Setari Cookie-uri

iubiti,amici,straini..si iar amici

depinde ce varsta are tipul...cred ca si el e confuz!
roz5blue6lila7
Postat pe 23 Iulie 2010 16:28
ia uite frate ce prost trebuia sa te simti tu. hai ca ma kc pe mine de ras. eu nu inteleg ce vrei? fa'i si lui un oral, sunteti chit si move on...
Shhh
Postat pe 23 Iulie 2010 16:28
De la: Shhh, la data 2010-07-23 16:28:35ia uite frate ce prost trebuia sa te simti tu. hai ca ma kc pe mine de ras. eu nu inteleg ce vrei? fa'i si lui un oral, sunteti chit si move on...

hai la o bere rece
roz5blue6lila7
Postat pe 23 Iulie 2010 16:40
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-07-23 16:40:59
De la: Shhh, la data 2010-07-23 16:28:35ia uite frate ce prost trebuia sa te simti tu. hai ca ma kc pe mine de ras. eu nu inteleg ce vrei? fa'i si lui un oral, sunteti chit si move on...

hai la o bere rece


hai ca viu ca nu mai pot, ma trec apele cand vad pipitze din astea
Shhh
Postat pe 23 Iulie 2010 17:04
m-am hotarat sa nu ma dau batuta.dupa tot timpul asta in care am stat singura,cu gandul la el.. poate ar fii bine macar sa incerc sa iasa ceva.sa fac ceva in privinta asta.daca iese ceva,bine..daca nu.. iarasi bine.o sa-l sun sa iesim pe undeva,vad eu.multumesc pentru raspunsuri,si..cu placere v-am "amuzat"
pup!
kudika227772
Postat pe 23 Iulie 2010 17:06
sa vii sa ne spui cum o fo'
Shhh
Postat pe 23 Iulie 2010 17:10
De la: Shhh, la data 2010-07-23 16:28:35ia uite frate ce prost trebuia sa te simti tu. hai ca ma kc pe mine de ras. eu nu inteleg ce vrei? fa'i si lui un oral, sunteti chit si move on...
cum de nu ai facut pe tine de atata supt la oral.....
kudika029282
Postat pe 23 Iulie 2010 17:13
De la: kudika029282, la data 2010-07-23 17:13:24
De la: Shhh, la data 2010-07-23 16:28:35ia uite frate ce prost trebuia sa te simti tu. hai ca ma kc pe mine de ras. eu nu inteleg ce vrei? fa'i si lui un oral, sunteti chit si move on...
cum de nu ai facut pe tine de atata supt la oral.....


ce legatura are oralul cu al meu c_ur?
Shhh
Postat pe 23 Iulie 2010 17:14
De la: Shhh, la data 2010-07-23 17:14:45
De la: kudika029282, la data 2010-07-23 17:13:24
De la: Shhh, la data 2010-07-23 16:28:35ia uite frate ce prost trebuia sa te simti tu. hai ca ma kc pe mine de ras. eu nu inteleg ce vrei? fa'i si lui un oral, sunteti chit si move on...
cum de nu ai facut pe tine de atata supt la oral.....


ce legatura are oralul cu al meu c_ur?


Ia-o incet ca spune tot! Daca tot fuge intre topicul cu sex oral si cel cu sex anal,le mai "scufunda"intre ele.Cred ca nici ea nu mai stie care e "capul" si care c.rul
Barbie30
Postat pe 23 Iulie 2010 17:53
De la: kudika029282, la data 2010-07-23 17:13:24
De la: Shhh, la data 2010-07-23 16:28:35ia uite frate ce prost trebuia sa te simti tu. hai ca ma kc pe mine de ras. eu nu inteleg ce vrei? fa'i si lui un oral, sunteti chit si move on...
cum de nu ai facut pe tine de atata supt la oral.....



Dindirico ..... acu bag de seama ca tu de fapt tu incurcasi organele ..... ma intreb daca ai totusi notiuni de anatomie si fiziologie a aparatului genital feminin ???? ma indoiesc

anastasia_m
Postat pe 23 Iulie 2010 19:24
De la: kudika227772, la data 2010-07-23 16:25:27Shhh, eu nu am scris aici ca sa crezi tu in special,toata lumea are dreptul la opinie,nu zic nimic.Daca nu eram destul de confuza cu toate astea,care chiar se bat cap in cap,eram linistita,dar nu ma simt bine cand stiu ce s-a intamplat,de aceea v-am cerut parerea.
Roz,scuza-ma ca nu ti-am raspuns potrivit la intrebare; mi-a zis ca ii este benefica parerea mea,in sensul sa ma tachineze putin,sa-mi dau seama ce gafa am facut,nu stiu..nu am mai deschis subiectul dupa aceea am stat doua ore maxim impreuna atunci.. am mancat ceva,apoi ne-am plimbat.nimic spectaculos



nimic spectaculos????????? ooohhhh....... da ce e spectaculos la tine fata???????? sa nu imi zici ca oralul si atat?!?!
anastasia_m
Postat pe 23 Iulie 2010 19:34
De la: kudika227772, la data 2010-07-23 02:25:20buna seara.va scriu deoarece mi-as dori sa ascult pareri de la persoane mature,care sa ma ajute sa trec peste etapa aceasta.Am fost cu tipul acesta o saptamana,la numai cateva zile dupa ce ne-am cunoscut(eu sufeream din cauza altui tip in perioada aceea,si ma straduiam sa-l uit).Apoi,am rupt legatura,eu nu mai stiam nimic de el,el nimic de mine.. dar nici nu a incercat vreunul din nou sa vorbim.Apoi,la cateva luni,am inceput sa vorbim mult,ma ajuta cu orice aveam nevoie,avea grija de mine.. Eu ajunsesem sa am un respect pentru el si sa-l apreciez.In perioada in care am fost plecata in vacanta,ii simteam lipsa.Si persoanele cu care eram in vacanta,vedeau ca ma agit pentru el..eu totusi negand ca m-as fi indragostit de el,imi reprimam sentimentul,nu voiam sa accept ce simteam pentru el.Apoi,bineinteles,mi-a reprosat anumite lucruri din vacanta..si a urmat o perioada de vreo 2 saptamani in care nu am mai vorbit;ce-i drept,i se cam urcase la cap,la un moment dat mi-a inchis telefonul in nas,si faze de genul asta,iar eu nu am mai vrut sa vorbesc cu el.Am mai vorbit o perioada,amici,toate bune..La un momentdat,s-a cuplat cu o prietena de a mea,si imi facea avansuri de fata cu ea.. ma simteam extrem de prost,ma pusese intr-o postura foarte incomoda.. eu simteam ce simteam pentru el,el era cu prietena mea,si imi facea avansuri in fata ei.. era ceva ce mi-as fi dorit,dar nu in circumstantele acelea,evident.Ei doi s-au despartit dupa o scurta perioada,eu iar am rupt legatura cu el..Nu mai tin minte exact de ce;pana intr-o zii cand m-a cautat,am vorbit frumos,degajat.. M-a ajutat in privinta unor probleme,imi zicea ca ii e dor de mine.. lucruri din acestea.Ne duceam unul la celalalt la cafea,vorba.. Apoi iar am rupt legatura .. Si intr-o seara,cam la doua luni dupa ultima intalnire cu el.. Am cazut de acord sa raman peste noapte la el.Zis si facut.. Apoi,a doua zi.. nu m-a cautat.. nu nimic.Am zis bun,asa a fost sa fie.. trec peste,nu e un capat de tara,cu toate ca mult timp ma trezeam numai cu gandul la el;Si de cateva zile iar ne vedem,vorbim.. iesim.. si asta la initiativa lui .. Si simt cum ma reindragostesc,cum s-ar zice,si se poarta cu mine exemplar,imi vorbeste frumos,isi da seama cand sunt suparata,cand am ceva pe suflet..Incearca sa se apropie de mine.Pana azi,ma hotarasem sa nu mai vorbesc cu el,sa rup legatura,ca sa nu mai fiu ranita.Dar m-am gandit ca pana la urma,niciodata n-am luptat sa fiu cu el,niciodata nu mi-am exprimat dorinta de a fii cu el,nu am facut nimic,exceptand acea seara.. Dar vreau sa fiu cu el,si sa-l cuceresc.Acum.. vine partea voastra.Care dintre solutii ar fii cea mai corecta? sa lupt pentru el,sau sa renunt? Astept sfaturi sincere,va pup!


Daca are $ da. Daca nu, cauta altul care are :)))))))))))))
Borntobewild
Postat pe 23 Iulie 2010 19:56
Am trecut printr-o situatie similara. Tu oricum nu cred ca-l vei lasa prea curand cu toate ca ar fi cea mai buna solutie! Chiar e "fat-frumosul" tau? Dupa mine nu se merita sa reincerci sa-l cuceresti, cred ca meriti ceva mai bun...sau tu te multumesti cu prea putin de la viata?
pcristinadaniela
Postat pe 23 Iulie 2010 20:06
'' Care dintre solutii ar fii cea mai corecta? sa lupt pentru el,sau sa renunt?''
sa renunti. scurt si la subiect
fata_healthy
Postat pe 23 Iulie 2010 21:08
se poate sa te indragostesti inapoi
lazy002596
Postat pe 24 Iulie 2010 05:26
De la: kitty_krieger, la data 2010-07-23 11:44:21Pai sa vedem: tu i-ai dat cu flit dupa o aventura (da, o saptamana de "relatie" este o aventura), dupa care ati tinut legatura, dupa care el s-a cuplat cu prietena ta (sa-ti faca in ciuda, apropo), dupa care tu ai rupt relatiile, dupa care le-ati reluat (o alta aventura,de data asta el ti-a dat cu flit.... s-a razbunat) , dupa care le-ati rupt si acum iar vorbiti, ca te-a cautat el.

Offf, doamne, sunteti mai rau ca soarecele si pisica si va intreceti in "maturitate" unul pe altul...
Ori ii pui punct acestui "joc" o data pentru totdeauna, ori il iei frumos de manuta si-i zici ce simti si ce vrei de la el; si sa fiti amandoi de acord sa nu va mai jucati, ci chiar sa fiti impreuna.

Desi eu as lasa-o balta, nu stiu daca aveti amandoi maturitatea de a o lua de la 0, fara reprosuri pentru trecut.


Felicitari pentru analiza ,,kitty_krieger"! ...ma pregateam sa postez si eu, dar in urma lecturii la postarea ta, devine absolut inutil...caci ai grait cu mintea mea parca! EVIDENT ASA E.
cristinarudi
Postat pe 24 Iulie 2010 09:17
da cei rau daca va simtiiti bine impreuna..........chiar...ca trebuie sa lupti pentru asta........patuul reduuce tooate......deptiimarile...de viata...... shi tu vrei sa----l lasi......patul pentru....durererea pe care ti-a proovoocato el.........!!
kudika276268
Postat pe 24 Iulie 2010 13:40
De la: kudika276268, la data 2010-07-24 13:40:47da cei rau daca va simtiiti bine impreuna..........chiar...ca trebuie sa lupti pentru asta........patuul reduuce tooate......deptiimarile...de viata...... shi tu vrei sa----l lasi......patul pentru....durererea pe care ti-a proovoocato el.........!!

mda... in ziua de azi tineretul nu mai stie ce-i ala sex de placere...
Lucia38
Postat pe 24 Iulie 2010 13:48
Oamenilor le place sa fie indragostiti. Totusi, “iubire” este un cuvant mare. Autorul M. Scott Peck spune ca dragostea este o decizie, nu o reactie. Este o alegere, nu un raspuns. Acesta poate fi unul dintre cele mai importante lucruri spuse vreodata de cineva pe aceasta tema.
Adevarata dragoste nu este niciodata rezultatul a modului cum celalalt arata, se comporta sau interactioneaza cu noi.
Sa nu confundati cuvintele “dragoste” si “relatie”. Nu dovedim ca iubim pe cineva ramanand intr-o relatie. Intr-adevar, exista situatii cand am putea dovedi ca iubim pe cineva plecand din acea relatie.
Deci nu este adevarat ca dragostea ne cere ca noi sa iubim mult timp dupa ce propria noastra fericire a disparut. Daca nu mai suntem fericiti intr-o relatie, ne confruntam cu una dintre cele mai importante intrebari din viata: Avem dreptul de a fi fericiti? Si raspunsul este DA. Sa ramanem intr-o relatie in care nu mai suntem fericiti doar pentru ca am spus ca “vom fi fericiti” ar produce doar nefericire. Poate e timpul sa evadam.
Desigur, este adevarat ca nimeni nu poate vreodata cu adevarat sa “scape” dintr-o relatie. Suntem mereu relationati unii cu altii si singurul lucru care se schimba este forma pe care o ia relatia.
Decizia de a iubi pe cineva – de a-l iubi cu adevarat – este o alegere cu adevarat inalta. Este semnul unui maestru.
Sa iubesti pe cineva ca o “reactie” este o altfel de experienta. Este semnul unei persoane care inca invata. Pericolul, atunci cand iubim pe cineva ca o reactie, este ca cel pe care il iubim se poate schimba. De fapt, este sigur ca se va schimba. Ar putea sa se ingrase sau sa slabesca. Ar putea sa-si altereze personalitatea. Ar putea sa-si schimbe ideile despre ceva important pentru noi. Si daca suntem indragostiti de ceea ce celalalt ne aduce in relatia respectiva, am putea fi loviti de o enorma dezamagire.
Asa ca, ajungem la al doilea ,mare adevar despre toate astea: dragostea nu se refera la ceea ce iti aduce celalalt, se refera la ceea ce aduci tu celuilalt. Intr-adevar, scopul tuturor relatiilor de dragoste este de a ne oferi o oportunitate de a decide si de a declara, de a anunta si de a exprima, de a deveni si de a implini CINE SUNTEM NOI CU ADEVARAT. Si aceasta deasemenea, este o alegere, nu un raspuns, este o decizie nu o reactie, desi oamenii cred ca este invers.
Sunt doua intrebari care trebuiesc puse in legatura cu viata si relatia si de pe urma carora ar beneficia fiecare:
1. Incotro ma indrept?
2. Cine merge cu mine?
Este important sa punem aceste intrebari in ordinea corecta. Multi oameni le schimba ordinea si sufera pentru asta tot restul vietii lor. Ades, alegera destinatiei este conditionata si compromisa de alegerea insotitorului. Asta poate face calatoria si drumul foarte accidentat.
Recent, o tanara femeie de vreo 20 de ani m-a intrebat, “Cum te simti cand esti indragostit?” Eu stiu cum ma simt eu. Eu simt ca este o singura persoana in incapere. Atunci cand sunt cu perechea iubita, se simte ca si cum nu exista loc unde “eu” ma sfarsesc si “ea” incepe. Cand privesc in ochii ei, este ca si cum as privi in propriii mei ochi. Cand simt ca ea este trista, este ca si cum tristetea imi strapunge propria inima. Cand ea zambeste, inima mea zambeste cu ea – ca si ea.
As vrea sa pot simti astfel pentru toata lumea. Asta ma straduiesc acum sa fac. Simt asta cu tot mai multi oameni in fiecare zi ce trece.
Pentru Dumnezeu, nici o persoana nu este mai deosebita decat alta. Astfel simte Dumnezeu dragostea. Nu exista conditionari si nimeni nu e mai special decat altcineva.
Deci, al treilea mare adevar despre dragoste este ca nu cunoaste conditii.
Al patrulea mare adevar despre dragoste este ca nu cunoaste limitari. Dragostea este libertatea traita. Libertate totala si absoluta. Si astfel, cineva care iubeste pe altcineva nu incearca niciodata sa-l restrictioneze sau sa-l limiteze pe celalalt in nici un fel. Din pacate, pentru multi, dragostea se traduce intr-un mod nepoliticos prin “apartenenta”. Asta nu este exprimat in cuvinte dar este un simt de felul “esti al meu”.
Desigur, in dragostea adevarata, nimic nu ar putea fi mai departe de adevar. Si in dragostea adevarata, astfel de idei sau de ganduri nu sunt traite niciodata. Nimeni nu detine pe nimeni si nimeni nu se comporta ca si cum ar fi proprietarul celuilalt.
Cel de-al cincilea si probabil cel mai controversat adevar pe care il stiu despre dragoste: dragostea nu spune niciodata nu. Nu fata de persoane de maturitate si inteligenta egale. (Nu vorbim de copii aici.) Indiferent de care ar fi cererea iubitului, dragostea raspunde DA. Asta nu inseamna ca opiniile personale nu sunt exprimate, sau preferintele personale nu sunt anuntate. Inseamna doar ca, in final, o cerere a iubitului nu este niciodata refuzata. Cine suntem noi sa refuzam ceva cuiva?
Dumnezeu spune mereu DA. Indiferent de ceea ce vreti, indiferent de alegerile voastre, el nu spune NU niciodata. Aceasta idee poate fi redusa la doua cuvinte: Dumnezeu permite.
Eu cred ca cuvintele “Dumnezeu” si “iubire” sunt interschimbabile, ati putea spune apoi, “dragostea permite.” Ea nu restrictioneaza niciodata, nu limiteaza niciodata, nu opreste ci doar permite. In relatiile de dragoste adevarate, ajungi sa ai ce iti doresti.
Ultimul adevar despre dragoste este ca dragostea se reinnoieste mereu. Nu se sfarseste niciodata. Deci faceti din fiecare zi o zi de nunta in inima voastra. Chiar daca nu sunteti casatoriti. Pentru ca sunteti, cu toata lumea. CU TOTII UNA SUNTEM.


Neale Donald Walsh
ianacosanziana
Postat pe 24 Iulie 2010 15:17
Buna scumpo, nu asculta rautatiile nimanui.... daca tu te indragostesti si dupa o perioada de timp te reindragostesti este doar problema ta.TOATE NOI NE INDRAGOSTIM LA PRIMA VEDERE DE CINEVA, DAR NU AVEM TOATE CURAJUL SA SPUNEM.TU ESTI SINCERA DAR CONFUZA. daca chiar i-ti place baiatul acesta ,incearca sa comunici cu el si sa-i zici tot ce simti, si vezi si parerea lui. tu ceri parerea noastra fara sa sti de fapt parerea lui???????????? i-ti doresc succes in viata, MIOARA PIRVU, CRAIOVA
mioarapirvu
Postat pe 24 Iulie 2010 15:18
Nu trebuie sa "lupti " pentru nimic, draga mea! iubirea nu e o lupta , e preferinta sincera si nu vine la comanda. I-ai dat de inteles ca il placi, mai deparet e preferinta lui. Nu prea e o relatie cu perspectiva din cate vad.
ianacosanziana
Postat pe 24 Iulie 2010 15:23
dragoste cu sila nu se face... parca...sau e moda altfel?
dragon_fly88
Postat pe 24 Iulie 2010 15:33
buna fetelor! ma scuzati ca nu am mai fost prezenta; mi-am schimbat si contul..adica am anulat contul deoarece ieri a aparut o eroare la adresa de mail ca si cum mi-ar fii schimbat cineva parola.. in fine :)
da,este adevarat,dragostea cu sila nu se poate..dar cand iti doresti ceva cu tot sufletul,macar faci ceva.. incerci..nu stai sa astepti.. cel putin asa am facut eu..oricum,v-am zis ieri ca o sa-l sun,sa vad ce face,poate iesim; asa am facut.si .. a zis ca ne vedem,dar ca mai are niste treaba la magazin si ca ma suna el.. si daca nu,sa mergem la piscina azi undeva.si nu m-a mai sunat.. :) ..multumesc mult pentru pareri! va pup
kudika295018
Postat pe 24 Iulie 2010 15:39
De la: kudika227772, la data 2010-07-23 15:55:11m-am gandit si la asta! dar nu a fost sex.. a fost.. un mic oral din partea lui,si apoi,n-am intors favorul.. in dimineata urmatoare,am stat de vorba,la cafea..i-am facut de mancare..parea sa fie bine. dar nu a zis niciunul despre seara precedenta ceva! asta ma macina cel mai tare.o prietena de-a mea a patit la fel.. i-a facut el oral,ea n-a vrut.. dar dupa o perioada au inceput sa se intalneasca numai pentru sex,desi ea il iubeste enorm de mult.daca tu esti in ceata,eu sunt in.. nori,nu stiu


Hai sa-ti spun eu...ca vad ca nimeni nu are curajul.
Omul te baga in seama ca sa ii intorci favorul pe care ti l-a facut ( cu toate ca mie imi e greu sa cred ca doar asta s-a intamplat ) , adicatelea sa-i faci si tu lui un oral .

Asta asa ca sa zic ca iti ofer niste circumstante atenuante
_fantoma_
Postat pe 24 Iulie 2010 16:35
din pacate sa stii ca si eu am crezut asta multa vreme,si inca mai cred.. dar nu prea accept.. asta e.. when life gives you limes,ask for tequilla and salt.:) multumesc mult,va pup!
kudika295018
Postat pe 24 Iulie 2010 16:50
De la: Shhh, la data 2010-07-23 17:14:45
De la: kudika029282, la data 2010-07-23 17:13:24
De la: Shhh, la data 2010-07-23 16:28:35ia uite frate ce prost trebuia sa te simti tu. hai ca ma kc pe mine de ras. eu nu inteleg ce vrei? fa'i si lui un oral, sunteti chit si move on...
cum de nu ai facut pe tine de atata supt la oral.....


ce legatura are oralul cu al meu c_ur?
dar analul are vreo legatura cu c_urul dumitale..ce zici..?
kudika029282
Postat pe 24 Iulie 2010 17:03
cum incepe asa se terminã....cu suisuri si coborisuri...cu momente dragute, dar si cu momente de suferinta...noi ne-am casatorit dupa o realtie tumultoasa in genul a ceea ce prezinti tu...cu tot....iar acum casatoriti este la fel...avem momente de 2 luni in care suntem amici...apoi ne certam...apoi ne impacam cu multa pasiune...e bine cu impacarea dar cat dureaza cearta este suferinta, durere, iar totul se rasfrange copilului...acum...stau pe ganduri daca sa divortez sau nu...cu copil cu tot...gandeste
CLAUDIA_ILINA
Postat pe 24 Iulie 2010 19:22
eh,nu se compara,la tine e ceva serios.. eu abia am facut 20 de ani,nu pot sa-mi permit sa compar situatia mea cu a ta.. dar sa stii ca am o prietena foarte buna,care se tot certa cu sotul ei,cam vreo 2 ani au fost mereu in raportul cearta-impacare; si am sfatuit-o sa-l convinga sa-si rezolve problemele impreuna,prin orice mijloace.. Si intr-o perioada,in clasa a 12a,eram foarte stresata,si nu stresul general..la mine era o problema,deja nu mai dormeam noaptea,imi faceam o gramada de ganduri negative: daca nu iau bacul,daca nu trec admiterea,etc. si am facut cam o luna sedinte de psihologie,si doamna aceea m-a ajutat foarte mult,iar prietena mea venea mereu cu mine,si intr-o zii s-a gandit sa incerce si ea cu sotul acelasi tip de ajutor.Si acum sunt foarte deschisi unul cu celalalt,isi fac multe surprize unul altuia..Chiar merita,dar trebuie vointa muulta.. sa treci peste etapele urate si sa accepti si partile rele ale celuilalt..Iti doresc sa fii fericita cat mai curand!!! pup
kudika295018
Postat pe 24 Iulie 2010 19:52
De la: kudika295018, la data 2010-07-24 15:39:38buna fetelor! ma scuzati ca nu am mai fost prezenta; mi-am schimbat si contul..adica am anulat contul deoarece ieri a aparut o eroare la adresa de mail ca si cum mi-ar fii schimbat cineva parola.. in fine :)
da,este adevarat,dragostea cu sila nu se poate..dar cand iti doresti ceva cu tot sufletul,macar faci ceva.. incerci..nu stai sa astepti.. cel putin asa am facut eu..oricum,v-am zis ieri ca o sa-l sun,sa vad ce face,poate iesim; asa am facut.si .. a zis ca ne vedem,dar ca mai are niste treaba la magazin si ca ma suna el.. si daca nu,sa mergem la piscina azi undeva.si nu m-a mai sunat.. :) ..multumesc mult pentru pareri! va pup

nu e clar?
adica "ne vedem cand vreau eu, dar stai ca de fapt mai am inca treaba"
daca voia sa te vada...inchidea magazinul pentru juma de ora cel putin
dar cum interesul e nul...nu ti-e ca il plictisesti?
adica inteleg ca nu e rau sa incerci, dar insistand..e prea... "sunt pe tava..am timp oricand..numa' sa ma vezi si tu pe mine"
dragon_fly88
Postat pe 24 Iulie 2010 19:58
eu rar il caut.. si intr-un fel ai dreptate cu ce zici;dar niciodata nu am fost o persoana stresanta,si nici acum nu l-am sunat inapoi..nimic.Nu am insistat .. am gresit ca am fost mereu acolo cand m-a cautat si nu am stiut sa zic nu.
Am mai citit pe forum diverse discutii .. si mi-am dat seama ca "problema" mea nu e asa grava ca ale altora.. mai bine imi vad de mine,treburile mele,imi gasesc ceva sa fac..de ex, o sa ies cu fetele in seara asta.. cat am asteptat sa ma sune aseara si azi,parca am nevoie sa ma gandesc si la mine,nu numai la el; prea mi-am batut capul,si el nu e in stare sa spuna macar scuze,sau sa ma anunte ca nu iese cu mine.
Sunt destul de tanara,am trecut peste atatea,si nu pot sa trec peste refuzul lui? ia,ca m-am suparat! pup fetele,mai conversam pe forum si sper sa ne ajutam reciproc,mai mult sau mai putin,cu o vorba buna,cu realism,si sa infruntam toate relele gandindu ne la ce avem bun in viata noastra!
kudika295018
Postat pe 24 Iulie 2010 20:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce ar trebui sa fac ? astept un sfat .... 17 De la: kudika195501 23 Noiembrie 2010 00:12
compatibilitate zodiacala/ varsator....? 33 De la: Barbie30_ 5 Ianuarie 2011 09:23
Ce sa mai fac?am ajuns la exasperare 12 De la: ionelaela 15 Martie 2010 21:33
cum rectionati daca o femeie sa da la iubitul(barbatul) vostru??si cum rectionati daca un barbata seda la iubita(sotia voastra)?? 130 De la: omidutu 13 Septembrie 2009 17:58
barbatii trecuti de tinerete 35 De la: elagodess 4 Noiembrie 2009 14:03