Setari Cookie-uri

pictura sau nu

autocolantele (stickerele) decorative sunt o modalitate foarte usoara de personalizare a decorului, iar aplicarea lor nu dureaza decat cateva minute; rezultatul e spectaculos, arata ca o pictura veritabila pe perete; pentru a va face o idee, recomand site-ul www.colaje.ro, cu o varietate foarte mare de modele.
condo001771
Postat pe 25 Septembrie 2009 10:39
De la: condo001771, la data 2009-09-25 10:39:39autocolantele (stickerele) decorative sunt o modalitate foarte usoara de personalizare a decorului, iar aplicarea lor nu dureaza decat cateva minute; rezultatul e spectaculos, arata ca o pictura veritabila pe perete; pentru a va face o idee, recomand site-ul www.colaje.ro, cu o varietate foarte mare de modele.



ca o fi biznisu tau, ca nu o fiii... dar alea de la colaje.ro sunt foarte nereusite....mai frumos au facut copii de 4 ani pe pinza , au pictat fondul si au colat servetele...au iesit superb.
octopus
Postat pe 25 Septembrie 2009 20:56
oferde sabin balasa;
balul fantomelor pret 10.000 euro telefon 0722193114
condo002390
Postat pe 13 Noiembrie 2009 14:48
Cred sincer ca decizia de a adauga o pata de culoare casei noastre este mai mult decat binevenita! eu personal am inceput sa pictez urmand o pasiune veche din scoala, si m-am bucurat tare cand am vazut ca sunt magazine specializate si la noi si am putut lua panzele gata preparate si culorile acrilice, pentru inceput. Recunosc, este solutia pentru economie de timp, caci este mult mai comod sa treci direct la creatie, cu panzele de buna calitate direct pe cadrul de lemn, la ce dimensiuni doresti, plus ca acrilicele au timpul de uscare mult mai redus. Asa ca incet incet am depasit 80 de piese......si mai am multe in lcuru.....Ceea ce este cel mai interesant e ca le combin in camere dupa starea de spirit, la cateva luni, si ma bucura de fiecare data ca o "mare" schimbare. va propun sa-mi vizualizati galeria de poze, si daca va place vreunul sa ma contactati. am avut deja cateva vanzari, si de multe ori a fost vorba de cadouri oferite celor dragi, deci am reusit sa ofer bucurie de doua ori, daca se poate spune asa. Despre preturi, sunt mici, comparative cu un aranjament de flori din florarii ...insa trebuie sa recunoastem cu cat mai durabile :) salutari din inima tuturor!
dreamer_healthy
Postat pe 25 Noiembrie 2009 15:13
Pentru cei care doresc sa realizeze singuri pictura pe peretii din living, dormitor, camera copiilor....va pot ajuta: Realizez sabloane pentru pictura pereti, diverse modele si dimensiuni in functie de optiunile fiecaruia. Puteti decora si personaliza camera copiilor dvs. cu diverse figurine sau personaje: fluturasi, printese, buburuze, avioane, masinute, norisori etc. Acordati un stil propriu fiecarei incaperi cu un pic de culoare si forme preferate. Lipiti sablonul pe perete, pictati, indepartati sablonul si gata...atat de simplu si de mare efect.

Pentru inspiratie vedeti fotografiile din profilul meu.
Astept mesaje pe valentina.bardac@gmail.com
valica_35
Postat pe 25 Octombrie 2010 19:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Firma de curatenie-un ajutor pentru fiecare 1 De la: michelle_condo 12 Februarie 2013 12:33
Pompe de caldura americane la preturi fara concurenta 17 De la: edy_edy 27 Noiembrie 2013 13:12
salutare 3 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 20:00
SOBA TERACOTA 2 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:52
Program deviz 2 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 20:04