat pe 9 Iulie 2010 18:50
De la: mitica_1, la data 2010-07-09 17:40:15
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-09 17:23:37
De la: mitica_1, la data 2010-07-09 17:20:27
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-09 17:10:31
De la: mitica_1, la data 2010-07-09 17:00:59
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-08 17:58:26
De la: mitica_1, la data 2010-07-08 17:55:26 Interesant e topicul asta bre !!! o sa-i transmit prin mesaj privat lui Dindirel ca e patron de topic ! Nu inteleg nici eu conceptia lui, nici eu nu sunt pentru sex oral cu forta, dar daca partenerii vor, eu zic ca e problema lor daca se inteleg !! Eu am fost exclus prima data de pe acest forum ca nu am fost de acord cu femeile care nu se marita virgine si vreau sa o intreb pe aceasta Kudika ce parere are , e indicat ca mireasa sa fie virgina la nunta ??? Asa ca o sa schimb subiectul topicului !!!


ahaaaaaa...chiar crezi ca mai sunt fete virgine?
nu citesti reviste..sa vezi de la ce varsta vor experiente?
crede-ma..nu prea e la moda




Asa e bre, cica daca sunt virgine n-au experienta si sunt destui " bolovani" care nu le iau fara experienta !

mah, acum "bolovanii" inseala si p-alea pe care le iau..cu si fara experienta..
nici ca ele nu-s virgine nu e pbma si nici ca-s luate sau nu......
pe bune..ai vrea o virgina? sa te scoata din sarite cu temeri d-alea "eu nu vreau"? sau una care te rastoarna si te despuiaza?
acum sa-mi fie rusine o fi televizorul de vina





Daca barbatul mai face cate o "scapare" pe alaturi , se permite bre ca-e barbat , el scutura caciula si pleaca , el e capul familiei, important sa nu-si neglijeze consoarta , la femeie nu se permite asa ceva ca se " murdareste pe frunte !!!!

ia uite unde ajungem noi..
ce intb am mai pus eu odata pe aia cu sexul oral necesar..o repet si pt tine:
o femeie care insala e t..a..un barbat care insala cum e numit?
ah..stai ca are voie
nu are nimeni voie sa insele increderea si timpul cuiva
ok?




Barbatul e seful familiei, el are datoria sa-si respecte familia, sotia , sa o iubeasca,dar daca mai calca "stramb" la el se mai permite ca el "intra '' femeia nu, ca in ea " se intra " ! si aici e problema bre !!!

sa inteleg ca ti-ai inselat femeia
chiar daca iti face copii?chiar daca te respecta?chiar daca nu ti-a gresit cu nimic?o inseli?
hai frate..ma lesi?
cum poti sa gandesti asa ceva?ma asteptam la mai multe din partea ta..aici dovedesti ca esti misogin cu litere mari-imi pare rau ca ai varsta asta-..
gandeste-te cum se simte o femeie tradata...asa cum va simtiti si voi cand sunteti incornorati...
repet: NIMENI NU TREBUIE SA-SI BATA JOC DE TIMP SI INCREDERE!
asa, adica mai pe romaneste: daca te-ai insurat stai dracu' in banca ta. daca nu mai bine stateai pe tusa, din pat in pat, decat sa pleci tot ca inainte....
si daca tot inseli, cu cine mama dracu' inseli ca sa-ti arati tu barbatia si maturitatea?
nu cu neexperimentate?adica..cu alea, dhe, care erau mai neincepute?
hai ca ne invartim in jurul cozii
dragon_fly88
Postat pe 11 Iulie 2010 14:24
De la: mitica_1, la data 2010-07-09 17:32:08

Da, in asta trebuie sa stea mandria sotului, sa fie el primul si singurul barbat la femeia lui, sa nu foloseasca nevasta second hand ! Valoarea umana creste la fiecare individ in functie de faptele sale, iar pastrarea virginitatii pentru un singur barbat care ii va fii si sot, arata curatenia spirituala , a femeii , ea poate sa mearga oriunde cu fruntea sus curata si daca sotul mai geseste , are dreptul moral sa ia atitudine , altfel nu !!!!!!


Ahaha, adica daca nu te futi esti curata spiritual. Ce gindire reductionista, de morala facuta la coltul satului. Pentru taranii de pe vremea lui Papura Voda probabil ca mergea, ca ei nu stiau multe si nici nu aveau cum sa-si cultive mintea, dar pentru un om cu pretentii la mansarda nu mai merg rasuflate de-astea.
Deci o nevasta e valoroasa doar daca-si pastreaza "comoara" numai pentru tine. Halal gindire. Cita profunzime, cita etica, dom'le!

Cit despre aia cu barbatul e seful familiei si el mai poate scapa strimb pentru ca el intra in femeie si nu invers, iata filozofie de coada vacii. Ce mai, m-am lamurit cu ce interlocutor m-am ales in acest caz.
soraderazboi
Postat pe 11 Iulie 2010 22:53
De la: soraderazboi, la data 2010-07-07 21:58:20282 singura a declarat ca barbatul ala dupa care ea-i in limba tragea de ea sa i-o ia la oral. Intre timp, el iesea mereu cu fosta nevasta. Iar 282 pretinde ca ea si barbatul asta aveau o relatie.
Am retinut povestea pentru ca era atit de idioata, incit...
Pina la urma, sa stii ca oamenii astia au o realizare: sint foarte bagati in seama pe forum. Sint personaje. Asa cum in viata reala nu vor fi niciodata. Acolo cu siguranta nu sint decit niste fantome.
tine-ti gura aiaia mai femeie proata mai esti ..intr-adevar o idioata mai mare ca dumneata nu am vazut esti ahtiata sa razboi si scandaluri ia mai cara-te de aici
kudika029282
Postat pe 11 Iulie 2010 22:54
282, tu auzi voci cind tastezi?
soraderazboi
Postat pe 11 Iulie 2010 22:57
De la: soraderazboi, la data 2010-07-11 22:53:29
De la: mitica_1, la data 2010-07-09 17:32:08

Da, in asta trebuie sa stea mandria sotului, sa fie el primul si singurul barbat la femeia lui, sa nu foloseasca nevasta second hand ! Valoarea umana creste la fiecare individ in functie de faptele sale, iar pastrarea virginitatii pentru un singur barbat care ii va fii si sot, arata curatenia spirituala , a femeii , ea poate sa mearga oriunde cu fruntea sus curata si daca sotul mai geseste , are dreptul moral sa ia atitudine , altfel nu !!!!!!


Ahaha, adica daca nu te futi esti curata spiritual. Ce gindire reductionista, de morala facuta la coltul satului. Pentru taranii de pe vremea lui Papura Voda probabil ca mergea, ca ei nu stiau multe si nici nu aveau cum sa-si cultive mintea, dar pentru un om cu pretentii la mansarda nu mai merg rasuflate de-astea.
Deci o nevasta e valoroasa doar daca-si pastreaza "comoara" numai pentru tine. Halal gindire. Cita profunzime, cita etica, dom'le!

Cit despre aia cu barbatul e seful familiei si el mai poate scapa strimb pentru ca el intra in femeie si nu invers, iata filozofie de coada vacii. Ce mai, m-am lamurit cu ce interlocutor m-am ales in acest caz.
mars de aici mai muiere idioata si redusa mintal se vede ca esti nefututa..ai o conceptie de taranca nespalata din aia de la marginea satului cu o filozofie de analfabeta de la coada vacii..asta esti dumneata mai femeie plina de istericale si manii josnice
kudika029282
Postat pe 11 Iulie 2010 22:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Top greseli pe care le fac barbatii in timpul sexului(sursa stirileprotv.ro) 75 De la: l_diana_c 1 Iunie 2009 16:04
as avea nevoie de putin ajutor daca se poate ... 17 De la: crissa_909 25 Martie 2009 15:34
femei carora le place sa se masturbeze 64 De la: Thais13 21 Septembrie 2013 16:31
Jucarii Sexuale 37 De la: ioanababy 2 Aprilie 2020 13:30
poveste de viata! pliz hepl 24 De la: kudika_992055 12 August 2015 18:52