Setari Cookie-uri

transport autocar strainatate

Si eu sunt de parere ca masina personala este cel mai rentabil transport pt destinatiile apropiate, gen Grecia, Turcia sau Austria.
La vara plec in Grecia, insula Thasos si am ales transportul propriu cu masina
Cu autocarul depinzi de programul lor, multe opriri, mers greoi...plus ca dupa ce ajungi la destinatie trebuie sa te limitezi la programul ce l-ai ales, nu ai mobilitate sa vizitezi ce vrei, cand vrei.
Cu avionul ii super ok, comfort, rapiditate, dar partea proasta este ca de multe ori distanta poate fi mare de la aeroport pana in statiunea vizata si tot trebuie sa depinzi de alte mijloace de transport.
Am ajuns la concluzia ca masina este cea mai convenabila mai rapida decat autocarul, mobilitate maxima, vizitezi ce vrei, cand vrei, o poti urca in ferry-boat
Radek
Postat pe 24 Martie 2009 09:29
CU AUTOTURISMUL MERITA ORIUNDE DAR NU PESTE 7 OOO KM PE CONCEDIU,....ALTFEL E CAM NASOL.....AVIONUL ESTE OK...PREFER ORICUM AUTO
gabriello_g
Postat pe 26 Martie 2009 08:19
Cei de la Europa Travel au autocare foarte bune - eu am mers cu ei in Thassos si nici nu am simtit drumul! Au si curse cu avionul catre Grecia foarte rentabile!
lazy000367
Postat pe 4 Mai 2009 23:33
Daca sunteti fani ai deplasarii cu autocarul, va sfatuiesc cu caldura sa evitati companiile de linie.Cel mai confortabil este sa inchiriati un autocar/microbuz (depinde cati sunteti)de la o agentie care le foloseste strict pentru ceririle personalizate si veti avea o surpriza mai mult decat placuta: autocare de 4 *, scaune flexibile(se intind la 135 grade), soferi si ghizi profesionisti, opriri cand/unde vreti voi. Incomparabil mai relaxat, mai decent si, fara sa exagrez, mai sigur decat cu companiile ce fac linie.

Eu colaborez de mult timp cu Come & Go(www.inchirieri-autocare.com), sunt foarte deschisi,promti si ieftini.Mai mult, daca nu au disponibil ce te intereseaza, cauta si te indruma spre altii numai sa fii multumit...ceea ce este cam rar trebuie sa recunoasteti.
Raluca_C_lazy
Postat pe 13 Iulie 2010 14:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
europa 10 De la: caiustimar 5 Mai 2010 19:13
iordania 9 De la: Imperator 9 Decembrie 2009 23:32
agentii constanta 1 De la: lazy000596 8 Iunie 2009 08:46
corfu. 9 De la: romynutza_20 1 Aprilie 2010 14:48
A fost cineva la Eurodisney? 15 De la: lazy001303 4 Iunie 2010 11:26