Setari Cookie-uri

femeia sagetator-barbatul gemeni

Salut! Este o intrebare banala, stiu , insa as vrea sa stiu parerile voastre cu privire la cuplul sagetator- gemeni.
Daca aveti nevoie de detalii gen anul de nastere , let me know.
Multumesc
dcatalina
Postat pe 31 August 2010 13:04
Barbatul geaman:
-sociabil si mereu pus pe glume
-un cuceritor
-ii plac femeile inteligente care ii pun in miscare si creierasul
-replicile si jocurile de cuvinte cu tenta sexuala sunt preferatele lui
-este fidel doar atunci cand are intradevar sentimente
-are nevoie de libertate ca de aer,daca ai facut greseala sa incerci sa-l incatusezi fuge chiar daca are sentimente
- nu suporta sa auda acelasi lucru

Despre femeia sagetator nu stiu,dar stii tu mai bine cum esti!
Barbie30
Postat pe 31 August 2010 13:15
Draga mea si eu sunt sagetatoare ca tine si ne potrivim extrem de bine din punct de vedere sexual cu barbatul gemeni insa daca vrei o relatie e mai complicat pentru ca ne asemanam prea mult si nu faci casa buna. Adica o sa fie la fel de darnic ca si tine, prea vorbaret, la fel de independent si cu o tona de prietene la fel cum noi avem multi amici, ii place sa iasa in oras dar nu cu tine ci mai mult cu prietenii si ii plac jocurile de tot felu: pariuri sportive, poker dar nu prea o sa stii tu. Daca vrei o aventura e ideal, crede-ma dar la capitolul relatii mai greu, trebuie sa ii oferi libertate totala si sa nu ai probleme cu gelozia si nu o sa te insele dar daca il tii in lanturi fuge cu prima ocazie. pup si daca mai ai intrebari astept.
ionelasagetatoarea
Postat pe 31 August 2010 16:04
se spune ca e cuplul ideal..am citit, insa nu am crezut. intre timp am aflat de la un tip sagetator ca face casa buna cu o geamana, am ramas sceptica..am experimentat si eu..am ramas uimita!chiar e foarte tare tipul cat si relatia in sine, in ceea ce priveste sexul e ideal..la mn nu e sa fie, bafta.
Lavini_Unghii_False
Postat pe 1 Septembrie 2010 16:07
Buna,
Eu taur ..el varsator sunt sanse ptr o relatie durabila ? Cine stie sa isi dea cu parerea . Multumesc
Daily_love
Postat pe 26 Septembrie 2010 10:24
Femeia sagetator si barbatul berbec sunt cuplul ideal. Cel putin..zodiacal!
carmen_healthy
Postat pe 18 Noiembrie 2010 00:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum pot sa aflu ce ascendent am? 15 De la: kudika104296 31 Ianuarie 2011 14:25
Barbati nascuti pe 3 septembrie 1977... 6 De la: Amora 16 Mai 2009 18:57
eu capricorn - el scorpion.oare vom rezista? 22 De la: miha3lla 21 Mai 2009 23:19
relatie la distanta.credeti in asta? 49 De la: bvlante 23 Septembrie 2010 08:37
Ceva nemaipomenit! 15 De la: iulia069834 12 Decembrie 2009 17:12