Setari Cookie-uri

Cum sa scapi de un sot infidel ??



eu nu stiu ce "solutii miraculoase" speri tu sa obtii pe acest forum dar am o intrebare: asa vrei sa-ti traiesti toata viata facand "curat in mizeria" celui pe care il numesti tu sot?
fante_de_dorobanti
Postat pe 11 August 2010 08:49
acum eu nu inteleg de ce ii faci atata reclama????????? pozele sunt ale unei pitzipoance ....care stie ce vrea!!! se pare ca si sotul tau stie foarte bine ce vrea!!! ...nu inteleg de ce faci atatea sapaturi si valuri .....din pacate exista o singura cale pentru voi DIVORT!!!
anastasia_m
Postat pe 11 August 2010 08:56
Eu consider ca "rufele se spala in familie". Inteleg ca vii si iti versi amarul aici, inteleg ca ai nevoie de un sfat si de o vorba buna dar nu inteleg de ce faci atata spectacolul din asta. Nu inteleg ce vrei sa demonstrezi cu pozele si mail-uri alea. Te face pe tine sa te simti mai bine daca vede toata lumea cine e defapt ea?
Ce-as face eu? Ce-am facut atunci cand eu si barbatul meu nu ne-am mai inteles, mi-am facut bagajele, mi-am cautat un loc unde sa stau si-am plecat. Am iesit pe usa si-am last in urma tot ce fusese intre mine si el.
Solutii exista, poate nu intotdeauna solutia la o problema este cea pe care ti-o doresti tu insa, daca vrei sa se termine circul asta atunci va trebui sa iei o hotarare si sa o duci pana la capat. Sa nu crezi ca daca faci publice poze si mesaje te va ajuta cu ceva. din contra, cea care va iesi "sifonata" din povestea asta vei fi tot tu.
Iti doresc multa bafta si ,de asemenea, sper sa iesi din povestea asta cu multa intelepciune si cu capul ridicat.
_Cryssa_
Postat pe 11 August 2010 09:11
De la: crysa_tm, la data 2010-08-11 09:11:10Eu consider ca "rufele se spala in familie". Inteleg ca vii si iti versi amarul aici, inteleg ca ai nevoie de un sfat si de o vorba buna dar nu inteleg de ce faci atata spectacolul din asta. Nu inteleg ce vrei sa demonstrezi cu pozele si mail-uri alea. Te face pe tine sa te simti mai bine daca vede toata lumea cine e defapt ea?
Ce-as face eu? Ce-am facut atunci cand eu si barbatul meu nu ne-am mai inteles, mi-am facut bagajele, mi-am cautat un loc unde sa stau si-am plecat. Am iesit pe usa si-am last in urma tot ce fusese intre mine si el.
Solutii exista, poate nu intotdeauna solutia la o problema este cea pe care ti-o doresti tu insa, daca vrei sa se termine circul asta atunci va trebui sa iei o hotarare si sa o duci pana la capat. Sa nu crezi ca daca faci publice poze si mesaje te va ajuta cu ceva. din contra, cea care va iesi "sifonata" din povestea asta vei fi tot tu.
Iti doresc multa bafta si ,de asemenea, sper sa iesi din povestea asta cu multa intelepciune si cu capul ridicat.


crysa ceea ce-i oferi tu este o solutie simpla si "curata" dar cred ca-i place prea mult rolul de victima!
fante_de_dorobanti
Postat pe 11 August 2010 09:19
1) atat timp cat ai dovada infidelitatii , nu ai nevoie de acordul lui sa divortezi rapid si sigur .asa ca divorteaza rapid . si lasa-i copilul , chiar daca ii mai da cate o palma din cand in cand . pentru ca daca o sa-l cresti tu , cu atitudinea si conceptiile astea ale tale , o sa-l mutilezi sufleteste .tu nu esti femeie , esti ofiter SS , numai ca din pacate pt tine , lagarele naziste nu mai sunt functionale de mult .si nu te gandi sa-ti cauti un alt barbat , ia-ti un vibrator - ala nu are rude , nu are colege de servici si nici nu are nevoie de iubire , tandrete , atentie , cum are nevoie orice om pe lumea asta , indiferent ca e barbat sau femeie .
2) sa fi fost in locul celor doua femei , iti intentam proces pentru hartuire cu daune morale de sute de mii (ron) , sa te inveti minte sa-ti mai speli rufele in curtea mea ; nu e treaba ta ca sunt cu..a , sau cu cati barbati ma culc, , cu atat mai mult sa-mi pierd serviciul din cauza ta .
3) da-mi ID-ul lui , iti promit sa-l conving ca nici pentr toti banii din lume nu merita sa-si distruga viata alaturi de un robot .( sau iti imaginezi cumva ca sta cu tine si pentru altceva decat pt bani - daca ai reusit sa-ti cumperi primul apartament la 30 de ani , imi imaginez ca ai destui )
perce_neige
Postat pe 11 August 2010 09:20
De la: perce_neige, la data 2010-08-11 09:20:271) atat timp cat ai dovada infidelitatii , nu ai nevoie de acordul lui sa divortezi rapid si sigur .asa ca divorteaza rapid . si lasa-i copilul , chiar daca ii mai da cate o palma din cand in cand . pentru ca daca o sa-l cresti tu , cu atitudinea si conceptiile astea ale tale , o sa-l mutilezi sufleteste .tu nu esti femeie , esti ofiter SS , numai ca din pacate pt tine , lagarele naziste nu mai sunt functionale de mult .si nu te gandi sa-ti cauti un alt barbat , ia-ti un vibrator - ala nu are rude , nu are colege de servici si nici nu are nevoie de iubire , tandrete , atentie , cum are nevoie orice om pe lumea asta , indiferent ca e barbat sau femeie .
2) sa fi fost in locul celor doua femei , iti intentam proces pentru hartuire cu daune morale de sute de mii (ron) , sa te inveti minte sa-ti mai speli rufele in curtea mea ; nu e treaba ta ca sunt cu..a , sau cu cati barbati ma culc, , cu atat mai mult sa-mi pierd serviciul din cauza ta .
3) da-mi ID-ul lui , iti promit sa-l conving ca nici pentr toti banii din lume nu merita sa-si distruga viata alaturi de un robot .( sau iti imaginezi cumva ca sta cu tine si pentru altceva decat pt bani - daca ai reusit sa-ti cumperi primul apartament la 30 de ani , imi imaginez ca ai destui )



sper sa citeasca mesajul asta!
fante_de_dorobanti
Postat pe 11 August 2010 09:31
Din titlu reiese ca vrei sa scapi de el,din ce ai postat reiese ca vrei sa scapi de ea Pana la urma de care vrei sa scapi?
Barbie30
Postat pe 11 August 2010 10:26

de ce iei numai partea negativa a sfaturilor primite aici? crezi ca a-ti plange de mila este o solutie? da stiu il impresionezi pana "la lacrimi" pe cel de iti este sot si iti va jura cu mana pe inima ca nu va mai face, ca te va iubi pana la "moarte" dar aceste juraminte vor tine doar pana sapamana , luna, anul viitor cand va gasi o alta dispusa sa-i cedeze "farmecelor" lui!
fante_de_dorobanti
Postat pe 11 August 2010 10:28
De la: kudika312130, la data 2010-08-11 10:24:17
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-08-11 09:31:10
De la: perce_neige, la data 2010-08-11 09:20:271) atat timp cat ai dovada infidelitatii , nu ai nevoie de acordul lui sa divortezi rapid si sigur .asa ca divorteaza rapid . si lasa-i copilul , chiar daca ii mai da cate o palma din cand in cand . pentru ca daca o sa-l cresti tu , cu atitudinea si conceptiile astea ale tale , o sa-l mutilezi sufleteste .tu nu esti femeie , esti ofiter SS , numai ca din pacate pt tine , lagarele naziste nu mai sunt functionale de mult .si nu te gandi sa-ti cauti un alt barbat , ia-ti un vibrator - ala nu are rude , nu are colege de servici si nici nu are nevoie de iubire , tandrete , atentie , cum are nevoie orice om pe lumea asta , indiferent ca e barbat sau femeie .
2) sa fi fost in locul celor doua femei , iti intentam proces pentru hartuire cu daune morale de sute de mii (ron) , sa te inveti minte sa-ti mai speli rufele in curtea mea ; nu e treaba ta ca sunt cu..a , sau cu cati barbati ma culc, , cu atat mai mult sa-mi pierd serviciul din cauza ta .
3) da-mi ID-ul lui , iti promit sa-l conving ca nici pentr toti banii din lume nu merita sa-si distruga viata alaturi de un robot .( sau iti imaginezi cumva ca sta cu tine si pentru altceva decat pt bani - daca ai reusit sa-ti cumperi primul apartament la 30 de ani , imi imaginez ca ai destui )



sper sa citeasca mesajul asta!

id g78radu mult succes
multumiri anticipate



despre tine spuneam ca sper sa citesti mesajul! poate asa te vei trezi la realitate!
fante_de_dorobanti
Postat pe 11 August 2010 10:29
*am postat de 2 ori*
_Cryssa_
Postat pe 11 August 2010 10:36
De la: crysa_tm, la data 2010-08-11 10:36:38Care realitate fante? Ea deja si-a creat o lume ai ei care din pacate nu are nimic de-a face cu realitatea. Traieste in mizerie sufleteasca si trupeasca si se pare ca ii si cam place. Faptul ca asculta de ce zice lumea arata caracterul slab pe care-l detine iar haul in care s-a trezit si nu poate iesi se datoreaza faptului ca a trait 8 ani de zile langa un om pe care l-a vazut asa cum si-ar fi dorit ea sa fie, nu cum este el defapt in realitate.
Probabil ca povestea nici nu este in realitate asa cum o relateaza ea, probabil ca femeia aia ii ofera barbatului ei ce saracu n-a gasit acasa si probabil motivul pentru care nu divorteaza de ea este acel copil pe care il au impreuna.
eu dau vina pe amandoi, se complac intr-o situatie murdara, oribila chiar de dragul de a nu se face de ras in fata prietenilor. Ce urat
_Cryssa_
Postat pe 11 August 2010 10:37
Crysa,poate ma luminezi si pe mine.De cine vrea sa scape,de el sau de ea?
Barbie30
Postat pe 11 August 2010 10:41
pt femeile rele il impusti si ai terminat tot
yumy
Postat pe 11 August 2010 10:42
De la: kudika312130, la data 2010-08-11 10:44:43
De la: Barbie30, la data 2010-08-11 10:41:18Crysa,poate ma luminezi si pe mine.De cine vrea sa scape,de el sau de ea?

stii eu consider ca el e "al meu" cu ea nu am nimic decat credinta ca are o educatie, o familie.. si va purta ceva timp ochelari de soare... asta face si el..


Singurul care o poate indeparta este el,tu prin ceea ce ai scris ca ai facut (ai sunat seful...) nu faci decat sa pari o femeie speriata ca isi pierde barbatul,pe langa asta cred ca nici lui nu ii place sa il stie toata firma.Sfatul meu e sa incerci sa vezi ce ii lipseste si sa-i oferi.E clar ca ea ii ofera ceva ce nu ii oferi tu!
Barbie30
Postat pe 11 August 2010 10:47
Apropo,nu are cum sa fie "al tau" pentru ca nu e un obiect!Daca tu vrei sa te injosesti in "numele iubirii".....
Barbie30
Postat pe 11 August 2010 11:12
De la: Barbie30, la data 2010-08-11 11:12:06Apropo,nu are cum sa fie "al tau" pentru ca nu e un obiect!Daca tu vrei sa te injosesti in "numele iubirii".....

"in numele iubirii" parca suna a titlu de telenovela [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]
yumy
Postat pe 11 August 2010 11:13
De la: yumy, la data 2010-08-11 11:13:28
De la: Barbie30, la data 2010-08-11 11:12:06Apropo,nu are cum sa fie "al tau" pentru ca nu e un obiect!Daca tu vrei sa te injosesti in "numele iubirii".....

"in numele iubirii" parca suna a titlu de telenovela [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]


Cam asa e la ea,o telenovela care a ajuns la sfarsit si in care o mai lalaie cateva episoade sperand ca poate poate o sa se lase cu happy end!
Barbie30
Postat pe 11 August 2010 11:16
De la: kudika312130, la data 2010-08-11 11:22:11
De la: Barbie30, la data 2010-08-11 11:12:06Apropo,nu are cum sa fie "al tau" pentru ca nu e un obiect!Daca tu vrei sa te injosesti in "numele iubirii".....

citire de la el "Te iubesc nevasta si imi cer scuze daca te supar. Sunt numai al tau si nu te-am inselat niciodata.
" repetat in diverse forme si mdele ai inteles cum sta treaba???


Am inteles cum sta treaba de la inceput,crezi ca e prost sa spuna "nu te iubesc" si sa nu mai aibe ocazia sa "joace" la ambele "porti"?
Barbie30
Postat pe 11 August 2010 11:26
"Credeam ca relatia voastra este foarte bine sudata daca rezista la distanta"

Uite cum a aparut ceva nou Acum pe bune daca el nu e langa tine ai pretentia sa fie calugar?
Barbie30
Postat pe 11 August 2010 11:28

da unde sta sotul tau in timpul saptamanii?
_Cryssa_
Postat pe 11 August 2010 12:14
De la: crysa_tm, la data 2010-08-11 12:14:34
da unde sta sotul tau in timpul saptamanii?


Cu amanta,logic!Daca ea e departe si doar vorbesc la telefon.....
Barbie30
Postat pe 11 August 2010 12:15
De la: Barbie30, la data 2010-08-11 10:41:18Crysa,poate ma luminezi si pe mine.De cine vrea sa scape,de el sau de ea?


Acum pot sa-ti raspund, ca m-am lamurit. eu cred ca a aflat recent de poveste si acum da in stanga si-n dreapta si loveste pe care apuca, cand pe sot cand pe amanta. Probabil vrea sa scape de amanta, s-o ia de la zero cu sotul si sa se reintoarca la viata ei de dinainte de a se trezi la crunta realitate.
_Cryssa_
Postat pe 11 August 2010 12:17
De la: kudika312130, la data 2010-08-11 17:13:23
De la: Barbie30, la data 2010-08-11 12:15:57
De la: crysa_tm, la data 2010-08-11 12:14:34
da unde sta sotul tau in timpul saptamanii?


Cu amanta,logic!Daca ea e departe si doar vorbesc la telefon.....

bingo!
corect!
ba nu cu amantele
e mai rau ca un marinar.. sotul meu


De ce nu ii dai un sut in oute si papuceii?
Barbie30
Postat pe 11 August 2010 21:45
De la: perce_neige, la data 2010-08-11 09:20:271) atat timp cat ai dovada infidelitatii , nu ai nevoie de acordul lui sa divortezi rapid si sigur .asa ca divorteaza rapid . si lasa-i copilul , chiar daca ii mai da cate o palma din cand in cand . pentru ca daca o sa-l cresti tu , cu atitudinea si conceptiile astea ale tale , o sa-l mutilezi sufleteste .tu nu esti femeie , esti ofiter SS , numai ca din pacate pt tine , lagarele naziste nu mai sunt functionale de mult .si nu te gandi sa-ti cauti un alt barbat , ia-ti un vibrator - ala nu are rude , nu are colege de servici si nici nu are nevoie de iubire , tandrete , atentie , cum are nevoie orice om pe lumea asta , indiferent ca e barbat sau femeie .
2) sa fi fost in locul celor doua femei , iti intentam proces pentru hartuire cu daune morale de sute de mii (ron) , sa te inveti minte sa-ti mai speli rufele in curtea mea ; nu e treaba ta ca sunt cu..a , sau cu cati barbati ma culc, , cu atat mai mult sa-mi pierd serviciul din cauza ta .
3) da-mi ID-ul lui , iti promit sa-l conving ca nici pentr toti banii din lume nu merita sa-si distruga viata alaturi de un robot .( sau iti imaginezi cumva ca sta cu tine si pentru altceva decat pt bani - daca ai reusit sa-ti cumperi primul apartament la 30 de ani , imi imaginez ca ai destui )

Bravo perce!!!! Nici ca se putea spune mai bine!!!
kudika176534
Postat pe 16 August 2010 20:17
De fapt tu ce vrei???Nu stiu ce albume ai postat tu aici si ce ai scris pe bloguri, nici macar nu ma injosesc sa le vad, simt ca astfel ti-as face jocul si ti-as hrani cu mai mult venin orgoliul tau de femeie inselata!!!Cineva ti-a spus ca-ti speli rufele in public si ca-ti place sa pozezi in victima. Are mare dreptate!!La inceput starnesti mila(e normal, orice femeie inselata atrage compasiunea celor din jur) apoi, pe masura ce mai debitezi cate ceva nu resuseti decat sa provoci repulsie si frica!!!Auzi, mai vrei sa mai postezi si scanari!!!Ca sa vezi cate vizionari obtii!!!In mod normal as rade, crezand ca e o gluma, dar sincer nu ai reusit decat sa ma intristezi la gandul ca exista oameni ca tine!
Poate nu ai inteles ce anume m-a facut sa spun toate astea despre tine:
1.Esti rea, nu accepti sa cazi, fara sa tragi si pe altul dupa tine.Cine stie pe cati ai calcat ca sa te realizezi
2.Vrei sa atragi atentia,vrei ca toata lumea sa-ti cunoasca problemele si sa-ti planga de mila,astfel te simti tu bine,mediatizandu-ti necazul
3.Esti cat se poate de incoerenta, a trebuit sa citesc de cateva ori unele postari ale tale ca sa inteleg(la inceput am pus incoerenta asta pe seama supararii,fapt scuzabil pana la urma,dar se pare ca asa esti tu in general)
4.Ai o parere extraordinar de buna despre tine(exuberanta cu care povesteai pe strada si intorceai capete, avansurile tipului aratos,etc..)
Tot ce sper eu din tot sufletul e ca niciodata sa nu intalnesc o persoana ca tine!!!
kudika176534
Postat pe 16 August 2010 20:49
Am citit aceasta poveste si comentariile! Dar datorita modului in care a fost deschisa discutia imi este greu sa inteleg daca se vorbeste, in esenta, despre oameni. Si acum, dupa 8 ani, sotul este privit ca un trofeu obtinut in urma unei competitii acerbe cu parintii lui. In momentul in care ai ramas insarcinata ai transmis un mesaj clar ca el e doar donator de sperma si copilul e doar al tau (poate de aici si reactiile lui dusmanoase fata de copil). Copilul nu este doar o rubrica de bifat la capitolul realizari, trebuie sa te gandesti tot timpul la el, mai ales cand faci anumite lucruri sau iei anumite decizii care ar putea sa aiba un impact puternic pe termen lung si asupra lui (nu ai cum sa-i ceri parerea acum, asa ca trebuie sa gandesti pentru amandoi). Daca din punct de vedere al prestatiilor intime il plasezi pe ultimul loc fii sigura ca el simte asta si se comporta in conformitate cu pozitia in care l-ai fixat, fara sa mai depuna eforturi suplimentare; a cautat sa obtina medalii pe alte terenuri, mai prielnice pentru calitatile lui fizice, chemarea naturii. Pe celelalte doamne le privesti ca pe niste hoate (daca sunt curve doar in momentele intime inseamna ca au o calitate necesara unei partenere perfecte), care vor sa-ti fure un bun ce-ti apartine, desi intotdeauna l-au trimis pachet inapoi acasa. Poate ele au vazut in el ceva ce isi doreau in acel moment, nu mai traim intr-o lume cu repere morale solide, trebuie sa incercam insa sa nu producem un carusel al raului pentru ca fiind o miscare circulara va reveni lovindu-te si pe tine iar si iar. Am vazut ca uneori iti fuge mintea si la mici prostioare in spiritul revansei sau al aventurii, ca tot am vorbit de fragilitatea reperelor morale. Faptul ca sotul tau se dezice de relatiile lui e complet lipsit de eleganta, le plaseaza intr-o postura injositoare pentru a-ti indulci tie amarul magulindu-ti orgoliul de a te simti superioara(mie in acest caz mi se pare demn de dispret). E cam ciudat ca voi comunicati prin mailuri! Oricat ai fi de suparata incearca sa respecti intimitatea ta, a voastra si a celorlalti! Acum imi trece prin cap ideea ca dupa urmatoarea aventura a sotului vei publica poze cu voi doi in dormitor pentru a-i arata ”dusmancei” ce minunat cuplu formati. Totul ar fi fost mult mai bine daca te limitai la povestea in sine, fara date de identificare! Ai fi castigat mult mai mult respect de sine, precum si respectul nostru al tuturor. Priveste-ti sotul ca pe un om, discuta cu el ca si cu un om, analizeaza relatia vostra din punct de vedere uman (fara prejudecati, fara cutume anacronice si fara principii rigide), mai ales lasa deoparte tabelul pragmatic pe care il ai in cap (acolo ai pus doar doua coloane: realizari/nerealizari, bine/rau, moral/imoral, tolerabil/intolerabil, posibil/imposibil,...si cine stie cate alte dualisme; e necesara coloana dedicata observatiilor fiindca exista o infinitate de situatii care nu pot fi incadrate intr-o matrice). Totusi nu am inteles sensul intrebarii din titlu: vrei sa scapi de un sot infidel transformandu-l intr-un sot fidel sau nu stii cum sa te separi complet de el in asa fel incat sa nu-ti sifonezi cumva imaginea publica de femeie puternica si irezistibila, in urma despartirii?
kudika191
Postat pe 17 August 2010 12:21
Frumos spus 191 desi de-abia am avut rabdare sa citesc tot.

"vrei sa scapi de un sot infidel transformandu-l intr-un sot fidel sau nu stii cum sa te separi complet de el in asa fel incat sa nu-ti sifonezi cumva imaginea publica de femeie puternica si irezistibila, in urma despartirii?"

Eu cred mai degraba ca vrea sa demonstreze lumii ca ea nu a gresit cu nimic. De ce oare???
_Cryssa_
Postat pe 17 August 2010 12:26
De la: eu_tu_ondine, la data 2010-08-11 17:12:12
De la: crysa_tm, la data 2010-08-11 12:17:28
De la: Barbie30, la data 2010-08-11 10:41:18Crysa,poate ma luminezi si pe mine.De cine vrea sa scape,de el sau de ea?


Acum pot sa-ti raspund, ca m-am lamurit. eu cred ca a aflat recent de poveste si acum da in stanga si-n dreapta si loveste pe care apuca, cand pe sot cand pe amanta. Probabil vrea sa scape de amanta, s-o ia de la zero cu sotul si sa se reintoarca la viata ei de dinainte de a se trezi la crunta realitate.

esti pe aproape tipa a avut o relatiii sexuale cu el pasagere(cand era timis la ea in oras) in 2007, 2008 si 2009 in 2010 am mailrui de ea ea disperata in care ii trimitea poze si "aduceri aminte"

problema e ca eu cred in monogamie

stiu pisica e moarta in papusoi

uite acum am fost intrerupta de un tip super(insurat pe care sotia il banuie ..ca ar avea ceva cu ..cineva) care a trecut pe la mine.. fetita doarme
uuu ce usor s-ar fi consumat un act sexual dupa o cafea de amiaza..(
devin malefica
dar nu o fac


scuza-ma ca-ti spun dar nu esti malefica ci esti PROASTA! ai reusit sa ma scoti din "sosoni"!
fante_de_dorobanti
Postat pe 17 August 2010 12:27
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-08-17 12:27:14
De la: eu_tu_ondine, la data 2010-08-11 17:12:12
De la: crysa_tm, la data 2010-08-11 12:17:28
De la: Barbie30, la data 2010-08-11 10:41:18Crysa,poate ma luminezi si pe mine.De cine vrea sa scape,de el sau de ea?


Acum pot sa-ti raspund, ca m-am lamurit. eu cred ca a aflat recent de poveste si acum da in stanga si-n dreapta si loveste pe care apuca, cand pe sot cand pe amanta. Probabil vrea sa scape de amanta, s-o ia de la zero cu sotul si sa se reintoarca la viata ei de dinainte de a se trezi la crunta realitate.

esti pe aproape tipa a avut o relatiii sexuale cu el pasagere(cand era timis la ea in oras) in 2007, 2008 si 2009 in 2010 am mailrui de ea ea disperata in care ii trimitea poze si "aduceri aminte"

problema e ca eu cred in monogamie

stiu pisica e moarta in papusoi

uite acum am fost intrerupta de un tip super(insurat pe care sotia il banuie ..ca ar avea ceva cu ..cineva) care a trecut pe la mine.. fetita doarme
uuu ce usor s-ar fi consumat un act sexual dupa o cafea de amiaza..(
devin malefica
dar nu o fac


scuza-ma ca-ti spun dar nu esti malefica ci esti PROASTA! ai reusit sa ma scoti din "sosoni"!


Calmeaza-te fante...respira, respira .... asa...
_Cryssa_
Postat pe 17 August 2010 12:34
not again
yumy
Postat pe 17 August 2010 12:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fostul.... 25 De la: kudika_936128 29 Septembrie 2013 00:12
Fosta iubita .. subiect inca 8 De la: kudika_595 16 Februarie 2016 11:55
am un amant turc 10 De la: kudika_16457 9 Octombrie 2012 12:59
Ma mintit si nu stiu ce sa fac 15 De la: pope1882 2 Septembrie 2009 09:58
credeti ca exista asa ceva? 50 De la: caryna89 16 Noiembrie 2009 19:35