Setari Cookie-uri

obsedata de colegul meu...

De la: danabote, la data 2010-05-01 20:38:05Buna sunt Dana si am o problema:sunt obsedata de colegul meu de munk,il ador...nu stiu are ceva ce ma-nebuneste...problema e ca eu sunt intr-o relatie de 7 ani si nu as vrea sa o distrug...sau vreau?!habar nu am ce se-ntampla cu mine,de un an aproape il visez,il doresc...s-au petrecut intre noi anumite lucruri cum ar fi:intr-o seara am iesit mai multi colegi si ne-am cam ametit iar cand sa mergem acasa el m-a prins in brate mi-a zis ca ma place si ca ma doreste si ca vrea sa ma sarute...desigur nu l-am lasat sa faca asta si acum regret!!!ne scriem mesaje chiar si fara importanta,ne scriem chiar si cate 50 msj pe zi...el mi-a zis la un moment dat ca poate era altceva daca nu eram colegi si mai ales daca nu aveam o relatie!!!nu stiu ce sa fac ma gandesc in fiecare minut la el...il vreau langa mine...


si pana la urma cum ai rezolvat treaba?:)
grace008761
Postat pe 21 Mai 2010 18:37
http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=mihaelasb&id_user=16857
mihaelasb
Postat pe 22 Mai 2010 09:07
...pai e nerezolvata ink treaba...dar incerc sa-mi stapanesc poftele si sentimentele si aproape reusesc!!!il ador dar nu-l pot pierde nici pe prietenul meu...
danabote
Postat pe 23 Mai 2010 21:52
Stii uneori cel mai bine iesi daca dai cu banul.. Fiecare cu norocul lui :D. E cazul sa alegi mai repede..e pacat sa iti bati joc de 2 persoane
grace008761
Postat pe 23 Mai 2010 22:24
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204
cj25har
Postat pe 9 Iunie 2010 10:41
auzi.....sfanto...ai vb la tel un am.....ma leshi cu papagalul asta?????macar stai naibi in banca ta si nu mai minti fraierii de aici...cine te crede????
sa vb o data de 7 ori te cred,,,dar un an....vai vocaa lui.....ascunde-te....ce iubire platonica.......de 2 lei.....atat timp cat inciti un alt barbat.......discuti,ii raspunzi si conversezi.....cu pa....puuuup....etc.....e clar ca dc era in fata ta....ti-o puneai...ce mai????tot tradare de familie este...klar????

rila_iepurila
Postat pe 27 Iunie 2010 06:19
Eu nu inteleg ce astepti tu de la relatia pe care o ai de 7 ani. Daca in 7 ani nu ti-a propus sa va casatoriti, nu-i rau ca mai pescuiesti prin iazul de burlaci, dar fi discreta.
nattysor_grace
Postat pe 27 Iunie 2010 19:12
Mi-a propus sa ne casatorim dar nu a fost sa fie...Locuim impreuna de 4 ani si poate si asta sa fie motivul pt care nu ne-am grabit sa ne casatorim...
danabote
Postat pe 28 Iunie 2010 12:56
eu nu stiu ce sa zic, dar cert e ca daca ar fi sa iti faca prietenul tau ce ii faci u lui nu ti-ar face placere deloc... eu zic ca daca ai ajuns sa vorbesti cu alt barbat inseamna ca nu il mai iubesti cu adevarat, ci ca a intervenit obisnuinta si de aceea iti este greu sa te desparti de el...oricum ce faci u tot inselat se numeste si nu esti corecta fata de el...eu zic ca macar atat merita, sa ii spui adevarul, daca mai ai un gram de respect pentru el, desi din cate am citit nu prea mai ai, pentru ca daca aveai ai fi refuzat de la inceput sa intri in acest joc...u sti mai bn ce merita el din partea ta, intr-adevar sunt 7 ani, dar acum traiti intr-o relatie falsa, mai ales ca ai ajuns sa te gandesti la altul in timp ce aveti relatii intime, acum fiecare cu principiile lui...u sti cel mai bn.
alina_gabriela2009
Postat pe 28 Iunie 2010 15:33
super tare.......vezi ca este un punt critic la 7 ani intr-o relatie, si eu am terminat una fix dupa 7 ani, era deja ca un amic doar pt mine.....vezi pe de alta parte sa deschizi ochisorii sa te uiti putin in jur, ca se prea poate sa fi dat peste colegul cel mai activ din firma :)))sunt si din astia care vaneaza cate o gasculita dupa alta, ca un fel de joc, pentru o continua afirmare.....dupa mesaje cam asta ar fi din pacate poti fi nici prima nici ultima, e bine sa mai intrebi casual.......daca mai poti....... cate ceva din istorii, daca e careva fata sau tip sa ti le poate povesti. si mie mi se parea interesant sa am cate un cavaler destinat in iesirile cu colegii dar pana la urma m-am plictisit....aveau fix aceleasi texte....ai grija e tot ce pot afirma!!!!
dreamer_healthy
Postat pe 29 Iunie 2010 11:41
De la: grace000028, la data 2010-05-11 08:17:32Buna.E cumplit sa stai cu un barbat si sa te gandesti la altul.Dar daca colegul tau ar vrea cu tine o relatie serioasa si te-ar iubi cred ca ti-ar fi spus.Nu crezi?Daca nu mai tii la prietenul tau si va leaga doar o relatie de 7 ani cred ca ar trebui sa te gandesti serios sa va despartiti,dar nu pt.colegul tau ci pt.tine.Nu e bine sa-ti imparti viata cu cineva pt.care nu simti iubire .In ceea ce il priveste pe colegul tau parerea mea este ca nu vrea cu tine o relatie serioasa ci doar o aventura, parerea mea.Gandeste-te bine ce vei face.Viata trebuie impartita cu cineva pt.care simti iubire dar asta trebuie sa fie si reciproc.Cauta in sufletul tau si vezi ce iti doresti cu adevarat.Vezi daca poti trai fara prietenul tau...si daca da atunci ....


de aceeasi parere sunt si eu, decizia tb sa o iei abia dupa ce te gandesti foarte bn
GiNnelL
Postat pe 29 Iunie 2010 14:00
De la: danabote, la data 2010-05-23 21:52:51...pai e nerezolvata ink treaba...dar incerc sa-mi stapanesc poftele si sentimentele si aproape reusesc!!!il ador dar nu-l pot pierde nici pe prietenul meu...


Cat de cunoascuta mi se pare toata situatia asta prin care treci Dana....si eu sunt impreuna cu cineva de aproape 7 ani........dar si eu m-am indragostit de un "el"!Mai grav e ca la mine acel "el" e si casatorit cu doi copii(am fost impreuna cateva luni pt ca in momentul in care l-am cunoscut,sotia lui era plecata de acasa:erau oarecum despartiti;dar ea s-a reintors acasa;am continuat relatia dar s-a ajuns intr-un punct in care fiecare a obosit sa minta sa se ascunda.......m-am intalnit chiar si cu sotia lui si am discutat)Totul are un inceput si un sfarsit si crede-ma ca sfarsitul e intotdeauna dureros indiferent ce alegi!Te cred ca-ti este greu si te inteleg,insa colegul tau si oricare alt barbat,care ar trebui sa fie barbat-ia o decizie,nu doar te tachineaza si-ti spune ca esti "enervant de frumoasa"!E adevarat ca tuturor ne place sa ne simtim frumoase in ochii partenerului,sa flirtam,dar sa stim cand sa ne oprim,sa stim sa luam cea mai buna decizie!Daca iti iubesti prietenul..........cu adevarat,lasa colegul,evita-l si incearca sa-ti redescoperi sentimentele si trairile frumoase alaturi de cel de langa tine!Nu va fii usor,dar e necesar in primul rand pt linistea ta si pt sufletul tau!Nu te mai minti singura cum am facut-o eu:CINE TE IUBESTE CU ADEVARAT E CHIAR LANGA TINE,DEPINDE NUMAI DE TINE DACA VREI SA VEZI IUBIREA IN OCHII IUBITULUI TAU SI SA CAUTI IN SUFLETUL TAU CEEA CE VREI CU ADEVARAT PT CA NIMENI NU STIE CE VREI SI CE SIMTI DECAT TU!BAFTA MULTA DANA!!
r_2hot4u
Postat pe 29 Iunie 2010 15:55
multumesc mult Cercel pt mesaj...
danabote
Postat pe 30 Iunie 2010 06:59
De la: danabote, la data 2010-06-30 06:59:43multumesc mult Cercel pt mesaj...

Cu placere Dana!Sper sa alegi exact ce-ti dicteaza inima,pt ca inima nu ne inseala niciodata!
r_2hot4u
Postat pe 30 Iunie 2010 20:21
Ai zis ca esti cu prietenul tau de 7 ani... Te-a cerut de sotie? Ti-a zis ca vrea sa fii mama copiilor lui? Nu cumva ati trcut de perioada in care trebuia sa treceti mai departe? Cred ca e normal ceea ce ti se intampla... oare nu stati impreuna din comoditate, si aste te face atat de dependent de el? Cand ti-a zis ultima oara prietenul tau ca esti frumoasa, ca te iubeste? Eu cred ca ar trebui sa iei o pauza. Fara sa te intalnesti cu nici unul din ei. Stai singura si gandestete ce vrei! Daca crezi ca si daca refuzi pe colegul tau ti se poate intampla ceva de acest gen, ma tem ca stai de 7 ani langa persoana nepotrivita. Acei ani petrecuti impreuna, s-ar putea sa fie timp pierdut, dar sa nu fie pierduti si anii care urmeaza. Totodata, ai grija, sa nu iei hotarare de moment, ca daca iti dai seama ca ai gresit, chiar daca te-ar ierta acum, nu va mai fi la fel niciodata. In sufletul lui nu te va ierta, si tot timpul te va banui ca-l inseli...
Evike_grace
Postat pe 1 Iulie 2010 00:12
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli consumat. Tel de contact 0746762204. Deasemenea oferim servicii de foto video de maistru fotograf cu vechime in domeniu de peste 20 ani, porumbei voiagiori, si unghii tehnice!!!
cj25har
Postat pe 11 Iulie 2010 12:39
Buna

Vreau sa postez si eu un comment la subiectul asta pentru ca in situatia asta se afla si o prietena de a mea ,ceva foarte similar si la fel de bulversata era si ea desi nu era vb de un coleg de la munca...In primul rand iti garantez si o sa vezi ca asa este,daca il iei in serios pe colegul de la munca,devine ceva "serios" o sa vezi ca a fost doar o obsesie din partea lui mai ales ca va vedeti zilnic nu o sa mearga,o sa se consume relatia si apoi interesul o sa scada,nu mai trimite 50 de mesaje pe zi....o sa isi atinga scopul si anume o sa te cucereasca,asta e cea mai buna parte ca nu degeaba se spune despre barbati ca sunt vanatori.Stiu ca vorbesc ca o batranica dar am vazut si eu ca asa se intampla.Cat despre iubitul tau si partea sexuala intreaba orice femeie dupa atatia ani de relatie daca se mai simte bine.Or sa iti raspunda 90% ca nu.
Deci sfatul meu sincer este sa ai grija in sensul sa pastrezi relatia actuala cu iubitul tau pentru ca tentatii or sa mai existe si plictiseala e normal sa intervina dupa atatia ani.Iar daca nu mai poti si nu mai poti ,consuma relatia si cu tipul asta ca sa scapi de obsesie daca vrei sa risti sa afle toti de la munca,dar o faci cu mari riscuri.Asta asa ca sa te lamuresti cum ar fi....pana la urma daca esti sigura ca nu afla iubitul,fa-ti damblaua ca sa scai de obsesie.Asta e parerea mea

Succes
laura_buc
Postat pe 23 Iulie 2010 09:53
buna! draga mea nu sunt in situatia ta si nici nu am fost niciodata, dar vreau sa-ti spun si ei ceva. noi suntem impreuna de 5 ani, locuim impreuna de 2 ani, casatoriti de 2 luni . sotul meu are o noua colega la locul de munca care ii face tot felul de complimente gen "sotia ta e o norocoaaasa, stiaaai!?", "adooor bargatii care fac...."-si sotul meu facea acel ceva. dar nu e singurul pe care il complimenteaaza, dar sincer am fost foarte geloasa initial, cand nu stiam care era toata chestia.
si sincer dak sotul meu ar fi acceptat complmentele ei, si i-ar fi raspuns la ele, sau mai mult ar fi iesit cu ea la o cafea, as fi plecata deja de langa el, chiar dak suntem impreuna de 5 ani si abia ne-am casatorit.
eu iti sugerez sa te pui putin in locul prietenului tau, si sa vezi cum ai reactiona stiind ce sentimente are. si fi sincera cu tine si vezi dak ai mai sta langa el.
apoi gandestete la ani petrecuti impreuna cu prietenul tau, la iubirea pe care i-o porti, la cum va intelegeti in pat si in viata de zi cu zi. iar apoi gandeste dak merita sa lasi totul deoparte pentru un coleg cu, care nici nu sti dak te intelegeti. eu zic ca il adori pentru ca e ceva interzit si sti vorba "fructul interzis e cel mai dorit".

iti doresc numai bine!
chetegalina
Postat pe 23 Iulie 2010 14:40
De la: chetegalina, la data 2010-07-23 14:40:09buna! draga mea nu sunt in situatia ta si nici nu am fost niciodata, dar vreau sa-ti spun si ei ceva. noi suntem impreuna de 5 ani, locuim impreuna de 2 ani, casatoriti de 2 luni . sotul meu are o noua colega la locul de munca care ii face tot felul de complimente gen "sotia ta e o norocoaaasa, stiaaai!?", "adooor bargatii care fac...."-si sotul meu facea acel ceva. dar nu e singurul pe care il complimenteaaza, dar sincer am fost foarte geloasa initial, cand nu stiam care era toata chestia.
si sincer dak sotul meu ar fi acceptat complmentele ei, si i-ar fi raspuns la ele, sau mai mult ar fi iesit cu ea la o cafea, as fi plecata deja de langa el, chiar dak suntem impreuna de 5 ani si abia ne-am casatorit.
eu iti sugerez sa te pui putin in locul prietenului tau, si sa vezi cum ai reactiona stiind ce sentimente are. si fi sincera cu tine si vezi dak ai mai sta langa el.
apoi gandestete la ani petrecuti impreuna cu prietenul tau, la iubirea pe care i-o porti, la cum va intelegeti in pat si in viata de zi cu zi. iar apoi gandeste dak merita sa lasi totul deoparte pentru un coleg cu, care nici nu sti dak te intelegeti. eu zic ca il adori pentru ca e ceva interzit si sti vorba "fructul interzis e cel mai dorit".

iti doresc numai bine!


Subscriu,dar cred ca daca fetei i-a intrat in cap deja ideea ca poate sa o faca o sa o faca oricum.Cand te mananca asa rau te scarpini.Doar sper sa fie discreta(desi colegul sigur nu va fi atunci cand o sa se vada cu sacii in caruta)

P.S. Urasc ideea de colega de serviciu care incearca sa se dea bine pe langa "fructele interzise".Ar fi cazul sa ii spuna cineva sa isi vada de munca si atat....succes!
laura_buc
Postat pe 23 Iulie 2010 15:40
Offf chiar ca este ceva cu cifra 7.Si eu am trecut prin ceva asemanator la aceasta aniversare,numai ca am decis sa pun capat relatiei,deoarece ma simteam sufocata,plictisita,credeam ca nu il mai iubesc.Nu era altcineva in viata mea,doar ca pe parcurs am inceput sa ma uit,la unul la altul,imi placea sa ma simt frumoasa,sa rad,sa discut cu alte persoane dar atat si asta mi-a pus un semn de intrebare in relatia mea.Ne-am despartit vreo 2 luni,timp in care m-am distrat(cu fetele prin oras,la munte-a nu se intelege altceva).Simteam o eliberare f.mare,eram doar eu si atat,fara sa mai dau explicatii la nimeni.Dupa 2 luni am realizat ca inca ne iubim si ca ne era dor "noi 2" si ne-am impacat chiar cand am facut 7 ani!Acum avem si un bebe si e ok.Eu zic sa te gandesti f.bine si sa vezi ce lipseste in rel.ta.Nu da cu piciorul pt.ca o rel.se cladeste greu...Ai intrat in rutina si simti nevoia de altceva,de fluturi in stomac si e normal.E ca si cand ai manca ciorba de pui zi de zi timp de 7 ani.Simti nevoia de o schimbare,de ceva dar incerca sa faci schimbarea in relatia ta,nu in alta parte.Te pup si sper sa fie o decizie buna,pe care sa nu o regreti!
oanaluca
Postat pe 24 Iulie 2010 00:57
De la: laura_buc, la data 2010-07-23 15:40:55
De la: chetegalina, la data 2010-07-23 14:40:09buna! draga mea nu sunt in situatia ta si nici nu am fost niciodata, dar vreau sa-ti spun si ei ceva. noi suntem impreuna de 5 ani, locuim impreuna de 2 ani, casatoriti de 2 luni . sotul meu are o noua colega la locul de munca care ii face tot felul de complimente gen "sotia ta e o norocoaaasa, stiaaai!?", "adooor bargatii care fac...."-si sotul meu facea acel ceva. dar nu e singurul pe care il complimenteaaza, dar sincer am fost foarte geloasa initial, cand nu stiam care era toata chestia.
si sincer dak sotul meu ar fi acceptat complmentele ei, si i-ar fi raspuns la ele, sau mai mult ar fi iesit cu ea la o cafea, as fi plecata deja de langa el, chiar dak suntem impreuna de 5 ani si abia ne-am casatorit.
eu iti sugerez sa te pui putin in locul prietenului tau, si sa vezi cum ai reactiona stiind ce sentimente are. si fi sincera cu tine si vezi dak ai mai sta langa el.
apoi gandestete la ani petrecuti impreuna cu prietenul tau, la iubirea pe care i-o porti, la cum va intelegeti in pat si in viata de zi cu zi. iar apoi gandeste dak merita sa lasi totul deoparte pentru un coleg cu, care nici nu sti dak te intelegeti. eu zic ca il adori pentru ca e ceva interzit si sti vorba "fructul interzis e cel mai dorit".

iti doresc numai bine!


Subscriu,dar cred ca daca fetei i-a intrat in cap deja ideea ca poate sa o faca o sa o faca oricum.Cand te mananca asa rau te scarpini.Doar sper sa fie discreta(desi colegul sigur nu va fi atunci cand o sa se vada cu sacii in caruta)

P.S. Urasc ideea de colega de serviciu care incearca sa se dea bine pe langa "fructele interzise".Ar fi cazul sa ii spuna cineva sa isi vada de munca si atat....succes!


buna!:) in situatia mea...sotul meu i-a spus de sute de ori sa il lase in pace! iar ea reactiona ceva de genu "dar ce? te deranjeaza adevarul". iar el zicea ii explica ca este casatorit, fericit si ca dak il respecata a isi limiteze conversatiile cu el doar despre munca. iar ea s-a enervat si a inceput sa urle ca ea nu mai poate sa munceasca asa, ca ea nu vrea doar sa fie draguta. vreau sa iti spun ca totla inceput cand a mers EA la sotul meu si ia zis"EU NU mai pot asa..managerul se da lamine...deci eu nu mai pot..trebuie sa ma ajuti sa imi caut alceva de munca si sa ma ajuti sa ma mut altundeva...deci numai in tine am incredere." iar sotul meu a zis sa il lase pe el inpace ca el nu are nicio treaba si dak are problema s si le rezolve singura.
la munca ea are o prietena foarte buna..si inclusiv ea i-a zis ca nu e frumos ce face ca e om insurat. dar fata asta nu intelege...
eu acuma am trecut peste deoarece fata are probleme:)) si se comporta cu toti barbati de la munca asa:)
prietena ei foarte buna e prietena managerului!!! iti dai seama ce fel de om e acea colega:)
chetegalina
Postat pe 26 Iulie 2010 18:17
De la: chetegalina, la data 2010-07-26 18:17:08
De la: laura_buc, la data 2010-07-23 15:40:55
De la: chetegalina, la data 2010-07-23 14:40:09buna! draga mea nu sunt in situatia ta si nici nu am fost niciodata, dar vreau sa-ti spun si ei ceva. noi suntem impreuna de 5 ani, locuim impreuna de 2 ani, casatoriti de 2 luni . sotul meu are o noua colega la locul de munca care ii face tot felul de complimente gen "sotia ta e o norocoaaasa, stiaaai!?", "adooor bargatii care fac...."-si sotul meu facea acel ceva. dar nu e singurul pe care il complimenteaaza, dar sincer am fost foarte geloasa initial, cand nu stiam care era toata chestia.
si sincer dak sotul meu ar fi acceptat complmentele ei, si i-ar fi raspuns la ele, sau mai mult ar fi iesit cu ea la o cafea, as fi plecata deja de langa el, chiar dak suntem impreuna de 5 ani si abia ne-am casatorit.
eu iti sugerez sa te pui putin in locul prietenului tau, si sa vezi cum ai reactiona stiind ce sentimente are. si fi sincera cu tine si vezi dak ai mai sta langa el.
apoi gandestete la ani petrecuti impreuna cu prietenul tau, la iubirea pe care i-o porti, la cum va intelegeti in pat si in viata de zi cu zi. iar apoi gandeste dak merita sa lasi totul deoparte pentru un coleg cu, care nici nu sti dak te intelegeti. eu zic ca il adori pentru ca e ceva interzit si sti vorba "fructul interzis e cel mai dorit".

iti doresc numai bine!


Subscriu,dar cred ca daca fetei i-a intrat in cap deja ideea ca poate sa o faca o sa o faca oricum.Cand te mananca asa rau te scarpini.Doar sper sa fie discreta(desi colegul sigur nu va fi atunci cand o sa se vada cu sacii in caruta)

P.S. Urasc ideea de colega de serviciu care incearca sa se dea bine pe langa "fructele interzise".Ar fi cazul sa ii spuna cineva sa isi vada de munca si atat....succes!


buna!:) in situatia mea...sotul meu i-a spus de sute de ori sa il lase in pace! iar ea reactiona ceva de genu "dar ce? te deranjeaza adevarul". iar el zicea ii explica ca este casatorit, fericit si ca dak il respecata a isi limiteze conversatiile cu el doar despre munca. iar ea s-a enervat si a inceput sa urle ca ea nu mai poate sa munceasca asa, ca ea nu vrea doar sa fie draguta. vreau sa iti spun ca totla inceput cand a mers EA la sotul meu si ia zis"EU NU mai pot asa..managerul se da lamine...deci eu nu mai pot..trebuie sa ma ajuti sa imi caut alceva de munca si sa ma ajuti sa ma mut altundeva...deci numai in tine am incredere." iar sotul meu a zis sa il lase pe el inpace ca el nu are nicio treaba si dak are problema s si le rezolve singura.
la munca ea are o prietena foarte buna..si inclusiv ea i-a zis ca nu e frumos ce face ca e om insurat. dar fata asta nu intelege...
eu acuma am trecut peste deoarece fata are probleme:)) si se comporta cu toti barbati de la munca asa:)
prietena ei foarte buna e prietena managerului!!! iti dai seama ce fel de om e acea colega:)


Ce pot sa iti zic decat : sa iti traiasca sotul! altul s-ar fi simtit flatat de avansurile unei colege de la munca indiferent de cum arata si ce e de capul ei...si atitudinea ta e super pozitiva,adevarul e ca trebuie sa te amuzi de situatia asta pentru ca e penibila pentru respectiva colega.Daca o vezi vreodata o poti intreba ceva de genul ce faci ti-ai gasit mascul sau inca mai cauti...(bine,nu stiu care sunt relatiile exact)dar trebuie tratata situatia cu zambetul pe buze,inclusiv de fata cu ea.Ai o atitudine buna
laura_buc
Postat pe 27 Iulie 2010 17:04
multumesc laura! tot ce ti-am zis mi-a zis sotul meu chiar dupa ce s-a intamplat toata chestia! iar m-ai apoi mi-a confirmat o colega, si un coleg de-al sotului meu. initial am fost foarte nervoasa(nu am fost asa optimista ca acum, dar nu putea nimeni sa fie altfel). si asa sa te gandesti ca am avut o petrecere cu colegii sotului, petrecere pentru casatoria noastra, si toata noaptea se uita la sotul meu, il sorbea, ba mai mult, se ducea pe langa el si tot incerca conversati. nu ai cum sa nu te enervezi la asa ceva, numai la gandul ca asa face mereu, dar sotul o ignora, iar eu cand aveam ocazia, o "atingeam"cu vorbe, asa mai in gluma mai in serios .
in fine... sunt mandra de sotul meu! sunt fericita de tot ce am"constuit" impreuna(relatia noastra)
chetegalina
Postat pe 28 Iulie 2010 13:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O nunta ieftina si frumoasa 16 De la: kudika_951907 16 Ianuarie 2014 17:27
am nevoie de sfaturii 13 De la: karlla666 8 Ianuarie 2010 08:40
INSTRUCTOR DE DANS! 2 De la: imagineanuntiitale 27 Aprilie 2009 23:44
doresti o nunta perfecta ? 1 De la: emiltudose 18 Ianuarie 2011 11:56
Portofoliu Fotografie - Site personal 1 De la: whitewizzard 30 Iulie 2011 11:59