Setari Cookie-uri

topic pt toti cei interesati de horoscop, compatibilitati si altele

MAI AM O DATA LA CARE ASTEPT RASPUNS .16.01.2000 ,ORA 14, CONSTANTA. AM SANSE SI EU CU COPILUL ASTA SA FAC PACE VREODATA? CA E DEZORDONAT, SCOALA NU-I PREA PLACE SI MA OMOARA CU ZILE CU INCAPATANAREA LUI CRED CA NU SUNTEM COMPATIBILI?
EU 23.02.1971 ORA 2145.
ADRIANABRATULESCU
Postat pe 13 August 2010 12:26
De la: alleena, la data 2010-08-12 21:57:50
eu nascuta pe 03.04.1977 intre 04.30 si 05.00 in zori era duminica ziua de florii.
el nascut pe 08.02.1978 tot in zori asa nu stiu exact la ce ora dar stiu ca are ascendent in scorpion ca mi-a scos peri albi.....
ce puteti sa imi spuneti despre relatia noastra?

va multumesc!
[/quote]

sar`naaaaaaaaaaaaaaaa ca m-ai vazut!
Multumesc de raspuns! multa lume nu intelege ca avem momente ca suntem mai singuri decat singuratatea pura si o vorba, o opinie total neutra si lipsita de interese face mai mult decat 1000 de prieteni!
da observ ca este o relatie mai nabadaioasa...tu esti un berbec ambitios care are reguli bine stabilite, iti plac lucrurile logice si facute cu cap, nu-ti place sa faci ceva degeaba si renunti daca vezi ca ceva nu are succes, desi el este aparent un om calm de fapt se enerveaza foarte repede, este un om sucit si uneori nu se regaseste pe sine insusi, probabil are multe regrete si si-ar dori sa schimbe multe la viata actuala...
aveti o relatie uneori ciudata, uneori va intelgeti din priviri, alteori certurile sunt dese in relatia voastra, tu iti doresti foarte mult o familie...daca ora ta de nastere o vei avea urmand s ate cas in urmatorii 3 ani si vei avea un singur copil. esti o persoana norocoasa din punct de vedere profesional
yumy
Postat pe 13 August 2010 12:33
De la: alleena, la data 2010-08-12 21:57:50
eu nascuta pe 03.04.1977 intre 04.30 si 05.00 in zori era duminica ziua de florii.
el nascut pe 08.02.1978 tot in zori asa nu stiu exact la ce ora dar stiu ca are ascendent in scorpion ca mi-a scos peri albi.....
ce puteti sa imi spuneti despre relatia noastra?

va multumesc!
[/quote]

sar`naaaaaaaaaaaaaaaa ca m-ai vazut!
Multumesc de raspuns! multa lume nu intelege ca avem momente ca suntem mai singuri decat singuratatea pura si o vorba, o opinie total neutra si lipsita de interese face mai mult decat 1000 de prieteni!
da observ ca este o relatie mai nabadaioasa...tu esti un berbec ambitios care are reguli bine stabilite, iti plac lucrurile logice si facute cu cap, nu-ti place sa faci ceva degeaba si renunti daca vezi ca ceva nu are succes, desi el este aparent un om calm de fapt se enerveaza foarte repede, este un om sucit si uneori nu se regaseste pe sine insusi, probabil are multe regrete si si-ar dori sa schimbe multe la viata actuala...
aveti o relatie uneori ciudata, uneori va intelgeti din priviri, alteori certurile sunt dese in relatia voastra, tu iti doresti foarte mult o familie...daca ora ta de nastere o vei avea urmand s ate cas in urmatorii 3 ani si vei avea un singur copil. esti o persoana norocoasa din punct de vedere profesional
yumy
Postat pe 13 August 2010 12:35
De la: alleena, la data 2010-08-12 21:57:50
eu nascuta pe 03.04.1977 intre 04.30 si 05.00 in zori era duminica ziua de florii.
el nascut pe 08.02.1978 tot in zori asa nu stiu exact la ce ora dar stiu ca are ascendent in scorpion ca mi-a scos peri albi.....
ce puteti sa imi spuneti despre relatia noastra?

va multumesc!
[/quote]

sar`naaaaaaaaaaaaaaaa ca m-ai vazut!
Multumesc de raspuns! multa lume nu intelege ca avem momente ca suntem mai singuri decat singuratatea pura si o vorba, o opinie total neutra si lipsita de interese face mai mult decat 1000 de prieteni!
da observ ca este o relatie mai nabadaioasa...tu esti un berbec ambitios care are reguli bine stabilite, iti plac lucrurile logice si facute cu cap, nu-ti place sa faci ceva degeaba si renunti daca vezi ca ceva nu are succes, desi el este aparent un om calm de fapt se enerveaza foarte repede, este un om sucit si uneori nu se regaseste pe sine insusi, probabil are multe regrete si si-ar dori sa schimbe multe la viata actuala...
aveti o relatie uneori ciudata, uneori va intelgeti din priviri, alteori certurile sunt dese in relatia voastra, tu iti doresti foarte mult o familie...daca ora ta de nastere o vei avea urmand s ate cas in urmatorii 3 ani si vei avea un singur copil. esti o persoana norocoasa din punct de vedere profesional
yumy
Postat pe 13 August 2010 12:39
BUNA. FACI UN LUCRU EXTRAORDINAR. AM PARCURS AZI 50 DE FILE CU SPERANTA CA VOI GASI SI EU RASPUNS DE LA TINE. CUM NU ERA.....TE MAI ROG ODATA. MULT DE TOT. DECI...EU, NASCUTA LA 23.02.1971 ORA 21:45 IN CONSTANTA SI EL 15.03.1969 ,ORA 9 TOT IN CONSTANTA. MA INTERESEAZA TOT CE POTI SA-MI SPUI DESPRE MINE( CARIERA, SANATATE, ETC) SI DESPRE RELATIA MEA .POATE ACUM AM NOROC MAI MULT. ASTEPT CU NERABDARE.PUPICI!
ADRIANABRATULESCU
Postat pe 13 August 2010 12:43
De la: yumy, la data 2010-08-13 12:23:46
De la: alleena, la data 2010-08-12 21:57:50
eu nascuta pe 03.04.1977 intre 04.30 si 05.00 in zori era duminica ziua de florii.
el nascut pe 08.02.1978 tot in zori asa nu stiu exact la ce ora dar stiu ca are ascendent in scorpion ca mi-a scos peri albi.....
ce puteti sa imi spuneti despre relatia noastra?

va multumesc!


sar`naaaaaaaaaaaaaaaa ca m-ai vazut!
Multumesc de raspuns! multa lume nu intelege ca avem momente ca suntem mai singuri decat singuratatea pura si o vorba, o opinie total neutra si lipsita de interese face mai mult decat 1000 de prieteni!
da observ ca este o relatie mai nabadaioasa...tu esti un berbec ambitios care are reguli bine stabilite, iti plac lucrurile logice si facute cu cap, nu-ti place sa faci ceva degeaba si renunti daca vezi ca ceva nu are succes, desi el este aparent un om calm de fapt se enerveaza foarte repede, este un om sucit si uneori nu se regaseste pe sine insusi, probabil are multe regrete si si-ar dori sa schimbe multe la viata actuala...
aveti o relatie uneori ciudata, uneori va intelgeti din priviri, alteori certurile sunt dese in relatia voastra, tu iti doresti foarte mult o familie...daca ora ta de nastere o vei avea urmand s ate cas in urmatorii 3 ani si vei avea un singur copil. esti o persoana norocoasa din punct de vedere profesional[/quote]

Multumesc yumy yumy.....de profesional da sunt f norocoasa numai ca acum am o pasa proasta si o mare lipsa de job....dar da....am fost norocoasa mereu la capitolul asta. Pe plan personal in schimb e dezastru....e o mare mangaiere sa imi spui ca ma casatoresc, familia e ceva pt care deja am inceput sa intru in criza de timp si bebe la fel....ma casatoresc cu scorpio-varsatorul meu sau mai trebuie sa o mai iau o data de la capat....e f important sa stiu asta, pls.....o zi frumoasa!
alleena
Postat pe 13 August 2010 12:52
De la: ADRIANABRATULESCU, la data 2010-08-13 12:43:15BUNA. FACI UN LUCRU EXTRAORDINAR. AM PARCURS AZI 50 DE FILE CU SPERANTA CA VOI GASI SI EU RASPUNS DE LA TINE. CUM NU ERA.....TE MAI ROG ODATA. MULT DE TOT. DECI...EU, NASCUTA LA 23.02.1971 ORA 21:45 IN CONSTANTA SI EL 15.03.1969 ,ORA 9 TOT IN CONSTANTA. MA INTERESEAZA TOT CE POTI SA-MI SPUI DESPRE MINE( CARIERA, SANATATE, ETC) SI DESPRE RELATIA MEA .POATE ACUM AM NOROC MAI MULT. ASTEPT CU NERABDARE.PUPICI!

esti o tipa ambitioasa pt tn planul financiar este foarte important de aceea vei munci foarte mult pt a fii asigurata, in relatie aparent totul este calm in ciuda micilor conflicte, partenerul incearca pe cat posibil sa iti fie alaturi, insa uneori este mai lunecos si se pierde in detalii, daca orele de nastere sunt corecte se pare ca veti avea un copil impreuna, insa pana la a junge la acest punct veti trece prin multe clipe mai complicate, in viitor va trebui sa fii mai atenta la sanatate si mai ales la cata incredere ai in partenerul de viata
yumy
Postat pe 13 August 2010 12:57
imi raspunzi si mie te rooog urmaresc topicul asta de cateva zile si tot nu am primit raspuns pe pagina 51 am scris ultima data
kudika012078
Postat pe 13 August 2010 12:59
De la: yumy, la data 2010-08-10 15:45:31
De la: Chocolatzyk, la data 2010-08-10 12:27:25yumy.....vreau si eu sa stiu ...km tot ce poti sa spui despre persoanele astea.... ea:01.03.1993 ora 21.40 el 14.04.1986 ora 00.30...compatibilitati,sanse de viitor...stii tu treburile astea.
te-am pupat

am sa incep cu el...muncitor...isi doreste sa isi depaseasca conditia financiara actuala, sentimentalau existat unele probleme, este neincrezator in plan sentimental si atunci cand nu ii convine cave da inapoi, tu esti mai nerabdatoare nu-ti place sa astepti mult si iti plac lucrurile bine facute, veti ajunge de multe ori la conflicte, uneori si din cauza geloziei lui tu vei fii cea care va pune capat acestei relatii... te vei casatori cu un barbat din interes cu acre vei avea un copil( vei divorta) te vei casatori a doua oara( vei mai avea ink un copil) la acest barbat insa vei tine foarte mult




yumy esti geniala....ai dreptate aproape la tot ce zici....e muncitor,au existat probleme sentimental...(m-a inselat cu o fosta) si este extraordinar de gelos si de multe ori i-am zis k ne despartim pe tema asta sunt f exigenta si,asa cum ai zis imi plac lucrurile bine facute.....love it
numai k nujt cum m-oi marita....sper sa nu ai dreptate
Chocolatzyk
Postat pe 13 August 2010 13:04
De la: Chocolatzyk, la data 2010-08-13 13:04:37
De la: yumy, la data 2010-08-10 15:45:31
De la: Chocolatzyk, la data 2010-08-10 12:27:25yumy.....vreau si eu sa stiu ...km tot ce poti sa spui despre persoanele astea.... ea:01.03.1993 ora 21.40 el 14.04.1986 ora 00.30...compatibilitati,sanse de viitor...stii tu treburile astea.
te-am pupat

am sa incep cu el...muncitor...isi doreste sa isi depaseasca conditia financiara actuala, sentimentalau existat unele probleme, este neincrezator in plan sentimental si atunci cand nu ii convine cave da inapoi, tu esti mai nerabdatoare nu-ti place sa astepti mult si iti plac lucrurile bine facute, veti ajunge de multe ori la conflicte, uneori si din cauza geloziei lui tu vei fii cea care va pune capat acestei relatii... te vei casatori cu un barbat din interes cu acre vei avea un copil( vei divorta) te vei casatori a doua oara( vei mai avea ink un copil) la acest barbat insa vei tine foarte mult




yumy esti geniala....ai dreptate aproape la tot ce zici....e muncitor,au existat probleme sentimental...(m-a inselat cu o fosta) si este extraordinar de gelos si de multe ori i-am zis k ne despartim pe tema asta sunt f exigenta si,asa cum ai zis imi plac lucrurile bine facute.....love it
numai k nujt cum m-oi marita....sper sa nu ai dreptate

da oricum aceste detalii depind foarte mult de ora exactta
yumy
Postat pe 13 August 2010 13:08
Raspunde-mi si mie,te rog,cand ai timp.am mai lasat un mesaj. nu stiu sigur la ce pagina este pentru ca pe zi ce trece paginile se inmnultesc foaaaaarte repede.

16.08.1992 , ora aprox 13:30 .

Merci !



plague
Postat pe 13 August 2010 13:10
De la: yumy, la data 2010-07-29 20:31:23pt toti cei care vreti sa stiti ce va rezerva viitorul, lasati data de nastere si ora nasterii si va voi raspunde ... daca doriti sa aflati cat mai multe despre compatibilitatile dintre zodii, aveti nedumeriri intrati aici si nu mai puneti intrebari aiurea prin moda sau altundeva
va multumesc

interesant...16.01.1992 la 3:00...ms:)
klaudia176
Postat pe 13 August 2010 13:28
De la: klaudia176, la data 2010-08-13 13:28:02
De la: yumy, la data 2010-07-29 20:31:23pt toti cei care vreti sa stiti ce va rezerva viitorul, lasati data de nastere si ora nasterii si va voi raspunde ... daca doriti sa aflati cat mai multe despre compatibilitatile dintre zodii, aveti nedumeriri intrati aici si nu mai puneti intrebari aiurea prin moda sau altundeva
va multumesc

interesant...16.01.1992 la 3:00...ms:)
uitasem sa pun datele lui 25.11.1992:) (nu stiu ora)
klaudia176
Postat pe 13 August 2010 13:32
Eu 10.12.1988 ora 20:45
El 25.04.1987 ora ,intre 05:30 si 06:00 nu stiu exact :D.

Daca aceasta relatie va sfarsi cu o casatorie .

Multumesc!
nik_sor
Postat pe 13 August 2010 14:02
yumy..fata ti-a iesit ceva la afacerea asta astrala?!
roz5blue6lila7
Postat pe 13 August 2010 14:23
Hello...scuze ca sunt insistenta, dar am mai postat de doua ori si nu ai raspuns...stiu ca esti foarte ocupata si nu as vrea sa te deranjez si eu daca nu as avea asa mare nevoie de raspunsul tau...chiar esti ultima mea speranta...nimeni nu stie ce sa ma sfatuiasca...Iti multumesc mult de tot si iti doresc numai bine! Anca ma numesc si am o problema...care imi da mari batai de cap...am doi iubiti...unul e din orasul natal si celalalt din orasul unde fac facultatea...cu primul sunt de 2 ani jumatate si cu celalalt de 9 luni..ma inteleg foarte bine cu amandoi, dar nu mai pot continua asa...ma macina chestia asta si ma simt ca ultimul om pentru ca-i mint si nu merita...cel de acasa imi vorbeste de posibilitatea casatoriei...cu celalalt...toata familia lui ne vede impreuna pt totdeauna...familia mea e neutra...deci nu ma ajuta cu niciun sfat...simt ca clachez...eu sunt scorpion(25 octombrie 1989)....cel de acasa e berbec(13 aprilie 1988), iar cel de la facultate e fecioara(22 septembrie 1987)...cu care dintre ei as putea intemeia o familie, pe care sa il aleg pentru un viitor impreuna? Si poti sa-mi spui ceva si de scoala...cariera?:D P.S. nu stiu orele...eu m-am nascut dimineata pe la 5:20, la ei nu stiu...Te rog mult da-mi un raspuns. Multumesc! Numai bine:P
heydeee
Postat pe 13 August 2010 14:46
vreau si eu te rog. postez pt a 3-a oara cred... 28.04.1990 ora 11.00
kudika072175
Postat pe 13 August 2010 15:29
De la: yumy, la data 2010-07-29 20:31:23pt toti cei care vreti sa stiti ce va rezerva viitorul, lasati data de nastere si ora nasterii si va voi raspunde ... daca doriti sa aflati cat mai multe despre compatibilitatile dintre zodii, aveti nedumeriri intrati aici si nu mai puneti intrebari aiurea prin moda sau altundeva
va multumesc


Buna
30.01.1985 - eu
2.11.1982 - el
Multumesc anticipat pentru raspuns
kudika018128
Postat pe 13 August 2010 15:40
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-08-13 14:23:10yumy..fata ti-a iesit ceva la afacerea asta astrala?!

da ceva ce se cheama "CANCI" si multe beri virtuale
yumy
Postat pe 13 August 2010 16:47
si multi pupici....
simona_1983
Postat pe 13 August 2010 17:08
ce poti sa-mi zici de data aceasta: 04.07.1969 te rog mult....
simona_1983
Postat pe 13 August 2010 17:15
simona_1983
Postat pe 13 August 2010 17:21
De la: simona_1983, la data 2010-08-13 17:15:35ce poti sa-mi zici de data aceasta: 04.07.1969 te rog mult....

un destin marcat de multe suferinte, o persoana care reflecteaza foarte mult asupra vietii, asupra problemelor, uneori te chinui prea mult incercand sa intelegi anumite lucruri, planul profesional este probabil cel in care te simti implinita mai ales pt ca esti o persoana muncitoare cunosit foarte bine importanta banului...sentimental lucrurile nu se arata tocmai roz, existand unele probleme, probabil unele suferinte din trecut si-au lasat amprenta asupra sufletului tau, desi esti o persoana comunicativa nu ai langa tine tocmai o persoana care sa te faca sa te simti perfect, protejata si iubita, de multe ori ai fost si vei fii ranita si de multe ori te intrebi de ce tocmai tu....
yumy
Postat pe 13 August 2010 17:26
... yumy ... nu te-ai plictisit de facut pe mama omida ? ... zau ... eu as putea scoate dume mai bune decit cartile tale ... nu vezi ca sint generale si se potrivesc la orice situatie ? ...

... oricarui ii poti spune ca are un destin greu (automat frustrarile unora se si vad explicate) - te va crede ... oricarui ii arunci citeva calitati pe acolo - te va crede ... oricaruia ii vei spune ca partenerul e putin mai ''delasator'' (sau alte defintii) - te va crede ... astea sint metode de a folosi prostia unora ... iar efectul este ca vor crede in tot felul de idiotenii si nu vor mai fi atenti cit sint ei de responsabili in tot ce fac ...
marco918
Postat pe 13 August 2010 17:30
De la: marco918, la data 2010-08-13 17:30:20... yumy ... nu te-ai plictisit de facut pe mama omida ? ... zau ... eu as putea scoate dume mai bune decit cartile tale ... nu vezi ca sint generale si se potrivesc la orice situatie ? ...

lasa fata..ca ii iese bere...si pupiciuri...
roz5blue6lila7
Postat pe 13 August 2010 17:35
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-08-13 17:35:01
De la: marco918, la data 2010-08-13 17:30:20... yumy ... nu te-ai plictisit de facut pe mama omida ? ... zau ... eu as putea scoate dume mai bune decit cartile tale ... nu vezi ca sint generale si se potrivesc la orice situatie ? ...

lasa fata..ca ii iese bere...si pupiciuri...






... vrei sa vezi ceva ... eu nici macar nu am nevoie de vreo data ... rosalindo ... uite ce iti rezerva astrele ... ce esti si ce vei fi ...

- o persoana tacuta, care prefera sa isi ascunda suferintele in interior, va alege sa se realize profesional, exista posibilitatea urmarii unor studii in afara tarii si chiar stabilirea acolo, daca ora este corecta se va casatori totusi cu un roman si va avea un singur copil o fata
insa pana la casatorie vei trece prin mai multe evenimente ne placute, pierderea unor persoane dragi, vei suferi o peroada din punct de vedere financiar, actual dar si pe viitor ar trebui sa acorzi o mare importanta studiilor pt a te putea realiza profesional, altfel vei avea de suferit pe viitor in acest plan
sanatatea este una de fier, abia spre banatranete vei avea unele probleme cu vederea



... nu-i asa ca tu esti ... ... si ai grija ca se vor scumpi lentilele de ochelari ...
marco918
Postat pe 13 August 2010 17:39
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-08-13 17:35:01
De la: marco918, la data 2010-08-13 17:30:20... yumy ... nu te-ai plictisit de facut pe mama omida ? ... zau ... eu as putea scoate dume mai bune decit cartile tale ... nu vezi ca sint generale si se potrivesc la orice situatie ? ...

lasa fata..ca ii iese bere...si pupiciuri...

ii era dor de mn
yumy
Postat pe 13 August 2010 17:39
De la: marco918, la data 2010-08-13 17:39:00
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-08-13 17:35:01
De la: marco918, la data 2010-08-13 17:30:20... yumy ... nu te-ai plictisit de facut pe mama omida ? ... zau ... eu as putea scoate dume mai bune decit cartile tale ... nu vezi ca sint generale si se potrivesc la orice situatie ? ...

lasa fata..ca ii iese bere...si pupiciuri...






... vrei sa vezi ceva ... eu nici macar nu am nevoie de vreo data ... rosalindo ... uite ce iti rezerva astrele ... ce esti si ce vei fi ...

- o persoana tacuta, care prefera sa isi ascunda suferintele in interior, va alege sa se realize profesional, exista posibilitatea urmarii unor studii in afara tarii si chiar stabilirea acolo, daca ora este corecta se va casatori totusi cu un roman si va avea un singur copil o fata
insa pana la casatorie vei trece prin mai multe evenimente ne placute, pierderea unor persoane dragi, vei suferi o peroada din punct de vedere financiar, actual dar si pe viitor ar trebui sa acorzi o mare importanta studiilor pt a te putea realiza profesional, altfel vei avea de suferit pe viitor in acest plan
sanatatea este una de fier, abia spre banatranete vei avea unele probleme cu vederea



... nu-i asa ca tu esti ... ... si ai grija ca se vor scumpi lentilele de ochelari ...

pacat ai dat pe langa
ia mie ce-mi prezici tata omidoiu, sau nea samuelu ?
yumy
Postat pe 13 August 2010 17:40
MERSI FRUMOS. CHIAR AM UN COPIL DE 10 ANI SI JUMATATE CU "JUMATATEA MEA", DECI ....E REAL! CA SUNT AMBITIOASA ...E ADEVARAT. ACUM NU STIU CU PARTENERUL...CE ARE DE GAND SA FACA !?! MERSI MULT DE TOT PENTRU RASPUNS.PUPICI.
ADRIANABRATULESCU
Postat pe 13 August 2010 17:42
nu ai nimerit-o pe roz...eu o cunosc personal si nu e tacuta deloc....e foarte glumeata!
tavi85
Postat pe 13 August 2010 17:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EA SCORPION EL VARSATOR :(( 24 De la: kudika349012 6 Ianuarie 2011 00:33
RUGAMINTE 20 De la: carmina33 23 Septembrie 2009 21:39
balanta-leu 10 De la: jollidona_condo 21 Octombrie 2010 17:28
eu o varsatoare veritabila....el un barbat pesti prea frumos ca sa fie adevarat.....dar am auzit ca pestii sunt cu doua fete,,,asa o fi??? 31 De la: poparnik 3 Februarie 2009 13:46
ce puteti spune despre barbatul nascut pe 09.10.1968? 15 De la: kudika078571 7 Noiembrie 2009 14:56