Setari Cookie-uri

Cantarul nu arata exagerat de mult insa sunt grasa

salutare fetelor.Am 1.67 si 58 de kg.Raportul dintre greutate si inalt sunt relativ bune...asa sustine medicul meu de familie si toata lumea.Insa eu ma simt foarte grasa,am picioarele groase si am si burtica.Cum se face ca sora mea cantareste cu 2 kg mai mult,insa eu trebuie sa port blugi cu 2 marimi mai mari decat ea .Intradevar ,exista o diferenta a oaselor de la persoana la persoana ,insa chiar atat de mare ?? .Si inca ceva...ma chinui sa slabesc de ani de zile insa mai mult de atat nu pot...chiar daca nu mananc carne aproape deloc,fac si sport ...dar tot degeaba.Oare mai mult de atat nu se poate sa slabesc???aici sa fie limita....imposibil ...as dori sa slabesc macar 5 kg.....aveti vreo idee cam ce regim sa tin? byy by
adorrra
Postat pe 17 Iulie 2010 10:16
Nu ai cum sa nu slabesti!Nu mananci carne,dar ce mananci?Ca daca scapi in mancare tip fast-food nu mai dai in veci.Miscare la greu si o alimentatie echilibrata si sanatoasa.
Barbie30
Postat pe 17 Iulie 2010 10:32
Corect!
kudika226898
Postat pe 17 Iulie 2010 11:41

Nici macar nu trebuie sa nu mananci carne. Trebuie doar sa stii sa combini alimentele ca sa nu pui pe tine.
Mai cauta si tu pe "gogal" diete, dar nu lipsite de carne si nu din cele disociate.
Ptr a nu mai avea burtica, trebuie sa faci in fiecare zi minim 1/2 ora miscari ptr abdomen.
_fantoma_
Postat pe 17 Iulie 2010 12:42
De la: adora_s, la data 2010-07-17 10:16:54.Intradevar ,exista o diferenta a oaselor de la persoana la persoana ,insa chiar atat de mare ??

da
kitty_krieger
Postat pe 17 Iulie 2010 12:45
Buna
poti slabii fara probleme, sa pierzi in centimetrii eliminind tesutul adipos si restabilind echilibrul hidric al organismului
Intra pe www.slabesti-acum.ro
completeaza Consultanta online si vei afla cum poti face asta
1708
Postat pe 22 Iulie 2010 17:26
Inainte de a face reclama , invata sa scrii..."poti slabi", "centimetri"...
kudika226898
Postat pe 22 Iulie 2010 18:09
"Buna
poti slabii fara probleme, sa pierzi in centimetrii eliminind tesutul adipos si restabilind echilibrul hidric al organismului
Intra pe www.slabesti-acum.ro
completeaza Consultanta online si vei afla cum poti face asta"

sunt persoane care nu tolereaza produsele pe care le promovati...practic pana cand organismul nu se obisnuieste cu noul regim are niste reactii foarte violente; ai de ales intre a nu iesi din casa o perioada sau a te "casatori" cu toaleta sau a te risca sa faci pe tine oriunde ai fi: strada, parc, magazin...(nu am experimentat personal, mi-a spus o cunostinta ceea ce a patit ea)
mirelacm
Postat pe 22 Iulie 2010 22:30
Evident...
kudika226898
Postat pe 22 Iulie 2010 22:42
miscare, salate, supe fara grasime, lactate degresate si vointa plus buna dispozitie, cred ca acestea sunt ingredientele pentru un trup frumos, armonios si un psihic pe masura. Cit despr eprodusele naturiste de slabit nu le lua asa, dupa ureche , cum se spune, ci consulta un nutritionist!succes
negrul_de_serviciu
Postat pe 19 August 2010 10:28
De la: adora_s, la data 2010-07-17 10:16:54salutare fetelor.Am 1.67 si 58 de kg.Raportul dintre greutate si inalt sunt relativ bune...asa sustine medicul meu de familie si toata lumea.Insa eu ma simt foarte grasa,am picioarele groase si am si burtica.Cum se face ca sora mea cantareste cu 2 kg mai mult,insa eu trebuie sa port blugi cu 2 marimi mai mari decat ea .Intradevar ,exista o diferenta a oaselor de la persoana la persoana ,insa chiar atat de mare ?? .Si inca ceva...ma chinui sa slabesc de ani de zile insa mai mult de atat nu pot...chiar daca nu mananc carne aproape deloc,fac si sport ...dar tot degeaba.Oare mai mult de atat nu se poate sa slabesc???aici sa fie limita....imposibil ...as dori sa slabesc macar 5 kg.....aveti vreo idee cam ce regim sa tin? byy by


conformatia oaselor, draga d'soara, iar pt. burta, abdomene..........referitor la picioare, fiecare are comformatia ei, glezne subtiri sau groase.
Cu niciun fel de exercitiu nu o sa-ti faci din glezne groase, subtiri.
( daca o sa te gandesti un pic, o sa vezi ca tu semeni cu cineva din familia ta, si sora ta cu altcineva):)))
stem_29
Postat pe 19 August 2010 10:50
nu mai manca ca vaca si fa sport ca o capra!
tavi85
Postat pe 20 August 2010 10:13
auuuuuuuuuu Tavi raule depinde de metabolismul fiecaruia,de arderi,eu am 50kg maninc orice ,dar nu ca o vaca cum spui tu sunt oamenii care se ingrasa si de la apa eu nu ma ingras pt ca sunt rea asa imi spune mama
mari58
Postat pe 20 August 2010 18:38
Cata lipsa de respect tavi in raspunsul tau!!!!vai...vai...vai
Daniela78
Postat pe 22 August 2010 08:27
TREBUIE MAI INTII SA IUBESTI SI DUPA UN TIMP SA SUFERI DIN DRAGOSTE,SA VEZI CE REPEDE SLABESTIIIII!!!!!!!!!! SI EU AM 1,68 SI 59 DE KILOGRAME DAR MA SIMT FOARTE BINE. ASTA E GREUTATEA NORMALA! EU AM FACUT SPORT SI AM TINUT DIETA CIND AM AVUT 62 DE KG.SA INTIMPLAT DUPA OPERATIA DE APENDICITA! STAI ATENTA SA NU AJUNGI ANOREXICA CA O PRIETENA A MEA CARE A VRUT SA-MI DEMONSTREZE EA MIE CUM SE SLABESTE. SI A SLABIT DE A AJUNS IN PERFUZII! CONSULTA MAI INTII UN NUTRIZIONIST(A) INAINTE DE A TE APUCA DE SLABIT! AI GRIJA CA NU E DE GLUMIT CU DIETELE! CIAO!
kudika166059
Postat pe 23 August 2010 01:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
LIPOMI 13 De la: Donamishi 11 Martie 2010 10:01
Produsul RE - CODE de slabit la folosit cineva pana acum ? 1 De la: healthy001706 2 Noiembrie 2009 13:33
iaurturile probiotice 6 De la: kudika183045 12 Martie 2012 11:49
CURA DE SLABIRE MONTIGNAC 1 De la: ioanabobocea 2 Februarie 2010 13:01
buna, in legatura cu sarcina 4 De la: adelia 1 Decembrie 2009 21:00