Setari Cookie-uri

Ginecolog bun in Timisoara??

Buna fetelor,care stie un ginecolog bun in Timisoara???
Eu am fost pana acum la Dr.Margan(la el,nu sotia) care mi-a facut si o cauterizare dar nu reusesc sa scap de candida.Mie mi se pare un doctor bun dar voiam sa aud mai multe pareri.
Si daca stiti alti doctori sa imi dati detalii va rog.As vrea sa merg cat mai repede ca am asteptat destul.
Va multumesc!
DeeaR
Postat pe 3 August 2010 22:22
Chiar nimeni nu e din timisoara???
DeeaR
Postat pe 4 August 2010 01:26
Buna!
Ti-o recomand pe doamna doctor Todorut Florina, o persoana extraordinara si un medic excelent!
M_maria
Postat pe 4 August 2010 15:08
Dr. Tilinca Gabriela
Str. Paris Nr. 7
(7/9, et. 1, ap. 6)
Timisoara, Timis, Romania
0256-203.586

este excelenta
_Cryssa_
Postat pe 4 August 2010 15:10
Am fost la dr Tilinca o singura data (pentru a-i cere a doua parere cu privire la un diagnostic primit de la un alt doctor), dar a doua oara nu-mi mai cheltui banii pe "serviciile" ei. S-a comportat foarte urat cu mine si a luat in deradere si a criticat orice ii spuneam despre mine. In plus, cabinetul ei nu e cine stie ce (desi se lauda ca are cabinet in centru de 20 de ani, ceea ce dupa parerea ei o pune deasupra altor doctori) si nici nu a respectat preturile afisate pe site-ul cabinetului (Progyn). Am platit 200 de lei si am plecat de la ea cu cartea ei de vizita si cu o reteta (ca inlocuitor pentru reteta primita de la medicul anterior pentru tratarea Candidei, fiindca i s-a parut ca e "apa chioara" - tratamentul il facusem deja dar nu a verificat daca a avut efect sau nu, pur si simplu mi-a prescris alte medicamente, doar pentru mine bineinteles, de partener nici vorba). Rezultatul colposcopiei cica se transmite prin telefon, vorbe-n vant. Imaginea ecografiei nu am primit-o, rezultatul testului Papanicolau nu l-am primit, banii i-am dat. Pe niste vorbe. Nu am ajuns la nici o concluzie dupa consultatia ei (in afara de faptul ca m-am simtit violata, jignita si calcata in picioare de catre ea), m-a confuzat si mai tare, pentru ca m-a determinat sa ma indoiesc de competenta medicului dinaintea ei, iar pe mana ei nu m-as mai lasa pentru nimic in lume. Impresia cu care am ramas despre ea: un doctor nu foarte bun, arogant, antipatic, interesat nu sa ajute, ci sa te jumuleasca de cat mai multi bani si prefacut - in urma mea a consultat o doctorita si se pare ca de la egal la egal poate fi deosebit de amabila. O alegere mai proasta nici nu puteam sa fac, nu o recomand in nici un caz.
kudika_30923
Postat pe 5 Martie 2013 11:40
Ti-l recomand pe dr. Muntean. Este un ginecolog foarte bun, lucreaza profesionist si personalul de la clinica este amabil. Clinica este dotata cu tot ce trebuie si e moderna. Pentru mai multe detalii iti las site-urile dansului.


http://www.clinica-dr-muntean.ro/

http://www.dr-muntean.ro/
AlexandraM29
Postat pe 10 Decembrie 2013 12:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce tremur???? 8 De la: healthy016730 30 Mai 2010 06:18
PUFULET PE FATA 35 De la: Lisssa 5 Septembrie 2010 08:43
INCEST 66 De la: kentfarafiltru 18 Ianuarie 2010 09:43
Himenoplastie 22 De la: sorina69 27 Mai 2012 22:50
Planta maca 6 De la: gabita_d 9 Februarie 2011 08:47