Setari Cookie-uri

oare conteaza vrasta ...in momentu cand ve decideti sa spuneti un "DA"hotarat?

am vorbit cu el si totul a decurs ok,chiar nu ma asteptam,avand in vedere ca am mai discutat si altadata despre acest subiect.
kudika183253
Postat pe 12 Iunie 2009 23:43
NU CONTEAZA PARCA NIMIC ATUNCI CAND IUBESTI!!!! Stiu si eu asta si inca foarte bine, eu anul acesta fac 23 de ani el 25 si in 2010 vom avea nunta, suntem de 4 ani jumatate impreuna si ne-am dorit sa ne casatorim inca din primele zile, ne iubim mult si de 1 an jumatate stam impreuna la mine acasa asta nu pentru ca sa experimentam cum e ci pentru ca el era venit la facultate in Sibiu si statea in camin si stim cu totii cum e in camin astfel mama mea a decis sa nu se mai chinuie si sa vina sa stea la noi ei si uite e ok !!! ne dorim in continuare sa ne casatorim si sa stii ca totul vine de la sine, nu te plange ca nu te-a cerut inca poate o va face si momentul va fi deosebit.Hai sa-ti apun cum a fost la noi ; noi am vorbit de casatorie din primele zile dar el e foarte copilaros si uneori imatur si eu am tot asteptat ceva serios de la el si anul acesta am zis ca dupa luna iulie dupa ce sora mea va avea nunta ne vom hotari la o data pentru 2010 si in 10 aprilie a fost in Sibiu Noaptea reducerilor ne-am dus si noi ca vroiam sa-mi cumpar o geaca si el pantaloni si ne-am intors acasa cu data pentru nunta!!!!!! in mall era o reprezentata a unui restaurant din sibiu si am tot vorbit cu ea el parea foarte serios eu mirata si in final am hotarat data pe 2 octombrie asa ca asteptarea s a meritat, nu trebuie ncic sa te grabesti trebuie sa lasi sa simta si el si totul sa vina de la sine asa ca ce sa zic Casa de piatra tuturor si sa fie intr-un ceas bun!
lucky_happy
Postat pe 14 Iunie 2009 11:51
Nu conteaza varsta ci sa va iubiti
eu am implinit 20 de ani (25 iunie) el are 24 si suntem impreuna de 3 ani si jumatate iar in 19 iulie 2009 o sa spunem "DA"
casa de piatra mult noroc si dragoste va doresc tuturor
myssnatacha
Postat pe 7 Iulie 2009 13:09
Eu as vrea sa mai vin cu o completare...ca pe langa varsta..nu conteaza nici de cand esti cu iubitul tau. Noi de abia am implinit un an de relatie si anul viitor in mai ne casatorim. Ne iubim si ne completam perfect unul pe celalalt. Multa dragoste tuturor. App....eu am 25, el 24. :)
Ann04
Postat pe 26 Octombrie 2009 11:06
tarot_healthy
Postat pe 10 Noiembrie 2009 18:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Imi recomanda si mie cineva un restaurant bun in Bucuresti? 18 De la: gyo85 20 Martie 2013 22:43
ce sa fac cu gelozia lui bolnavicioasa??? 13 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:21
INSTRUCTOR DE DANS! 2 De la: imagineanuntiitale 27 Aprilie 2009 23:44
Dansatoare de muzica orientala ! 6 De la: Barbie30 10 Septembrie 2010 23:10
rochie de inchiriat 2 De la: silvestra 7 Martie 2009 16:01