Setari Cookie-uri

NU am incredere in el...desi el face tot posibilul sa am!

........
kudika_16490
Postat pe 17 Septembrie 2012 22:37
Salut....fetelor,ma framinta si pe mine problema asta de neincredere in el,desi puteam fi de mult timp impreuna si sa avem o relatie frumoasa,mereu am sentimentul acesta si ma face tot timpul sa fiu nesigura pe mine in prezenta lui,ceea ce creaza mici certuri.In general este un tip care mereu e inkonjurat numai de fete si in plus mai pleaka si in deplasari si mereu am frika sa nu fiu inselata sau doar folosita.Intre noi se simte acea atractie,si-mi place de el,si vad ka si el se straduie sa-mi dovedeaska ka ii place de mine dar totusi ma impedik de aceasta problema si nu stiu ce sa fac.
kudika_16490
Postat pe 17 Septembrie 2012 23:12
De la: kudika_16490, la data 2012-09-17 23:12:24Salut....fetelor,ma framinta si pe mine problema asta de neincredere in el,desi puteam fi de mult timp impreuna si sa avem o relatie frumoasa,mereu am sentimentul acesta si ma face tot timpul sa fiu nesigura pe mine in prezenta lui,ceea ce creaza mici certuri.In general este un tip care mereu e inkonjurat numai de fete si in plus mai pleaka si in deplasari si mereu am frika sa nu fiu inselata sau doar folosita.Intre noi se simte acea atractie,si-mi place de el,si vad ka si el se straduie sa-mi dovedeaska ka ii place de mine dar totusi ma impedik de aceasta problema si nu stiu ce sa fac.


Pana la proba contrarie ar trebui sa-i acorzi macar un pic de incredere. Cu atitudinea asta a ta, atata de nesigura pe sine si posesiva, o sa-l indepartezi de tine si-l vei arunca in bratele altei femei.

Trebuie sa inveti sa ai mai multa incredere in tine, dar si in el. Incearca sa nu le mai vezi pe celelalte femei deasupra ta. Tu pentru el esti o femeie speciala, deoarece altfel nu te-ar fi ales sa-i fi alaturi.
kudika_10817
Postat pe 18 Septembrie 2012 14:05
De la: kudika_16490, la data 2012-09-17 23:12:24Salut....fetelor,ma framinta si pe mine problema asta de neincredere in el,desi puteam fi de mult timp impreuna si sa avem o relatie frumoasa,mereu am sentimentul acesta si ma face tot timpul sa fiu nesigura pe mine in prezenta lui,ceea ce creaza mici certuri.In general este un tip care mereu e inkonjurat numai de fete si in plus mai pleaka si in deplasari si mereu am frika sa nu fiu inselata sau doar folosita.Intre noi se simte acea atractie,si-mi place de el,si vad ka si el se straduie sa-mi dovedeaska ka ii place de mine dar totusi ma impedik de aceasta problema si nu stiu ce sa fac.



Tot ceea ce ai postat aici,,denota faptul ca nu ai incredere in tine,ca femeie si iubita a partenerului tau!!Daca ai suspiciuni ,in ceea ce-l priveste pe domnul respectiv,acestea trebuie dovedite,in caz contrar,te incarci cu energie negativa,care,in timp,va va distruge relatia!!!Banuiesc ca aceste temeri,neincrederea afisata,vin,din trecutul tau,asa este??? Incearca sa treci de aceasta lipsa de incredere,daca nu ti se dau motive,ce rost au toate aceste intrebari,te simti in nesiguranta si nu este bine deloc!!!S-ar putea,ca ,intr-o zi,pe fondul acestei nemultumiri,domnul respectiv,sa te paraseasca,si nu cred ca va fi multumitor pentru tine!!Acorda-i incredere,daca merita acest lucru,nu toti barbatii sunt necerebrali!!!Asta ,,pana la proba contrarie,daca va fi cazul confirmarii banuielilor tale,acum nejustificate!!!Nu fi obsesiva,iti este daunator!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Septembrie 2012 15:06
probabil ka ai dreptate in ceea ce tine de trecut...dar totusi multumesk,voi tine kont de sfaturi...
kudika_16490
Postat pe 18 Septembrie 2012 22:28
Daca nu ai incredere in el nu trebuie sa continui relatia. daramite sa te mai casatoresti..
kudika_17683
Postat pe 1 Noiembrie 2012 01:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hristos a inviat! 17 De la: cioli2002 6 Aprilie 2010 19:23
parintii mei nu dunt de acord cu el! 3 De la: georgy 15 Iulie 2010 15:04
colega de apartament 2 De la: cj25har 15 Iunie 2010 08:52
iubire la distanta 32 De la: Fluturash17_2006 20 Aprilie 2012 15:37
Ofer Sala Restaurant Craiova pentru nunta 26 sept 2009 1 De la: miorlau 12 August 2009 10:45