Setari Cookie-uri

cel mai potrivit pentru noaptea nuntii

cred ca adevarata noapte a nuntii va fi cea urmatoare nuntii, ca in cealalta suntem prea ocupate cu petrecerea eu zic ca cel mai potrivit pentru seara nuntii este sa stai doar cu el, in ceva f sexy si in momentele alea sa uitati de orice grija, undeva plecati departe, unde nu va poate deranja nimeni
ully1986
Postat pe 15 Iulie 2008 12:39
In pachetul ne nunta oferit de restaurant se afla si 2 camere la hotel. Una va fi ocupata de noi. Sper ca vom umple cada cu apa calduta (si alte ingrediente frumos mirositoare) si ne vom relaxa. Cred ca vom fi prea obositi pentru altceva.
fantome
Postat pe 21 Iulie 2008 12:35
din pacate asa este fetelor. in noaptea nuntii nu mai ai kef de nimic la cat esti de obosit. noi am facut o baita frumos amandoi si ne-am culcat.macar camera de hotel a fost superba...v-o recomand..la marriott un apartament executive..pupici..
caurea_grace
Postat pe 21 Iulie 2008 15:49
Sicer, nici prin cap nu mi-a trecut ca dupa baia de la hotel vom mai fi in stare de ceva, dar... . Sa stiti ca nu a fost atat de obositor pe cat credeam cu toate ca nu am avut timp nici sa mancam, am dansat fara oprire si foarte putin unul cu celalalt, am colidat toata sala pe la mese, cand impreuna, cand separat.
fantome
Postat pe 11 Octombrie 2008 12:27
pai eu sunt mai cu capu....asa ca...ma imbrac in cel mai sexy costum care il gasesc si sar pe el...am timp sa ma odihnesc dupa aia...o sal fac sa se urce pe peretzi....va spun eu ca sa iti pastrezi barbatul si sa nu se mai uite dupa parashute..tre sa devii tu una!!!parerea mea!

Postat pe 27 Octombrie 2008 19:24
brindusel
Postat pe 6 Noiembrie 2008 22:19
eheeee ...cata dreptate ai ,nu degeaba vb aia din popor ...
mimozapink
Postat pe 7 Noiembrie 2008 13:37
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:35
sper sa nu pic lata!!!!

insa de obicei la noi noaptea nuntii, este noaptea urmatoare a nuntii....

dc ar fi si la noi k la americani, nunta sa se termine la 12 noaptea si mirii sa se care direct in luna de miere sau la apartament ar mai merge

pana una alta ne multumim cu ce avem
iulik_flore
Postat pe 15 Decembrie 2008 14:26
Aici in Spania lucrurile stau diferit.Nunta de obicei se incepe dupa amiaza, si se termina in jur de ora 1-2 dimineata, si depinde de hotelul unde are loc nunta, ei dau cadou pentru miri, cel mai exclusive suit din hotel...Asta da noapte a nuntii....


Fiti fericite!!
andreea25graversen
Postat pe 9 Ianuarie 2009 15:11
De la: fantome, la data 2008-07-21 12:35:32In pachetul ne nunta oferit de restaurant se afla si 2 camere la hotel. Una va fi ocupata de noi. Sper ca vom umple cada cu apa calduta (si alte ingrediente frumos mirositoare) si ne vom relaxa. Cred ca vom fi prea obositi pentru altceva.



Mirele obosit in noaptea nuntii?

Postat pe 9 Ianuarie 2009 20:14

Nu, Ovidiu, nu a obosit. Ii auzisem pe toti care s-au casatorit inaintea noastra ca dupa nunta au fost asa de obositi, ca stresul a fost mare, ca nu ar mai face asta niciodata si alte bla-bla-uri.
Ei bine, nu a fost stresul asa de mare, nici de obosit nu am obosit, din contra, totul s-a derulat atat de repede incat nici noi, nici nuntasii nu am realizat ca nunta se apropia de sfarsit.
A fost minunat...
Si nunta a continuat in 2 la hotel.
fantome
Postat pe 10 Ianuarie 2009 10:21
iulik_flore
Postat pe 10 Ianuarie 2009 18:05
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 28 Aprilie 2009 00:20
De la: fantome, la data 2008-10-11 12:27:07Sicer, nici prin cap nu mi-a trecut ca dupa baia de la hotel vom mai fi in stare de ceva, dar... . Sa stiti ca nu a fost atat de obositor pe cat credeam cu toate ca nu am avut timp nici sa mancam, am dansat fara oprire si foarte putin unul cu celalalt, am colidat toata sala pe la mese, cand impreuna, cand separat.



m-am speriat un pic cand am inceput sa citesc acest topic

cum sa dormiti fetelor trebuie profitat la max si obligatoriu intr-o camera de hotel sa continue distractia, doar voi doi nicidecum acasa la voi sau pe unde altundeva - e prima noapte de dragoste dupa casatorie e superrrrrr
laura02maria
Postat pe 21 Mai 2009 11:19
Perfect de acord!!!! asta am si eu in gand
andreyya84_grace
Postat pe 6 Iulie 2009 12:33
De la: andreyya84, la data 2009-07-06 12:33:09 Perfect de acord!!!! asta am si eu in gand


Imi place tare mult mult rochita ta!
Spune-mi de unde ai luat-o!
E perfecta!
E minunata!
adika_healthy
Postat pe 6 Iulie 2009 12:48
din cluj am cumparat-o anul trecut, dar ti-o vand eu daca esti interesata, ma bucur ca mi-ai spus asta...........oricum, nu ca vreau a ma laud, dar am fost apreciata de simplitatea si eleganta mea rochita.
coco003924
Postat pe 9 Iulie 2009 00:11
tarot_healthy
Postat pe 18 August 2009 16:45
bravo sora mea.Asa e
kudika130378
Postat pe 4 Noiembrie 2009 04:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand/inchiriez rochia de mireasa 1 De la: rowi 14 Septembrie 2010 17:51
Momente artistice de dans sportiv cu copii 5 De la: MONSENIORUL 2 Ianuarie 2012 12:20
Accesorii handmade 1 De la: mrs 23 Februarie 2010 22:57
Ce-ai face daca ai fi parasita in fata altarului? 25 De la: camy 14 Aprilie 2010 00:31
Local nunta disponibil 22 august 2015 1 De la: kudika_979713 17 Ianuarie 2015 23:32