Setari Cookie-uri

mobilier pentru bucatarii mici

Buna seara daca inca mai sunteti interesata de mobilier noi va putem ajuta ,pentru mai multe detalii puteti accesa siteul www.danymob.aaz.ro
sora_flory
Postat pe 24 Iunie 2010 23:25
Ca in orice casa,caloriferul pozitionat sub geam.....cum si eu am o bucatarie foarte mica si nu aveam loc decat pentru mobila ,am mutat mobila pe peretele cu geamul ,ridicand caloriferul pe perete! Am tras racordurile si scurgerea de la chiuveta pe peretele pe care am mutat chiuveta si astfel am mai mult spatiu!De ce mi-a parut rau este ca nu am avut spatiu pentru masina de spalat vase in bucatarie si de pus mai sus cuptorul !
madaroxi280
Postat pe 4 Iulie 2010 20:19
Ai mutat caloriferul???????????????????????????? Exista totusi un motiv bine intemeiat si rasverificat pentru care caloriferele se monteaza sub geamuri....
ergomob
Postat pe 5 Iulie 2010 21:23
De la: ergomob, la data 2010-07-05 21:23:38Ai mutat caloriferul???????????????????????????? Exista totusi un motiv bine intemeiat si rasverificat pentru care caloriferele se monteaza sub geamuri....


vezi ca pe un alt topic, un personaj vrea sa inchida un balcon la o cladire monument istoric. asa ca nu stiu de ce te mai miri......
bogdan_roca
Postat pe 6 Iulie 2010 15:26
E bine totusi ca oamenii intreaba si cer pareri aici pe site. Nu va putea da nimeni o parere 100% aplicabila, fiindca nimeni, cu exceptia celui care intreaba nu cunoaste situatia reala din spatiul sau...Totusi, eu spun ca ar trebui sa se ia in seama sfatul producatorilor de mobilier. Da, suntem aici ca sa ne facem reclama, dar si reclama se face dand sfaturi bune, asa ca ne straduim si noi
ergomob
Postat pe 7 Iulie 2010 22:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
faianta 4 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:55
Usa metalica 36 De la: soraflorentina 3 Martie 2010 21:47
parchet zgaraiat - mai are vreo sansa? 8 De la: kinder_condo 25 Iulie 2010 12:47
amenajare apartament cu o camera 9 De la: montez_parchet_laminat 5 Mai 2010 13:43
realizare dressing 52 De la: MIKE 2 Aprilie 2010 01:24