Setari Cookie-uri

pot ramane insarcinata daca am avut relatii sexuale in apa ?

De la: _oktober_, la data 2010-08-14 18:13:57
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-14 15:49:16draga mea, e greu sa stii ce gandeste omu' in sinea lui cand scrie un mesaj.
ia uimeste-ma, bulverseaza-ma sau terorizeaza-ma cu ce-ai vrut sa zici!
azi m-am racorit in apa baltocii negre si sunt bine dispus... si incerc sa fiu tandru.


gata,al meu esti! te voi teroriza toata vara sa-mi arati cat de tandru poti fi te-am bulversat recunoaste!mai ramane sa te uimesc...ia sa vedem cu ce as putea! am cateva idei ...uimitoare!
szervusz geo ....cu asta trebuia sa incep? scuze....de la caldura mi se trage......aoleuuu! se trageee!


se transmite
e epidemie de caldura. si cica p-aci mai tine vreo saptamana!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 14 August 2010 18:23
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-14 17:28:30
De la: zaharica, la data 2010-08-14 17:23:45
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-14 15:49:16draga mea, e greu sa stii ce gandeste omu' in sinea lui cand scrie un mesaj.
ia uimeste-ma, bulverseaza-ma sau terorizeaza-ma cu ce-ai vrut sa zici!
azi m-am racorit in apa baltocii negre si sunt bine dispus... si incerc sa fiu tandru.



nu mai are vreo importanta
nu am chef de cearta,las-o balta


cearta!!? a zis cineva ceva de cearta??
sau asta-i noua forma de fuga de raspundere, atunci cand vrei sa pari, de la un kilometru, usor inteligenta!?


ia-o cum vrei
nu vreau sa ma bag in conversatii inutile
ameelia
Postat pe 14 August 2010 18:23
o explicatie inseamna conversatii inutile!?
a mai vazut stilu' asta la gigi becali: am avut o decadere, ce vrei, sunt om ba'!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 14 August 2010 18:28
De la: zaharica, la data 2010-08-14 18:23:58
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-14 17:28:30
De la: zaharica, la data 2010-08-14 17:23:45
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-14 15:49:16draga mea, e greu sa stii ce gandeste omu' in sinea lui cand scrie un mesaj.
ia uimeste-ma, bulverseaza-ma sau terorizeaza-ma cu ce-ai vrut sa zici!
azi m-am racorit in apa baltocii negre si sunt bine dispus... si incerc sa fiu tandru.



nu mai are vreo importanta
nu am chef de cearta,las-o balta


cearta!!? a zis cineva ceva de cearta??
sau asta-i noua forma de fuga de raspundere, atunci cand vrei sa pari, de la un kilometru, usor inteligenta!?


ia-o cum vrei
nu vreau sa ma bag in conversatii inutile

si totusi multi se plictisesc rau de tot si nu vor sa recunoasca
yumy
Postat pe 14 August 2010 18:30
tzutzulica rozmarie, io astept o explicatie din partea domnisoare zaharina, o explicatie asupra unui text, al carui inteles, talc, l-a pierdut in momentu' in care-l scria.
o discutie inutila inseamna invartirea in juru' cozii, intr-o limba de lemn.
cineva care face o declaratie isi asuma raspunderea cuvintelor.
da' daca si pentru tine acest sens al raspunderii este greu de inteles, e grav problem....se perpetueaza!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 14 August 2010 18:37
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-14 18:37:41tzutzulica rozmarie, io astept o explicatie din partea domnisoare zaharina, o explicatie asupra unui text, al carui inteles, talc, l-a pierdut in momentu' in care-l scria.
o discutie inutila inseamna invartirea in juru' cozii, intr-o limba de lemn.
cineva care face o declaratie isi asuma raspunderea cuvintelor.
da' daca si pentru tine acest sens al raspunderii este greu de inteles, e grav problem....se perpetueaza!


da-mi voie sa te contrazic ;;) "cineva care face o declaratie isi asuma raspunderea cuvintelor" nu ai tu absolut niciun drept sa-mi ceri explicatii,stiu foarte bine ce am spus pentru ca atunci cand nu stiu,nu spun si tac.Poti sa ma contrazici/sa spui ce vrei,eu imi cunosc felul de a gandi/actiona si asta conteaza cel mai mult pentru mine.
si...nu sunt obligata sa-ti dau explicatii pentru ce spun

referitor la discutia inutila,da ai dreptate,inseamna invartirea in jurul cozii,dar pentru mine mai inseamna si o discutie care nu duce nicaieri,adica este INUTILA,dupa cum spuneam
ameelia
Postat pe 14 August 2010 19:01
De la: yumy, la data 2010-08-14 18:30:27
De la: zaharica, la data 2010-08-14 18:23:58
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-14 17:28:30
De la: zaharica, la data 2010-08-14 17:23:45
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-14 15:49:16draga mea, e greu sa stii ce gandeste omu' in sinea lui cand scrie un mesaj.
ia uimeste-ma, bulverseaza-ma sau terorizeaza-ma cu ce-ai vrut sa zici!
azi m-am racorit in apa baltocii negre si sunt bine dispus... si incerc sa fiu tandru.



nu mai are vreo importanta
nu am chef de cearta,las-o balta


cearta!!? a zis cineva ceva de cearta??
sau asta-i noua forma de fuga de raspundere, atunci cand vrei sa pari, de la un kilometru, usor inteligenta!?


ia-o cum vrei
nu vreau sa ma bag in conversatii inutile

si totusi multi se plictisesc rau de tot si nu vor sa recunoasca


pe mine m-ai nimerit
ameelia
Postat pe 14 August 2010 19:03
De la: zaharica, la data 2010-08-08 22:13:27Din cate am auzit eu,da,poti dar depinde de multe lucruri.Apa nu e o metoda contraceptiva..



este mesajul tau care m-a introdus in minunata lume a cetii.
este evident ca lipseste ceva din fraza, cateva cuvinte, noima sau gradu' de absorbtie al intelesului.
e greu sa dovedesti acest lucru, macar teorectic?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 14 August 2010 19:11
zaharicoo,, ce zici ca faci
thadoogback
Postat pe 14 August 2010 19:14
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-14 19:11:30
De la: zaharica, la data 2010-08-08 22:13:27Din cate am auzit eu,da,poti dar depinde de multe lucruri.Apa nu e o metoda contraceptiva..



este mesajul tau care m-a introdus in minunata lume a cetii.
este evident ca lipseste ceva din fraza, cateva cuvinte, noima sau gradu' de absorbtie al intelesului.
e greu sa dovedesti acest lucru, macar teorectic?


am fost destul de clara,nu stii ce altceva mai bun sa spui si te-ai gandit ca ar fi bine sa te legi de exprimare.Ei bine,asta chiar nu ai cum sa faci pentru ca la capitolu asta n-am probleme;)
eu cred ca nu esti tu destul de destept incat sa te prinzi,ca se vedeeee la ce raspunsuri dai
ameelia
Postat pe 14 August 2010 19:32
De la: thadoogback, la data 2010-08-14 19:14:54zaharicoo,, ce zici ca faci


ce se vede
ameelia
Postat pe 14 August 2010 19:33
iar cand am spus"apa nu e o metoda contraceptiva",era evident raspunsul;in mod clar nu mai trebuiau explicatii suplimentare


da nu ma mira
ameelia
Postat pe 14 August 2010 19:41
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-08 22:34:16
De la: zaharica, la data 2010-08-08 22:13:27Din cate am auzit eu,da,poti dar depinde de multe lucruri.Apa nu e o metoda contraceptiva..


pe mine ma uimeste pe zi ce trece!!
nu conteaza mediu' in care te cotarcesti atata timp cat ciucurelu' isi livreaza marfa in crevasa muntelui venus.
poti sa te fu-ti si pe varfu' unui aisberg sau pe vreo duna...............



Totaaalllll......
kudika226898
Postat pe 14 August 2010 19:43
De la: angelradios, la data 2010-08-14 17:00:14
De la: anemma2002, la data 2010-08-11 23:42:35Sunt acida pt k asa sunt eu.consider ca asa acida cum am fost am da un raspuns in ce privea nedumeririle persoanei legate de sexul in apa. am 26 de ani, stiu si eu cate ceva din viata asta, altfel aveam de mult cativa copii pe care sa-i cresc si multe alte pb, dar am cascat ochii si urechile cand mi s-a facut educatie. daca vrei sa razi legat de ceea c spun, n-ai decat, dar nu e nimic de ras...poate doar exprimarea mea ''acida'', din pct tau de vedere :)


draga mea, faptul ca ai 26 de ani si ca ai cascat ochii e problema ta si nu e cazul sa trambitezi sus si tare lucrul asta. e jenant@


Haha...good one! dar ma bucur ca gandesti ca mine...daca nu ai observat aveam o polemica pe forum cu o alta persoana si ii exlicam care e parerea mea dupa ce imi sarise in cap ca sunt acida cu initiatoare topicului. alte persoane ''trambiteaza'' mai mult decat mine p aici, dar ma rog...ti-ai spus si tu parerea.
anemma2002
Postat pe 14 August 2010 20:27

Sunt de acord cu raspunsul lui Irinuk46,are in totalitate dreptate.
m3dyk
Postat pe 14 August 2010 20:34
De la: zaharica, la data 2010-08-14 19:32:23
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-14 19:11:30
De la: zaharica, la data 2010-08-08 22:13:27Din cate am auzit eu,da,poti dar depinde de multe lucruri.Apa nu e o metoda contraceptiva..



este mesajul tau care m-a introdus in minunata lume a cetii.
este evident ca lipseste ceva din fraza, cateva cuvinte, noima sau gradu' de absorbtie al intelesului.
e greu sa dovedesti acest lucru, macar teorectic?


am fost destul de clara,nu stii ce altceva mai bun sa spui si te-ai gandit ca ar fi bine sa te legi de exprimare.Ei bine,asta chiar nu ai cum sa faci pentru ca la capitolu asta n-am probleme;)
eu cred ca nu esti tu destul de destept incat sa te prinzi,ca se vedeeee la ce raspunsuri dai



apa nu e metoda contraceptiva!!!!!???
daca spuneai ca apa este buna conducatoare de curent, te intelegem.
dar, sa spui ca apa nu este metoda contraceptiva.....cred ca trebuie sa ai un intelect superior sa declari asemenea aberatie. nici macar nu stiu cum sa explic, sa intelegi, ca apa si metoda contraceptiva in aceiasi fraza, nu-si au rostu'. e ca si cum ai spune: soarele se zbate pe uscat.
si apoi sa mai sustii cu tarie ca stii ce zici, mi se pare culmea aberatiei.
in primu' rand, nu conteaza mediu' in care cele doua trupuri se harjonesc. daca ciucurelu' isi devarsa incarcatura-n pantece, poti sa te fu-ti si-n acid clorhidric.
secundo, ma non trropo: daca deversarea se realizeaza in exterioru' pantecelui iar apa are o temperatura apropiata trupului iar pantecele se afla inca sub nivelu' apei , putem presupune la un absurd absurd ca spermatozoizii pot gasii o cale sa ajunga in pantece(jde mii de comditii). isi pun costum de scafandru, tubermane de respirat sau labe d-alea de rata.
stertzo, alegro andante: intradevar, nu-ti poti acoperii ciucurelu' cu apa sa-l poti folosii drept contraceptiv.
asa ca draga mea zharisita, cand mai arunci cate o perla d-asta, fa bine si ascunde-te!

geo_reincarcat_iara
Postat pe 14 August 2010 21:25
"desteptule" POTI SA RAMAI INSARCINATA DACA FACI SEX IN APA!!

uite aici:
Venusiana raspunde:
Poti ramane insarcinata foarte usor...o prietena de a mea a patit o exact dupa exemplul dat de tine...deci daca ai de gand s o faci fa o protejat...mai ales in apa.take care

AnaMaria raspunde:
Poti.
Atata vreme cat e neprotejat nu conteaza data e in apa, cu susul in jos, etc. Spermatozoizii intra cu viteza si ajung imediat in uter. Degeaba faci in apa, nu le modifica absolut deloc traiectoria.

Este o metoda de contraceptie foarte proasta; aia cu spalaturi vaginale dupa sex. Nu te protejeaza deloc. Daca nu te protejeaza ca bagi apa in tine si te speli, ce poate face daca esti in mare si abia intra putina apa (nu e considerat spalatura)? Raspunsul e clar: deloc.

Apa nu omoara spermatozoizii. Nici macar spermicidele nu fac asta (doar la micsoreaza viteza si mobilitatea). In apa nu o sa traiasca spermatozoizii cat in corp, dar cateva minute rezista. Dupa aia mor, bineinteles ca nu au conditii bune.
Dar asta nu e un considerent. Pentru ca daca faceti sex in apa, el nu ejaculeaza in apa sau prin apa; ejaculeaza in tine prin vaginul tau.




eventual mai intreaba si un ginecolog inainte sa te dai in stramba



[www.intrebariinteresante.ro]
ameelia
Postat pe 14 August 2010 22:15
De la: zaharica, la data 2010-08-14 22:15:58"desteptule" POTI SA RAMAI INSARCINATA DACA FACI SEX IN APA!!

uite aici:
Venusiana raspunde:
Poti ramane insarcinata foarte usor...o prietena de a mea a patit o exact dupa exemplul dat de tine...deci daca ai de gand s o faci fa o protejat...mai ales in apa.take care

AnaMaria raspunde:
Poti.
Atata vreme cat e neprotejat nu conteaza data e in apa, cu susul in jos, etc. Spermatozoizii intra cu viteza si ajung imediat in uter. Degeaba faci in apa, nu le modifica absolut deloc traiectoria.

Este o metoda de contraceptie foarte proasta; aia cu spalaturi vaginale dupa sex. Nu te protejeaza deloc. Daca nu te protejeaza ca bagi apa in tine si te speli, ce poate face daca esti in mare si abia intra putina apa (nu e considerat spalatura)? Raspunsul e clar: deloc.

Apa nu omoara spermatozoizii. Nici macar spermicidele nu fac asta (doar la micsoreaza viteza si mobilitatea). In apa nu o sa traiasca spermatozoizii cat in corp, dar cateva minute rezista. Dupa aia mor, bineinteles ca nu au conditii bune.
Dar asta nu e un considerent. Pentru ca daca faceti sex in apa, el nu ejaculeaza in apa sau prin apa; ejaculeaza in tine prin vaginul tau.




eventual mai intreaba si un ginecolog inainte sa te dai in stramba



[www.intrebariinteresante.ro]


am asa o vaga impresie ca iar nu stii ce vorbesti.
sau daca o faci , o faci doar sa-mi confirmi temerile!
spui acelasi lucru care-l spun si io iar apoi te contrazici!
io spun ca nu conteaza mediu in care te cotarcesti, tu spui ca poti ramane insarcinata daca faci sex in apa!!
opreste-te te.....te roog! mi se zgaltaie burticutza de ras cand vad ca insisti...si insisti...
geo_reincarcat_iara
Postat pe 14 August 2010 23:23
mama da ce m-am plictisit

tu nu intelegi,eu asta am spus de la inceput si da nu conteaza mediu
of doamne greu de cap mai esti
am spus acelasi lucru si practic ne-am invartit in juru cozii

hai ca..am altceva mai bun de facut decat sa coversez inutil,dupa cum iti spuneam ceva mai devreme si s-a dovedit ca aveam dreptate
muuult pa
ameelia
Postat pe 14 August 2010 23:29
De la: zaharica, la data 2010-08-14 23:29:31mama da ce m-am plictisit

tu nu intelegi,eu asta am spus de la inceput si da nu conteaza mediu
of doamne greu de cap mai esti
am spus acelasi lucru si practic ne-am invartit in juru cozii

hai ca..am altceva mai bun de facut decat sa coversez inutil,dupa cum iti spuneam ceva mai devreme si s-a dovedit ca aveam dreptate
muuult pa


nu draguta, tu ai facut o afirmatie apoi te-ai balonat cu ea!
apoi ai dat cu afirmatia de gard, ocolind o explicatie, apoi te-ai facut de ras cand ai spus acelasi lucru ca mine, iar acu' incerci sa dregi un busuioc deja explodat cu texte de daniela nane. daniela nane :)))))))))))))))))
cine urmeaza? romica tociu?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 14 August 2010 23:40
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-14 23:23:31
De la: zaharica, la data 2010-08-14 22:15:58"desteptule" POTI SA RAMAI INSARCINATA DACA FACI SEX IN APA!!

uite aici:
Venusiana raspunde:
Poti ramane insarcinata foarte usor...o prietena de a mea a patit o exact dupa exemplul dat de tine...deci daca ai de gand s o faci fa o protejat...mai ales in apa.take care

AnaMaria raspunde:
Poti.
Atata vreme cat e neprotejat nu conteaza data e in apa, cu susul in jos, etc. Spermatozoizii intra cu viteza si ajung imediat in uter. Degeaba faci in apa, nu le modifica absolut deloc traiectoria.

Este o metoda de contraceptie foarte proasta; aia cu spalaturi vaginale dupa sex. Nu te protejeaza deloc. Daca nu te protejeaza ca bagi apa in tine si te speli, ce poate face daca esti in mare si abia intra putina apa (nu e considerat spalatura)? Raspunsul e clar: deloc.

Apa nu omoara spermatozoizii. Nici macar spermicidele nu fac asta (doar la micsoreaza viteza si mobilitatea). In apa nu o sa traiasca spermatozoizii cat in corp, dar cateva minute rezista. Dupa aia mor, bineinteles ca nu au conditii bune.
Dar asta nu e un considerent. Pentru ca daca faceti sex in apa, el nu ejaculeaza in apa sau prin apa; ejaculeaza in tine prin vaginul tau.




eventual mai intreaba si un ginecolog inainte sa te dai in stramba



[www.intrebariinteresante.ro]


am asa o vaga impresie ca iar nu stii ce vorbesti.
sau daca o faci , o faci doar sa-mi confirmi temerile!
spui acelasi lucru care-l spun si io iar apoi te contrazici!
io spun ca nu conteaza mediu in care te cotarcesti, tu spui ca poti ramane insarcinata daca faci sex in apa!!
opreste-te te.....te roog! mi se zgaltaie burticutza de ras cand vad ca insisti...si insisti...


kudika226898
Postat pe 14 August 2010 23:40

Intrebarea ta sincer, m - a lasat interzisa si ,mi - a adus aminte de un banc pe care doresc sa ti - l impartasesc
UN RADIO - ASCULTATOR INTREABA RADIO EREVAN - SE POATE FACE DRAGOSTE CU FEREASTRA DESCHISA ? RADIO EREVAN II RASPUNDE - DAAA ! ...DAR E DE PREFERAT CU O FEMEIE !!!
Daca ti - ai propus sa o faci, atunci sa stii ca orice este posibil, deci daca nu te - ai inecat, ceea ce ar fi fost grav, sigur ca se poate sa ramai si gravida !!!
Intrebarea care se pune insa e - ITI DORESTI SA RAMAI ??? Caci daca NU, atunci e grav!
Bafta!
kudika117097
Postat pe 15 August 2010 12:26
depinde cu ce intensitate?!
tavi85
Postat pe 15 August 2010 17:00
a perseidelor
yumy
Postat pe 15 August 2010 17:29
Poate sa te framante si sa te framanti:)
Apa nu este contracepriv:) d'soara:)
100% ca daca poti ramane insarcinata:)
Asta daca ai " prins" perioada ovulatiei:)
stem_29
Postat pe 16 August 2010 15:42
De la: kudika117097, la data 2010-08-15 12:26:34
Intrebarea ta sincer, m - a lasat interzisa si ,mi - a adus aminte de un banc pe care doresc sa ti - l impartasesc
UN RADIO - ASCULTATOR INTREABA RADIO EREVAN - SE POATE FACE DRAGOSTE CU FEREASTRA DESCHISA ? RADIO EREVAN II RASPUNDE - DAAA ! ...DAR E DE PREFERAT CU O FEMEIE !!!
Daca ti - ai propus sa o faci, atunci sa stii ca orice este posibil, deci daca nu te - ai inecat, ceea ce ar fi fost grav, sigur ca se poate sa ramai si gravida !!!
Intrebarea care se pune insa e - ITI DORESTI SA RAMAI ??? Caci daca NU, atunci e grav!
Bafta!


M-ai provocat: cica Maria merge la medicul ginecolog si ii zice: D'le nu stiu ce sa ma mai fac, lunar raman insarcinata, vreau sa-mi faceti ceva sa nu mai raman. Medicul: sigur, mergi acasa si seara cand te pui in pat la somn, iti bagi ambele picioare intr-un borcan de 10 L...Urmatoarea luna, Maria: d'le, iar sunt gravida!
medicul: pai mai femeie ai facut cum ti-am zis?!
DA! insa n-am avut borcan de 10 L si am folosit pt. fiecare picior cate unul de 5.
stem_29
Postat pe 16 August 2010 15:45
De la: stem_29, la data 2010-08-16 15:45:46
De la: kudika117097, la data 2010-08-15 12:26:34
Intrebarea ta sincer, m - a lasat interzisa si ,mi - a adus aminte de un banc pe care doresc sa ti - l impartasesc
UN RADIO - ASCULTATOR INTREABA RADIO EREVAN - SE POATE FACE DRAGOSTE CU FEREASTRA DESCHISA ? RADIO EREVAN II RASPUNDE - DAAA ! ...DAR E DE PREFERAT CU O FEMEIE !!!
Daca ti - ai propus sa o faci, atunci sa stii ca orice este posibil, deci daca nu te - ai inecat, ceea ce ar fi fost grav, sigur ca se poate sa ramai si gravida !!!
Intrebarea care se pune insa e - ITI DORESTI SA RAMAI ??? Caci daca NU, atunci e grav!
Bafta!


M-ai provocat: cica Maria merge la medicul ginecolog si ii zice: D'le nu stiu ce sa ma mai fac, lunar raman insarcinata, vreau sa-mi faceti ceva sa nu mai raman. Medicul: sigur, mergi acasa si seara cand te pui in pat la somn, iti bagi ambele picioare intr-un borcan de 10 L...Urmatoarea luna, Maria: d'le, iar sunt gravida!
medicul: pai mai femeie ai facut cum ti-am zis?!
DA! insa n-am avut borcan de 10 L si am folosit pt. fiecare picior cate unul de 5.



Foarte tare bancul
cristina_xxx2006
Postat pe 16 August 2010 16:07
De la: anemma2002, la data 2010-08-14 20:27:06
De la: angelradios, la data 2010-08-14 17:00:14
De la: anemma2002, la data 2010-08-11 23:42:35Sunt acida pt k asa sunt eu.consider ca asa acida cum am fost am da un raspuns in ce privea nedumeririle persoanei legate de sexul in apa. am 26 de ani, stiu si eu cate ceva din viata asta, altfel aveam de mult cativa copii pe care sa-i cresc si multe alte pb, dar am cascat ochii si urechile cand mi s-a facut educatie. daca vrei sa razi legat de ceea c spun, n-ai decat, dar nu e nimic de ras...poate doar exprimarea mea ''acida'', din pct tau de vedere :)


draga mea, faptul ca ai 26 de ani si ca ai cascat ochii e problema ta si nu e cazul sa trambitezi sus si tare lucrul asta. e jenant@


Haha...good one! dar ma bucur ca gandesti ca mine...daca nu ai observat aveam o polemica pe forum cu o alta persoana si ii exlicam care e parerea mea dupa ce imi sarise in cap ca sunt acida cu initiatoare topicului. alte persoane ''trambiteaza'' mai mult decat mine p aici, dar ma rog...ti-ai spus si tu parerea.


am vaz ce si ce, nu am citit tot. acida nu esti, doar iti spui parerea. numai ca sincer, nu trebuie sa susti o discutie daca vezi ca partenerul/a nu e de acelasi nivel, mai bine ignoral/o
angelradios
Postat pe 16 August 2010 16:21
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-14 23:40:39
De la: zaharica, la data 2010-08-14 23:29:31mama da ce m-am plictisit

tu nu intelegi,eu asta am spus de la inceput si da nu conteaza mediu
of doamne greu de cap mai esti
am spus acelasi lucru si practic ne-am invartit in juru cozii

hai ca..am altceva mai bun de facut decat sa coversez inutil,dupa cum iti spuneam ceva mai devreme si s-a dovedit ca aveam dreptate
muuult pa


nu draguta, tu ai facut o afirmatie apoi te-ai balonat cu ea!
apoi ai dat cu afirmatia de gard, ocolind o explicatie, apoi te-ai facut de ras cand ai spus acelasi lucru ca mine, iar acu' incerci sa dregi un busuioc deja explodat cu texte de daniela nane. daniela nane :)))))))))))))))))
cine urmeaza? romica tociu?

...geo deja ai capatat dependenta...cred ca este prima faza a diabetului...ai grija ca dulciurile si ingrasa
RUY_BLAS
Postat pe 16 August 2010 16:56
De la: angelradios, la data 2010-08-16 16:21:37
De la: anemma2002, la data 2010-08-14 20:27:06
De la: angelradios, la data 2010-08-14 17:00:14
De la: anemma2002, la data 2010-08-11 23:42:35Sunt acida pt k asa sunt eu.consider ca asa acida cum am fost am da un raspuns in ce privea nedumeririle persoanei legate de sexul in apa. am 26 de ani, stiu si eu cate ceva din viata asta, altfel aveam de mult cativa copii pe care sa-i cresc si multe alte pb, dar am cascat ochii si urechile cand mi s-a facut educatie. daca vrei sa razi legat de ceea c spun, n-ai decat, dar nu e nimic de ras...poate doar exprimarea mea ''acida'', din pct tau de vedere :)


draga mea, faptul ca ai 26 de ani si ca ai cascat ochii e problema ta si nu e cazul sa trambitezi sus si tare lucrul asta. e jenant@


Haha...good one! dar ma bucur ca gandesti ca mine...daca nu ai observat aveam o polemica pe forum cu o alta persoana si ii exlicam care e parerea mea dupa ce imi sarise in cap ca sunt acida cu initiatoare topicului. alte persoane ''trambiteaza'' mai mult decat mine p aici, dar ma rog...ti-ai spus si tu parerea.


am vaz ce si ce, nu am citit tot. acida nu esti, doar iti spui parerea. numai ca sincer, nu trebuie sa susti o discutie daca vezi ca partenerul/a nu e de acelasi nivel, mai bine ignoral/o


Bla bla bla...cat va mai dura acest bla bla ? Bineinteles ca TU, necitind tot, esti cea mai in masura sa iti dai cu parerea.
AnotherWay
Postat pe 16 August 2010 19:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
putin ajutor va rog:P 21 De la: rockk 26 Februarie 2011 13:27
Gene mai lungi si ochi mai putin rosii 7 De la: Hmirela 30 Iunie 2010 22:53
CASTIG MINIM DE 1000 E/LUNA 2 De la: ene_m_gabriel 16 Ianuarie 2010 09:46
hidratare ten cu mezoterapie 5 De la: elena_gheorghe 10 Decembrie 2013 00:54
epilare ieftina timisoara 2 De la: kudika459482 23 Octombrie 2011 21:00