Setari Cookie-uri

ce sa fac?.....

Pff greu....so,am avut o relatie de 3 ani...frumoasa la inceput cand el ma vroia eu nu....dupa 1 an in care am petrecut aproape tot timpul impreuna cu bune si cu rele,in aprilie(anul trecut)si-a loat omul permisul de conducere...am crezut ca nu o s se schimbe nimic dar m-am inselat.la nici o luna dupa sa schimbat fata de mine pana cand ma parasit.normal ca ma facea pe mine vinovata,cauta motive cand de fapt el nu vroia se sa stie vinovat.ne-am despartit,normal ca l-am mai cautat tineam mult la el.nu a avrut sa ne impacam....stiu ca am gresit ca l-am cautat insistent chiar dar tineam prea mult.in fine...am aflat unele lukruri k ma vorbea pe la spate...m-am indepartat de el si cand a vzut ca nu-l mai caut a inceput sa ma caute el...nu am mai vrut dar ne-am impacat si mi-a zs ca o sa fie bine.ii parea rau se vedea.si a fst bine pana ieri.de fapt problemele au inceput de vreo luna.el e o persoana dificila...nst cum sa explic nu stie ce vrea.mi-e si jena sa zic ca in 3 ani de relatie am iesit o data in oras atunci la inceput
dar l-am acceptata asa.acum imi pare rau.aseara ne-am certat din acuza aceluiasi motiv...ne vedem la el si apoi el se intoarce cu spatele si doarme.asa au decurs majoritatea intalnirilor bine nu toate.
daca ii zic sa vb zice ca nu avem despre ce.
acum io nst ce sa fac....sa merg mai departe ca tin la el desi nu merita nici sa-l bag in seama...sau sa o las balta ca sincer viitor nu avem am2 si daca nu ne despartim acum tot o sa o facem mai devreme sau mai trz.
help...
pysykutz
Postat pe 19 August 2010 12:38
Desparte-te ca tot acolo se va ajunge si nu-ti ofera nimic, pierzi timpul si nu esti fericita.
Boca
Postat pe 19 August 2010 12:44
Daca asta inseamna relatie.....
Barbie30
Postat pe 19 August 2010 12:46
Nu am inteles ce legatura are permisul de conducere cu relatia.........
................... parca si-a cumparat avion personal
stem_29
Postat pe 19 August 2010 12:47
E cam aiurea sa te scoata doar o data in 3 ani, si sa va intalniti la el sa stati in pat sa dormiti
Daca e nesimtit, si stii ca te vorbea pe la spate da-i pace.. Nu merita!
CristianMarius
Postat pe 19 August 2010 12:48
Eu nu inteleg de ce i-au trebuit 3 ani ca sa isi dea seama ca nu se merita sa continue relatia aia?
Barbie30
Postat pe 19 August 2010 12:53
da nici io nu stiu de ce a durat atat...poate obisnuinta.sunt constienta ca am gresit...
pysykutz
Postat pe 19 August 2010 13:13
De la: pysykutz, la data 2010-08-19 13:13:17da nici io nu stiu de ce a durat atat...poate obisnuinta.sunt constienta ca am gresit...


obisnuinta e mai a naibii ca iubirea.... dar nu are rost sa ramai cu o persoana din motivul asta, mai devreme sau mai tarziu te trezesti....
bella28
Postat pe 19 August 2010 13:32
Sa recapitulam: e o persoana dificila, ati iesit in oras o data in trei ani, te vorbeste pe la spate. V-ati certat, v-ati impacat, totul a fost ok pana ieri sau pana acum o luna, tu stii mai bine. Cand va intalniti doarme omul de nu mai poate si, din cate am inteles eu, comunicarea tinde undeva spre minus infinit. In conditiile astea te intrebi ce sa faci? Mai gandeste-te trei ani, ca poate-ti dai seama!
kitty_na
Postat pe 19 August 2010 22:16
wake -up ....he's just not that into you ..daca in 3 ani ,nu a reusit sa ti arate ca te iubeste(asta daca te iubeste,ceea ce ma cam indoiesc:(...),ce rost are sa mai continui cu el,mai rau te amagesti si pierzi timp,,,muult timp in care ai putea sa ti gasesti pe sa te aprecieze si sa te faca sa te simti minunat,asa cum meriti....si eu am facut greseala de a trage 2 ani de cineva,,,si rezultatul:pierdere de timp si dezamagire ,,,,,,so ..MAI BINE SINGURA,,DECAT INTR O RELATIE PROASTA,,,
vanessa1
Postat pe 21 August 2010 12:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Confuzie.. 2 De la: 21 Aprilie 2015 07:23
Vreau sa se intoarca inapoi la mn! 5 De la: mona00970 22 Iunie 2010 17:47
Femeia Scorpion.. 11 De la: yumalai 21 Februarie 2010 20:39
Nu inteleg de ce asa brusc 38 De la: papusa_barbie 3 Iulie 2009 13:48
:( 11 De la: erikahd2008 20 Mai 2009 10:30