Setari Cookie-uri

sa ii lasam la petrecerea burlacilor?

Si eu stiam ca petrecerea trebuie organizata de prieteni/ prietene, dar nu vreau sa patesc ca prietena mea. Ea a asteptat sa-i organizam noi petrecerea si a ramas fara ea pentru ca noi nu am stiut pe cine vrea alaturi si pe cine nu. Am rugat-o sa ne mobilizeze ea, in sensul de a stabili o intalnire cu participantele si de acolo ne descurcam noi... Ea a asteptat totul pe tava si s-a ales cu praful.
Asa ca eu am hotarat sa-mi organizez singura petrecerea si sa nu astept nimic de la fete. Daca imi vor face cadouri tot felul de prostioare, bine, daca nu, e la fel de bine. Sper sa fie o seara in care sa dansam, sa radem, etc.
fantome
Postat pe 8 Septembrie 2008 09:11
da categoric mi-o organizez eu k sa nu existe probleme
iulik_flore
Postat pe 8 Septembrie 2008 11:06
draga alyna...sotul meu nu ca tot la mine vine cum spui tu...sotul meu de la mine nu pleaca...nu stiu ce stii tu despre petrecerile astea si nici nu ma intereseaza dar eu cred ca stiu destule, asa ca sotului meu nu i-a fost destul decat sa ridic din sprinceana si sa-i spun sa-si trimita prietenii sa mearga singuri la c... cum fac de obicei. iar mie nu mi-ar placea un streaper, nu, am fost sa vad show-uri cu prietenele cat eram singura. ce atot atta petrecerea burlacilor? nu este nunta in sine o petrecere destul de frumoasa?
caurea_grace
Postat pe 11 Septembrie 2008 12:16
Eu am petrecerea maine, sper ca ne vom simti bine impreuna. Mie mi-ar place ca din cand in cand sa ne intalnim doar noi fetele si baietii sa iasa separat. Astfel de iesiri sunt benefice pt cupluri, in general.
fantome
Postat pe 12 Septembrie 2008 08:25
da chiar sunt benefice in cuplu

clar si io sunt de aceesi parere



cu cat il tii cu atat de duce...

fantome asteptam povestiri si poze

poopicei si distractie placuta
iulik_flore
Postat pe 12 Septembrie 2008 16:18
fantome, te rog sa ne spui si noua unde ati fost, cum v-ati distrat....
NIGHTWISH_grace
Postat pe 12 Septembrie 2008 22:10
Buna seara, dragelor. A fost una din cele mai reusite seri intre fete, ne-am distrat pana la 3 diminata.
Noi am deschis dansul in club (am fost 9 fete), am dansat (inclusiv pe mese), am ras, am baut Feteasca Neagra, am mancat prajituri...
Nici una din noi nu-si mai aducea aminte de cati ani nu mai dansase asa.
Am purtat voal si jartea, tot clubul a aflat ca ma marit, am fost felicitata in mod continuu, am fost rugata sa ma razgandesc, a fost SUPER. Nu am primit nici un cadou de la fete si nici nu era nevoie, eu le-am oferit lor cadou seara de sambata si fericirea de pe chipul lor mai era si azi prezenta si cred ca va mai ramane mult timp.
fantome
Postat pe 15 Septembrie 2008 19:45
wowww cate tare

am bucur ptr tine fantome

ideea cu voalul si jarteau sunt super

ai fost cea mai tare la faza asta

da'poze n-ai???
vrem poze poze
iulik_flore
Postat pe 16 Septembrie 2008 15:16
Pozele sunt la prietena mea Adina, cand mi le aduce postez cateva. Pupici
fantome
Postat pe 17 Septembrie 2008 16:47
Degeaba infiltrezi tu , depinde de spion.Frate-miu i-a promis o fetitza care sa ii danseze erotic , frate-su si sora lui la fel.Cam greu sa stai cu gandul impacat in noaptea aia.
Puffy_grace
Postat pe 22 Octombrie 2008 16:02
Eu nu cred ca o sa se intample ceva rau la o petrecere de genul. Noi am avut petrecerea , separat bineinteles, si a fost super. Sa va mai spun o faza: baietii au ajuns acasa pe la 12.30 si noi pe la 4 dimineata.
Am pus si poze sa vedeti ce bine ne-am simtit.
fantome
Postat pe 23 Octombrie 2008 15:39
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:34
Si mie mi se pare o porcarie aceasta traditie. In plus eu nu as avea cu cine sa fac aceasta petrecere findca nu am prieteni.
Eu m-as gandi la un fel de party restrans, eu cu ea si cativa prieteni de-ai ei sa sarbatorim impreuna ultimea mea noapte de burlacie.
Asta daca va fi de acord si ea.
Roxy1000
Postat pe 27 Decembrie 2008 09:25
yo nu sunt de acord cu petrecerea asta pt ca eu nu o sa am petrecere ca nu am dece si nu am cu cine sa fac petrecerea si noi deja suntem casatoriti si inainte de a face doar cununia civila nu aveam banii si nici motiv ca sa facem aceste petrecerii si cu asta sper ca vam lamurit mi se pare o totala prostie si pierdere de timp ptr ca e4xista sex in aceste petrecerii si destreabalare si nu vreau sa vad vreunu ca se dezpraca pt mine ce iubi poate sa faka asta ! ha si cine are vreo poblema cu mine ca sunt incuiata la cap fetelor si eu va iubesc! pupicii!
MIRESICA_ADY
Postat pe 24 Ianuarie 2009 16:29
eu oricum am cateva seri pe an de petrecere cu fetele,niciodata nu cred ca i-as interzice asta oricum eu chefuiesc mult mai mult ca el si atunci oricum cred ca ne-am simti bine ,deci de ce?
MONYK_ADRIANA
Postat pe 24 Ianuarie 2009 16:44
ce chestie,sa nu-l lasi sa-si faca petrecerea.,ce inseamna asta?ca pe timpuri?sa se distreze si eu o sa-mi fac petrecerea cu fetele,daca de pe acum nu ai incredere in el ,nu miroase a bine...noi la petrecere facem asa mireasa le invita pe fete unde vrea ea,iar fetele isi platesc consumatia inclusiv si a burlacitetei si ii aduc si cadouri,eu nu stiam ca e asa daca asa mi sa zis e super.va pupic
kalis27
Postat pe 24 Ianuarie 2009 19:00
DAAAAA WE WANT PARTYYYYY sunt deacord, de ce nu si c daca lui i se aduce o streapteusa si voi primi in stripperrr iar la faza ca se destrabaleazaa si te inseala, un barbat nu trebuie sa astepte petrecerea burlacilor ca sa faca asta si nici o femeie.Mie mi se pare super funny sa te intalnesti cu prietenii tai inainte de nunta mai scapi de stres, de emotii, asa si eu deci GIRLS LET'S HAVE SOMEEEE FUN
BlackRoses
Postat pe 25 Ianuarie 2009 00:41
De la: fantome, la data 2008-08-20 14:58:39Eu sunt PRO petrecerea burlacilor.
Este doar o seara intre baieti si numic mai mult. Daca vreti sa va asigurati ca nu se intampla nimic, infiltrati-va un spion (frate, var, vecin, prieten).


Buna fetelor...Si eu sunt de acord cu petrecerea burlacilor , cu o singura conditie : sa nu se imbete k porcii si a doua zi (ziua nuntii) sa stea numai cu ceapa la nas , dureri de cap si stari de voma .
vivi1984
Postat pe 3 Februarie 2009 09:23

Noi am avut petrecerile cu o saptamana inainte, ar fi fost prea mult sa fie cu o seara inainte...
fantome
Postat pe 4 Februarie 2009 09:17
De la: caurea, la data 2008-09-11 12:16:39draga alyna...sotul meu nu ca tot la mine vine cum spui tu...sotul meu de la mine nu pleaca...nu stiu ce stii tu despre petrecerile astea si nici nu ma intereseaza dar eu cred ca stiu destule, asa ca sotului meu nu i-a fost destul decat sa ridic din sprinceana si sa-i spun sa-si trimita prietenii sa mearga singuri la c... cum fac de obicei. iar mie nu mi-ar placea un streaper, nu, am fost sa vad show-uri cu prietenele cat eram singura. ce atot atta petrecerea burlacilor? nu este nunta in sine o petrecere destul de frumoasa?


sunt de acord cu tine...
angik_grace
Postat pe 9 Februarie 2009 20:33
De la: proxy1985, la data 2009-01-25 00:41:18 DAAAAA WE WANT PARTYYYYY sunt deacord, de ce nu si c daca lui i se aduce o streapteusa si voi primi in stripperrr iar la faza ca se destrabaleazaa si te inseala, un barbat nu trebuie sa astepte petrecerea burlacilor ca sa faca asta si nici o femeie.Mie mi se pare super funny sa te intalnesti cu prietenii tai inainte de nunta mai scapi de stres, de emotii, asa si eu deci GIRLS LET'S HAVE SOMEEEE FUN




Sunt de acord cu voi......sunt pro petrecerea burlacilor....abia astept...
mihaelamitea
Postat pe 9 Februarie 2009 21:03
Cele mai interesante costume si accesorii pentru petrecerea burlacilor le gasiti pe jokeshop.ro!
Intrati pe site si astept raspunsurile voastre!!!
http://www.jokeshop.ro/
fantasme_albe
Postat pe 10 Februarie 2009 16:43
De la: fantome, la data 2008-09-04 08:50:40Eu vreau streaper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


si daca iubitul tau ar vrea stripteausa ce zici?ca ele sunt mai indraznete ca stripperi si ating mai mult si barbatii nu tare refuza o fata care li se ofera pe tava....
cheregi_andreea
Postat pe 24 Februarie 2009 15:53
eu zic ca asta ar trebui facuta de ambii,cu prietenii lor comuni si sa se distreze impreuna..de cand mi-a povestit prietenul meu ce s-a intamplat la o petrecere dinasta nu as fi de acord nici moarta.aveti voi incredere in iubitii vostri si f bine.dar oare aveti in prietenii lor????
cheregi_andreea
Postat pe 24 Februarie 2009 15:57
De la: cheregi_andreea, la data 2009-02-24 15:53:56
De la: fantome, la data 2008-09-04 08:50:40Eu vreau streaper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


si daca iubitul tau ar vrea stripteausa ce zici?ca ele sunt mai indraznete ca stripperi si ating mai mult si barbatii nu tare refuza o fata care li se ofera pe tava....


Este o perecere, nu se duce la bordel. Si daca-l atinge asta nu inseamna ca se va ajunge la sex. Daca vrea sa te insele nu are nevoie sa-i organizeze nimeni spectacolul si sa aibe si martori. Nici un barbat destept nu ar face asta.
fantome
Postat pe 25 Februarie 2009 09:49
Eu am incredere in el. Nu-mi pasa ce vor prietenii lor, nu-l pot forta sa face ceva ce el nu ar vrea. Totul tine de el, nu de prieteni. Faza cu prietenii mi se pare o scuza a faptului ca nu aveti incredere in parteneri.
fantome
Postat pe 25 Februarie 2009 09:52
De la: fantome, la data 2009-02-25 09:52:42Eu am incredere in el. Nu-mi pasa ce vor prietenii lor, nu-l pot forta sa face ceva ce el nu ar vrea. Totul tine de el, nu de prieteni. Faza cu prietenii mi se pare o scuza a faptului ca nu aveti incredere in parteneri.

nu neaparat ca nu avem incredere dar mie chir prietenul meu mi-a spus ca a fost la o petrecere a burlacilor si prietenii i-au adus sarbatoritului c***e nu stripteuse si l-au imbatat bine.poate au platit-o pe fata pt mai mult ca tragea de el si fiind f beat nu a mai judecat limpede si a mers la camera cu ea.un "prieten bun" a chemat-o pe iubita lui si l-a prins in camera cu ea.iti dai seama ce soc a avut fata.poate nu a fost numai vina mirelui dar dupa ce un om mai ales daca nu e obisnuit bea fara masura nu mai prea stie ce face.sunt o gramada de oameni care cred ca petrecerea asta e facuta sa se aduca c***e nu stripteuse care sunt platite sa danseze si atat.eu as fi de acord doar daca as avea si eu cale libera sa merg acolo.fiecare cu parerea lui dar nu mi-ar placea sa stiu ca iubitul meu plateste fete sa-i faca streaptease...
cheregi_andreea
Postat pe 25 Februarie 2009 16:01
Vina este doar a celui sarbatorit. Este adevat ca influenta prietenilor a avut un rol, dar nu a fost fortat. Nu ia turnat nimeni alcool pe gat. Si-a facut-o cu mana lui. Imi pare rau pentru ea pentru ca este o victima colaterala, dar poate e mai bine asa. Cine inseala poate s-o faca si inainte si dupa nunta, ocazii sunt la tot pasul.
fantome
Postat pe 26 Februarie 2009 09:25
eu tot am ramas de parere ca trebuie sa ii lasam acolo.nu se poate intampla nimic rau acolo,ganditi-va ca acolo poate merg si fratii nostri,si atunci???
MONYK_ADRIANA
Postat pe 26 Februarie 2009 09:39
De la: fantome, la data 2009-02-26 09:25:48Vina este doar a celui sarbatorit. Este adevat ca influenta prietenilor a avut un rol, dar nu a fost fortat. Nu ia turnat nimeni alcool pe gat. Si-a facut-o cu mana lui. Imi pare rau pentru ea pentru ca este o victima colaterala, dar poate e mai bine asa. Cine inseala poate s-o faca si inainte si dupa nunta, ocazii sunt la tot pasul.

intr-adevar e vina lui..nu stiu ce as fi facut sa fiu in locul fetei dar atat stiu ca el regreta si zice mereu ca nu a mai judecat ce e drept nu e obisnuit sa bea aproape deloc.lucreaza ca sofer si nu poate bea majoritatea timpului.dar fiind la petrecerea lui i-a fost de ajuns 2 pahare de ceva sa mai vrea si altele.dar in fine..s-au casatorit acum nu de mult dar mereu se cearta pe tema asta.cred ca nu a mai putut da inapoi pt ca mereu se plange ca nu trebuia sa faca pasul asta.imi pare f rau pt amandoi dar intr-adevar indiferent de motive nu e placut sa iti prinzi viitorul sot in pat cu alta
cheregi_andreea
Postat pe 27 Februarie 2009 17:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vopseaua palette -semipermanenta(iese la 24 de spalari) 4 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:38
cat merg nuntile? 21 De la: marry 21 Martie 2010 15:41
Machiaj de vis? 8 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:25
vand rochie mireasa tip printesa 1 De la: blonda_dld 11 August 2011 10:30
GENE FALSE LA NUNTA? 31 De la: raluca_2506 1 Aprilie 2010 21:40