Setari Cookie-uri

buna fetelor un rasp daca se poate dar sincer

Cat de mult conteaza pentru voi sexul ( in procente ) ?
Care marime o credeti ideala pentru voi ?
scuzati intrebarile dar numa vroiam sa stiu si eu ce gandeste lumea in ziua de azi despre sex
cosmin120189
Postat pe 1 August 2010 10:05
Eu auzisem o vorba...pe care o cred adevarata:
Daca relatia merge bine, sexul cantareste 20%, daca o relatie nu prea merge, sexul cantareste 80%.
Marimea conteaza mai putin, cea mai importanta e tehnica. Degeaba o ai mare daca in pat esti un bou. Scz.
anutzzaa
Postat pe 1 August 2010 14:27
Cosmin se vede ca ai dat numai de panarame la viata ta :)) sau majoritatea au fost asa :P dar sa stii ca mai sunt si fete/femei cu capul pe umeri. Ceea ce sa spus mai sus, e f adevarat cu procentele. Iubirea, sentimentele conteaza in cea mai mare masura. Daca ele sunt, sunt de toate. Referitor la marime, parerea mea e ca trebuie sa fie compatibilitate sexuala, ci nu "marimi". Nu mai fii asa frustrat :P
eyo_grl
Postat pe 9 Septembrie 2010 12:20
De la: eyo_grl, la data 2010-09-09 12:20:14Cosmin se vede ca ai dat numai de panarame la viata ta :)) sau majoritatea au fost asa :P dar sa stii ca mai sunt si fete/femei cu capul pe umeri. Ceea ce sa spus mai sus, e f adevarat cu procentele. Iubirea, sentimentele conteaza in cea mai mare masura. Daca ele sunt, sunt de toate. Referitor la marime, parerea mea e ca trebuie sa fie compatibilitate sexuala, ci nu "marimi". Nu mai fii asa frustrat :P


Nu sunt frustrat dar am tot vazut forumuri despre asa ceva si vroiam sa vad si eu cam cat conteaza ptr voi
cosmin120189
Postat pe 9 Septembrie 2010 17:02
buna baiatule :)
in procente nu poti vorbi despre sex ...sexul e determinat de o stare..de o dorinta de o "chimie " nu conteaza marimea greutatea,lungimea ...conteaza dorinta si atractia intre cei doi ,chiar si sexul fara prea mulzta dragoste....are nevoie de acea atractie,asa ca nu-ti mai pune astfel de intrebari ci pur si simplu straneste in inima si trupul fetelor ceva :) care te straneste si pe tine apoi totul vine de la sine :) parerea mea succese
make_up
Postat pe 9 Septembrie 2010 17:20
sexul conteaza pentru fiecare in procentul in care aceea persoana isi doreste acest lucru, trebuie sa fie acel lucru care sa o/sa-l straneasca, cat despre marime conteaza sa stii ce faci cu ea
G1ul1a
Postat pe 9 Septembrie 2010 17:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dilema mare,mon cher!Care ma poate servi cu un sfat....i-as fi recunoscatoare.... 25 De la: Cristinakitty 4 Ianuarie 2010 05:45
O singura vorba mai am... AJUTOR, cersesc iubire. 13 De la: inger_de_ghiata 17 Aprilie 2009 12:15
ce sunt blestemele si daca ele au putere asupre noastra 10 De la: Cristina_Aldea_2 13 Ianuarie 2014 19:31
Simt k nu mai pot...ma doare enorm fara el 38 De la: alinutzabebe 22 Iulie 2009 16:50
Nu mai am resurse sa spun STOP! 54 De la: 1 Februarie 2015 07:25