Setari Cookie-uri

shopping online

Rochii de seara ,import Franta pe www.haine-pe-net.ro
argentina_grace
Postat pe 30 Septembrie 2009 11:02
Buna,

Si eu va recomanda cu toata sinceritatea www.nesih-art.ro.
Livreaza prin curierat rapid. Platesti marfa NUMAI dupa ce primesti coletul . Daca este si altcineva care a comandat acolo poate sa confirme sau sa infirme ce va scriu. Daca nu au pe stoc la momentul c-zii te suna sau iti scriu si cumparatorul decide daca este de acord cu termenul de livrare.
Au multe variante ptr. accesorizarea oricarei rochii de ocazie sau de mireasa. Au multe cristale Swarovski la punga. Succes fetelor !
grace002227
Postat pe 1 Octombrie 2009 11:18
Buna,

Si eu va recomanda cu toata sinceritatea www.nesih-art.ro.
Livreaza prin curierat rapid. Platesti marfa NUMAI dupa ce primesti coletul . Daca este si altcineva care a comandat acolo poate sa confirme sau sa infirme ce va scriu. Daca nu au pe stoc la momentul c-zii te suna sau iti scriu si cumparatorul decide daca este de acord cu termenul de livrare.
Au multe variante ptr. accesorizarea oricarei rochii de ocazie sau de mireasa. Au multe cristale Swarovski la punga. Succes fetelor !
grace002227
Postat pe 1 Octombrie 2009 11:18
vand costum de ocazie format di doua piese reprezentate de bluza din voal model indian divers colorata si cu paiete,mod de inchidere dupa gat prin doi nasturei,partea de la gat este cu pietricele si paiete frumos colorate,iar cea de doua piesa este perechea de pantaloni din voal si sunt de culoare bej.Marimea acestui costumeste XL sau nr 4 si merge la o doamna de 75-80kg.Sunt unic proprietar si a fost purtat o singura data la o nunta.daca stiti pe cineva lasati-mi mesaj pe profilul meu.Va multumesc mult.
cioli2002
Postat pe 1 Octombrie 2009 20:55
am uitat sa va spun poze cu acest costum se gasesc la profilul meu
cioli2002
Postat pe 1 Octombrie 2009 21:02
buna./pot sa va spun ca victoria secret nu sunt calitative...mi-a adus sotul meu de la NY ...si sincera sa fiu...ffff dezamagita./.din pacate se vinde doar numele...pup
hanamaria2k
Postat pe 9 Octombrie 2009 15:59
eu am comandat la un moment dat un set de produse, lenjerie initima pe care trebuia sa o primesc cu plata la livrare in maxim 4 saptamani. firma era din elevetia, cu sucursala in Ro. nu am primit nimic, dupa 6 luni am primit un plic de la o adresa din UE pe care l-am ridicat de la posta fara sa achit nimic. in plic ghici ce era; 3 perechi de slipi de la aceeasi firma care nu aveau nici o treaba cu ce comandasem cu 6 luni inainte si de care nu aveam nevoie. pe langa slipi mai era si o factura de vreo 100 lei pe care trebuia sa o achit in termen de o luna sau sa returnez produsele la o adresa de-a lor. pt retur trebuia sa platesc tot eu, desi nu comandasem ce era in colet, si in plus trebuia sa ii anunt ca nu vreau sa primesc coletele urmatoare pe care le trimit ei cu produse alese de ei...ce magarie e asta? PROVEA se cheama firma....feriti-va de ea! nu e legal ce fac ei. daca venea cu plata la livarre macar stiam ca e ceva ce am comandat si vedeam si firma de la care vine inainte de a ridica. normal mi se pare sa vina prod in max 1 saptamana.

Pe de alta parte fac frecvent comenzi pe net si achit online pt ca nu am chef sa scot banii de pe card sa platesc la livrare si nu am patit niciodata sa nu vina produsele sau sa intarzie mai mult de 5 zile -asta in preajma sarbatorilor. in plus mi se pare invechita metoda cu mersu la posta si platit la ghiseu, stai la 2 cozi si te mai si enervezi pt nesimtirea angajatelor de la posta. mai pierzi si timpul pana la posta, daca nu stai chiar langa ea, si uneori gasesti inchis. mai bine vine curierul la adresa, iti lasa ce ai comandat si gata povestea.
delaadri
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:24
Probleme,probleme,probleme insa vreau sa va dau un sfat si eu m-am apucat de ''organizat'' o nunta deoarece nu am fost destul de multumita de ceea ce am realizat si asa am luat comanda pt o prietena,apoi pt o cunostiinta si acum spun eu k am ceva experienta,nu mi am facut cataloage cu poze dupa net ,inca nu am un sediu stabil dar garantez k fac aranjamente,buchete si multe alte chestii din suflet ,pentru k tu ca si mireasa sa te bucuri de acel eventiment fara a sta pe ganduri oare mi au iesit ok buchetele?,oare sala e ok aranjata?,oare au venit lautarii sau dj dp caz?,daca vrei o nunta fara stes si fara griji apeleaza la cineva care sa ti fie aproape,sa te inteleaga in tot ceea ce vrei sa faci si sa ti fie aproape la ideile si traznaiile tale,daca iti doresti k nunta ta sa fie cea mai frumoasa nu trebuie decat sa mi trimiti un mesaj,sa ne vedem si sa stabilim detaliile,iti putem oferi fotograf,cameraman,dj,lautari,buchete,aranjamente pt mese,masina,stalpi etc,marturii,cocarde,arcada tull,flori,marturii speciale din fimo la preturi avantajoase,firma este la inceput de drum si ne dam toata silinta k tu sa fii multumita ,nu uita este ziua ta si trebuei sa radiezi ,sa fii fericita si foarte frumoasa si nimik si nimeni nu ar trebui sa te indispuna,iar daca ai niste idei mai ''ciudate''si doresti sa le pui in practica la noi trebuie sa apelezi ,ai sa fii uimita dar si noua ne plac lucrurile noi si ''ciudate'',bebe este mik si vrei sa ii acorzi toata atentia ,foarte bine suna-ne si lasa ne pe noi sa ti organizam cel mai frumos botez cu lumanare speciala ,aranjamente de sala,iti putem gasi chiar si restaurantul ideal nu trebuie decat sa ne spui ce vrem,dorim sa ai incredere in noi si chiar daca nu pot spune ink k noi suntem cei mai buni hai sa purtamo discutie sa vezi ce putemsi de ce suntem in stare,am uitat sa mentionez anuntul este valabil pentru persoanele din Bucuresti si zonele limitrofe,pentru poze poti vizita si scdagmarasrl
mihamedlife
Postat pe 14 Octombrie 2009 00:58
tarot_healthy
Postat pe 12 Noiembrie 2009 04:36
PureFashion.ro va ofera haine si incaltaminte online. Calitate superioara si design deosebit. Plata produselor se face la livrare !
link:www.purefashion.ro
Ro_PureFashion_1
Postat pe 30 Martie 2013 21:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pareri despre restaurante 1 De la: ralucutzu 16 Mai 2010 20:58
Machiaj profesional 1 De la: Jesika 12 Iulie 2010 12:25
CE SA MA FAC.SUNT DISPERATA 53 De la: doinapetrut 23 Noiembrie 2009 09:52
decoratiunile nonflorale 30 De la: imagineanuntiitale 27 Aprilie 2009 19:23
sotia ma inselat dupa 12 ani de casnicie 68 De la: grace005008 15 Aprilie 2012 13:09