Setari Cookie-uri

ce-i cu ziodia asta?

Buna!
Si eu sunt rac, ca si tine, si te inteleg perfect. Tu te-ai atasat foarte mult de persoana lui, iar acum ti-e teama sa faci pasul decisiv, sa-i dai papucii, pentru ca nu stii ce ascynde necunoscutul si intr-un fel te simti in siguranta langa el. De asemenea, poate ca ti-e frica si de singuratate.
Am trecut si eu prin asta, iar cel mai bun lucru e sa iei atitudine. Nu esti inferioara lui, asa ca exprima-i clar opiniile tale daca vrei sa mai stai cu el, iar daca vrei sa-i dai papucii, atunci fa-o!
Lumea de afara nu este asa de infricosatoare pe cat pare, si se va gasi in curand cineva care sa merite dragostea ta. Intuitia e cea mai buna, asa ca bazeaza-te pe ea. Trebuie doar sa socializezi,sa razi si sa fii naturala.
Sincer, mi se pare ca iubitul asta a tau e cam nesimtit. Daca te decizi sa-i dai papucii, atunci felicitari!
myjeansareblue
Postat pe 26 Septembrie 2010 16:48
Bravo Ionut ai dreptate o sa innebuniti cu credinta aceasta oarba in zodiac.
carabincatalinmanuel
Postat pe 2 Octombrie 2010 18:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gemeni-Scorpioni 9 De la: coffeeta 14 Iunie 2009 21:39
ce parere aveti despre femeile Sagetator ? 26 De la: ubita_mea2003 15 Martie 2012 23:02
eu sagetator ... el balanta ... functioneaza? 3 De la: elymake 7 Octombrie 2013 09:45
Eu rac, el scorpion 40 De la: kudika369423 20 Februarie 2011 08:42
el taur eu scorpion 9 De la: ritzyca 29 Septembrie 2009 02:40