Setari Cookie-uri

Este casatorit si are doua amante - un nemernic

am citit din posturile distinselor doamne si e jalnic ce scriuele acolo.Doamne fereste.hai sa iti spun cateva din tema divort , cum am spus eu era sa cad in asta si stiu ce e la mijloc.
Cresti copilul singur, aveti unap de 2 camere o sa stati amandoi dupa aia in 2 garsoniere copilu se chinuie nu are o caer aa lui, colegii la scoala il tachineaza da taicat ce face, ce spuen a fost curvar sau mio dat liber sau maicamiao io dat liber implicit am luat si io liber de la el sau el de la mine.Pensia alientara va veni in rata minima si rara , bunici copilul va avea doar de o parte.In viata asta aglomerata in care traim noi abia avem timp sa crestem un copil asta ramane lucrul bunicilor pensionari PT CA ASA E VIATA ACUMA, intotdeauna va fi imbracat mai modest decat cei din jur daca colegul lui isi permite la 18-19 ani sa isi ia o masina el nu isi va lua ca e lipsit de ajutorul ambilor parintisi lista mai poate continua.Asa ca desteptelor care o instigati pe femeia necajita va spun numai ca aveti creier de gaina.Nu ii faceti rau femeii mai tare decat ii e acum.Si totusi nu am inteles ii este din slanina si se termina.Cum am spus daca asta nu o face observata acasa fi desteapta si fate ca nu observi ca tai creaca sub tine si nu stai pe partea cu trunchiu copacului ci pe partea care e in aer.Stai flexat si mai bine ti-a fi.Stii ce iti spun nu stiu cine esti dar daca are 2 amante ceeace deja e mult dupa mine sa aibe atunci si a treia.
Ce este inselul.?:
Inselul este acea relatie cu o terta persoana cand deja barbatul daruieste si sentimente fata de acea persoana, pana ce sentimente nu exista la acea amanta in ghilimele pana atunci acel act sexual este doar o golire ca si la o galeata si nu insel al sentimentelor din casnicie, sentimentul GARANTEZ ca e in continuare la nevasta si copil.VAI doamne cat de proaste sant femeile din ziua de azi

cj25har
Postat pe 7 Iunie 2010 10:25
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204
cj25har
Postat pe 7 Iunie 2010 10:27
divortzul e solutia
cosmyy
Postat pe 7 Iunie 2010 11:54
De la: grace005667, la data 2010-06-07 11:54:29divortzul e solutia

Ofera - te si la crescut copii in bunastarea cum o au cu tatal langa ei....
cj25har
Postat pe 7 Iunie 2010 17:17
De la: cj25har, la data 2010-06-07 10:25:41am citit din posturile distinselor doamne si e jalnic ce scriuele acolo.Doamne fereste.hai sa iti spun cateva din tema divort , cum am spus eu era sa cad in asta si stiu ce e la mijloc.
Cresti copilul singur, aveti unap de 2 camere o sa stati amandoi dupa aia in 2 garsoniere copilu se chinuie nu are o caer aa lui, colegii la scoala il tachineaza da taicat ce face, ce spuen a fost curvar sau mio dat liber sau maicamiao io dat liber implicit am luat si io liber de la el sau el de la mine.Pensia alientara va veni in rata minima si rara , bunici copilul va avea doar de o parte.In viata asta aglomerata in care traim noi abia avem timp sa crestem un copil asta ramane lucrul bunicilor pensionari PT CA ASA E VIATA ACUMA, intotdeauna va fi imbracat mai modest decat cei din jur daca colegul lui isi permite la 18-19 ani sa isi ia o masina el nu isi va lua ca e lipsit de ajutorul ambilor parintisi lista mai poate continua.Asa ca desteptelor care o instigati pe femeia necajita va spun numai ca aveti creier de gaina.Nu ii faceti rau femeii mai tare decat ii e acum.Si totusi nu am inteles ii este din slanina si se termina.Cum am spus daca asta nu o face observata acasa fi desteapta si fate ca nu observi ca tai creaca sub tine si nu stai pe partea cu trunchiu copacului ci pe partea care e in aer.Stai flexat si mai bine ti-a fi.Stii ce iti spun nu stiu cine esti dar daca are 2 amante ceeace deja e mult dupa mine sa aibe atunci si a treia.
Ce este inselul.?:
Inselul este acea relatie cu o terta persoana cand deja barbatul daruieste si sentimente fata de acea persoana, pana ce sentimente nu exista la acea amanta in ghilimele pana atunci acel act sexual este doar o golire ca si la o galeata si nu insel al sentimentelor din casnicie, sentimentul GARANTEZ ca e in continuare la nevasta si copil.VAI doamne cat de proaste sant femeile din ziua de azi

camy_grace
Postat pe 9 Iunie 2010 15:24
Bãi omule tu judeci ce spui, sa te faci ca nu observi,mai trebuie sa fi luata si de proasta ca nu vezi ce face barbatul tau.nu este un lucru ata de tragic sa cresti fara tata vorbesc din propria experienta,un copil o sa inteleaga ce se intampla mai devreme sau mai tarziu.asa ca nu merita sa stai langa un asemenea barbat(daca il pot numi asa,sau un tampit mai degraba)deci nu trebuie sa stai sa inghiti toate prostiile lor si nici sa fi sluga lor.
camy_grace
Postat pe 9 Iunie 2010 15:29
Daca ai crezut ce ti s-a zis inseamna, ca ceva ceva ai simtit ca nu e in regula. Prea multe variante nu ai, ori accepti situatia, ori nu!
In orice caz sa nu te apuci sa te rogi de el, ca o miloaga. Fii sigura pe tine, fii hotarata, sa aiba impresia, ca tu deja stii cum te vei descurca fara el. Fii misterioasa, si sa nu-ti areti disperarea. Cum ti s-a mai zis, incearca sa pui ceva bani deoparte pentru tine, plange-te ca s-au terminat banii, si daca intreaba unde s-au dus, sa nu-i dai prea multe explicatii. Fii jignita, ca nu are inredere in tine, intreaba, ce motive are sa fie asa suspicios... Deci ai retinut, nu explici... intrebi Tu! Incearca sa incurci itele cu amantele prefacandu-te ca nu stii de ele. Fii binevoitoare, cand stii ca se duce sau a fost la amante, si prefa-te ca-ti e mila de el cat munceste. Vezi ce reactie are. Daca are bun simt, singur se lasa, daca nu, asta e! Oricum daca dati cartile pe fata, si vei afla ca intr-adevar si-a batut joc de tine, orice s-ar intanpla, nu il vei ierte niciodata, oricat te-ai stradui.
Evike_grace
Postat pe 11 Iunie 2010 22:04
Nu inteleg ce sunteti asa disperate! Ma faceti sa tin cu Ticu! Am avut si eu un barbat care m-a inselat, si betiv si juca la jocuri, si violent, dar nu sunt de acord, ca toti barbatii sunt la fel!! Sunt barbati, care nu-si inseala nevasta nici dupa trecerea indragostealei. Cum ramane cu respectul? Nu toti gandesc cu penisul! Bineinteles cei buni nu sunt cei dupa care sunt topite femeile...
Pentru fetele tinere... Sa stiti, ca daca ti-ai gasit perechea, dragostea nu trece, ea evolueaza... se transforma treptat in fiecare faza a vietii, si este nemaipomenit asa. Nu poti sa te astepti sa fie tot timpul ca la inceput, dar sa te insele? Sau mai bine zis sa aiba amanta? Sa admitem, ca poate gresi oricine... De obicei aceste greseli mici nu se afla,ca nu se repeta... Sunt femei care suporta sa fie inselate, si li se pare normal, dar daca nu esti ca ele nu va merge! Eu nu am putut sa accept sa-mi faca cineva ceea ce eu nu-i faceam niciodata....
Evike_grace
Postat pe 13 Iunie 2010 00:25
De la: cj25har, la data 2010-06-07 10:25:41am citit din posturile distinselor doamne si e jalnic ce scriuele acolo.Doamne fereste.hai sa iti spun cateva din tema divort , cum am spus eu era sa cad in asta si stiu ce e la mijloc.
Cresti copilul singur, aveti unap de 2 camere o sa stati amandoi dupa aia in 2 garsoniere copilu se chinuie nu are o caer aa lui, colegii la scoala il tachineaza da taicat ce face, ce spuen a fost curvar sau mio dat liber sau maicamiao io dat liber implicit am luat si io liber de la el sau el de la mine.Pensia alientara va veni in rata minima si rara , bunici copilul va avea doar de o parte.In viata asta aglomerata in care traim noi abia avem timp sa crestem un copil asta ramane lucrul bunicilor pensionari PT CA ASA E VIATA ACUMA, intotdeauna va fi imbracat mai modest decat cei din jur daca colegul lui isi permite la 18-19 ani sa isi ia o masina el nu isi va lua ca e lipsit de ajutorul ambilor parintisi lista mai poate continua.Asa ca desteptelor care o instigati pe femeia necajita va spun numai ca aveti creier de gaina.Nu ii faceti rau femeii mai tare decat ii e acum.Si totusi nu am inteles ii este din slanina si se termina.Cum am spus daca asta nu o face observata acasa fi desteapta si fate ca nu observi ca tai creaca sub tine si nu stai pe partea cu trunchiu copacului ci pe partea care e in aer.Stai flexat si mai bine ti-a fi.Stii ce iti spun nu stiu cine esti dar daca are 2 amante ceeace deja e mult dupa mine sa aibe atunci si a treia.
Ce este inselul.?:
Inselul este acea relatie cu o terta persoana cand deja barbatul daruieste si sentimente fata de acea persoana, pana ce sentimente nu exista la acea amanta in ghilimele pana atunci acel act sexual este doar o golire ca si la o galeata si nu insel al sentimentelor din casnicie, sentimentul GARANTEZ ca e in continuare la nevasta si copil.VAI doamne cat de proaste sant femeile din ziua de azi


Lumea asta nu se compune numai din bani... Si la cati copii au parintii divortati nu cred ca cineva mai baga in seama asaceva la scoala. Dupa mine ce scrii e total gresit! Este importent sa ai, dar mai important e sa te poti bucura de ce ai!
Evike_grace
Postat pe 13 Iunie 2010 00:35
Asta-i chair culmea, 2 amante. Omul este cu adevarat nenorocit si mai ales cu copii in spate..
kudika_17683
Postat pe 28 Octombrie 2013 22:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
rochii de mireasa by BestBride 1 De la: bestbride 20 Noiembrie 2010 13:13
vand rochie mireasa tip printesa 1 De la: blonda_dld 11 August 2011 10:27
Sarbatori Pascale fericite! 4 De la: cj25har 16 Iunie 2010 13:24
relatzie sau nu? 9 De la: BOGDALINA 8 Februarie 2010 15:32
buna 1 De la: kudika371183 24 Februarie 2011 20:02