Setari Cookie-uri

sa ii lasam la petrecerea burlacilor?

daca i s-a intamplat unei persoane nu inseamna ca o sa ti se intample si tie ...... eu nu m-as lua dupa ce li s-a intamplat altora ... gandeste-te ca daca are astfel de prieteni ... chiar daca nu facea petrecerea burlacilor tot il prindea cu una in pat intr-o seara obisnuita de discoteca...
rocsanyk3
Postat pe 1 Martie 2009 15:20
De la: rocsanyk3, la data 2009-03-01 15:20:55daca i s-a intamplat unei persoane nu inseamna ca o sa ti se intample si tie ...... eu nu m-as lua dupa ce li s-a intamplat altora ... gandeste-te ca daca are astfel de prieteni ... chiar daca nu facea petrecerea burlacilor tot il prindea cu una in pat intr-o seara obisnuita de discoteca...


sunt de acord!!!!!
NIGHTWISH_grace
Postat pe 1 Martie 2009 17:08
noi am avut petrecerea burlacitelor iar el la fel.saracutzu voia sa faca petrecerea burlacilor si nu stia cum sa-mi zica eu la fel voiam petrecerea burlacitelor si l-am intrebat daca vrea si el sa se duca el mi-a zis ca nu ca e om serios si pana la urma i-am zis tu daca nu vrei sa faci petrecerea burlacilor e problema ta eu vreau sa am petrecerea burlacitelor si daca te superi problema ta.a sarit in sus de bucurie ca el si-ar fi dorit sa se duca dar ii era teama de reactia mea si asa ca am venit fericiti acasa si a 2a zi nu puteam sa ne trezim incepea nunta si noi am mai fi dormit oricum daca vrea sa insele inseala
deci_grace
Postat pe 21 Martie 2009 08:06
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:19
nici eu nu sunt de acord..nu ma pot impaca cu ideea ca , cu o seara,2 inaitne de nunta,el se va distra cu o stripteuza...etc...si eu mai stiu ce-....
getfit_miki
Postat pe 5 Noiembrie 2009 09:11
He! He! Femeie mai geloasa si mai posesiva ca mine nu cred ca exista, mai ales dupa ce stiu cam toate prostiile si nemerniciile care le facea! Dar spun cu mana pe inima ca daca se va ajunge la casatorie pana la urma, EU am sa ii recomand aceasta petrecere a burlacilor
1 - sa ii arat ca am incredere in el
2 - ptr ca asa cum au spus mai multe persoane "daca e sa te insele, cu siguranta nu vor astepta aceata petrecere sa o faca"
si 3 (cel mai important motiv) - va fi un mare test aceasta petrecere ...felul in care se va distra imi va raspunde la multe intrebari si rezultatul va fi ori unul f bun si totul va fi ok , ori se va duce naibii tot .
BABY_INIMIOARA83
Postat pe 8 Noiembrie 2009 20:24
Si inainte de casatorie si dupa estre normal sa mai avem momente intre fete sau baieti. Eu continui sa merg la petrecerile de 8 martie fara sotul meu, el mai iese la o bere cu nasul sau cu fratele lui, eu mai ies cu prietenele la un ceai. Sunt lucruri normale. Si petrecerea burlacelor/ burlacilor este normala.
fantome
Postat pe 9 Noiembrie 2009 10:42
Ar trebui sa vedeti cum gandesc barbatii legat de petrecerea barbatilor. Chiar va sfatuiesc sa intrati si pe alte forum-uri unde barbatii discuta despre petrecerea burlacilor. Majoritatea celor care intentioneaza sa organizeze astfel de petreceri sunt de acord sa aduca dansatoare care sa-i faca mirelui un dans privat cu "happy end". Si mai mult au senzatia ca au dreptul la o ultima noapte de sex cu altcineva inainte de a se obliga sa faca sex pentru restul vietii cu aceiasi persoana. Acum depinde de mire dar daca acesta are astfel de prieteni binevoitori... o astfel de petrecere e de evitat.
deutza84
Postat pe 23 Decembrie 2009 13:20
Sa nu ne impacientam, barbatii se dau cocosi intre ei! Cati prieteni de-ai vostri nu s-au laudat cu aventuri inexistente?
fantome
Postat pe 29 Decembrie 2009 13:35
ai exprimat perfect exact ce gandesc si eu.
si eu sunt contra. mai ales ca anul trecut(2009) a fost la o petrecere a burlacilor, si ce a fost acolo....ofofoofof.elnu mi-a spus prea multe....dar, se afla.si binenteles ca am aflat. nu am dc sa-mi fac griji, adik a fost cum ma gandeam..deh...femei, sexy..bla...bla, stii si tu.....muzica dans.bautura..
eu stiu dc nu mi-a zis: daca imi zice...fac mici crize sau mari, daca e cazul, daca nu-mi zice......iar nu e bine.
oricum......petrecerea burlacilor, depinde fffff mult de anturaj..clar!! oricum am obs ceva.
daca le interzici din start.....nu e ok deloc. ......



....revin...
andrada2226
Postat pe 8 Ianuarie 2010 01:01
incredearea e o chestie grea, dar e de preferat decat o viata cu gelozii, frici, panda daca nu cumva..... e clar , daca e sa se "duca" o va face, nu neaparat la aceasta petrecere, iar ei stiti cum zic de femei? ca daca vrem, ii inselam si cu ei de mana....
Pt. petrecerea burlacitelor l-as pune pe el, cu o masca pe fata sa ne danseze, fara sa le spun fetelor cine e ce ziceti de idee?
dack
Postat pe 8 Ianuarie 2010 18:56
Pentru idei si teme interesante pentru petrecerile burlacitelor, contactati-ma. Sunt lucruri mai distractive de facut intre fete decat sa se holbeze la un barbat de care e clar ca nu se va atinge niciuna.
Puup!
avatarstuff
Postat pe 12 Martie 2010 17:35
De la: monachiuc, la data 2010-01-08 18:56:34incredearea e o chestie grea, dar e de preferat decat o viata cu gelozii, frici, panda daca nu cumva..... e clar , daca e sa se "duca" o va face, nu neaparat la aceasta petrecere, iar ei stiti cum zic de femei? ca daca vrem, ii inselam si cu ei de mana....
Pt. petrecerea burlacitelor l-as pune pe el, cu o masca pe fata sa ne danseze, fara sa le spun fetelor cine e ce ziceti de idee?


crezi ca ar fi deacord? sotul meu a fost streaper in ¨tinerete¨ dar nu m-am gandit la asta ... pacat...ar fi fost distractiv
rocsanyk3
Postat pe 13 Martie 2010 21:02
Am scris un blog despre petrecerea burlacilor.
Sa fie cu folos.
http://www.avatarstuff.eu/blog/?p=593
avatarstuff
Postat pe 9 Aprilie 2010 10:49
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204
cj25har
Postat pe 10 Iunie 2010 11:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Amenajari si decoratiuni 10 De la: Jannine 3 Iulie 2010 18:28
Domisoarele de onoare??? 34 De la: Cassey 22 Aprilie 2010 14:43
ce sa fac cu gelozia lui bolnavicioasa??? 13 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:21
In cautare de nasi! 25 De la: roz5blue6lila7 16 Decembrie 2010 16:16
Cameramanul profesionist pentru nunta ta 35 De la: Diamond 24 Iulie 2010 21:47