Setari Cookie-uri

Pt Dindirel si Kudika 282 - sex oral si vitaminizare!!!!!!!

De la: dindirel, la data 2010-07-13 14:32:49ªtampila data citat [ = ' calin_eu '= '2010 - 07-13 11:05:08 " Nume quote] [ miss_darine = ' date = '2010 - 07 - 13 10:54:18 '] : LMS - mad0217 : IO te - Nivelul detectivii se ascundeau pe ... kudika ... : LMS - mad0217 : MA CA IO ienervati Nu m -am gandit la asemanari : LMS - mad0217 : [ / quote / > < br]

Darine , probabilitatea CA, in tarisoara Asta SA Mai existe Trei persoane Cu o astfel de gandire e Foarte Micã ... IAR daca mergem departe Mai, probabilitatea ca Trei persoane atat de limiteaza sa se adune pe acelasi forum e inexistenta . Numai version cazul version UA de îngrijire o secta o Lor si umbla " GRUP În " : LMS - happy0028 : : LMS - happy0028 : : LMS - happy0028 : Dar la pacta sunt Pisica de intelijenti Tara mi -e pierde CA S- AR unul de Cand celalalt Rapida AR Pasi in Lumea reala : LMS - confused0024 : Ar fi ca si caprioarele pe gheata : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 :
Concluzia mea e simpla Una ... Dindirel ieftin Teatru joaca ONU , Dar e suficient de amuzant incat sa ne atraga atentia . E amuzant principiile perseverenta si convingerea îngrijire Cu sustine teoriile ISI PE îngrijire pacta sunt convins ca nici el Nu Le Mai Crede Vreme de multa ... Dar ii convine postura de " mascarici "al forumului si cupru se complace / BUC ...
Caz version orice topicul Asta e extraordinar pentru CEI îngrijire VOR SA Mai Puna niste kilograme in plus : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 :: LMS - happy0009 :: LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 :: LMS - happy0009 :: LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : [/ quote]







: SML - tongue0023 : Ai dreptate , concluzia e Prea simpla , e în functie de capacitatea ta de gandire , adica prea simpla !!!!!


Nenea Dindirel ai inceput sa scrii in chineza?
Barbie30
Postat pe 13 Iulie 2010 14:35
dindirel scrie precum gandeste adica alambicat!
fante_de_dorobanti
Postat pe 13 Iulie 2010 14:37
[ semnatura citat = ' Barbie30 datã " = '2010 - 07-13 14:35:10 " semnatura quote] [ dindirel date = '= '2010 - 07 - 13 14:32:49 '] de date semnatura [ citat = ' calin_eu '= '2010 - 07-13 11:05:08 " Nume quote] miss_darine [ = ' data = '2010 - 07-13 10:54:18 '] : LMS - mad0217 : te IO - Nivelul detectivii se ascundeau pe ... kudika ...: LMS - mad0217 : MA CA IO ienervati Nu m -am gandit la asemanari : LMS - mad0217 : [ / quote / > < br]

Darine , probabilitatea CA, în tarisoara Asta SA Mai existe Trei persoane Cu o astfel de gandire e Micã Foarte ... IAR daca mergem departe Mai, probabilitatea ca Trei persoane atat de limiteaza sa se adune pe acelasi forum e inexistenta . Numai versiunea cazul versiunea UA de îngrijire o secta o Lor si umbla "versiunea GRUP " : LMS - happy0028 : : LMS - happy0028 : : LMS - happy0028 : Dar la pacta sunt Pisica de intelijenti Tara mi -e pierde CA S -AR unul de Cand celalalt Rapida AR Pasi in Lumea reala : LMS - confused0024 : Ar fi ca si caprioarele pe gheata : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 :
Concluzia mea e simpla Una ... Dindirel ieftin Teatru joaca ONU , Dar e suficient de amuzant incat sa ne atraga atentia . E amuzant principiile perseverenta si convingerea îngrijire Cu sustine teoriile ISI PE îngrijire pacta sunt convins ca nici el Nu Le Mai Crede Vreme de multa ... Dar ii convine postura de " mascarici "al forumului si cupru se complace / BUC ...
Caz engleza orice topicul Asta e extraordinar pentru CEI îngrijire VOR SA Mai Puna niste kilograme in plus : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 :: LMS - happy0009 :: LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 :: LMS - happy0009 :: LMS - happy0009 : : LMS - happy0009 : [ / quote / > < br]







: LMS - tongue0023 : Ai dreptate , concluzia e Prea simpla , e in functie de capacitatea ta de gandire , adica Prea simpla !!!!! : LMS - tongue0023 : [ / quote / > < br]

Nenea Dindirel ai inceput sa scrii in chineza ? : LMS - happy0044 : [/ quote]




: LMS - love0049 : : LMS - sign0199 : Nu Papusa scumpa , Nu inteleg Dar , cand postez ceva , Scris APAR cuvintele amestecate, fraze de neanteles , pacta sunt servanda aiurea , si APAR Alte cuvinte , Nu stiu ce FAC CEI de la Kudika FEL la e si la tine ???
Dindirel
Postat pe 13 Iulie 2010 14:41
[ citat alambicat semnatura = ' data fante_de_dorobanti '= '2010 - 07-13 14:37:39 ", precum ] scrie dindirel adica gandeste [ / ! quote]



: LMS - confused0006 : lasa -ma pe mine Cu ce gandesc si scrie ceva referitor la tema topicului ,
Dindirel
Postat pe 13 Iulie 2010 14:51
Barbatii adevarati nu s-ar lauda in vecii vecilor in halul asta. Cred ca ai multe lipsuri de incerci sa compensezi asa.
soraderazboi
Postat pe 13 Iulie 2010 16:25
De la: calin_eu, la data 2010-07-13 11:30:29
De la: miss_darine, la data 2010-07-13 11:28:22stai cuminte caline, ca ti-o baga p'aia cu "barbatii e niste nespalati"


Inseamna ca ea a facut sex oral dar s-a ales cu sechele din cauza ca le-o sugea doar nespalatilor... Scuzati expresia
sa-ti fie rusine ami jigodie puturoasa....eu sunt prea curata ca sa ma murdaresc cu scarbosul ala de sex oral pe care il fac curvele care se prostitueaza ..daca vrei sa stii ca alea le suge la toti nespalatii sexul pentru bani..de ce ma jignesti pe mine....???
kudika029282
Postat pe 13 Iulie 2010 16:30
Pe tine te-a jignit natura, aratare.
(na, ca n-am putut sa ma abtin de data asta)
soraderazboi
Postat pe 13 Iulie 2010 16:32
De la: dindirel, la data 2010-07-13 12:50:11
De la: kudika029282, la data 2010-07-12 23:48:08
De la: dindirel, la data 2010-07-12 19:52:56
De la: baba_cloanta, la data 2010-07-12 19:24:10
De la: mitica_1, la data 2010-07-09 17:00:59
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-08 17:58:26
De la: mitica_1, la data 2010-07-08 17:55:26 Interesant e topicul asta bre !!! o sa-i transmit prin mesaj privat lui Dindirel ca e patron de topic ! Nu inteleg nici eu conceptia lui, nici eu nu sunt pentru sex oral cu forta, dar daca partenerii vor, eu zic ca e problema lor daca se inteleg !! Eu am fost exclus prima data de pe acest forum ca nu am fost de acord cu femeile care nu se marita virgine si vreau sa o intreb pe aceasta Kudika ce parere are , e indicat ca mireasa sa fie virgina la nunta ??? Asa ca o sa schimb subiectul topicului !!!


ahaaaaaa...chiar crezi ca mai sunt fete virgine?
nu citesti reviste..sa vezi de la ce varsta vor experiente?
crede-ma..nu prea e la moda




Asa e bre, cica daca sunt virgine n-au experienta si sunt destui " bolovani" care nu le iau fara experienta !


bre mitica-dindirica alias violatoru nici eu la varsta mea nu te-as vrea de barbat dar promit s-o intreb pe vacuta mea cea de toate zilele dar sa stii ca-i place sa fie tratata frumos altfel da cu copita! nici ei nu-i plac mitocanii!





Clarifica-te ca vad ca esti noua pe aici, de partea cui esti , a lui dindirel si kudika adica impotriva sexului oral, sau esti de partea adeptilor "vitaminizarii " ?















































pai nu intelegeti ca eu si dindirel suntem categoric impotriva scarbosului de sex oral..si nu avem aceleasi pareri cu adeptele linsului si suptului de organe ca nebuna aia :soraderazboi: care e mai proasta ca o gaina jumulita.....mai ales la lectia de oral
:




sml-love0049: Ce sa faci , eu le inteleg, pentru ele sexul oral e ca drogul ; daca o data l-au "gustat" si "vitaminele " au concentratie mare, nu mai pot scapa de el, le cere organismul !!
bine le mai zici mai dindirel..curvele astea josnice si-au pierdut rusinea sunt mai rau ca catelelel le place sa molfaiasca in gura bucata aia de carne si sa inghita vitaminele ce ies din ea..de aia le place atata sa o suga..e tare vitaminoasa asa se pare pentru femeile astea
kudika029282
Postat pe 13 Iulie 2010 16:34
De la: soraderazboi, la data 2010-07-13 16:32:29Pe tine te-a jignit natura, aratare.
(na, ca n-am putut sa ma abtin de data asta)
mai femeie iisterizata pe dumneata te-a jignit natura...cand te-a facut fara minte....
kudika029282
Postat pe 13 Iulie 2010 16:36
mitica, inapoi la clasa a II-a cu tine sa inveti sa citesti. Deocamdata, nu stii.
soraderazboi
Postat pe 13 Iulie 2010 17:13

Mai Dindirel, tu stii ce inseamna " parvenit" ?

Tu chiar esti un parvenit pe topicul asta ptr ca nu tu ai muncit sa-l creezi, ci altcineva.
Tu doar ai venit si ti l-ai insusit. PARVENITULEEEEEEEE
_fantoma_
Postat pe 13 Iulie 2010 17:50

Aici e cu multiple personalitati!
Barbie30
Postat pe 13 Iulie 2010 18:01
De la: _fantoma_, la data 2010-07-13 17:50:31
Mai Dindirel, tu stii ce inseamna " parvenit" ?

Tu chiar esti un parvenit pe topicul asta ptr ca nu tu ai muncit sa-l creezi, ci altcineva.
Tu doar ai venit si ti l-ai insusit. PARVENITULEEEEEEEE




Mai fantoma forta malefica, sa te lamuresc ; al de a "muncit "la topic ai vazut ce nume i-a dat ? ID-ul meu si al Kudikai ,asa ca ai onoarea sa stai de vorba cu patronul , domnul Dindirel !! De ce nu a pus alt nume ? asa ca talica esti parvenitul , si sa zici merci ca nu-ti cer taxa de locatie + TVA !!
Dindirel
Postat pe 13 Iulie 2010 20:05
De la: Barbie30, la data 2010-07-13 18:01:57
Aici e cu multiple personalitati!






Esti tare scumpa, cu ochisorii aia ai tai cum parca ne privesti pe toti si nu intelegi nimic !!!! !!!!!!!!
Dindirel
Postat pe 13 Iulie 2010 20:09
dindirica, tu si cu 282 sunteti niste personaje culese dintr-o telenovea de prost gust difuzata de kudika....iar pe mine initiatoarea topicului, m-a mancat undeva ca pe floarea cioaca sa va scot din anonimat...ideea era sa incercati sa abordati si alte subiecte, daca va duce tartacutza...dar se pare ca m-am inselat ...si tot de sexul oral va cramponati sorry dar dupa parerea mea si a marii majoritati....sunteti niste obsedati...chiar daca va place sa pozati in victime
miss_darine
Postat pe 13 Iulie 2010 20:18
Si daca femeia e virgina pana in noaptea nuntii si atunci partenerii observa ca nu se potrivesc absolut deloc la pat ce se intampla? Apar frustrarile sexuale, apar amantii, apar femeile suparate, imbufnate si acre. Nu e mai normal ca sa ai un trecut al tau si un viitor comun cu celalalt decat sa fii pura si sa te duci dupa casatorie din mataranga-n mataranga pentru ca nu te satisface barbatul?
goodbye_kitty
Postat pe 13 Iulie 2010 20:38
De la: miss_darine, la data 2010-07-13 20:18:22dindirica, tu si cu 282 sunteti niste personaje culese dintr-o telenovea de prost gust difuzata de kudika....iar pe mine initiatoarea topicului, m-a mancat undeva ca pe floarea cioaca sa va scot din anonimat...ideea era sa incercati sa abordati si alte subiecte, daca va duce tartacutza...dar se pare ca m-am inselat ...si tot de sexul oral va cramponati sorry dar dupa parerea mea si a marii majoritati....sunteti niste obsedati...chiar daca va place sa pozati in victime
tine-ti gura aia spurcata de carbosul de sex oral mai duduie dumneata esti mult prea obsedata de perversiuni anormale..se vede ca ai molfait bucata aia de carne in gura si in plus ai mai inghitit si vitaminele din ea..de aia nu poti renunta la obiceiul ala scarbos???
kudika029282
Postat pe 13 Iulie 2010 20:52
kudika029282
tine-ti gura aia spurcata de carbosul de sex oral mai duduie dumneata esti mult prea obsedata de perversiuni anormale..se vede ca ai molfait bucata aia de carne in gura si in plus ai mai inghitit si vitaminele din ea..de aia nu poti renunta la obiceiul ala scarbos???

sa-ti fie rusine ami jigodie puturoasa....eu sunt prea curata ca sa ma murdaresc cu scarbosul ala de sex oral pe care il fac curvele care se prostitueaza ..daca vrei sa stii ca alea le suge la toti nespalatii sexul pentru bani..de ce ma jignesti pe mine....???

bine le mai zici mai dindirel..curvele astea josnice si-au pierdut rusinea sunt mai rau ca catelelel le place sa molfaiasca in gura bucata aia de carne si sa inghita vitaminele ce ies din ea..de aia le place atata sa o suga..e tare vitaminoasa asa se pare pentru femeile astea

pai nu intelegeti ca eu si dindirel suntem categoric impotriva scarbosului de sex oral..si nu avem aceleasi pareri cu adeptele linsului si suptului de organe ca nebuna aia :soraderazboi: care e mai proasta ca o gaina jumulita.....mai ales la lectia de oral

mai barbate cum ai tupeul sa mai si minti..sexul oral e cel mai scarbos tip de sex practicat de curvele care se prostitueaza..si care sunt mai josnice decat animalele si stau toata noaptea pe strazi sa-si vanda marfa la curvarii perversi

mars de aici mai muiere idioata si redusa mintal se vede ca esti nefututa..ai o conceptie de taranca nespalata din aia de la marginea satului cu o filozofie de analfabeta de la coada vacii..asta esti dumneata mai femeie plina de istericale si manii josnice

gura mea e mult mai curata decat a dumitale care ai molfait in gura bucata aia de carne pana te-ai vitaminizat .....

bine faci dindirel ca nu iti pui mintea cu nebuna aia isterizata "soraderazboi" cred ca si-a facut studiile la bordel de aia ii place sa suga si sa linga organe sexuale barbatesti

ce fel de studii alea de pe centura sau din saloanele de masaje erotice..acolo se baga sexul in gura...

nu este adevarat sexul oral este foarte scarbos pentru o femeie si nu are ce cauta intr-o relatie serioasa in care exista respect si incredere intre parteneri

tineti gura iaia proasta mai tata care faci pe aici numai razboie si conflicte..dumneata esti o ipocrita care ai dea face numai cu impotenti care nu sunt in stare sa faca sex ca oamenii ci numaica cei care sunt neoameni asa ca dumneata care vor sa transforme femeile in catele care sug si ling organe sexuale


acum 282 incearca sa-ti citesti doar cateva din postarile tale de pe acest topic si de pe celalalt si incearca sa fi impartiala... ce denota toate dejectiile tale? daca nu obsesie?
miss_darine
Postat pe 13 Iulie 2010 21:11
darine, este ca si cum i-ai spune unui schizofrenic ca el de fapt are halucinatii si nu se intimpla real tot ce vede. Nu ai cum sa-i spui asta, pentru ca el asta traieste.
Uita-l si pe mitica-fara-frica de aici, desteptul de se lauda pina o sa se umfle ca broscoiul din fabula, dar el din "vecii vecilor" a inteles "vecini" si nici macar dupa ce i se atrage atentia nu-i in stare sa citeasca corect. Ci se umfla in pene ca nu stiu cite limbi stie si a mai terminat si Politehnica.
Damn.
soraderazboi
Postat pe 13 Iulie 2010 21:48
De la: miss_darine, la data 2010-07-13 21:11:04kudika029282
tine-ti gura aia spurcata de carbosul de sex oral mai duduie dumneata esti mult prea obsedata de perversiuni anormale..se vede ca ai molfait bucata aia de carne in gura si in plus ai mai inghitit si vitaminele din ea..de aia nu poti renunta la obiceiul ala scarbos???

sa-ti fie rusine ami jigodie puturoasa....eu sunt prea curata ca sa ma murdaresc cu scarbosul ala de sex oral pe care il fac curvele care se prostitueaza ..daca vrei sa stii ca alea le suge la toti nespalatii sexul pentru bani..de ce ma jignesti pe mine....???

bine le mai zici mai dindirel..curvele astea josnice si-au pierdut rusinea sunt mai rau ca catelelel le place sa molfaiasca in gura bucata aia de carne si sa inghita vitaminele ce ies din ea..de aia le place atata sa o suga..e tare vitaminoasa asa se pare pentru femeile astea

pai nu intelegeti ca eu si dindirel suntem categoric impotriva scarbosului de sex oral..si nu avem aceleasi pareri cu adeptele linsului si suptului de organe ca nebuna aia :soraderazboi: care e mai proasta ca o gaina jumulita.....mai ales la lectia de oral

mai barbate cum ai tupeul sa mai si minti..sexul oral e cel mai scarbos tip de sex practicat de curvele care se prostitueaza..si care sunt mai josnice decat animalele si stau toata noaptea pe strazi sa-si vanda marfa la curvarii perversi

mars de aici mai muiere idioata si redusa mintal se vede ca esti nefututa..ai o conceptie de taranca nespalata din aia de la marginea satului cu o filozofie de analfabeta de la coada vacii..asta esti dumneata mai femeie plina de istericale si manii josnice

gura mea e mult mai curata decat a dumitale care ai molfait in gura bucata aia de carne pana te-ai vitaminizat .....

bine faci dindirel ca nu iti pui mintea cu nebuna aia isterizata "soraderazboi" cred ca si-a facut studiile la bordel de aia ii place sa suga si sa linga organe sexuale barbatesti

ce fel de studii alea de pe centura sau din saloanele de masaje erotice..acolo se baga sexul in gura...

nu este adevarat sexul oral este foarte scarbos pentru o femeie si nu are ce cauta intr-o relatie serioasa in care exista respect si incredere intre parteneri

tineti gura iaia proasta mai tata care faci pe aici numai razboie si conflicte..dumneata esti o ipocrita care ai dea face numai cu impotenti care nu sunt in stare sa faca sex ca oamenii ci numaica cei care sunt neoameni asa ca dumneata care vor sa transforme femeile in catele care sug si ling organe sexuale


acum 282 incearca sa-ti citesti doar cateva din postarile tale de pe acest topic si de pe celalalt si incearca sa fi impartiala... ce denota toate dejectiile tale? daca nu obsesie?
duduie frustrata dupa cum vad eu matale esti tare nebuna si frustrata se vede ca duci lipsa de barbati..ce ai dumneata de te tot le gi de mine.../fiecare cu parerea lui asta e parerea mea despre scarbosul de sex oral..daca nu iti convine nu ai decat sa dispari..acolo la curvele care le place sa faca sex oral...daca nu esti obsedata nu inteleg de ce tot deschizi topicuri cu sex oral si vitaminizare...probabil ca esti ahtiata de acest sex oral altfel nu ai fi toata ziua cu el in gura....
kudika029282
Postat pe 13 Iulie 2010 22:49


pustiu pe aici! dindirel si kudika "ceva cifre" au plecat "s-o puna" de un oral!
fante_de_dorobanti
Postat pe 14 Iulie 2010 09:03
De la: miss_darine, la data 2010-07-13 20:18:22dindirica, tu si cu 282 sunteti niste personaje culese dintr-o telenovea de prost gust difuzata de kudika....iar pe mine initiatoarea topicului, m-a mancat undeva ca pe floarea cioaca sa va scot din anonimat...ideea era sa incercati sa abordati si alte subiecte, daca va duce tartacutza...dar se pare ca m-am inselat ...si tot de sexul oral va cramponati sorry dar dupa parerea mea si a marii majoritati....sunteti niste obsedati...chiar daca va place sa pozati in victime



Se spune ca ce face omul cu mana lui se numeste lucru manual,;Miss darine, cand ai facut topicul nu ai inteles nimic ! .."sa va scot din anonimat " adica ce anonimat ? nu ne cunostea nimeni ? sunt de ajuns postarile !!!!nuuu, ai facut topicul doar ca sa te amuzi pe seama noastra si nu ai stiut cu cine te pui !!-apoi spui "sa incercati sa abordati si alte subiecte".. miss darie ,daca vrei cu mine poti discuta orice subiect , nu stiu daca pe talica te duce tartacuta ,dar am zis ca sa pastram tema topicului legat de..,Sex oral " ... si nu ne cramponam de el , nu suntem obsedati daca asta e tema topicului ,asta e tema,asa ca spune un alt subiect si il discutam !! Vad ca te legi de Kudika, eu nu o cunosc personal dar vad ca parerea ei in legatura cu " sex oral " este o parere de om cu conceptie serioasa, gandeste ca orice om normal care corect ca nu sufera cu-rv-asa-ria si mizeria in sexul oral. si-a spus doar parerea in topic ca oricare forumist si a-ti inceput majoritatea sa o jigniti , cred ca pe multe le-a atins la "rana" ,de asta va raspunde asa si bine face !!!!!
Dindirel
Postat pe 14 Iulie 2010 10:29
De la: dindirel, la data 2010-07-14 10:29:15
De la: miss_darine, la data 2010-07-13 20:18:22dindirica, tu si cu 282 sunteti niste personaje culese dintr-o telenovea de prost gust difuzata de kudika....iar pe mine initiatoarea topicului, m-a mancat undeva ca pe floarea cioaca sa va scot din anonimat...ideea era sa incercati sa abordati si alte subiecte, daca va duce tartacutza...dar se pare ca m-am inselat ...si tot de sexul oral va cramponati sorry dar dupa parerea mea si a marii majoritati....sunteti niste obsedati...chiar daca va place sa pozati in victime



Se spune ca ce face omul cu mana lui se numeste lucru manual,;Miss darine, cand ai facut topicul nu ai inteles nimic ! .."sa va scot din anonimat " adica ce anonimat ? nu ne cunostea nimeni ? sunt de ajuns postarile !!!!nuuu, ai facut topicul doar ca sa te amuzi pe seama noastra si nu ai stiut cu cine te pui !!-apoi spui "sa incercati sa abordati si alte subiecte".. miss darie ,daca vrei cu mine poti discuta orice subiect , nu stiu daca pe talica te duce tartacuta ,dar am zis ca sa pastram tema topicului legat de..,Sex oral " ... si nu ne cramponam de el , nu suntem obsedati daca asta e tema topicului ,asta e tema,asa ca spune un alt subiect si il discutam !! Vad ca te legi de Kudika, eu nu o cunosc personal dar vad ca parerea ei in legatura cu " sex oral " este o parere de om cu conceptie serioasa, gandeste ca orice om normal care corect ca nu sufera cu-rv-asa-ria si mizeria in sexul oral. si-a spus doar parerea in topic ca oricare forumist si a-ti inceput majoritatea sa o jigniti , cred ca pe multe le-a atins la "rana" ,de asta va raspunde asa si bine face !!!!!


frate da sti sa joci teatru!
cum n-o cunosti pe kudika? este latura ta "feminina"!
fante_de_dorobanti
Postat pe 14 Iulie 2010 10:53
De la: dindirel, la data 2010-07-13 20:09:08
De la: Barbie30, la data 2010-07-13 18:01:57
Aici e cu multiple personalitati!






Esti tare scumpa, cu ochisorii aia ai tai cum parca ne privesti pe toti si nu intelegi nimic !!!! !!!!!!!!


Nenea Dindirel,eu nu inteleg de ce te razboiesti pe acelasi subiect de nspe pagini Eu inteleg doar ce lasati voi sa se inteleaga prin postarea de comentarii doar pe subiectele sex oral sau sex anal.
Barbie30
Postat pe 14 Iulie 2010 10:58
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-14 10:53:00
De la: dindirel, la data 2010-07-14 10:29:15
De la: miss_darine, la data 2010-07-13 20:18:22dindirica, tu si cu 282 sunteti niste personaje culese dintr-o telenovea de prost gust difuzata de kudika....iar pe mine initiatoarea topicului, m-a mancat undeva ca pe floarea cioaca sa va scot din anonimat...ideea era sa incercati sa abordati si alte subiecte, daca va duce tartacutza...dar se pare ca m-am inselat ...si tot de sexul oral va cramponati sorry dar dupa parerea mea si a marii majoritati....sunteti niste obsedati...chiar daca va place sa pozati in victime



Se spune ca ce face omul cu mana lui se numeste lucru manual,;Miss darine, cand ai facut topicul nu ai inteles nimic ! .."sa va scot din anonimat " adica ce anonimat ? nu ne cunostea nimeni ? sunt de ajuns postarile !!!!nuuu, ai facut topicul doar ca sa te amuzi pe seama noastra si nu ai stiut cu cine te pui !!-apoi spui "sa incercati sa abordati si alte subiecte".. miss darie ,daca vrei cu mine poti discuta orice subiect , nu stiu daca pe talica te duce tartacuta ,dar am zis ca sa pastram tema topicului legat de..,Sex oral " ... si nu ne cramponam de el , nu suntem obsedati daca asta e tema topicului ,asta e tema,asa ca spune un alt subiect si il discutam !! Vad ca te legi de Kudika, eu nu o cunosc personal dar vad ca parerea ei in legatura cu " sex oral " este o parere de om cu conceptie serioasa, gandeste ca orice om normal care corect ca nu sufera cu-rv-asa-ria si mizeria in sexul oral. si-a spus doar parerea in topic ca oricare forumist si a-ti inceput majoritatea sa o jigniti , cred ca pe multe le-a atins la "rana" ,de asta va raspunde asa si bine face !!!!!


frate da sti sa joci teatru!
cum n-o cunosti pe kudika? este latura ta "feminina"!





Cum latura mea feminina ?!Pai eu sunt femeie ??? Hai ca ai deviat de la realitate !!!!
Dindirel
Postat pe 14 Iulie 2010 11:48
De la: Barbie30, la data 2010-07-14 10:58:16
De la: dindirel, la data 2010-07-13 20:09:08
De la: Barbie30, la data 2010-07-13 18:01:57
Aici e cu multiple personalitati!






Esti tare scumpa, cu ochisorii aia ai tai cum parca ne privesti pe toti si nu intelegi nimic !!!! !!!!!!!!


Nenea Dindirel,eu nu inteleg de ce te razboiesti pe acelasi subiect de nspe pagini Eu inteleg doar ce lasati voi sa se inteleaga prin postarea de comentarii doar pe subiectele sex oral sau sex anal.





Nu ma razboiesc mai puisor scump, cand ai sa cresti mai mare si ai treci de faza papusilor ,ai sa intelegi cum unele persoane mai ales tantile se simt "deranjate " cand vad ca le spui adevarul in fata, adica le "atingi "tocmai acolo unde se simt , asa e si in cazul asta !
Dindirel
Postat pe 14 Iulie 2010 11:56
De la: dindirel, la data 2010-07-14 11:48:05
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-14 10:53:00
De la: dindirel, la data 2010-07-14 10:29:15
De la: miss_darine, la data 2010-07-13 20:18:22dindirica, tu si cu 282 sunteti niste personaje culese dintr-o telenovea de prost gust difuzata de kudika....iar pe mine initiatoarea topicului, m-a mancat undeva ca pe floarea cioaca sa va scot din anonimat...ideea era sa incercati sa abordati si alte subiecte, daca va duce tartacutza...dar se pare ca m-am inselat ...si tot de sexul oral va cramponati sorry dar dupa parerea mea si a marii majoritati....sunteti niste obsedati...chiar daca va place sa pozati in victime



Se spune ca ce face omul cu mana lui se numeste lucru manual,;Miss darine, cand ai facut topicul nu ai inteles nimic ! .."sa va scot din anonimat " adica ce anonimat ? nu ne cunostea nimeni ? sunt de ajuns postarile !!!!nuuu, ai facut topicul doar ca sa te amuzi pe seama noastra si nu ai stiut cu cine te pui !!-apoi spui "sa incercati sa abordati si alte subiecte".. miss darie ,daca vrei cu mine poti discuta orice subiect , nu stiu daca pe talica te duce tartacuta ,dar am zis ca sa pastram tema topicului legat de..,Sex oral " ... si nu ne cramponam de el , nu suntem obsedati daca asta e tema topicului ,asta e tema,asa ca spune un alt subiect si il discutam !! Vad ca te legi de Kudika, eu nu o cunosc personal dar vad ca parerea ei in legatura cu " sex oral " este o parere de om cu conceptie serioasa, gandeste ca orice om normal care corect ca nu sufera cu-rv-asa-ria si mizeria in sexul oral. si-a spus doar parerea in topic ca oricare forumist si a-ti inceput majoritatea sa o jigniti , cred ca pe multe le-a atins la "rana" ,de asta va raspunde asa si bine face !!!!!


frate da sti sa joci teatru!
cum n-o cunosti pe kudika? este latura ta "feminina"!





Cum latura mea feminina ?!Pai eu sunt femeie ??? Hai ca ai deviat de la realitate !!!!


cum spui tu!
fante_de_dorobanti
Postat pe 14 Iulie 2010 12:11
De la: dindirel, la data 2010-07-14 10:29:15
De la: miss_darine, la data 2010-07-13 20:18:22dindirica, tu si cu 282 sunteti niste personaje culese dintr-o telenovea de prost gust difuzata de kudika....iar pe mine initiatoarea topicului, m-a mancat undeva ca pe floarea cioaca sa va scot din anonimat...ideea era sa incercati sa abordati si alte subiecte, daca va duce tartacutza...dar se pare ca m-am inselat ...si tot de sexul oral va cramponati sorry dar dupa parerea mea si a marii majoritati....sunteti niste obsedati...chiar daca va place sa pozati in victime



Se spune ca ce face omul cu mana lui se numeste lucru manual,;Miss darine, cand ai facut topicul nu ai inteles nimic ! .."sa va scot din anonimat " adica ce anonimat ? nu ne cunostea nimeni ? sunt de ajuns postarile !!!!nuuu, ai facut topicul doar ca sa te amuzi pe seama noastra si nu ai stiut cu cine te pui !!-apoi spui "sa incercati sa abordati si alte subiecte".. miss darie ,daca vrei cu mine poti discuta orice subiect , nu stiu daca pe talica te duce tartacuta ,dar am zis ca sa pastram tema topicului legat de..,Sex oral " ... si nu ne cramponam de el , nu suntem obsedati daca asta e tema topicului ,asta e tema,asa ca spune un alt subiect si il discutam !! Vad ca te legi de Kudika, eu nu o cunosc personal dar vad ca parerea ei in legatura cu " sex oral " este o parere de om cu conceptie serioasa, gandeste ca orice om normal care corect ca nu sufera cu-rv-asa-ria si mizeria in sexul oral. si-a spus doar parerea in topic ca oricare forumist si a-ti inceput majoritatea sa o jigniti , cred ca pe multe le-a atins la "rana" ,de asta va raspunde asa si bine face !!!!!
multumesc pentru sustinere dindirel bine faci ca le atingi la rana acolo unde le doare mai tare pe femeile astea ordinare care au tupeul sa se faleasca pe aici cu scarbosul ala de sex oral preluat de la curvele care se prostitueaza..cum de nu le este rusine sa spuna casexul oral uneste partenerii..din contra perversiunea asta eu cred ca poata sa desparta un cuplu in care unul din parteneri nu este de acord cu practicarea acestei perversiuni anormale care degradeaza si injoseste orice femeie care nu se prostitueaza...
kudika029282
Postat pe 14 Iulie 2010 12:17
De la: kudika029282, la data 2010-07-14 12:17:06
De la: dindirel, la data 2010-07-14 10:29:15
De la: miss_darine, la data 2010-07-13 20:18:22dindirica, tu si cu 282 sunteti niste personaje culese dintr-o telenovea de prost gust difuzata de kudika....iar pe mine initiatoarea topicului, m-a mancat undeva ca pe floarea cioaca sa va scot din anonimat...ideea era sa incercati sa abordati si alte subiecte, daca va duce tartacutza...dar se pare ca m-am inselat ...si tot de sexul oral va cramponati sorry dar dupa parerea mea si a marii majoritati....sunteti niste obsedati...chiar daca va place sa pozati in victime



Se spune ca ce face omul cu mana lui se numeste lucru manual,;Miss darine, cand ai facut topicul nu ai inteles nimic ! .."sa va scot din anonimat " adica ce anonimat ? nu ne cunostea nimeni ? sunt de ajuns postarile !!!!nuuu, ai facut topicul doar ca sa te amuzi pe seama noastra si nu ai stiut cu cine te pui !!-apoi spui "sa incercati sa abordati si alte subiecte".. miss darie ,daca vrei cu mine poti discuta orice subiect , nu stiu daca pe talica te duce tartacuta ,dar am zis ca sa pastram tema topicului legat de..,Sex oral " ... si nu ne cramponam de el , nu suntem obsedati daca asta e tema topicului ,asta e tema,asa ca spune un alt subiect si il discutam !! Vad ca te legi de Kudika, eu nu o cunosc personal dar vad ca parerea ei in legatura cu " sex oral " este o parere de om cu conceptie serioasa, gandeste ca orice om normal care corect ca nu sufera cu-rv-asa-ria si mizeria in sexul oral. si-a spus doar parerea in topic ca oricare forumist si a-ti inceput majoritatea sa o jigniti , cred ca pe multe le-a atins la "rana" ,de asta va raspunde asa si bine face !!!!!
multumesc pentru sustinere dindirel bine faci ca le atingi la rana acolo unde le doare mai tare pe femeile astea ordinare care au tupeul sa se faleasca pe aici cu scarbosul ala de sex oral preluat de la curvele care se prostitueaza..cum de nu le este rusine sa spuna casexul oral uneste partenerii..din contra perversiunea asta eu cred ca poata sa desparta un cuplu in care unul din parteneri nu este de acord cu practicarea acestei perversiuni anormale care degradeaza si injoseste orice femeie care nu se prostitueaza...



da zi ceva si de barbati ca incep sa ma simt in plus pe aici!
fante_de_dorobanti
Postat pe 14 Iulie 2010 12:20
adevarul e ca sunteti amuzanti.
sunteti penibili, oameni buni.
din ce am citit eu, voi sustineti ca orice practicant de sex oral e dezaxat...
marea majoritate a oamenilor il practica, si cei care sustin ca nu, mint.
deja a face sex oral e o NORMALITATE. e anormal sa sustii altceva...
grasshopper
Postat pe 14 Iulie 2010 12:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ejacularea intarziata... 13 De la: vulturulalb 28 Iunie 2009 02:38
cam dupa cat timp trebuie sa trecem la fapte? 12 De la: Cristinell_Snickers_1 30 Iulie 2014 19:00
help! 15 De la: joana_rise 21 August 2008 22:47
tare de tot 6 De la: miss_darine 15 Aprilie 2010 09:27
Virginitate 9 De la: just_laura 1 August 2009 13:31