Setari Cookie-uri

nunta e in vara, dar noi ne pregatim din iarna!

uof, nu ma refer la pregatirile cu privire la petrecere, ci... la noi, miresele (viitoare). cred ca e momentul sa incepem o dieta sanatoasa si sa frecventam salile de fitness, sa ne cocotam pe banda de 3 ori pe saptamana si sa alergam cativa kilometri buni...

Postat pe 25 Decembrie 2008 00:10
Daca zici tu....eu nu m-am gandit sa merg la sala pt ca nu am timp , dar am grija ce mananc si cat mananc asta da! plus ca am mai multa grija de tenul meu ...dar nu cred ca toate miresele innainte de nunta au facut km intregi parerea mea .Eu deja slabesc din cauza stresului asa ca....
Cypcip
Postat pe 19 Ianuarie 2009 09:34
credeam ca eu sunt singura care slabeste din cauza stresului provocat de organizarea nuntii
nu ma bucur , dar credeam ca am luat-o razna
ada_cimpoiesu
Postat pe 17 Februarie 2009 13:05
in ceea ce ma priveste, noi cam suntem gata cu celelalte pregatiri si ma refeer aici la bauturi , la haine , verighete etc.
voi cum stati?
as vrea sa mentionez ca sunt aproape gata cu pregatirile deoarece avem nunta in mai
ada_cimpoiesu
Postat pe 17 Februarie 2009 13:09
ohooooo....stai bine ada! bucura-te

eu am nunta abia la anul

deci o iau incet
iulik_flore
Postat pe 24 Aprilie 2009 12:10
eu nu pot sa spun ca am tinut o dieta ca sa slabesc,insa doua luni inainte de nunta am facut impachetari la cald si electrostimulare. pot spune ca s-a vazut, nu am scazut in kilograme in schimb am scazut in centimetri. s-a vazut pe toate hainele mele ca am slabit, cu toate ca eu aveam aceeasi greutate
pentru fetele din Bucuresti, daca vreti sa faceti impachetari incercati la Monique Center, cu toate ca e in buricul capitalei au niste preturi bune pentru tratatmente si tot timpul au discounturi si promotii. eu am facut impachetarile numai la promotie
carmela_grace
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:13
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro





Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:53
uf fetelor..diete peste diete...inca nu m'au apucat nervii si stresu' incat sa slabesc dar eu practic de anul trecut din sept sunt tot la dieta...a dat rezultate...am slabit vreo 7-8 kg,acum ma mentin dar cred ca o sa mai slabesc picpic...daca aveti nevoie de o dieta usoara care da si rezultate si nu are afect yoyo contactati'ma , v'o scriu cu cea mai mare placere.taytay.
anabela182004
Postat pe 27 Aprilie 2009 23:32
eu am 1.64 si 44 de kg eu am tinut o dieta de ingrasare nu de slabit.de sala nu am timp ca imi dau si licenta acum in schimb incerc sa mananc cat mai multe fructe si legume
kudika007717
Postat pe 27 Mai 2009 10:16
As vrea si eu te rog dieta pe care ai tinut o tu mi o poti scrie te rog>?
Eu sunt foarte ocupata si nu am timp de sala ti as fi recunoscatoare dak mi ai trimite o pup
ralucutzu
Postat pe 6 August 2009 20:43
eu mi-am cumparat rochia in luna august a anului trecut, iar nunta am avut-o in octombrie al aceluias an si fara sa-mi dau seama cand sa o iau pe mine sa ma pregatesc de nunta cadea fusta de pe mine asa mult am slabit fara nici un efort. noroc cu corsetul care era strans si mi-am prins fusta cu ace de siguranta si am mascat cu corsetul. asa ca va recomand sa va incercati rochia periodic de la cumparare pana la marele eveniment fiindca e posibil sa patiti cum am patit eu. greseala mea a fost ca am cumparat-o si apoi pana la nunta am uitat-o in dulap si tare greu m-am putut obisnui cu cercurile alea pe mine.de-as putea sa dau timpul inapoi altfel as proceda.
oanaiullliana
Postat pe 20 Aprilie 2010 08:37
tarot_healthy
Postat pe 11 Mai 2010 15:22
http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=mihaelasb&id_user=16857
mihaelasb
Postat pe 22 Mai 2010 09:09
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204
cj25har
Postat pe 9 Iunie 2010 10:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Artificii pentru tort / Jerbe TORT 3 De la: grace000516 10 Iunie 2010 21:09
melodia pentru marsul miresei 41 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:12
rochie alba la o nunta 6 De la: grace005197 2 Februarie 2010 15:15
ce sa fac cu gelozia lui bolnavicioasa??? 13 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:21
Momente intime furate :) si pastrate.... 2 De la: casablanca 20 Iunie 2010 13:12