Setari Cookie-uri

Putin sport inainte de nunta pe langa cura de slabire!

Dragele mele viitoare miresici si nu numai,va pot recomanda cu sinceritate ca inainte de nunta sa faceti si un pic de sport pe langa cura de slabire .Cred ca pentru femei este cel mai recomandat aerobicul .Este unul din cele mai rapide forme de sport in care slabim.SINCER!Eu sunt instructor de aerobic si sportiva de performanta si lucrez de mult timp cu femei.Cele care pregatesc un eveniment important in viata lor si vin la sala sunt foarte atente cu acest aspect si drept urmare ,au si rezultatele dorite.Nu este deajuns doar o simpla dieta ,trebuie sa tonificam si corpul putin.:)Daca aveti intrebari sau aveti nevoie de sfaturi va rog nu ezitati sa ma intrebati .Puteti intra pe site-ul meu scris la status pentru mai multe detalii.
roxyjustus
Postat pe 26 August 2009 11:46
sunt de acord cu tine;

insa multe mirese nu au nici o treaba cu asta...

pacat!

cristinne83
Postat pe 8 Octombrie 2009 14:34
Buna!!
Eu am nunta la anu , pe 15august!! M-am apucat si de sport si de dieta!!Sincer sunt cam dezamagita!! Am 4 sapt de dieta ( numarat caloriile) si sport ( Tae-bo, aerobic),nu se cunoaste nimic! ! nu am slabit nici un gram........nu stiu de ce!!
alina_neamt
Postat pe 8 Octombrie 2009 19:19
De la: roxyfoxy, la data 2009-08-26 11:46:48Dragele mele viitoare miresici si nu numai,va pot recomanda cu sinceritate ca inainte de nunta sa faceti si un pic de sport pe langa cura de slabire .Cred ca pentru femei este cel mai recomandat aerobicul .Este unul din cele mai rapide forme de sport in care slabim.SINCER!Eu sunt instructor de aerobic si sportiva de performanta si lucrez de mult timp cu femei.Cele care pregatesc un eveniment important in viata lor si vin la sala sunt foarte atente cu acest aspect si drept urmare ,au si rezultatele dorite.Nu este deajuns doar o simpla dieta ,trebuie sa tonificam si corpul putin.:)Daca aveti intrebari sau aveti nevoie de sfaturi va rog nu ezitati sa ma intrebati .Puteti intra pe site-ul meu scris la status pentru mai multe detalii.


da super ceea ce zici
insa sa stii ca altele slabesc de la stres,si cum eu am din plin
....am sa ajung de l 53 kg la 40
mai bine fac sport de ntretinere si pe langa o cura de ingrasare
abbyra
Postat pe 8 Octombrie 2009 21:15
Draga Alina,
Ma bucur mult pentru tine si iti doresc casa de piatra.In legatura cu dieta si sportul,daca intr-adevar nu se vede nici un rezultat inseamana ca undeva este o problema si ca organismul nu iti raspunde la solicitari.
Incearca sa faci mai intens miscare,dieta pe care o ti sa fie una de calitate si sa fie in functie de efortul zilnic pe care il depui,calculandu-se caloriile pierdute si cele acumulate.Dieta trebuie sa fie recomandata de o persoana specializata neaparat.Nu te impacienta ,ai incredere in tine si in fortele tale si mai mult decat orice,NU te cantarii in fiecare zi...e posibil sa nu vezi rezultate si te vei descuraja .Cantarirea se face intr-o zi bine stabilita de la inceput O SINGURA DATA PE SAPTAMANA!

Sper ca ti-am fost macar un pic de ajutor .
roxyjustus
Postat pe 12 Octombrie 2009 11:44
Multumesc,roxyfoxy!!
Dieta nu tin una complicata...Numar caloriile si incerc sa nu depasesc 1440 pt a slabi 3kg pe luna sau 1600 pt a slabi 2kg pe luna!!Iar aici cu cantaritul sunt cam obsedata si ma urc pe cantar in fiecare dimineata...mai ales ca e in calea mea de fiecare data cand ies din baie...
DA sunt necajita ca nu slabesc...nici eu nu inteleg ce se intampla :((
alina_neamt
Postat pe 12 Octombrie 2009 15:23
tarot_healthy
Postat pe 11 Mai 2010 15:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concursul Mireasa Grace 2008:) 8 De la: andra33 15 Iulie 2009 23:37
Petra Cojocariu-Machiaj profesional la domiciliu, realizat de un make up artist cu experienta si produse profesionale! 1 De la: petramakeup 14 Iulie 2010 10:24
Cursuri unghii false si extensii gene 1 De la: Zebrrasalon 24 Februarie 2011 12:54
Noi filmam, fotografiile vi le oferim gratis 1 De la: eunescu09 4 Octombrie 2009 06:56
unghii false pentru nunta.... 6 De la: Marry 28 Mai 2010 11:23