Setari Cookie-uri

pot ramane insarcinata daca am avut relatii sexuale in apa ?

De la: stem_29, la data 2010-08-16 15:42:07Poate sa te framante si sa te framanti:)
Apa nu este contracepriv:) d'soara:)
100% ca daca poti ramane insarcinata:)
Asta daca ai " prins" perioada ovulatiei:)



pai si eu ce am scris?Daca stai bine cu vederea,acolo este un NU,ceea ce inseamna ca nu este metoda contraceptiva,deci da poti ramane insarcinata .
Am scris"NU ESTE!" daca scriam "ESTE" era cu totu alta treaba.deci e o negatie acolo!



APA NU E METODA CONTRACEPTIVA=POTI RAMANE INSARCINATA DACA O FACI IN APA!! CE E ASA DE GREU DE PRICEPUT 8-|
ameelia
Postat pe 16 August 2010 22:43
De la: zaharica, la data 2010-08-16 22:43:17
De la: stem_29, la data 2010-08-16 15:42:07Poate sa te framante si sa te framanti:)
Apa nu este contracepriv:) d'soara:)
100% ca daca poti ramane insarcinata:)
Asta daca ai " prins" perioada ovulatiei:)



pai si eu ce am scris?Daca stai bine cu vederea,acolo este un NU,ceea ce inseamna ca nu este metoda contraceptiva,deci da poti ramane insarcinata .
Am scris"NU ESTE!" daca scriam "ESTE" era cu totu alta treaba.deci e o negatie acolo!



APA NU E METODA CONTRACEPTIVA=POTI RAMANE INSARCINATA DACA O FACI IN APA!! CE E ASA DE GREU DE PRICEPUT 8-|


Dar eu m-am adresat cumva cu vreo replica, tie?:))
Eu citesc si raspund celei care a intrebat, initiatoarei topicului, crezi ca citesc tot ce scriu unii si altii?:))
Daca chiar vrei sa stii, stau bine cu vederea.
Eu nu zic ca tu nu vezi bine, insa, zic sa nu te repezesti:)


P.S.
Uite negatie, exemplu:( daca tot mi-ai atras atentia):)
Nu, merg acasa!
Nu merg acasa!
Vezi ce inseamna o virgula, desii exista o negatie?:)
stem_29
Postat pe 17 August 2010 00:58
De la: cristina_xxx2006, la data 2010-08-16 16:07:50
De la: stem_29, la data 2010-08-16 15:45:46
De la: kudika117097, la data 2010-08-15 12:26:34
Intrebarea ta sincer, m - a lasat interzisa si ,mi - a adus aminte de un banc pe care doresc sa ti - l impartasesc
UN RADIO - ASCULTATOR INTREABA RADIO EREVAN - SE POATE FACE DRAGOSTE CU FEREASTRA DESCHISA ? RADIO EREVAN II RASPUNDE - DAAA ! ...DAR E DE PREFERAT CU O FEMEIE !!!
Daca ti - ai propus sa o faci, atunci sa stii ca orice este posibil, deci daca nu te - ai inecat, ceea ce ar fi fost grav, sigur ca se poate sa ramai si gravida !!!
Intrebarea care se pune insa e - ITI DORESTI SA RAMAI ??? Caci daca NU, atunci e grav!
Bafta!


M-ai provocat: cica Maria merge la medicul ginecolog si ii zice: D'le nu stiu ce sa ma mai fac, lunar raman insarcinata, vreau sa-mi faceti ceva sa nu mai raman. Medicul: sigur, mergi acasa si seara cand te pui in pat la somn, iti bagi ambele picioare intr-un borcan de 10 L...Urmatoarea luna, Maria: d'le, iar sunt gravida!
medicul: pai mai femeie ai facut cum ti-am zis?!
DA! insa n-am avut borcan de 10 L si am folosit pt. fiecare picior cate unul de 5.



Foarte tare bancul
stem_29
Postat pe 17 August 2010 01:02
tot nu s-a terminat povestea asta cu ramasul bortoasa in apa,,,,,??????????????
drac mai intelege lucrurile astea ,,,
daca ar durea prostia??? ar urla spitalele ,,,mare e gradina ta doamne si multi mai zac in ea ...........
vezi sa nu te fu,,,ga,,,reasca un peste ,,,si sa faci mormoloci dracului

stiai ca ,,,,,,,,

- De ce canibalii mânâncã femeile gravide la desert?
- Pentru oul cu surprize ºi pentru extra porþia de lapte.

si daca esti blonda

- Cum se numeºte o blondã care a rãmas gravidã cu ºeful ei?
- Bosumflatã.
sarutama
Postat pe 17 August 2010 01:32
De la: sarutama, la data 2010-08-17 01:32:49tot nu s-a terminat povestea asta cu ramasul bortoasa in apa,,,,,??????????????
drac mai intelege lucrurile astea ,,,
daca ar durea prostia??? ar urla spitalele ,,,mare e gradina ta doamne si multi mai zac in ea ...........
vezi sa nu te fu,,,ga,,,reasca un peste ,,,si sa faci mormoloci dracului

stiai ca ,,,,,,,,

- De ce canibalii mânâncã femeile gravide la desert?
- Pentru oul cu surprize ºi pentru extra porþia de lapte.

si daca esti blonda

- Cum se numeºte o blondã care a rãmas gravidã cu ºeful ei?
- Bosumflatã.

kiss-ule daca tn am dat de tine pe aici nu puteam sa nu te kiss-uiesc
yumy
Postat pe 17 August 2010 07:22
De la: stem_29, la data 2010-08-17 00:58:43
De la: zaharica, la data 2010-08-16 22:43:17
De la: stem_29, la data 2010-08-16 15:42:07Poate sa te framante si sa te framanti:)
Apa nu este contracepriv:) d'soara:)
100% ca daca poti ramane insarcinata:)
Asta daca ai " prins" perioada ovulatiei:)



pai si eu ce am scris?Daca stai bine cu vederea,acolo este un NU,ceea ce inseamna ca nu este metoda contraceptiva,deci da poti ramane insarcinata .
Am scris"NU ESTE!" daca scriam "ESTE" era cu totu alta treaba.deci e o negatie acolo!



APA NU E METODA CONTRACEPTIVA=POTI RAMANE INSARCINATA DACA O FACI IN APA!! CE E ASA DE GREU DE PRICEPUT 8-|


Dar eu m-am adresat cumva cu vreo replica, tie?:))
Eu citesc si raspund celei care a intrebat, initiatoarei topicului, crezi ca citesc tot ce scriu unii si altii?:))
Daca chiar vrei sa stii, stau bine cu vederea.
Eu nu zic ca tu nu vezi bine, insa, zic sa nu te repezesti:)


P.S.
Uite negatie, exemplu:( daca tot mi-ai atras atentia):)
Nu, merg acasa!
Nu merg acasa!
Vezi ce inseamna o virgula, desii exista o negatie?:)


da ai dreptate dar in contextu asta nu aveam cum sa pun virgula ("Apa nu,este o metoda contraceptiva")intre subiect si predicat nu se pune virgula...deci nu aveam cum sa pun aici..
ameelia
Postat pe 17 August 2010 11:03
De la: zaharica, la data 2010-08-17 11:03:50
De la: stem_29, la data 2010-08-17 00:58:43
De la: zaharica, la data 2010-08-16 22:43:17
De la: stem_29, la data 2010-08-16 15:42:07Poate sa te framante si sa te framanti:)
Apa nu este contracepriv:) d'soara:)
100% ca daca poti ramane insarcinata:)
Asta daca ai " prins" perioada ovulatiei:)



pai si eu ce am scris?Daca stai bine cu vederea,acolo este un NU,ceea ce inseamna ca nu este metoda contraceptiva,deci da poti ramane insarcinata .
Am scris"NU ESTE!" daca scriam "ESTE" era cu totu alta treaba.deci e o negatie acolo!



APA NU E METODA CONTRACEPTIVA=POTI RAMANE INSARCINATA DACA O FACI IN APA!! CE E ASA DE GREU DE PRICEPUT 8-|


Dar eu m-am adresat cumva cu vreo replica, tie?:))
Eu citesc si raspund celei care a intrebat, initiatoarei topicului, crezi ca citesc tot ce scriu unii si altii?:))
Daca chiar vrei sa stii, stau bine cu vederea.
Eu nu zic ca tu nu vezi bine, insa, zic sa nu te repezesti:)


P.S.
Uite negatie, exemplu:( daca tot mi-ai atras atentia):)
Nu, merg acasa!
Nu merg acasa!
Vezi ce inseamna o virgula, desii exista o negatie?:)


da ai dreptate dar in contextu asta nu aveam cum sa pun virgula ("Apa nu,este o metoda contraceptiva")intre subiect si predicat nu se pune virgula...deci nu aveam cum sa pun aici..



Lasa, aici era problema cu piscina Si sigur ca nu aveai cum, eu am dat acolo un exemplu la modul general, nu am zis ca n-ai scris corect.
Pana dezbatem noi negatiile si repezelile, si care-i chioara si care nu, copilul " din piscina" e de insurat.

Oricum fata a inteles ce i-am transmis toti:)))
stem_29
Postat pe 17 August 2010 11:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ten cu probleme 8 De la: kudika486695 24 Februarie 2012 15:21
Buze uscate si crapate… 28 De la: kudika_M486940 28 Decembrie 2011 17:12
masajul corporal 7 De la: oana_laura 26 Mai 2010 16:06
Iritatie dupa epilare 54 De la: OannahP 12 August 2013 16:38
Tratamente impotriva cearcanelor 9 De la: JustMarta 8 Ianuarie 2012 19:58