Setari Cookie-uri

am nevoie de un sfat

Sint o rominca divortata si cu un copil, de aproape 2 ani sint impreuna cu un barbat musulman dar nu sintem casatoriti. Relatia noastra e extraordinara , e un om minunat, ma ajuta in toate ,e un "tata" excelent,simt cum ma protejeaza si ma respeca,ma adora,dar niciodata nu mia zis "te iubesc".Un lucru ce mi-a atras atentia la el a fost ca de cind l-am cunoscut el a zis ca nu se va casatori si ca nu vrea copiii. El e musulman si e original din Sahara Occidental.As vrea va rog sa imi dati citeva sfaturi in legatura cu aceasta relatie intre o romanca si un musulman, eu am inteles ca parinti lui niciodata nu ma vor accepta si din contra ar putea sai interzica ca el sa mai fie cu mine. E adevarat?Se poate?!! Vreau sa zic ca acest om e minunat dar are un comportament ciudat in legatura cu ce v-am descris mai sus.
crysgirl
Postat pe 2 August 2010 23:53
Are ideile lui fixe, tu ai un copil, daca nu mai doresti nici tu altul cred ca e ok, asa ca nu inteleg care e problema. Poate vrei sa te casatoresti? Daca el nu vrea, accepta-l asa cum e daca spui ca in rest e un om minunat si iti iubeste copilul. Iar in legatura cu declaratia aceea de dragoste, vorbeste cu el, spune-i ce te nemultumeste si poate se rezolva cumva problema.
anutzzaa
Postat pe 3 August 2010 00:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
simt ca face presiuni cu privire la sex 5 De la: SweetHappyButterfly 19 Aprilie 2009 22:31
El imi lipseste enorm, iar eu nu exist pentru el... 24 De la: razz 30 Iulie 2011 01:06
Pro sau contra ? 15 De la: lexxya88 28 Iulie 2014 22:28
Un suflet trist! Plss help me :( 47 De la: deea_criss 12 Octombrie 2011 13:57
voi ce parere aveti 5 De la: kudikamakeup 19 Mai 2010 14:31